mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2009, 10:51 
Cytuj  
mowisz o tym nowym czy starym black magicu ? bo tak to kijowo - wg rawra 63sp daje ponad 100dps -.-"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 09:49 
Cytuj  
Interrupt Bar - polecam addon do oreintowania sie na jakim CD sa interrupty przeciwnika.
Wiem ze mozecie uzywac juz pewnie czegos innego ( afflicted czy enemy cast bars ) ale ten przypadl mi do gustu bo jest prosto zrobiony.
Sam sie dopiero dzisiaj na niego nadzialem, wiec jak ktos zainteresowany to z wowinterface mozna sciagnac.

PS. Chlopaki lataja z 2900+ spl power a ja dalej mecze sie na 2.6k przy haste w granicach 630-700 ( zalezy co mam na sobie ).

Jak tam u was ? :)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2009, 18:17 
Cytuj  
Ja praktycznie nie gralem w tym sezonie, tylko troche 5v5, wiec graty z poprzedniegona razie :e Sam uzywam afflicted, kiedys mialem interuptbar ale robil sie problem jak jakas klasa sie dublowala czyt. dwa spellocki w jednym teamie etc.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 00:14 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Interrupt Bar - polecam addon do oreintowania sie na jakim CD sa interrupty przeciwnika.
Jak tam u was ? :)

Niebawem w tej grze nie bedzie potrzeby nawet rozgrywac aren beda sie instantowo zaocznie odbywały na zasadzie kalkulatora statsow...
Coraz to nowe addony zwalniaja ludzi z myslenia myślę, że Mario Bross na dzień dzisziejszy jest trudniejszy. :)


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 02:04 
Cytuj  
Na dzien dzisiejszy to od WoW'a jest trudniejszy nawet Saper.
Nie obrazaj Mario Bros bo wersja na NES byla calkiem wkurwiejaca czasami. :)

Hehe... szczerze? naprawde chcialbym zobaczyc coby sie stalo jakby Blizzard w ktorys patchu wycofal wsparcie dla addonow :)
Masowe samobojstwa? Cancel acc bo gra za trudna?
99% ludzi grajacych atm nie potrafilaby pewnie nawet sie ruszyc bez HUD'a rodem z F16.

Ja ze swojej strony powiem ze bardzo milo wspominam czasy robienia MC gdzie chyba z tego co pamietam nawet nie bylo ThreatMetera. Trzeba bylo po prostu ogarniac... :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 02:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Na dzien dzisiejszy to od WoW'a jest trudniejszy nawet Saper.


Falangista napisał(a):
Coraz to nowe addony zwalniaja ludzi z myslenia myślę, że Mario Bross na dzień dzisziejszy jest trudniejszy. :)


Mam dla was propozycje, zbieracie 3 osoby, tworzycie arena team i zapisujecie się na przyszłoroczny oficjalny turniej.

Do wygrania będzie lekką ręką kilkadziesiąt tysięcy dolarów, a że wow jest przecież łatwiejszy od sapera to na pewno nie będziecie mieli absolutnie żadnych problemów żeby przejść do finału... Right? :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 11:52 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Na dzien dzisiejszy to od WoW'a jest trudniejszy nawet Saper.


Falangista napisał(a):
Coraz to nowe addony zwalniaja ludzi z myslenia myślę, że Mario Bross na dzień dzisziejszy jest trudniejszy. :)


Mam dla was propozycje, zbieracie 3 osoby, tworzycie arena team i zapisujecie się na przyszłoroczny oficjalny turniej.

