mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 12:04 
 
Witam
Zamierzam skorzystać z możliwości odpłatnego przeniesienia swojej postaci (Priest 1,5 roku doświadczenia :P full epik) na inny serwer (nudzą mnie juz gildie międzynarodowe na moim rodzimym) gdzie gra dużo polaków zorganizowanych w jakieś porządne gildie robiące BWL i AQ minimum MC Poszukuje gildii po stronie aliantów Trwałych ( które nie rozpadną sie lada dzień) postępowych i dobrze zorganizowanych Interesują mnie serwery pvp (zależy mi na aktualnym info a Lista Kontaktowa na forum jest w 90 % nieaktualna zaś 80 zł za transfer to nie mało) Wystarczy mi informacja na jakich serwach są takie gildie
Z góry dzięki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 12:11 
 
I tak ci zamkna ten temat i kaza zajrzec do tego z lista gildi spzred roku:D
Bardzo dobre polskie gildie zmigrowaly z Burning legion na grim batol ale w wyniku tego musieli zrobic sie international (Lunatic asylum ) albo chyba wogole juz nie istnieja (Low Kick) Na BL jest jeszcze calkowicie polski Guards of honor ktorzy robia aq do cthuna zdaje sie czesciowo polski FOD i kilka innych polskich gildi ale co one robia to nie wiem ale chyba conajmniej bwl. Generalnie na BL w kazdej gildi duza czesc to polacy:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 12:57 
 
Vercin napisał(a):
..... kilka innych polskich gildi ale co one robia to nie wiem ale chyba conajmniej bwl. Generalnie na BL w kazdej gildi duza czesc to polacy:)


Equilibrity - Aq40 imperatorzy
Maiori Cede - Aq40 imperatorzy

tylko czy na BL mozna zmigrowac?


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 13:02 
 
duzo ludzi z LK stworzylo nowa gildie Final na GB i tez sa international

jak szukasz gildii ktore robia AQ w pelni polskich to chyba tylko na BL

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 15:51 
 
Wedlug mnie przydalby sie jakis jeden glowny topic dla tego rodzaju spraw, bo ten w ktorym jest spis gildii po prostu sux dla osob zainteresowanych transferami.

Ja bym to widzal tak ze kazda chetna gildia moglaby wpisywac w nim zapotrzebowania na dana klase, podawalaby w jakim momencie raidowania sa, link do strony, nick osoby odpowiedzialnej za rekrutacje, minimalne wymagania dla kandytaow, etc.. Od tych gildii oczekiwaloby sie czestych updatow zeby nie bylo sytuacji typu ze wpisane jest od paru miesiecy ze potrzebuja jednego priesta a w rzeczywistosci znalezli juz kogos po tygodniu.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 06:51 
 
Vercin napisał(a):
I tak ci zamkna ten temat i kaza zajrzec do tego z lista gildi spzred roku:D
Bardzo dobre polskie gildie zmigrowaly z Burning legion na grim batol ale w wyniku tego musieli zrobic sie international (Lunatic asylum ) albo chyba wogole juz nie istnieja (Low Kick) Na BL jest jeszcze calkowicie polski Guards of honor ktorzy robia aq do cthuna zdaje sie czesciowo polski FOD i kilka innych polskich gildi ale co one robia to nie wiem ale chyba conajmniej bwl. Generalnie na BL w kazdej gildi duza czesc to polacy:)

czesciowo polski FoD = 10 Polakow


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 30
Dołączył(a): 8.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 06:58 
 
hmm na Dreanorze my chcemy zbierać jeszcze więcej polaków. Jest nas koło 40 (mówie o 60 lvl). Rośnie grupa około 15 następnych osób. Teraz wakacje, więc odpoczywamy, bo sporo osób na urlopach, ale tłuczemy już 20 osobowe instancje i MC na razie wspólnie z inną gildią anglojęzyczną. Ale nie wiele brakuje by tłuc bez nich.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 10:13 
 
