mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 136  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 22:29 
Cytuj  
Azuresong lol nie wiedzialem ze mewmew mialo na poczatku jeszcze glupsza nazwe :P


_________________
Xaravander <Unity>, lvl 70 mage, Jaedenar EU

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 01:56 
Cytuj  
mihn napisał(a):
widze ze kazdy server ma taka gildie ;S


Tak samo jak Bastion czy Husaria. Chyba nie ma serva bez tych nazw ;p

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 11:19 
Cytuj  
Obrazek

bump ;] nice guild name


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 11:55 
Cytuj  
u nas jest <ud girls are easy> ;d


Posty: 45
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 15:19 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Obrazek

bump ;] nice guild name


taaa na Tarren Millu koles dostal 3dniowego bana za to ;)
cytat "Unfortunetly my Account has been banned, since i were guild leader in a "Extreme sexual violation guild name" as blizzard says"
:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 17:29 
Cytuj  
"Kills/Deaths: (1/0)"
ładnie to tak? ;) biedny maly paldeczek i go zabiles buu ;)

mi i tak najbardziej sie podoba filmik "Another poor buble boy" ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 20 wrz 2006, 17:34 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 01:54 
Cytuj  
http://allegro.pl/item129025207_druid_6 ... gion_.html kurwa ppl ? :]

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 08:58 
Cytuj  
Cytuj:
(...)
Chce sprzedac konto z druidem po stronie przymierza na 60 lvlu w epikach pod :
a) Feral - PvP
b) healing - leczenie (...)

tzn. ze sa CALE 2 epiki?

Cytuj:
Gra tym druidem sie oplaca bo ma duze szczescie na world drop epikow ;)


TO mnie przekonalo

Cytuj:
obecnie druid jest ustawiony w talentach pod moonkina, ale jak ktos by chcial sobie zmienic talenty to nie ma problemow ...


a nie bedzie trzeba doplacac?

Cytuj:
postac starannie trenowana... sa porobione qesty do instantow - MC, BWL, Onyxia, aq20, aq40


starannie? tzn. 3x w tygodniu po 3h ?

Cytuj:
niestety nie moge wkleic screen shotow bo wyskakuje mi jakis blad, (...)


:wtf:

Cytuj:
LICYTUJ, NAPRAWDE SIE OPLACA ! ;)


chyba sie skusze...
szkoda ze to nie licytacja


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 20:14 
Cytuj  
The Edge of Real Life
http://www.youtube.com/watch?v=UBAoFIBrqbU
mam nadzieje, ze nie bylo...
leze...


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 20:40 
Cytuj  
bylo tutaj

viewtopic.php?t=10446&start=1220

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 14:50 
Cytuj  
http://www.s126850528.onlinehome.us/hok ... alance.JPG - class balance

Community Managers:
http://www.s126850528.onlinehome.us/cmslol.JPG

Shadowmend: http://www.s126850528.onlinehome.us/hok ... owmend.jpg


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 16:46 
Cytuj  
Z cyklu 'podania o konta na polskie prywatne serwery'
Cytuj:
6) Co moja postać wniseie na server trudno określić napewno niebdne zabijał bo jielubie przemocy ;/ jestem wrażliwy więc :/ przy jakimś wypadku się popłacze :/ . Może wniesie harmonnie, bo ja niebde zabijał innych, a jak ktoś mnie zacznie bic sprubuje wytlumaczyć o co chodzi. Niebende zabijał stworów innego gracza i cos jemu robił.

7) niemoge odpowiedzieć na to pytanie ponieważ nigy niegrałem WoW.