Do wygrania będzie lekką ręką kilkadziesiąt tysięcy dolarów, a że wow jest przecież łatwiejszy od sapera to na pewno nie będziecie mieli absolutnie żadnych problemów żeby przejść do finału... Right? :roll:


Z debilami niestety nie pogadasz:F


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 12:01 
Cytuj  
Przykro mi ale areny to nie wow :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 12:35 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Do wygrania będzie lekką ręką kilkadziesiąt tysięcy dolarów, a że wow jest przecież łatwiejszy od sapera to na pewno nie będziecie mieli absolutnie żadnych problemów żeby przejść do finału... Right? :roll:


Ja pojde nawet dalej i powiem ze areny to nie MMOPRG tylko CounterStrike w konwencji fantasy, do tego chujowy. Pozatym gra w konwencji "Moje Mody vs. Twoje Mody" mnie nie rajcuje.
Grajcie sobie w co chciecie ale nie naginajcie prawdy - WoW to w tym momencie najprostsze MMO na rynku, gra defacto dla dzieci jesli chodzi o poziom skomplikowania plus do tego setka modow, ktore graja za ciebie (Od Atlasa bez ktorego ludzie gubia sie w Deadmines bo za duze po Healboty i podglad cooldownow przeciwnika - co ja osobiscie uwazam juz za przegiecie i cheat. To ze Blizzard na takie mody pozwala tylko mnie odrzuca jeszce dalej od tej gry).

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 13:26 
Cytuj  
Po raz to na tournamentach nie ma addonow, a po dwa to ze ma sie milion addonow wcale nie znaczy ze robia za ciebie wszystko, czasami jest przeciwnie i jest wiecej do ogarniania bo musisz patrzec na wiecej.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 14:12 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Goatus napisał(a):
Do wygrania będzie lekką ręką kilkadziesiąt tysięcy dolarów, a że wow jest przecież łatwiejszy od sapera to na pewno nie będziecie mieli absolutnie żadnych problemów żeby przejść do finału... Right? :roll:


Ja pojde nawet dalej i powiem ze areny to nie MMOPRG tylko CounterStrike w konwencji fantasy, do tego chujowy. Pozatym gra w konwencji "Moje Mody vs. Twoje Mody" mnie nie rajcuje.
Grajcie sobie w co chciecie ale nie naginajcie prawdy - WoW to w tym momencie najprostsze MMO na rynku, gra defacto dla dzieci jesli chodzi o poziom skomplikowania plus do tego setka modow, ktore graja za ciebie (Od Atlasa bez ktorego ludzie gubia sie w Deadmines bo za duze po Healboty i podglad cooldownow przeciwnika - co ja osobiscie uwazam juz za przegiecie i cheat. To ze Blizzard na takie mody pozwala tylko mnie odrzuca jeszce dalej od tej gry).


QQ louder

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 15:19 
Cytuj  
No i co z tego ze gra jest prosta wazne ze daje fun z gry


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 19:29 
Cytuj  
Ja osobiście, przez prawie trzy lata grania, używałem może 2-3-4 addonów. Z czego jeden, to ten od współrzędnych, dwa, ct_view_cośtam - robiący efekt "bycia w kinie" ( dwa paski u doły i góry ekranu ), brutalus? - taki addon, co mówil kto jest na arenie ( co zostało później wprowadzone ) i msbt combat tekst - bo ładniej wygladał, i dał się modyfikować, bo ten wbudowany, blizzardowski nie był zbyt przyjemny. Grałem głownie rogalem, i sporo też druidem, healerem, i żadne healboty były mi nie potrzebne. Nie byłem jakimś hardcorowcem więc może dlatego. Głownie PvP, tam czasem PvE... I nie narzekam. Przesadzasz Kabraxis i to grubo ; ).


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 20:38 
Cytuj  
Tez mnie sie zdaje ze z igly widly robi :)
Modami to mozesz sie uzbroic po zeby, a i tak nic to nie da jak nie bedzisz ogarnial o co biega.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 06:14 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Przykro mi ale areny to nie wow :<


A niby co? Need for Speed? :P


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 10:23 
Cytuj  
Areny są fajne, skończyłem wszystkie.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 13:34 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Dana napisał(a):
Przykro mi ale areny to nie wow :<


A niby co? Need for Speed? :P


To tylko taka przenośnia (sigh).