S4ndM4n napisał(a):
Vercin napisał(a):
I tak ci zamkna ten temat i kaza zajrzec do tego z lista gildi spzred roku:D
Bardzo dobre polskie gildie zmigrowaly z Burning legion na grim batol ale w wyniku tego musieli zrobic sie international (Lunatic asylum ) albo chyba wogole juz nie istnieja (Low Kick) Na BL jest jeszcze calkowicie polski Guards of honor ktorzy robia aq do cthuna zdaje sie czesciowo polski FOD i kilka innych polskich gildi ale co one robia to nie wiem ale chyba conajmniej bwl. Generalnie na BL w kazdej gildi duza czesc to polacy:)

czesciowo polski FoD = 10 Polakow


Własnie obaliłes moj mit o FoD. Zawsze myslałem, ze połowa gildii to Polacy.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 14:23 
 
S4ndM4n napisał(a):
Vercin napisał(a):
I tak ci zamkna ten temat i kaza zajrzec do tego z lista gildi spzred roku:D
Bardzo dobre polskie gildie zmigrowaly z Burning legion na grim batol ale w wyniku tego musieli zrobic sie international (Lunatic asylum ) albo chyba wogole juz nie istnieja (Low Kick) Na BL jest jeszcze calkowicie polski Guards of honor ktorzy robia aq do cthuna zdaje sie czesciowo polski FOD i kilka innych polskich gildi ale co one robia to nie wiem ale chyba conajmniej bwl. Generalnie na BL w kazdej gildi duza czesc to polacy:)

czesciowo polski FoD = 10 Polakow

Przejrzalem stronke z dkp i widze tam con ajmniej 15-17 nickow o ktorych wiem ze to polacy byli/sa. W tym gild majster( a nawet dwoch ) to polak no i powstaliscie z polaczenia z dune ktore to chyba bylo calkowicie polska gildia. No ale skoro sie tego wstydzicie to przepraszam:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 14:36 
 
Na QT jest glidia po stronie ally Bractwo Miecza - co robią nie mam pojęcia co się dzieje u nich także nie wiem ale 90% Polaków grających na QT gra właśnie tam.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 14:45 
 
nie bedziesz mial mozliwosci przeniesienie chara na BL, transfery platne mozna bedzie robic tylko na servery LOW, w zadnym razie na FULL a takim jest BL :)
Mozesz zaplacic i przeniesc sie na pusty server :) haha


_________________



*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 15:04 
 
to jak w koncu z tymi transferami??

na full sie niemozna przeniesc, z RP na PVP tez nie :/

sa jeszcze jakies ograniczenia??

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 15:14 
 
april napisał(a):
na full sie niemozna przeniesc, z RP na PVP tez nie :/


To że na full serwery się nie mozna przenosić jest chyba w miarę logiczne.
Serwery RP są odmianą serwerów Normal. Tak więc kierując się zasadą, że można przechodzić PVP->PVE a nie na odwrót to równiez jest w miarę logiczne.

Nie mozna się również przenosić na serwery młodsze niż 3 miesiące i na takie na których nie otwarte są jeszcze wrota do Ahn'Qirai.

A generalnei to czytaj tu:http://www.wow-europe.com/en/info/faq/paidcharactertransfer.html

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 18:15 
 
czyli syf :roll: :-? :x


edit:

i wcale nie jest logiczne:/ skoro mozna zaklada postacie na serwerach "full" to czemu niby nie mozna tam przenosic :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 22:37 
 
april napisał(a):
wcale nie jest logiczne:/ skoro mozna zaklada postacie na serwerach "full" to czemu niby nie mozna tam przenosic :/


Jak przez chwile pomyslisz to dojdziesz do tego czemu nie mozna.
Podpowiem ze chodzi tu o to co zawsze czyli o pieniazki. :-)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 23:38 
 
Pełna płatna migracja będzie po dodatku. Bo kto ma się niby przenosić i płacić ? przecież nie ci na trialu tylko 60 które po roku grania zamroziły konta. Po dodatku odmrożą i za 2 tyg. abonament przeniosą się na "fajne servy" to zgra się w czasie z wymianą hardwearu i wszyscy znowu pochwalą Blizza.Tak to się robi ;)


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2006, 06:31 
 
tak tylko ze te fajne "fajne servy" sa w wiekszosci full :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.