mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 15:12 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Z tego co podpatrzylem na filmikach to ludzie frostbite nie maja.


Zgadles - do frost aoe buildu frostbite'a sie nie wrzuca - bo zawsze cos Ci gdzies procnie i cos sie odlaczy od grupy.

Btw - http://www.wowhead.com/?talent=o0xVf0fzxIziZZVq0cof0o - moj obecny build (40 arcane / 21 frost)

Standardowe bolty = 1330-1350 (char screen pokazuje 807 +frost dmgu, tylko z arcane intellectem)
Crit = 3k+ (bez niczego)
Crit z AP i jakims trinketem = duzo

Niekonczaca sie mana i takie tam. Mi sie podoba, zobaczymy jak sie w warunkach bojowych sprawdzi :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 18:35 
Cytuj  
Mam prawie identynczny build do twojego Qraczek i rowniez moge go tylko zachwalac. Fantastyczny build do PvE i jednoczesnie bardzo dobrze sie grinduje/soluje.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 14:37 
Cytuj  
troche odgrzewam topic zeby calkiem nie poszedl w zaponmienie.
chcialem sie dowiedziec jaka klase preferujecie/z jaka gracie na arenach 2vs2 ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 14:57 
Cytuj  
bre napisał(a):
troche odgrzewam topic zeby calkiem nie poszedl w zaponmienie.
chcialem sie dowiedziec jaka klase preferujecie/z jaka gracie na arenach 2vs2 ?


ja preferuje rerolla ktorego zrobiłem 8)

mmm white crit warków mnie załamał jak pograłem kilka aren.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 19:34 
Cytuj  
Tez zrobilem maly reroll na huntera (pewnie go niedociagne do konca) i w sumie to nie byl zly pomysl bo sie nauczylem czesciej trzymac dystans - co sie przydaje w magu:p

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 11:18 
Cytuj  
bardziej mi chodzilo o kombo maga z jakas inna klasa...
ja poki co gram z priestem- ja jako deep frost + fire, on poczatkowo jako disc/holy z tym ze na tym buildzie wiele nie mogl zdzialac (pojawia sie problem tego typu ze nie jestem w stanie w krotkim czasie zdjac jednego z przeciwnikow), teraz respecnal sie na shadow i musze powiedziec ze jest duzo lepiej.
oczywiscie walka przeciwko dwom rogalom jest prawie ze nie do wygrania z tego wzgledu ze moj teammate gini w przeciagu kilku sekund (mowie prawie bo jakims sposobem udalo nam sie taki duet 2 czy 3 razy pokonac).
jezeli chodzi o inne zestawienia to nie jest tak zle- wszystko zalezy od przezywalnosci mojego kolegi bo jakos dziwnym trafem nikt sie mna na poczatku walki nie interesuje ;)
jak zdobede troche lepszy gear to planuje respecnac sie na arcane/fire, ktos moze sie wypowiedziec jak sie gra na takim buildzie ?

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 11:26 
Cytuj  
bre napisał(a):
jak zdobede troche lepszy gear to planuje respecnac sie na arcane/fire, ktos moze sie wypowiedziec jak sie gra na takim buildzie ?


Ja gram z priestem shadow na 1 z aren mag stelth PoM Pyro 5k+ w priesta , rudz dokonczyl .. nara a 2 x mag to juz jest kalpica 2x pyro w 1 cel i nei na szans. Ogolnei wydaje sie ze jednak forst pod arene nei jest jakis nadzwycajny (jak jest ogarniety kolo z dispelem) to nei zlapiesz nikogo w nove a to jednak zmniejsza twoja przezywalnosc. Lepiej chyba wychodzi na fast nuke.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 13:40 
Cytuj  
pom+pyro nie ma 100% szansy na crita, crit czasem wchodzi a nie prawie zawsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 17:24 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Btw - http://www.wowhead.com/?talent=o0xVf0fzxIziZZVq0cof0o - moj obecny build (40 arcane / 21 frost)

Niekonczaca sie mana i takie tam. Mi sie podoba, zobaczymy jak sie w warunkach bojowych sprawdzi :P


40/0/21 to jezt zajebisty build, krotko mowiac. Zdobylem kilka itemkow (Quagmirran's Eye, Blade of Wizardry), ktore po prostu idealnie pasuja pod 40/0/21 i jest pieknie :). Ostatnio dopadlem tez 2 czesci setu T4 i jestem w 7 niebie. Gra mi sie obecnie magiem wrecz idealnie, a pierwszy bonus T4 po prostu zrywa wlosy z glowy razem z cebulkami :)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 22:18 
Cytuj  
Hymm a jak by sie ten build 40/0/XX spisywal na 58 lvl bo tak bym zaczynal outlandsy robic czy moze jednak pojsc fire lub frost do lvlowania? A i nie lepiej dac shatter np http://www.wowhead.com/?talent=R0xVf0fzxIziZZViM0o0xo

