mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 21:43 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 21:55 
Cytuj  
'Żart' z Jezusem jest niesmaczny.

Sarmata
Ten pala ma być moją czwartą postacią na 60tce. IMO retri pala jest o dupę rozbić jeśli chodzi o jego przydatność dla drużyny. Wymyśliłem go sobię jako klasę asystującą, buffera. Powinna ona 'mieć oko' na grupę, leczyć dps (gdy healer się skupia na tanku), w razie potrzeby sciągnąć całe aggro z healera ('bańką', wtedy wszyskie moby od niego idą), ew. Divine intervention. Pala ma ten sam problem co warrior, ciężko odróżnić dobrego od partacza. 50% nie używa buffów regularnie, a 90% nigdy w party nie puści LoH, nie wspominając już o DI.

Ja sobie wymyśliłem build 21/30/0

W holy na pewno nie pogardzę krytycznym, DARMOWYM leczeniem co 2min. W protection wziąłem sanctuary dla tanka, a reckoning dla siebie :]

Taka jest moja wizja tej klasy- na razie w fazie testów :P

at

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 22:00 
Cytuj  
Niestety Huraganek ma z posta na post coraz mniejsze umiejętnosci prowokowania. Smutne. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 22:51 
Cytuj  
http://heartheppic.ytmnd.com/

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 00:13 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Ten pala ma być moją czwartą postacią na 60tce. IMO retri pala jest o dupę rozbić jeśli chodzi o jego przydatność dla drużyny. Wymyśliłem go sobię jako klasę asystującą, buffera. Powinna ona 'mieć oko' na grupę, leczyć dps (gdy healer się skupia na tanku), w razie potrzeby sciągnąć całe aggro z healera ('bańką', wtedy wszyskie moby od niego idą), ew. Divine intervention. Pala ma ten sam problem co warrior, ciężko odróżnić dobrego od partacza. 50% nie używa buffów regularnie, a 90% nigdy w party nie puści LoH, nie wspominając już o DI.

Ja sobie wymyśliłem build 21/30/0

W holy na pewno nie pogardzę krytycznym, DARMOWYM leczeniem co 2min. W protection wziąłem sanctuary dla tanka, a reckoning dla siebie :]


Jesli chesz byc dobrym bufferem to imo powinienes miec imp. BoW i BoM (czyli 5 pts w Retri jest niezbedne). Wydaje mi sie tez, ze 30 w Holy to absolutne minimum. Holy Shock teoretycznie mozna sobie darowac, chociaz umiejetnie stosowany staje sie doskonalym skilem! Pomijam jego zastosowanie ofensywne, ale jest to wspanialy instant heal! Z przecietnym sprzetem leczy ok. 600 - 800 hp Dodatkowo dziala on z Divane Favor! Dlatego ja w Holy daje 31.

Blessing of Sanctuary to przydatny skill ale imo nie oplaca sie wladowywac 21 pts w Prot jesli chcesz byc dobrym Healerem i pomocnikiem. Zbyt duzo punktow marnowanych jest na talenty, ktore sa srednio przydatne dla healadyna. A reckoning jest dobry do PvP.. W instancji nikt nie pozwala paladynowi wykazac sie w walce, jesli nie jestes tankiem :-)


A co do rozpoznawania umiejetnosci paladyna - od razu mozna poznac ktory potrafi dobrze grac. Umiejetnie buffuje (wie jaki buff dla kogo i kiedy rebuffowac), uzywa swojego NAJWAZNIEJSZEGO skilla - Cleanse (dobra - moze nie najwazniejszy - ale BARDZO wazny, a przez noobow zawsze pomijany), umiejetnie uzywa seali i judgementow (bardzo wazna sprawa), widzi kiedy main healer nie radzi sobie z leczeniem i wtedy go wspiera (np. priest sciagnal na siebie moba. Rzuca na siebie fade. Paladyn musi w tym czasie leczyc tanka i priesta), w odpowiednim momencie potrafi przytankowac moba, a kiedy jest wzgledny spokoj - robi troche dmg ;-)

