mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:40 
Cytuj  
Jak teraz wyglada sprawa statsow dla deep frosta powiedzmy? mastery/spell power/stamina ?


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:03 
Cytuj  
prawdopodobnie cos z ten desen crit>>>>mastery>int>haste a to glownie przez zmiany w shattrze ktory teraz daje nam multipier crita x3, czyli im blizej 33% bedziemy tym lepiej(zapewne z tym gearem jest to niemozliwe :))

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 gru 2010, 11:45 
Cytuj  
Mam pytanko jak sie obecnie sprawdza setup mage/rogue daje radę? Ewentualnie w 2v2 jaki obecnie team partner się z magiem sprawdza?


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 10:05 
Cytuj  
Możecie podać kilka podstawowych Addonow dla maga z których raczej powinnno się korzystac? :)

Co o tym myślicie:
http://www.wowhead.com/talent#oMhbbZfforzzRosfo

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 20:57 
Cytuj  
Widze sobtainer wrocił na maga i mi alta gankowal jak herby zbieralem...szkoda ze na mojego maina nie trafił.Witaj na mojej kos liscie.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 21:22 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Widze sobtainer wrocił na maga i mi alta gankowal jak herby zbieralem...szkoda ze na mojego maina nie trafił.Witaj na mojej kos liscie.


QQ, gankował? dostałeś living bomba tylko, pokazywałem kuzynowi jak hordziak ginie.

A co do gankowania, wczoraj mnie rogal z innominate gankował w TH jak questowałem końcówkę chaina, więc teraz jak mam okazję to łapię wszystko co mogę żeby zabić.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 09:37 
Cytuj  
Przyłączam się do prośby Soba, jakieś mody dla maga ? Nie grałem 8 miesięcy i wiele mogło mnie ominąć :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 12:08 
Cytuj  
Generalnie wiele sie nie zmienilo.

Nowe aury ktore pokazuja ze cos procnela sa same w sobie juz zajebiste.
Widac non stop co mozesz aktualnie sobie odpalic. Wczesniej trzeba bylo miec powerauraso podobne jakies cos, lub spogladac na bufiki i swiecace ikony.

dorzucilbym jeszcze slowfall key press ( addon ktory odpala wszystko co nacisniesz w momencie klikniecia w klawiature, a nie jak ja puscisz - mozna zyskac kilka setnych sekundy ;) + shield absorber kory pokazuje ile jeszcze zostalo ci mozliwosci do absorbniecia przez twojego shielda ( mana shield, ice barrier - pvp ).

Jakis focus frame co by walnac CS w goscia / moba ( hadar focus frame )

Interrupt bar - pokazuje cd innych ktorzy ci przerwali castowanie, kiedy znowu beda mogli to zrobic

dominos - do szybkiego i wygodnego konfigurowania barow

GRID - przydaje sie w rajdach gdzuie nalezy decursowac. Pokazuje kto ma curse na sobie, ilosc hp itd. Zaden must have ale przydatne moim zdaniem

+ standardowe deadly boss mods

Pisalem z glowy wiec nie do konca nazwy addonow moga sie zgadzac :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 04:13 
Cytuj  
http://gobarbra.com/hit/new-8ef098189cc ... 064b501193


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 11:38 
Cytuj  
Moldar napisał(a):
Przyłączam się do prośby Soba, jakieś mody dla maga ? Nie grałem 8 miesięcy i wiele mogło mnie ominąć :)


Mody? Hmm, te od Blizza są wystarczające. Po co Wy w ogóle gracie skoro nic w tej grze nie musicie robić tylko stać i naciskać jeden klawisz?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Posty: 40
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2011, 19:45 
Cytuj  
Witam.

Mógły ktoś podać jakiś aktualny build dla frost maga PVE, taki do solo levelingu w połączeniu z raidami, dziękuję za wszelkie propozycje.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 13:22 
Cytuj  
Niby w teorii nowy system talentow ma gwarantowac rozne sciezki rozwoju maga a nie jedynie wlasciwy build , ale jakos czarno to widze. Np na PvP 2v2 trudno mi sobie wyobrazic inny build niz deep frost na 3v3 i 5v5 raczej fire z barierem i dalej mamy monotonie ;-). Zdecydowanie w Rifcie byla wieksza roznorodnosc gry magiem.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 17:25 
Cytuj  
Ta do pvp to wlasciwie kazda klasa nadal ma jeden sluszny build. Ale przy pve juz mozna wybierac jak kto lubi/adekwatnie do sytuacji

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 08:54 
Cytuj  
No ja do tej pory nukowałem w arcane ale po zmianach no z tym ciężko, więc przed wczoraj piłowałem fire na bg i sprawdzał się nieźle. Wczoraj dzień spędziłem na froście i też daje rade choć jest dość nudny. Widziałem wielu magów z szieldem ale spell steal szybko to załatwia.

Wszysctko sprowadza się do tego co się woli castować i czy woli się być bardziej statyczny czy mobilny. Idąć w fire i odpowiednio dobierając talenty byłem chodzącym chaosem:-). Z jednej strony nie byłem w stanie podbiec i znukować kogość ze względu na długie castowania i pvp resi ale z drugiej strony gdy weszły crity to zdażało się że nagle miałem 2xinsta pyro pod rząd, a jeśli coś szło nie tak to byłem w stanie uciec prawie każdemu z pomocą fire butków, invisi, blinka, ib, novy i dragona. Nadal nie czuje maga jakoś ale coraz bardziej mi się podoba.


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 10:59 
Cytuj  
Szukam jakiegos ciekawego addona na areny dla maga moze ktos cos polecic


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 11:32 
Cytuj  
fala nubie to samo co zawsze

gladius interruptbar i losecontrol


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 13:58 
Cytuj  
Ktos probowal solowac kaela w tk ?

Mi idzie niezle, jako tako dochodze do kaela i tam niestety stop.

Na youtubie widzialem ze mirror image moga go tankowac stosunkowo dlugi czas. Tymczasem moje gina jak szmaty i nie wiem czy je nerfneli w tym patchu czy ki huj ?

Gear moj dupy nie urywa, bo raid fionder 5/5 no i jakies tam pve /pvp itemy w innych slotach.

W fire specu dobilem gnoja do 65%, potem wipe.

Brakuje mi jakies 10-15 sec nuka, ale bez imagow to cienko to widze. Jednym slowem mam za maly firepower ? Czy te image nerfniete ? :D

A moze lepiej w arcane by mi poszlo ? I AB nuke z bloodluscikiem ?

Ktos soluje ?

Edit: Dobra, znalazlem. Image zostaly nerfniete i maja mniej HP. Stad sa 1 shootowane, zamiast przyjac po 2 strzaly na jeden image :/ Tutaj jest te brakujace kilkanascie sekund.

Sproboje sie dogearowac, moze wtedy dam rade gnoja poslac do piachu i zlootowac mounta :D


_________________
Be cool,be Ziolo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 14:11 
Cytuj  
Reforge zrobiles? ja sie złapalem na tym ze teraz hita trzeba miec 15% a nie 17%

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 14:22 
Cytuj  
Ja go nie misuje. Teraz jak rozgryzlem nerf imagy, to jestem pewien ze dlatego wipuje. Imagy boostnac sam sobie nie moge, wiec musze dopakowac intelect lub liczyc na jakies fartowny crit strike i nakurwiac w niego jak w kacza dupe :D


_________________
Be cool,be Ziolo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 15:12 
Cytuj  
Nie chodzi ze missujesz ale o to ze mozesz miec za DUZO hita :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.