mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 12:23 
 
Postanowiłem zebrać pytania o makra jakie pojawiły się na tym forum i złożyć je w jeden tekst.
Sam czasami szukam, czegoś co wiem że było a znaleźć nie mogę.

Poszukiwania zaczynamy tu:
http://www.wowwiki.com/Most_Used_Macros
thx Roball

Reszta to P.S.

1. Makro do przewijania paska butonów
Kod:
/script CURRENT_ACTIONBAR_PAGE = X;
/script ChangeActionBarPage();


2. Makra dla peta, atak
Kod:
/script PetAttack();


3. Makra dla peta, scatter shot dla hunterów żeby zwierzak nie psuł efektu
Kod:
/script PetFollow();
/cast Scattershot


4. Makra dla warriora znajdziecietutaj

5. Makro do podmiany shielda i offhand weapon. Nadaje się dla dual wielderów. Działa dobrze, chociaż pewnie możnaby to lepiej napisć. Podmieniany item powinien się znajdować w pierwszym slocie plecaka (lewy górny róg)
Kod:
/script oi=(GetInventoryItemLink("player",17)); if (oi) then PickupInventoryItem(17); PickupContainerItem(0,1); end;


6. Makro dla rogue.
To podmienia main hand weapon na inną (np dagger) po wejściu w stealth.

Kod:
/script oi=(GetInventoryItemLink("player",16)); if (oi) then PickupInventoryItem(16); PickupContainerItem(0,1); end;
/cast Stealth(Rank 2)


To odpala ambush i ponownie zamienia broń na początkową.
Kod:
/cast Ambush(Rank 2)
/script oi=(GetInventoryItemLink("player",16)); if (oi) then PickupInventoryItem(16); PickupContainerItem(0,1); end;


To samo co powyżej ale do backstaba
Kod:
/cast Backstab(Rank 2)
/script oi=(GetInventoryItemLink("player",16)); if (oi) then PickupInventoryItem(16); PickupContainerItem(0,1); end;


Nature Swiftnes + Heal w jednym makrze
Kod:
/script CastSpellByName("Nature's Swiftness");
/script SpellStopCasting();
/script CastSpellByName("Healing Touch(Rank 10)");
/script if( SpellIsTargeting() ) then SpellTargetUnit("player"); end


Ostatnio edytowano 22 gru 2005, 22:34 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 15 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 12:26 
 
No to moje pierwsze :roll:

Jakie jest makro, żeby wziąć na cel najbliższego wroga?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 12:30 
 
roball napisał(a):
http://www.wowwiki.com/Most_Used_Macros


no i żeś mi posuł całą zabawę :cry:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 12:48 
 
roball napisał(a):
sorry :(


ale nic to... znalazłem co szukałem.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 06:59 
 
scatter shot dla hunterów żeby zwierzak nie psuł efektu

/script PetFollow();
/cast Scattershot

dzięki temu zwierzak nie psuje nam scatter

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 09:25 
 
Dwutlenek napisał(a):
No to moje pierwsze :roll:

Jakie jest makro, żeby wziąć na cel najbliższego wroga?
hmm... to jest dostarczone przez Blizzard. mam przypisane do 5-tego przycisku myszki ...
Target Nearest Enemy .. czy coś tam


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 09:27 
 
khmmm... tabulator... :]

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 09:30 
 
Ja mam pytanie co do makra dla woja na zmiane stanca i uzycie skilla np. overpower gdy jestesmy w berserker stance a nadazy sie taka okazja. Deshroom podawal je w temacie warriora ale chyba je usunol potem bo zostalo tylko "ciach"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 09:48 
 
KhaYmaN napisał(a):
Ja mam pytanie co do makra dla woja na zmiane stanca i uzycie skilla np. overpower gdy jestesmy w berserker stance a nadazy sie taka okazja. Deshroom podawal je w temacie warriora ale chyba je usunol potem bo zostalo tylko "ciach"
tak usunąłem żeby elfy sie za bardzo nie naczytały :)
tu jest wszystko:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... &p=1&tmp=1
skup sie na pierwszym poście - jego dalszej części - reszte można olać.

róznica po nowym paczu polega na tym że bliz zablokował podświetlanie sie makr gdy skil jest gotowy. oznacza to że musisz wiedziec kiedy masz wystarczająca ilość rage (jeśli mówimy o skilu w stance w którym nie jesteś).
zajebiste jest nadal że działa cooldowncount - widzisz cooldown skili ze stanca w którym nie jesteś :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:46 
 
Kod:
/script
oi=(GetInventoryItemLink("player",17));
if (not oi) then
PickupContainerItem(4,1);
PickupInventoryItem(16);
PickupContainerItem(4,2);
PickupInventoryItem(17);
end;


Wklejam takie coś, używam macro a moj char mowi wszystko to co powyżej... zamiast zmienic broń :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:48 
 
Dwutlenek napisał(a):
Kod:
/script
oi=(GetInventoryItemLink("player",17));
if (not oi) then
PickupContainerItem(4,1);
PickupInventoryItem(16);
PickupContainerItem(4,2);
PickupInventoryItem(17);
end;


