mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 14:45 
Cytuj  
Słabe porównanie. Tak czy siak, możemy tak dyskutować do usranej śmierci. Ja swoje poglądy już przedstawiłem, a to jest topik o Magach. Narazie :)

pw jakby ktoś chciał kontynuować.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 06:36 
Cytuj  
Nie ma to jak najpierw walnac, ze areny to nie wow, a potem strzelic focha :wink:


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 07:20 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Nie ma to jak najpierw walnac, ze areny to nie wow, a potem strzelic focha :wink:

Masz racje... areny to wow a gw to mmorpg...

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 08:39 
Cytuj  
Masz racje, multiplayer w quake, to nie quake...


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 16:20 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Na dzien dzisiejszy to od WoW'a jest trudniejszy nawet Saper.


Falangista napisał(a):
Coraz to nowe addony zwalniaja ludzi z myslenia myślę, że Mario Bross na dzień dzisziejszy jest trudniejszy. :)


Mam dla was propozycje, zbieracie 3 osoby, tworzycie arena team i zapisujecie się na przyszłoroczny oficjalny turniej.

Do wygrania będzie lekką ręką kilkadziesiąt tysięcy dolarów, a że wow jest przecież łatwiejszy od sapera to na pewno nie będziecie mieli absolutnie żadnych problemów żeby przejść do finału... Right? :roll:

no tak tylko wyobraz sobie sytuacje - spotykaja sie 2 teamy pala + pala (heal + tank) - takie same combo takie same macro etc kto wygra ?

exodus bo gra on 4fun a nie 4gear ?

ubeck napisał(a):
Nie ma to jak najpierw walnac, ze areny to nie wow, a potem strzelic focha :wink:

wow to pve pvp to tylko dodatek i bg jest pvp'em w wowie - co mam wam dowody przestawiac ? - co bylo peirwsze areny czy bg, czego wiecej bliz aje nowych aren czy nowych bg ?
proponuje to wam porozwazac na zdaniach logicznych w matematyce


to tak samo porownywac skill do gearu - ludzie co to ma do siebie ? ze za skill kupujessz gear ekhm...
http://www.wowarmory.com/character-shee ... r+The+Best
i uwazasz ze ty znasz sie na pvp ? ekhm 430k hk to chyba wiecej niz jakies 5/5 ma lacznie.. a rating arena ekhm widac dla niego sie nie liczy ?
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... rtzwrgoben i kolejny Pan a arena nic dla niego praktycznie chyba nie znaczy
tak samo widzdialem twinki z 100k hk

ogarnijcie sie ludzie czasami

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 06:26 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Pytanie powinno brzmieć, dlaczego TY uważasz areny za jedyny właściwy playstyle.
Nie mam nic przeciwko ludziom grającym areny i czerpiących z tego satysfakcję.

Ale to moja wina że ludzie uważają Areny za synonim PvP i posiadania jakichkolwiek pvpich umiejętności ?

arena heros > bg heros
zawsze i na każdym terytorium


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 09:55 
Cytuj  
Witam

Ostatnio przerobilem sie z full fire na arcane (60/0/11 ARMORY) i zupelnie nie moge sie odnalezc w pvp.

Jakies porady odnosnie arcane w pvp?

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 09:57 
Cytuj  
bla bla bla tylko i wylacznie w 1 sytuacji kiedy na bg wyskakkujesz 1/1 a jak wyskoczy 5 na 1 to niestety moj pro arenowcu nic nie poradzisz..

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 10:33 
Cytuj  
warrior + healer arena heroes vs 5 bg heroes smiem twierdzic, ze warr z healerem wygrywa. wiec spierdalaj, bo na bg moze zablysnac kazdy (battlemaster, lol), ale gladiatora juz nie kazdy wbije (szczegolnie rank 1).

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 14:40 
Cytuj  
to moze inaczej vanilla - zeby miec spret musisz grac duzo bg zeby grac duzo bg a przynajmniej miec duzo hk to musisz przezywac bardzo duzo wiec musisz ogarniac
arena now - wchodzisz 1750 kazdy w pve moze zrobic wystarczy miec dobra gildie bijesz ranting iddziesz na bg i masz itemy w tydzien...dla ciebie to jest balance to gz

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 15:19 
Cytuj  
ketrish napisał(a):
to moze inaczej vanilla - zeby miec spret musisz grac duzo pve zeby oneshotowac ludzi wiec nie musisz nic ogarniac

fix'd


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 17:15 
Cytuj  
Wilczan napisał(a):
Jakies porady odnosnie arcane w pvp?


frost.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 10:22 
Cytuj  
ketrish napisał(a):
proponuje to wam porozwazac na zdaniach logicznych w matematyce


Dawaj - zobaczymy co ci wyjdzie.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 18:34 
Cytuj  
"WAM" christ /you failed

*

Posty: 175
Dołączył(a): 6.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 19:15 
Cytuj  
Topic wam sie nie pomylił? :wtf:


Posty: 2
Dołączył(a): 18.11.2009
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 22:00 
Cytuj  
Witam serdecznie mam maga na 22 lvl i chcialbym sie dowiedziec jak najlepiej zainwestowac punkty w drzewku czy ktos moglby mi rozrysowac drzewko byłbym bardzo wdzieczny:)

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 23:12 
Cytuj  
__--__
_-- - |- --_
-_- - -|- - _-
-- | -- -
|
|
-
to jest jablon, taka magiczna


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 11:38 
Cytuj  
Loza napisał(a):
Witam serdecznie mam maga na 22 lvl i chcialbym sie dowiedziec jak najlepiej zainwestowac punkty w drzewku czy ktos moglby mi rozrysowac drzewko byłbym bardzo wdzieczny:)

Frost: http://www.wowhead.com/?talent=#oZZAc0hobu

Fire: http://www.wowhead.com/?talent=#oZbE0bR0hz

Wiecej informacji o buildach maga znajdziesz w artykule na WowWiki: http://www.wowwiki.com/Mage_builds

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 14:22 
Cytuj  
witam, wracam po dlugiej przerwie do grania i po patch notes i tym co widac na portalach, obecnie w pve uzywane sa glownie drzewka arca i ttw+frost, natomiast ludzie narzekaja, ze fire jest lekko zaniedbane, a po zmianach w talentach widze, ze jakby ma byc bardziej kierowane pod pvp, nie wiem jak z poprzednimi zmianami (skonczylem grac przed wyjsciem ulduaru) i mam takie pytanie : czy zmiany w fire przyczynily sie tylko do tego, ze troche twardszy jest w levelingu i ewentualnie moze cos zabic na bg/wg, czy faktycznie w polaczeniu z arca albo frost moze byc dobrym drzewkiem pvp?
dzieki za odpowiedz

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.03.2009
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 18:12 
Cytuj  
No hej, niedawno wylvlowałem maga na 80ty poziom i mam pare questionz:

na początek odnośnie pvp:
borykam się z problemem bindów bo frost ma w chuj skilli i nie mam gdzie ich przypierdzielić + jeszcze dynksy z inżynerii i tu moje zapytanie jak wyglądać będzie macro z hand mounted pyro rocket wjebane np. pod fireblasta? W ogole nie jarze casterów bo od początku wowa grałem melee i to dla mnie czarna magia.

Przy spamie frostbolta często w quartzu pokazuje mi się lag, mam troszku neta chujowego więc wiem, że zawsze będe miał jakiegos tam laga, ale słyszałem coś o sposobie oszukiwania laga gdy się bedzie miało jakies macro chyba ze /stopcasting.

Jak mi się coś przypomni to dopiszę, z góry dzięki za pomoc ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.