mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:15 
Cytuj  
Bird, Dghsyuf
Vek'nilash
Felwood
Kazdego dnia trolle huntardy : < Czasem sie bawie w zabijanie peta i zjezdzaniu hp, zeby moby ich zabily i stracili dura :|

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:17 
Cytuj  
Zajmowałem sie raportowaniem botów od początku powstania Vek'nilasha. Reakcje blizza są różne, zdarzało sie że delikwent dostawał bana na następny dzień, czasem widywałem go jeszcze przez miesiąc. Zgaduje że to przez nadmierny rozrost biurokracji i ograniczeń narzuconych mistrzom gry.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:24 
Cytuj  
Oni maja alarmy na whisp na atak gracza(ale juz na atak ich peta chyba nie bo po prostu zaczynają go leczyć tylko nie zwracając na ciebie uwagi)
Dlatego upewnienie czy używają bota jeśli nie da sie wykryć samego programu jest bardzo trudne i zajmuje pewnie sporo czasu.
Gm moze go obserwowac(a zapewne nie ma na to czasu za duzo) albo zagadywac i jesli gosc ma alarmy to zdazy zareagowac. No chyba ze odpala bota i sobie gdzies idzie


Ostatnio edytowano 18 sie 2006, 16:26 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:26 
Cytuj  
Boty sa zmora PvE serwerow, nikt ich nie zaatakuje i biegaja cale tabuny hunterow doslownie w kazdej hi lvl zonie. Mozna kombinowac jak doprowadzic je do smierci, ale to wymaga troche roboty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:41 
Cytuj  
Ja raz reportnalem bota i dostalem odpowiedz od blizza ze to mimo wszystko serwer pvp i powininenem pogodzic sie z zasadami panujacymi na taim serwerze.

ups. zle copy+paste?

po tym dalem sobie spokuj z reportowaniem, teraz wolam priesta z gildii i zrzucamy bota z przepasci, ew. jak nie ma priesta to zabijam hunterowi moba i go zjezdzam zeby stracil durability.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:47 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Ja raz reportnalem bota i dostalem odpowiedz od blizza ze to mimo wszystko serwer pvp i powininenem pogodzic sie z zasadami panujacymi na taim serwerze.

ups. zle copy+paste?

po tym dalem sobie spokuj z reportowaniem, teraz wolam priesta z gildii i zrzucamy bota z przepasci, ew. jak nie ma priesta to zabijam hunterowi moba i go zjezdzam zeby stracil durability.


Za cholere nie rozumiem twoje postu? Jaki serwer pvp, jakie zasady? co to ma wspolego z raportowaniem botów? Moze to twoj ticket byl zły:D?
Ja zawsze mialem odpowiedz ze dziekuja i zajma sie tym.


edit ok drugie juz zrozumialem : zabijasz mu peta i zjezdzasz hp zeby mob go zabil \o/


Ostatnio edytowano 18 sie 2006, 16:50 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:53 
Cytuj  
Niech, zyje bystrosc ;) U mnie na Al'Akirze szybki ticket do gma i layer not found za 10 min :)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 17:11 
Cytuj  
Ja pierwszy raz zauwazylem problem botow gdy farmowalem nature res w maraudon. Zwykle lubialem miec kogos ze soba wiec robilem /who maraudon. wyniki byly zwykle takie
XXXXXX Hunter 60 <Crazed>
XXXXXX Hunter 60 <Crazed>
XXXXXX Hunter 60 <Crazed>
XXXXXX Hunter 60 <Crazed>
XXXXXX Hunter 60 <Crazed>
Mysle ze blizzard nie moze zabanowac gdy nie ma jakis powazniejszych dowodow.






PS. Na moim serverze jeden z botow ktore farmuja w silithus troll huntard doogy ma peta "kornik" ^_^


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 17:34 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
Ja raz reportnalem bota i dostalem odpowiedz od blizza ze to mimo wszystko serwer pvp i powininenem pogodzic sie z zasadami panujacymi na taim serwerze.

ups. zle copy+paste?

po tym dalem sobie spokuj z reportowaniem, teraz wolam priesta z gildii i zrzucamy bota z przepasci, ew. jak nie ma priesta to zabijam hunterowi moba i go zjezdzam zeby stracil durability.