8) Kiedy żyłem z rodzicami w chatce nad rzeką w lesie coś sie sało były okrzyki i wrzaski kobiet. Kiedy wszedli orkowie do domu zabili matke i spalili ją żywcem, ojca wzięto do niewolni gdzie pracował dla orków a barta starszego mi porwali. Ja tymczasem byłem pod stolikiem. Kiedy wyszedłem na zewnątrz domy sie paliły a ludzie byli na ziemi niektórzy jeszce żyli lecz za kilka minut umierali, ale nadal miałem przed oczami twarze rodziców i brata jak go brali. Wtedy uciekłem z wiski i zaczełem wieść własne życie kiedy miałem 8 lat zaczełem łowić ryby i zabijać zwierzęta.tak walczyłem mieczykiem z drewna w drzewo. Za kilka dzni miałem 9 lat, lecz gdy pomyślałem o urodzinach odrazu przypomnieli sie mi moji rodzice i brat. kiedy miałem 10 lat znalazłem mały miecz wtedy zaczcełem go ostrzyć i walić w ludziki z drewna. jak miałem 11 lat znależli mnie ludzie mieszkałem w osadzie z innymi dzieciakami. Kiedy już podrosłem miałem 16 lat wtedy mój przybrany ojciec i matka dali mi miecz i zbroje, poszłem pociwiczyć. Kiedy już umiałem dobrze walyczć ojciec dał mi lepszy miecz, zbroje, buty, hełm, tarcze i troszke pieniedzy poszłem do miasta. Nagle z wieży zaczoł rozlegać sie dzwon miejski że atakują orki, kiedy ktoś powiedział orki atakują przypomniałem sobie rodziców wtedy bardzo sei zdenerwowałem i wiedziałem że ojca wzieto do niewoli matke zabito a brata porawano. Wyjełem miecz ojciec wzioł mnie do domu lecz ja mu uciekłen i pobiegłem na wojne, na murach satło dużo łuczników, przy barnie wojownicy na wierzach byli magowie. Ja stałem razem z wojowanikami, każdy mnie klepał po plecach i muwili skąd tu się wziełeś mały. Nagle brama rozwaliła się i orkowi ruszyli na ludzi !!, zaczeła się wojna pomiedzy ludzmi a orkami wtedy zauważyłem że leci namnie jakiś ork wtedy wbiłem mu miecz w brzuch, byłem oszołominy coja zrobiłem. Nagle ork zaczoł mnie gonić wtedy wyjełem włucznie i żuciłem na oślep w orka, kiedy obruciłem się ork upadł na ziemie z rykiem ponieważ wbiłem mu włucznie w głowe. Kiedy wyjełem włuczie poleciałem na inne orki jeden mnie maczugą odeżył, odżuciło mnie więc byłem nieprzytomny kiedy sie obudziłem leżałem w łużku z rano na ramieniu , keidy dorosłem miałem 21 lat i blizne na ramieniu. Wtedy wyruszyłem z wojownikami i łucznikami na wojne. Kiedy doszliśmy do bramy orków kilka setnas pogineło moi koledzy i oprzyjaciele. Rozwaliliśmy brame nagle widze orki jak biegną a ja szybko żuciłem włucznią w orka padł na ziebie wyjzełem miecz i leciałem wojownicy byli obkrążeni ja wtedy krzyknełem nepoddamy sie !!!!!. Kiedy to powiedizałem wojownicy poczyli że przybywa im sił, kiedy już wyjeli miecze nacierali na orków ja z nimi zabilismy 200 orków z pomocą 100 łuczników. Kiedy zauważyłem kogoś i wydawało się że to mój prawdziwy ojciec a obok niego szedl mój brat więc pobiegłem tam i zdjełem hełm tata się mocno ucieszył a brat sie popłakał powiedzieli gdzie znajduje się król orków więc ja wskazałem mojemu bracie i tacie gdzie jest miasto więc poszli do mista z innymi by nic sie im niestało. Ja poszedłem do króla i zaczeliśmy walczyć był bardzo silny zadał mi rany lecz ja mu walnełem w noge i ubadł na ziemie podniusł się i krzyknął ja wtedy mocneij go biłem lecz nanic. Nasteonie kiedy byłem wyczerpany i on walczyliśmy poprstu bez sił lecz kiedy szedłem upadłem na zimie obok widziłem topur. Król nacierał namnie z okrzykiem i chciał mnie udzeżyć ja się skryłem tarczą i szybko chwwyciłem topur leżacy na ziemi, ciachnełem go w czyłe miejsce zwinoł się i wstałem i udeżyłem go mieczem w szyje i zginął wruciłem do msita prawie martwy ale wtedy całe misto krzyczało !!!! wrucił nasz bohater !!!! i zabrali mnie do lekaża. Jak już wyszedłm z szpitala byłem już zdrowy. potem normalnie żyłem z blizną na twarzy i na ramieniu na tym jest koniec mojej hostorii.

Dobra, ja idę po jakieś prochy, flaszkę, nie wiem, cokolwiek... byle zapomnieć...