*
Avatar użytkownika

Posty: 68
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 09:00 
Cytuj  
Hmm mam pytanie z innej beczki. Mianowicie wczoraj mialem drobny problem z mana na attumenie w karazhanie, moj build po prostu na okolo 20% attumena skonczyla sie mana evo, pot,kamien byly na cooldownie (uzyte wczesniej). Do dps'u uzywam Fireballi/Fireblastow praktycznie caly czas, Mam na sobie Molten Armor (moze to jest problem? lub po prostu musze zadziej castowac fireballe (co 2-3 sec?) badz zainwestowac w jakis leprzy mana regen?(jak tak to prosze o polecenie czegos) (ale odrazu tu mowie nie chce za mocno obnizyc sobie spell dmg). Buildu nie chce zmieniac, bardzo bym byl wdzieczny za rade kogos doswiadczonego w tej materii.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 11:05 
Cytuj  
No niestety castujac fireballe musisz sie pogodzic z tym ze ciagna wiecej many.
Ale jezeli lykasz poty i mana gemy jak tylko bedziesz mogl np. 6000/8000 many, to cooldowny powinny schodzic odpowiednio wczesnie.
Jezeli dalej braknie many przy takim lykaniu to znaczy ze macie w raidzie za malo dps na konia;]
Edit: i powinienes uzywac mage armor, gwarantuje regen w trakcie castowania:E

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 11:52 
Cytuj  
Ene napisał(a):
Hmm mam pytanie z innej beczki. Mianowicie wczoraj mialem drobny problem z mana na attumenie w karazhanie, moj build po prostu na okolo 20% attumena skonczyla sie mana evo, pot,kamien byly na cooldownie (uzyte wczesniej). Do dps'u uzywam Fireballi/Fireblastow praktycznie caly czas, Mam na sobie Molten Armor (moze to jest problem? lub po prostu musze zadziej castowac fireballe (co 2-3 sec?) badz zainwestowac w jakis leprzy mana regen?(jak tak to prosze o polecenie czegos) (ale odrazu tu mowie nie chce za mocno obnizyc sobie spell dmg). Buildu nie chce zmieniac, bardzo bym byl wdzieczny za rade kogos doswiadczonego w tej materii.


na bossach nie uzywa sie molten armoru:> mam build 10/48/3 i nawet na princu nie mam wielkich problemow z mana(poty,evo ,kamyki wystarczaja)

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 12:15 
Cytuj  
pytanie: czy powinno sie brac teraz shatter do lvlowania?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 13:56 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
pytanie: czy powinno sie brac teraz shatter do lvlowania?


Bez tego Ice Lance jest bezużyteczny.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 15:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Venomo napisał(a):
pytanie: czy powinno sie brac teraz shatter do lvlowania?


Bez tego Ice Lance jest bezużyteczny.

Jeżeli ktoś lubi sam sam fakt "critowania" to pewnie tak.

A co do ilości zadawanych przez IL obrażeń to sprawa nie jest wcale tak oczywista. Podkreślam, że mam na myśli tylko i wyłącznie IL (żadnych Frostbolt -> IL itp.).

Mając 5/5 w Shatter możemy być (prawie) pewni, że IL critnie (niech będzie za 2k) przy pierwszym trafieniu i breaknie FN.

Mając 0/5 w Shatter, IL trafi za 1k, ale FN się utrzyma (oczywiście pewności nie ma) co pozwoli nam na następną Lancę itd.

Z tego co testowalem (40 / 0 / 21 bez shatter vs. mój standardowy 34 / 0 / 27 z shatter) wynika, że gdybym nie nastawiał się na Arenę 5/5 to Shatter raczej bym się pozbył. Oczywiście zdarzają się anomalie z cyklu "mając Shatter 2 pierwsze trafienia nie critneły" albo "FN breakneła się po pierwszym, normalnym trafieniu Lancą", ale generalnie odniosłem wrażenie, że większe obrażenia (spamując IL na cel w FN) zadaje bez tego talentu.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 09:52 
Cytuj  
To bardzo ciekawe co napisales Nukh.
Jedno mnie zastanawia. Ile ice lance'y nova jest w stanie wytrzymac ? - w przypadku non-critow oczywiscie.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 10:57 
Cytuj  
Ja wole miec shatter, bo w grupowym pve,pvp frozen nie trzyma za dlugo ^^
Uwielbiam nove+ap,pom,trinket,frostbolt:E

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 19:34 
Cytuj  
Ktore 2 trinkety wybrac fire pve mage 10/48/3, 25% crit

http://www.wowhead.com/?item=28418
http://www.wowhead.com/?item=28785
http://www.wowhead.com/?item=27683


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 20:06 
Cytuj  
1 i 3

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.