Wklejam takie coś, używam macro a moj char mowi wszystko to co powyżej... zamiast zmienic broń :P
noob :lol:
usuń entery. tzn zrób z tego tekstu nieprzerwany text. został on pocięty enterami na potrzeby umieszczenia na forum :]


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:53 
 
Jak wy robicie zeby bron byla odkladana na swoje miejsce? Bo mi wwala w pierwsze wolne, a jak jest zajete (zbieranie itemow) to juz wogole jest jakas masakra.
Czy to recznie ustawiacie? Poprostu tego nie kapuje...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:55 
 
Deshroom napisał(a):
KhaYmaN napisał(a):
Ja mam pytanie co do makra dla woja na zmiane stanca i uzycie skilla np. overpower gdy jestesmy w berserker stance a nadazy sie taka okazja. Deshroom podawal je w temacie warriora ale chyba je usunol potem bo zostalo tylko "ciach"
tak usunąłem żeby elfy sie za bardzo nie naczytały :)
tu jest wszystko:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... &p=1&tmp=1
skup sie na pierwszym poście - jego dalszej części - reszte można olać.

róznica po nowym paczu polega na tym że bliz zablokował podświetlanie sie makr gdy skil jest gotowy. oznacza to że musisz wiedziec kiedy masz wystarczająca ilość rage (jeśli mówimy o skilu w stance w którym nie jesteś).
zajebiste jest nadal że działa cooldowncount - widzisz cooldown skili ze stanca w którym nie jesteś :wink:


Byl taki mod co informowal o gotowosci skilla. Zdaje sie ze ktos go podawal do overpowera, ale mozna go zmodyfikowac pod kazdy skill (manual). Jako ze nie mam ostatni zupelnie czasu to go nie testowalem i ciekaw jestem czy dziala tylko na jeden skill czy mozna ustawic pod tym modem kilka.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:55 
 
KromeR napisał(a):
Jak wy robicie zeby bron byla odkladana na swoje miejsce? Bo mi wwala w pierwsze wolne, a jak jest zajete (zbieranie itemow) to juz wogole jest jakas masakra.
Czy to recznie ustawiacie? Poprostu tego nie kapuje...
jest tam gdzieś inne makro do odkladania. ja tego nie używam - uważam to za przesade. mam to i po zmianie z 1h+shield na 2h tarcze poprostu przeciągam do innego plecaka.
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=111


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 11:57 
 
Deshroom napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Kod:
/script
oi=(GetInventoryItemLink("player",17));
if (not oi) then
PickupContainerItem(4,1);
PickupInventoryItem(16);
PickupContainerItem(4,2);
PickupInventoryItem(17);
end;


Wklejam takie coś, używam macro a moj char mowi wszystko to co powyżej... zamiast zmienic broń :P
noob :lol:
usuń entery. tzn zrób z tego tekstu nieprzerwany text. został on pocięty enterami na potrzeby umieszczenia na forum :]


:oops:
No pewnie że noob :]

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:06 
 
wkleilem link do forum faq, tematy-kompilacje warto tam umieszczac:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:18 
 
Dobra... szukałem macra które by mi zamieniało offhand weapon do dualwield. Z tarczy na off hand sword.
Działa coś takiego

Kod:
/script oi=(GetInventoryItemLink("player",17)); if (oi) then PickupInventoryItem(17); PickupContainerItem(0,1); end;


Item który nas interesuje znajduje się w pierwszym slocie plecaka. Nic nie trzeba przekładać. Item trafia zawsze w to samo miejsce.

Wiem że to makro zawiera coś co nie jest potrzebne :] ale musze nad tym popracowac a nie mam czasu żeby rozgryzać teraz. Ważne że działa.

Jak będę w pracy to dorzuce jeszcze def stance do tego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 12:38 
 
@Dwutlenek

uzywalbym tego ale to nie jest dobre jak masz dwa zestawy o innej ilosci przedmiotów. tzn
mam 1h+shield z zamieniam na 2h. wtedy miecz 1h wpada w miejsce 2h ale tarcza w pierwszy wolny slot podstawowej torby.
dlatego gdzies tam jest magro do wrzucania zdejmowanego przedmiotu do odpowiedniego slota odpowiedniej torby. ogólnie polega to na tym że masz jedno makro do zakładania i 1 do zdejmowania. troche za skomplikowane jak dla mnie :)


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 13:55 
 
Deshroom napisał(a):
@Dwutlenek

uzywalbym tego ale to nie jest dobre jak masz dwa zestawy o innej ilosci przedmiotów. tzn
mam 1h+shield z zamieniam na 2h. wtedy miecz 1h wpada w miejsce 2h ale tarcza w pierwszy wolny slot podstawowej torby.
dlatego gdzies tam jest magro do wrzucania zdejmowanego przedmiotu do odpowiedniego slota odpowiedniej torby. ogólnie polega to na tym że masz jedno makro do zakładania i 1 do zdejmowania. troche za skomplikowane jak dla mnie :)


To jest makro do podmiany shielda na offhand weapon.
Nadaje się dla dual wielderów. Wystarczy jeden guzik żeby zmieniać 'w tą i z powrotem' że tak powiem.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 13:58 
 
Jak ktos mi zrobi takiego to go ozloce:
bash -> zmiana formy -> heal , najlepiej na: jesli wejdzie bash to zmiana formy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 482 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.