mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 22:53 
Cytuj  
Witam
Z obserwacji forum i różnych tematów (miedzy innymi swojego) chcę wyjść z pewną inicjatywą. Otóż okres między wyjściem retaila a dodatkiem był nie wątpliwie trochę zbyt długi. Ludzi męczyła gra, dla nie których patche nie wnosiły nic ciekawego, dlatego też masa graczy zaprzestała grania bądź sprzedała swoje konta. Teraz kiedy The Burning Crusade zbliża się do nas wielkimi krokami masa ludzi powraca.

Z związku z tym stworzyłem ten temat, by zebrać cenne informacje, które zapewne pozwolą wielu w podjęciu decyzji (między innymi mnie) na temat gdzie zacząć grę. Dodatkowym atutem jest też to, gdyż przez wiele miesięcy gry gildie z powodu braku chęci do dalszego grania się poprostu porozpadały. Dzięki temu tematowi, bedzie mozliwosc dowiedzenia się, które gildie powrócą, przejdą przemianę, rekatywacje itp.

Jedni gracze mówią, że powrócą do starych postaci, drudzy ze zaczną od zera na innym serwerze. Dlatego prosze każdego gracza w WoW'a grającego lub zamierzającego wrócić bądź też planującego w ogole po raz pierwszy wkroczyc do świata Azeroth, o szczegułowe informacje o swoich planach.

To jest, czy zostaje przy swojej postaci, jeśli tak to na jakim serwerze będzie grać, w jakiej gildii i po jakiej stronie. GM-ów różnych byłych lub aktywnych gildii proszę o informacje czy dawna gildia się reaktywuje/będzie trwać dalej, jeśli tak to na jakim serwerze, kto zamierza grać od zera i na jakim serwerze czy bedzie to jakis stary czy na nowym, uruchomionym na premierę TBC.

Będę naprawdę bardzo wdzięczny za podawanie czysto i przejżyście szczegółowych informacji, gdyż pomoże to wyklarować jak sytuacja będzie się miała z nami graczami z polski po premierze TBC. Jeśli adminom topic przypadnie do gustu, było by miło gdyby do czasu premiery ( i jeszcze jakis czas po niej) dodatku był to temat przyklejony. Będę się starał podsumowywać wszystkie wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam i zachęcam...

(ja na razie nie podam bo nie mam jeszcze planów, zamierzam wrócić ale nie wiem jeszcze dokladnie gdzie i jak, bo moja decyzja bedzie podyktowana tym, co tutaj się znajdzie ;) )

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 01:28 
Cytuj  
quong napisał(a):
(ja na razie nie podam bo nie mam jeszcze planów, zamierzam wrócić ale nie wiem jeszcze dokladnie gdzie i jak, bo moja decyzja bedzie podyktowana tym, co tutaj się znajdzie ;) )


Mysle, ze nie bedziesz odosobniony. 90% ludzi poczeka, az ten 10% "wybrancow" powie - BL!! i znow zabijecie jakis server...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 10:12 
Cytuj  
Nowy Char na nowym serwerze, ze starymi ludxmy. Raczej niewielka grupka, tak z 25-30 osón. Bedzie. Serwer jakiś nowy RPPvP albo PvP, albo stary, ważne, żeby pusto na nim nie było No i oczywiście Horda i KRwawy Elf :D