Generalnie paladyn jest jak pomocnik w pilce noznej - caly czas biega i spelnia funkcje wszystkich innych zawodnikow :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 05:09 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Niestety Huraganek ma z posta na post coraz mniejsze umiejętnosci prowokowania. Smutne. :(


tego typu humor jest standardem na tej stronie http://ytmnd.com/list/?search=paladin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 06:10 
Cytuj  
Tak tyle że coś ciągle wałkowane przestaje być śmieszne. Jak wejdą Draenei można się będzie z palków znowu śmiać, teraz już imo nie ma z czego. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 08:46 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Tak tyle że coś ciągle wałkowane przestaje być śmieszne. Jak wejdą Draenei można się będzie z palków znowu śmiać, teraz już imo nie ma z czego. :)



Ooo, to teraz nasze postacie budza respect?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 09:03 
Cytuj  
co do okreslen nazywania paladynow, spotkalem jeszcze kilka w zaleznosci od builda:

Imbadin = imba paladyn ( talenty glownie w protection)
Critadin = crit paladyn ( talenty glownie w retribution )
BubbleBoy = (talenty w holy)

:)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 09:29 
Cytuj  
BubbleBoy = Healadin

;)


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 09:42 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
a co powiesz na to ? :)

lepiej obejrzyj http://wowjesusshaman.ytmnd.com/

i przestan wszystkim oglaszac ze masz trume po tym ze cie paladyni z bastionu gankuja bo to jest juz nudne


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 22 maja 2006, 10:07 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 09:53 
Cytuj  
Hehe to już lepsze :

http://palajesus.ytmnd.com/


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 10:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):


Znam to, fajne :)
Kiedys nawet chodzilem po wodzie i wolalem do aliantow "Alleluja", ale biedacy chyba nie skumali moich pokojowych zamiarow i sie na mnie rzucili z siekierami :)

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 23:09 
Cytuj  
Hmm chyba nie byłeś zbyt wiarygodny z tymi rogami i ogonem :wink:

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 14:11 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
lepiej obejrzyj http://wowjesusshaman.ytmnd.com/
i przestan wszystkim oglaszac ze masz trume po tym ze cie paladyni z bastionu gankuja bo to jest juz nudne


Jest moze cos takiego dla Warlocka jak dla paladyna? :D


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 14:40 
Cytuj  
Musze przyznac ze dlugo ten temat wytrzymuje ?
Calis na wakacjach czy co ? :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 14:44 
Cytuj  
Kazen napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Jest moze cos takiego dla Warlocka jak dla paladyna? :D


http://ytmnd.com/list/?search=Warlock poszukaj ;) I proponuje trzymać się topicu, bo szkoda aby następny topic o palkach padł.


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 21:57 
Cytuj  
Czy warty zainwestowania 3 punktów jest 'Lasting Judgement' - bo wyglada obiecujaco. Rzucać tak nim na wszystkie moby, żeby potem leczyły grupę :wink: . Czy lepiej wybrać 10%fear resist?

Nie dziwie sie , ze ludzie leją z paladynów. Ostatnio miałem w grupie chłopa, co nawet na siebie blessingów nie dawał, a co dopiero na party.

pozdrawiam
at

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 22:03 
Cytuj  
no jasne ze 10% szans na resist feara sie bardziej przyda ... chyba nikt normalny nie leczy druzyny judgementem ... wlasciwie nawet nie wiem po co to jest ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 22:04 
Cytuj  
Sa paladyni ktorzy nie uzywaja seali, nie wiedzia co to clenese.. Ale odsetek ludzi kompletnie nie nadajacych sie do gry w WoWa wsrod innych klas jest podobny..

10% fear resist to wspaniala sprawa! Czesto mozna uratowac w ten sposob caly rajd. Resist feara -> dispel tanka -> dispel priesta i jest git :-) Trudno powiedziec co lepsze, ja osobiscie wybralem fear.

meterrr napisał(a):
no jasne ze 10% szans na resist feara sie bardziej przyda ... chyba nikt normalny nie leczy druzyny judgementem ... wlasciwie nawet nie wiem po co to jest ...


To nie tylko kwestia leczenia, rzucasz Judgement of Wisdom na bossa. Kazdy spell, atak (tez zasiegowy) daje szanse na odnowienie 59 many atakujacemu. W ten sposob hunterzy, magowie i lockowie maja nieograniczone zrodlo many.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.