Osobisćie gram w WoWa od samiuśkiego początku, ba od closed bety (choć z przerwami). I nigdy ale to nawet raz nie brałem udział w walce na arenie (nie licząc PTS :<). Po prostu idea dżentelmeńskich pojedynków przy herbacie mnie odrzuca. Preferuje duże bitwy gdzie króluje chaos i improwizacja, gdzie nie ma czasu na obmyślanie jakichś wykwintych strategii bo wróg może wyskoczyć jak filip z konopii i pomieszać czy szyki w jedną chwilkę.

Wczoraj grałem super AV, gdzie Horda (która zazwyczaj dostaje tam bęcki) uparła się by bronić Galvangara od samego początku. Więc my okopaliśmy się przy balińdzie i napierdalaliśmy się na środku i przy okolicznych cmentarzach. Przez bite 50 minut.
Aż mi się przysłowiowa łezka zakręciła na myśl o czasach kiedy ludzie się bili w AV godzinami dla zabawy. A teraz to tylko jebs jebs jak najszybciej co by zdobyć trochę honoru i xp..."noobs lets do 5min achievement".

Dlatego normalnie rzygam tym że areny stały się synonimem PvP (choć to też trochę wina blizzarda).
Mam 120.000HK ale jak ludzie mnie pytają o rating to mówię że nie gram aren, zwykle odpowiedzią jest "nub u don know shhiz about pvp go kill a hogger lol".

:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 13:51 
Cytuj  
Dana napisał(a):
ubeck napisał(a):
Dana napisał(a):
Przykro mi ale areny to nie wow :<


A niby co? Need for Speed? :P


To tylko taka przenośnia (sigh).

Osobisćie gram w WoWa od samiuśkiego początku, ba od closed bety (choć z przerwami). I nigdy ale to nawet raz nie brałem udział w walce na arenie (nie licząc PTS :<). Po prostu idea dżentelmeńskich pojedynków przy herbacie mnie odrzuca. Preferuje duże bitwy gdzie króluje chaos i improwizacja, gdzie nie ma czasu na obmyślanie jakichś wykwintych strategii bo wróg może wyskoczyć jak filip z konopii i pomieszać czy szyki w jedną chwilkę.

Wczoraj grałem super AV, gdzie Horda (która zazwyczaj dostaje tam bęcki) uparła się by bronić Galvangara od samego początku. Więc my okopaliśmy się przy balińdzie i napierdalaliśmy się na środku i przy okolicznych cmentarzach. Przez bite 50 minut.
Aż mi się przysłowiowa łezka zakręciła na myśl o czasach kiedy ludzie się bili w AV godzinami dla zabawy. A teraz to tylko jebs jebs jak najszybciej co by zdobyć trochę honoru i xp..."noobs lets do 5min achievement".

Dlatego normalnie rzygam tym że areny stały się synonimem PvP (choć to też trochę wina blizzarda).
Mam 120.000HK ale jak ludzie mnie pytają o rating to mówię że nie gram aren, zwykle odpowiedzią jest "nub u don know shhiz about pvp go kill a hogger lol".

:)


Dobrze, zapomniales tylko wyjasnic dlaczego akurat twoj playstyle jest jedynym wlasciwym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 14:00 
Cytuj  
Pytanie powinno brzmieć, dlaczego TY uważasz areny za jedyny właściwy playstyle.
Nie mam nic przeciwko ludziom grającym areny i czerpiących z tego satysfakcję.

Ale to moja wina że ludzie uważają Areny za synonim PvP i posiadania jakichkolwiek pvpich umiejętności ?
Czy to moja wina że tak samo uważa Blizzard dający najlepszy gear za areny ?

etc.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 14:35 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ale to moja wina że ludzie uważają Areny za synonim posiadania jakichkolwiek pvpich umiejętności ?


jak zownujesz swiezo wylvlowanego maga 15k hp na av, to jestes skillzorem? nie

ale jak zajmiesz pierwsze miejsce zalozmy w 3v3 pod koniec sezonu, to dla mnie jestes. o tyle trudniejsze, ze musisz znalezc jeszcze 2 zajebistych partnerow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.