mmorpg.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1067 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Autor Wiadomość

PostNapisane: 21 gru 2010, 11:24 
Sub-85 sprawuje sie chujowo, na 85 bedzie dokladnie ten sam problem co wczesniej. Holy Power to zjebany system. Wszystko jest randomowe

- Czekasz na HP
- Czekasz na Art of War proc
- Czekasz na Hand of Light proc
- Czekasz na crity
- Starasz sie utrzymac Inqusition

Walka wyglada tak ze zbyt czesto czekasz na HP i masz tylko auto attack i cooldown na CS, a potem procuje ci wszystko naraz i nie wiadomo co z tym zrobic. Da sie to ogarnac tak, zeby wyciagnac DPS, ale ja po przerzuceniu sie na arms warriora nie widze powrotu do ret. Ja na 81 arms warriorem z gearem iLvl 260 wyciagam tyle co na 84 paladynem z iLvl 310.

Ret poki co ssie.

Nestor#1522

*

PostNapisane: 21 gru 2010, 11:32 
Nestor napisał(a):
Sub-85 sprawuje sie chujowo, na 85 bedzie dokladnie ten sam problem co wczesniej. Holy Power to zjebany system. Wszystko jest randomowe

- Czekasz na HP
- Czekasz na Art of War proc
- Czekasz na Hand of Light proc
- Czekasz na crity
- Starasz sie utrzymac Inqusition

Walka wyglada tak ze zbyt czesto czekasz na HP i masz tylko auto attack i cooldown na CS, a potem procuje ci wszystko naraz i nie wiadomo co z tym zrobic. Da sie to ogarnac tak, zeby wyciagnac DPS, ale ja po przerzuceniu sie na arms warriora nie widze powrotu do ret. Ja na 81 arms warriorem z gearem iLvl 260 wyciagam tyle co na 84 paladynem z iLvl 310.

Ret poki co ssie.

raczej damage warriora jest teraz grubo za bardzo przegiety.

PostNapisane: 21 gru 2010, 12:39 
Chyba nie, paladynem w instancach mialem DPS na poziomie tanka, podczas gdy inne DPS klasy byly wyraznie do przodu. Warrior trzyma sie na rowni z rogue/shadowpriest, przynajmniej w moim ostatnim runie.

Nestor#1522

PostNapisane: 21 gru 2010, 13:13 
Mam podobne odczucia w ret...
Mierzył ktoś dps w holy? Całkiem możliwe że będzie na podobnym albo lepszym poziomie :P

*

PostNapisane: 21 gru 2010, 14:00 
Dzięki Nestor. Właściwie Twoja odpowiedź pomogła mi podwójnie, ponieważ mój dylemat dotyczy wyboru między warriorem a paladynem, czyli zastanawiam się którą postać ciągnąć do 85 poziomu. Oboma klasami gram głównie jako tank i w sumie obie znakomicie się w tej roli sprawdzają (pala ma obecnie 45, a warrior 65 poziom). Ale przychodzi taki moment, w którym człowiek od tankowania chce odpocząć i wtedy dobrze byłoby żeby ta druga rola dostarczyła mu jak najwięcej satysfakcji.

PostNapisane: 24 cze 2011, 09:57 
Jeśli chodzi o ret pala to dps wyciąga przyzwoity. Ofc zależy od critow, proców i specyfiki walki ale ja swoim z gerem HC + kupne epixy mam 12-13k dps w party. Nie widzę więc wielkiego problemu.

Mam za to pytanie do prot palków. Jakie staty trzeba mieć, żeby móc spokojnie chodzić na ZG/ZA? (ac/avoidance/block/hp).

Poza tym jest jakiś poradnik do tankowania prot palkiem? Nie mowie o threacie, ale o tym jakie skille defensywne otrzymywać/odpalać. Zauważyłem (może to wina slackujących healerów), ze czasem na HC schodzi mi postać jak szmata.

PostNapisane: 16 wrz 2011, 12:44 
Witam ja swoim palkiem z gearem na poziomie 311( mam jeszcze helm heirlooma) ostatnio na bossie w zg zrobiłem 13k. wiec zle nie jest. Na bossach w starych hc dochodzę do 16k. A sprzęt mam lipny bo w sumie 3 dzień na 85 lvli mam pare itemkow z 80 lvl o_O. Na kukle raidowej w ogri 12k wyłącznie self buffed.

Gorzej natomiast jesli chodzi o AOE jakos nie daje rady..wiekosc dps robi powyzej 20k a mnie ciężko nawet dojść do 20.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1067 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54