Motyw z matka, ktora zabili i potem spalili zywcem rzadzi


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 17:41 
Cytuj  
Te i inne kwiatki znajdziecie tutaj - http://rh.nm.fastom.pl/Drak/viewforum.php?f=8 :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 19:42 
Cytuj  
http://rh.nm.fastom.pl/Drak/viewtopic.p ... ad+rzek%B1
Daje tego linka abym mógł go skomentować. A więc : Uważam że to rotfl roku. Dziękuje za uwage...xD

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 19:48 
Cytuj  
ten kto rozdaje te kary sam powinien dac sobie jedna

Cytuj:
Grischka - Human Paladin -10 leveli - za uśmieszki, oraz za posiadanie 5 głównych profesji podczas gdy można mieć jedną


nie gram juz troche ale za moich czasow mozna bylo miec dwie profesje


btw poczytalem troche to forum i tak sie zastanawiam czy cos tam wogule wolno mowic ?



Cytuj:
Arigis - Human Paladin -3 levele za używanie słówka "lvl" (cytat: "jak Ty 9 lvl zeobiles tak szybko?")

Menuel - Human Warrior -3 levele za użycie skrótu "lol"

Drakhanis - Human Mage -3 levele za użycie wyrażenia "doświadczenie, poziom umiejętności" w pytaniu o liczbową wartość levelu

Kardel - Dwarf Hunter -3 levele za używanie słówka "lvl"

Xartes - Tauren Shaman -5 leveli uśmieszek ":D" oraz cytuję "2k ?? ładnie :D"

Edeen - Dwarf Warrior -3 levele za używanie słówka "spox"

Ailioth - Night Elf Druid -3 levele za używanie słówka "boss"

Aurena - Night Elf Druid -5 leveli za podanie w grze nazwy kanału ircowego (na ogólnym), oraz noszenie przedmiotów o wyższym wymaganym levelu niż posiadany

Reanerer - Undead Mage -5 leveli za słowo "lol" i uśmieszki

Valis - Undead Warrior -3 levele za mówienie o statystykach przedmiotów ("on posiada + 6 stamina")

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 20:19 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
http://rh.nm.fastom.pl/Drak/viewtopic.php?t=133&highlight=kiedy+%BFy%B3em++rodzicami++chatce+nad+rzek%B1
Daje tego linka abym mógł go skomentować. A więc : Uważam że to rotfl roku. Dziękuje za uwage...xD

Gosciu pomylil podanie do gildi WoW z podaniem na server UO.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja


Posty: 8
Dołączył(a): 21.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 22:29 
Cytuj  
to jest lepsze: http://rh.nm.fastom.pl/Drak/viewtopic.p ... 76323cb221

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 22:53 
Cytuj  
swinger napisał(a):

Wklejasz jedyny 100% fake na ktory lapia sie tylko..... zreszta, co bede flame rozpoczynal.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 23:11 
Cytuj  
swinger napisał(a):
moge ci umyc stopy?

Wylizac najwyzej :F

Nie twierdze,ze sie nie zorientowales, ale wklejasz najgorszy przyklad (tym samym zwiekszasz zasieg trollingu autora tamtego gowna)

Maja tu ladowac rzeczy smieszne (ale nie zamierzam dyskutowac co jest dla kogo smieszne) wiec delikatnie skoncze i wkleje pewna oferte sprzedazy EPIC Warriora:


Cytuj:
Obrazek
Hey!

I have an lvl 60 NE warrior on a PvP server in World of Warcraft.
As you see in the picture he got Valor Shoulders and they are one of the best shoulders ingame for DPS.
He also got Dark Iron Helmet and it rocks in battelgrounds becuse it has both stamina and resistance.
I can't be arsed to tell you all of the IMBA-things you get with this warrior but what is worth noticeing is the EPIC TRINKET that you can see in the picture.
I'm soon friendly with all battleground factions so it's not that far from exalted.
To find him a guild won't be hard . There are many guilds that need tanks with a few epics.

Do you think the price sounds expensive? Then youll need to think about all the time I've spent on this character and it's gear.
I've also got a very good reputation on the server as a nice and skilled player.
ONLY serious buyers please, all others will be ignored. Price is 3800 SEK (~380€) or to the highest bidder.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2006, 09:20 
Cytuj  
Ja raz widzialem maga ktory z tym biegal :]

Eye of Shadow pozwala zobaczyc duchy postaci corpse runujacych?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 136  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.