Za cholere nie rozumiem twoje postu? Jaki serwer pvp, jakie zasady? co to ma wspolego z raportowaniem botów? Moze to twoj ticket byl zły:D?
Ja zawsze mialem odpowiedz ze dziekuja i zajma sie tym.


edit ok drugie juz zrozumialem : zabijasz mu peta i zjezdzasz hp zeby mob go zabil \o/


erm jak juz napisal Cashasty, GM wkleił mi zla przygotowana odpowiedz. (taka ktora wysylaja tym ktorzy whinuja ze zostali zgankowani) :P

co do tych w maraudon to nie sa to zazwyczaj boty tylko farmerzy żywi :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 150
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 19:43 
Cytuj  
Wejdz na Grim BAtol to Grand marshala na botach nabijesz ;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 19:46 
Cytuj  
ja tam botow uzywam tez do farmienia ale w posob... "legalny"

jak gram paladynem build pve to moj dps jest kiepski.. a na naprawe i poty musze miec kase

wiec laze kolo takiego hunter bota i jak on wysyla peta to ja taguje moba...

heh caly loot dla mnie no i o wiele szybciej zabijam moby :)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 20:57 
Cytuj  
no to nie botujesz tylko wykozystujesz chinoli.. tj wyzysk internetowy.. nie wstyd ci? niedosc ze na codzien musza ten ryz zbierac 300% normy to jeszcze im kradniesz mobki ;P

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 18:23 
Cytuj  
Postal czy ty kuwa serca nie masz? Tez tak zaczne robic xD


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 18:36 
Cytuj  
Cała noc szukalem na Ravenholdt jakiegos bota, znalazlem jednego, ganial jakos tak nie naturalnie, wiec probuje zabijac mu moby i tu nagle poszla wiazanka %$#@&%$#, grzecznie przeprosilem i hs :)
Nie spotkalem jeszcze bota nigdy w WoW, nie mam szczescia, oczywiscie byli na Ravenholdt farmerzy jak serwer ruszal i farmowali od 50lvl DM, 4-5 hunterow, ale po 2-3 tygodniach nagle znikli i juz ich nie ma, teraz farmuja rozne rzeczy ale jest to na plus bo takie eye of shadow mozna kupic za grosze na AH, wiec same plusy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 19:51 
Cytuj  
Embe,
Deadwind pass - przynajmniej jeden bot.
Winterspring, przynajmniej 2 boty.

EDIT ( movie added )

http://files.filefront.com/Gold_Farmerw ... einfo.html


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Ostatnio edytowano 20 sie 2006, 19:58 przez Demandread, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 19:56 
Cytuj  
U nas elfy hunterdzi sa wszedzie. Aerie Peak PvE nowy serwer - tylko na dragonkinach w azshara widzialem 6 wczoraj.
Teraz nawet na BG chyba zagladaja, bo wsg to zdarza sie z 7 hunterami (kazdy jakies glupie imie + pet typu Cat, Wolf, Bat), wszyscy full BM i biegaja bezmyslnie na srodku ;]
Na AV/AB tez zdaza sie ze polowa to hunterzy, czasem wiecej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 21:04 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
U nas elfy hunterdzi sa wszedzie. Aerie Peak PvE nowy serwer - tylko na dragonkinach w azshara widzialem 6 wczoraj.
Teraz nawet na BG chyba zagladaja, bo wsg to zdarza sie z 7 hunterami (kazdy jakies glupie imie + pet typu Cat, Wolf, Bat), wszyscy full BM i biegaja bezmyslnie na srodku ;]
Na AV/AB tez zdaza sie ze polowa to hunterzy, czasem wiecej.


Taa ja gram na Kilrogg to nie raz sie zdarzalo AB vs 13-14 hunters lub WSG vs 7-9. Porazka, rzygac sie jz chce jak widze nelf male/female hunter. Nie raz odpalalem Census po stronie ally i hordy to w zaleznosci od pory dnia hunci to 20-40% ogolu.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 21:43 
Cytuj  
Ostatnio 3 hunterow na owlbeastach w winterspring. Ciezko sie taguje moby lockiem, bo ma tylko jednego instanta, ktory do tego kosztuje shard. Poza tym, to te byly jakies cwane, bo czesto porzucaly tagnietego przeze mnie moba.


_________________
Obrazek

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 08:59 
Cytuj  
ktos gdzies wspomnial o "sprytnym" kodzie - bociki sobie odpuszczaja tagnietego moba ;) Ale czasem tez przychodzi wlasciciel ^^ Z drugiej strony widzialem bota (a moze juz byl wlasnie jego "pan"), ktory campowal zwloki zabitego przeze mnie gracza... hehe...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 09:40 
Cytuj  
muszisz go ztagowac jak w tym samym cziasie jak napina luk i wysyla peta.. to jest praktycznie sekunda na stagowanie.. nigdy mi nie porzycil moba :) bil do konca

ale ostatni ozauwzylem ze po 3 godiznach farmienia z botem chyba przyszedl wlasciciel bo zaczal bot skakac i poszedl precz :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.