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 11:37 
Cytuj  
Ja zostaje przy moim shammanie na sustriderze juz teraz farmie pvp set zeby mi sie latwiej expilo do 70;]
Oczywiscie nie uniknione jest iz zrobie sobie BElfa na jakims nowym servie, ale wlasnie tutaj poczekam gdzie bedzie jakas grupa polakow grala.
Wracajac do shammana, to mysle ze gdyby podczas wejscia bc blizz udostepnilby jakies migracje to zapewne przenioslbym ta postac bo na sun'ie za duzo polakow nie ma i dawno nie bylo, a chcialbym do nowych instancji wlazic juz z rodakami ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 11:54 
Cytuj  
Bardzo duzo ludzi dla "zabawy" bedzie robic nowe postacie na BL-u bo przeciez trzeba zrobic mase palladynow, a co do nowych serwerow to mozliwe ze to co kiedys bylo pisane ze podniosa max ilosc ludzi na serwach i nie bedzie nowych, mysle ze nawet byloby to lepsze ze wzgledu ze wszystkie 60-ki beda siedzialy w outlandach, a w orgri i w starym wiecie beda pustki, a jak wiadomo na nowych serwerach po 2-3 miesiacach gry sa strazne pustki i dopiero poem sie zapelnia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 13:08 
Cytuj  
ja dosc niedawno zrobilem sobie huntera na BL (horda) po dluzszej przerwie .. wczesniej gralem jako rogal/warrior na shattered hand na us , pozniej byl krotki epizod z priestem juz na EU a teraz gram na BL

Pytasz jakie plany?
- proste zebrac grupke 30 luda (tylko hardcore playerzy - nie mam zamiaru sie urzerac z ludzmi ktorzy maja w dupie czy beda na raidzie czy nie) i stworzyc zupelnie nowa gildie
- duze giuldie tez maja racje bytu bo mozna przeciez robic kilka raidow jednoczesnie jesli sie ma dobrych raid liderow , ale mi nie o to chodzi nie bedziemy grac tylko dla itemow ... bedzie mala grupa dlatego , ze ludzie latwiej sie wtedy zgraja i stworza sie przyjaznie

gram w bete TBC i musze powiedzec , ze faktycznie bedzie straszna pustka w ogri po premierze.

Edit:
zapomnialem dodac - moim zdaniem niema sensu isc na nowy serv zaraz po dodatku bo wszyscy i ich matki beda BE albo Dranei

pozdroo


_________________
Nauka jazdy w Tychach


Ostatnio edytowano 10 gru 2006, 13:40 przez reassor, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 9
Dołączył(a): 10.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 13:39 
Cytuj  
UWAGA!

W imieniu czesci graczy z netwars.pl jak i czesci Guards of Honor oglaszam, ze duza czesc z nas bedzie grac horda w TBC NAJPRAWDOPODOBNIEJ na serwerze Spinebreaker.

-----
BL: Leafy

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 14:46 
Cytuj  
Ksiaze napisał(a):
UWAGA!

W imieniu czesci graczy z netwars.pl jak i czesci Guards of Honor oglaszam, ze duza czesc z nas bedzie grac horda w TBC NAJPRAWDOPODOBNIEJ na serwerze Spinebreaker.

-----
BL: Leafy


A Ravenholdt nie moze byc ? :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 18:28 
Cytuj  
spinebreaker alliance rozumiem ? bo jak tak to fajnie = bede was gankowal :P


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 18:55 
Cytuj  
Ksiaze napisał(a):
UWAGA!

duza czesc z nas bedzie grac horda w TBC NAJPRAWDOPODOBNIEJ na serwerze Spinebreaker.


vidi21 napisał(a):
spinebreaker alliance rozumiem ?


Czytanie ze zrozumieniem ... :wink:

Wlasnie zastanawiam sie czy bede wracal do WoW po wyjsciu TBC, jezeli tak to z pewnoscia bede grac tam gdzie czesc GoHow ;]


_________________
Paladin 60 lvl (BL) - R.I.P
Hunter 70 lvl (BL) - inactive

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 00:19 
Cytuj  
lolz umiejetnosc czytania nie jest mocna strona na posobotnim kacu :)


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 18:11 
Cytuj  
Ravenholdt BE Pala ^^ jak tylko wyjdzie dodatek zaczynam grac :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 18:23 
Cytuj  
Nie wytrzymałem, na święta odnawiam subskrypcje ^-^

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 18:27 
Cytuj  
petycja:
panowie, ktorzy zamierzaja grac na spinebreakerze.
prosze uprzejmie o pm na forum jesli dojdzie do waszej migracji badz ponownego rozpoczecia gry na jakze to ciekawym i interesujacym serwerze spinebreaker zwanym.
podziekowania skladam juz teraz gdyz pewnym jestem, ze odpowiedz na ma skromna petycje bedzie danna do rak wlasnych badz mego zacnego taurena o imieniu Bananamama. ilosc samoglosek w imieniu moim jest scisle obliczona i rowna jest dacie konca swiata... (co ja pierdole... nudze sie w pracy ;/)


_________________
Obrazek

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 18:31 
Cytuj  
Robieenie alta w TBC jest goopie, kazdy ma takie same szanse na 70. Wszyscy beda mieli identyczny gear. A lvl 60-70 bije sie 2-4 tygodnie. I nie bedzie znaczenia czy zabiles KT czy wyczysciles MC. Na 70 lvl nie bedzie ruznicy w sprzecie.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1


Ostatnio edytowano 11 gru 2006, 18:34 przez Arvold, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 18:32 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
A lvl 60-70 bije sie 2-4 tygodnie.


na becie chyba ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 18:50 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Robieenie alta w TBC jest goopie, kazdy ma takie same szanse na 70. Wszyscy beda mieli identyczny gear. A lvl 60-70 bije sie 2-4 tygodnie. I nie bedzie znaczenia czy zabiles KT czy wyczysciles MC. Na 70 lvl nie bedzie ruznicy w sprzecie.


Niektórzy już rzygają animacja humana, albo kościami undeada, tudzież przerośniętą krową ^-^. Dodatek to świetna okazaja do zrobienia alta, wkoncu i tak wszyscy będą mieli równe szanse :P.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 19:00 
Cytuj  
gralem w Excesse na Bl'u rogalem, sprzedalem acc 2 miechy temu ale wracam jak wyjdzie TBC. Nie wiem na 100% gdzie i kim bede gral, ale bedzie to albo be pala albo rogue be or ud. Co do serwera to nie wiem czy zaczynac od nowa na BLu gdzie mam full znajomych, czy na jakims nowym serwie.
Spinebreaker i Gohy ? do rozwazenia...jednak preferowalbym raczej international guild, albo olac pve i grac tylko pvp.


Posty: 6
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 19:25 
Cytuj  
WoWa kupiłem w dniu premiery, czyli prawie 2 lata temu. Grałem "w kratkę" zarówno z niedostatku kasy jak również czasem znudzenia grą. Niedawno postanowiłem opuścić grę na dobre o ile Blizz nie zmieni stanu rzeczy w BC (chodzi np o to żeby skill > gear, a nie na odwrót tak jak to IMHO jest teraz, a także o mniej grindu). Otóż problem jest w tym, że zamierzam grac warriorem, a z tego co wyczytałem na oficjalnych forach warrior został dość mocno znerfowany. Co wy myślicie o tym nerfie? Czy rzeczywiście jest on taki straszny czy jednak warrior nadal ma szansę powalczyć o zwycięstwo kiedy jest sam na sam (no może nie vs shadow priest albo frost mage bo to nigdy nie była mocna strona warków :roll: )? Dodam jeszcze, że być może mógłbym zagrać z jakimś healbotem ;). Jak wiadomo ułatwia to sprawy...

Prosiłbym jednak zarówno o komentarz do walk 1v1 jak 2vX

Ogólnie zmiany, których blizz chce dokonać idą w dobrym kierunku, ale nie zawsze się udaje, a chciałbym mieć pewność zanim wydam kasę (jak dla mnie 150zł na BC to dość sporo - jeszcze nie pracuję)


Posty: 9
Dołączył(a): 10.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2006, 20:03 
Cytuj  
UWAGA #2

Nie sugerujcie sie tym, ze na Spine idą GOH-y. Z tej gildii bedzie doslownie garstka. Glownie grupe ta tworza ludzie z roznych gildii z BL, ludzie z roznych serwerow z NetWars.pl (wiekszosc), oraz tzw. "randomowi" polacy.

Nasza gildia bedzie MIEDZYNARODOWA, prawdopodobnie z polskim zarzadem.

Nie bedziemy wysylac do nikogo prywatnych wiadomosci, wszystko jest tu chyba wyjasnione.

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.