mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 15:54 
Cytuj  
Ale sie przed chwila wqrwilem. Otwieram maila, a tam wiadomosc od firmy w ktorej zamowilem 3 miesiace temu (9.10.2006 r.) WoW:tBC.
Kod:
Witamy!
 
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem z Państwa strony grą World of Warcraft: The Burning Crusade (PC), mimo kilku źródeł dostaw informujemy, że dostawa, którą otrzymamy w dniu premiery nie wystarczy, aby zrealizować Państwa zamówienie.
 
Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom co do terminu realizacji zamówień przedpremierowych, mamy dla Państwa propozycję zakupu gry w dniach 16 lub 17 stycznia w cenie 149,9zł.
Niestety, w związku z okrojonymi dostawami polskiego dystrybutora, ilość produktów w tej cenie jest ograniczona, dlatego też jeżeli są nim Państwo zainteresowani prosimy o pilny kontakt mailowy bądź telefoniczny - będziemy brali pod uwagę kolejność tych zgłoszeń.
 
Oczywiście mogą Państwo oczekiwać na kolejną dostawę, która pozwoli na zrealizowanie zamówienia po starej, niższej cenie. Dołożymy wszelkich starań, aby ta realizacja nastąpiła jak najszybciej, zaznaczamy jednak, że nie mamy niestety wpływu na to, kiedy to nastąpi.
 
Chcemy też zaznaczyć, że ta systuacja spowodowana jest bardzo dużą ilością zamówień na ten tytuł zarówno w Polsce jak i w pozostałej części Europy.
Dokładamy starań, aby Państwa zamówienia realizować w podawanym przez nas terminie, zdażają się jedak sytuacje, na które nie mamy wpływu.
 
Pozdrawiam serdecznie,
Adam Wróblewski
ULTiMA.PL
[email protected]
(022)6546043


No i najlepsze jest to ze czuje sie wyruchany bez mydla, bo qmpel ktory zamowil w Ultimie tBC po mnie dostanie gre w starej cenie, za ktora zamowil, czyli za 129.0 zł, a ja jak chce to musze dopalac. Nie chodzi mi tu o te 20 zl, tylko o sam fakt, ze jak oni wogole smia mi wysylac takiego maial i rznac mnie prosto w oczy, ze im sie zapasy skonczyly. To co? Nie wiedzieli ile osob zamowilo gre? No ja mysle ze 3 miesiace to dosc czasu zeby sie przygotowac. A moze tej firmie brakuje profesjonalizmu zeby sprawnie przeprowadzic sprzedaz. W takim razie moze powinni sprzedawac czosnek pod hala mirowska.

A z maila dodatkowo mozna wyczytac, ze _wszyscy_ dostana ale za 149.0 zl... Co jak juz wspomnialem jest oczywistym klamstwem i proba zrobienia klientow w bambuko.

Ofc jest to whine z mojej strony. Pewnie tak czy siak tBC bede mial. Tyle tylko ze juz _napewno_ nigdy nic nie kupie z Ultimy. I kazdemu bede mowil jaki to badziewny sklep. A ci ktory dostali podobny email z ultima.pl uswiadamiam w jaki to mily sposob ta firma robi nas w wuja.

Dziekuje za uwage.

Ps. Kiedys sie tu na mmorp.pl wypowiadal przedstawiciel ultimy.pl. Moze teraz to przeczyta i skomentuje.


edit:
Widze ze whine juz jest w innym topiku. Szkoda. Mam nadzieje tylko ze pan Wroblewski czyta czasem to forum i ten topik mu przypomni w jakiej beznadziejnej firmie pracuje.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Ostatnio edytowano 9 sty 2007, 15:57 przez KromeR, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 15:57 
Cytuj  
Reroll gram.pl or use żyletka on ręka imo.

Edit: Ja wybrałem tę pierwszą opcję. Anulowałem zamówienie z ultimy i zamówiłem z gram.pl. Skoro dystrybutor obiecuje że grę dostanie każdy, nawet ten kto zamówi preorder teraz to nie widze problemu. A już napewno nie warto robić nowego topicu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 9 sty 2007, 16:01 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 43
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:01 
Cytuj  
Dostalem identyczne info i proboje sie dodzwonic do nich aby anulowac zamowienie, ale numer nonstop zajety ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:02 
Cytuj  
Poprostu wyślij maila że anulujesz zamówienie numer: [ileśtam] Wystarczy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:03 
Cytuj  
wiesz popyt vs podaz, im popyt wuyzszy tym wyzsze ceny, aczkolwiek takie zagranie jest nie fair skoro wiesz ze istnieje hala mirowska i jeszczewiesz czym sie tam handluje zakladam ze mieszkasz w wawie, poprostu ich olej i idzi do empiku na marszalkowska w dniu premiery.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 60
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:03 
Cytuj  
Cytuj:
_wszyscy_ dostana

Cytuj:
Niestety, w związku z okrojonymi dostawami polskiego dystrybutora, ilość produktów w tej cenie jest ograniczona,


_________________
peace...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:09 
Cytuj  
Zawsze zamawialem w gram.pl
Dalem ultimie.pl szanse i ja zmarnowali.
W topiku o TBC jest inffo ze realizowali zamowienia ktore byly zlorzone przed 10.10.06. Mysle ze 9.10.06 jest _przed_ 10tym.

I nie nie wezme zyletki. Bo nawet jak bede mial dodatek pozniej to nic sie nie stanie. A pozatym zawsze moge poprosic znajomego z Londynu zeby mi przeslal keya.
Poprostu kazdy moj znajomy bedzie wiedzial jaki do dupy jest ten sklep i tyle. A teraz prowadze krucjate w ktorej robei im czarny PR :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:29 
Cytuj  
Takie podniecenie, ze trzeba nowy topik? :) Jest o tym w watku skad wziac tbc. Pewnie cos im sie pojebalo w systemie skoro twoj kolega, ktory zamowil pozniej ma, a ty nie. Nie szukalbym tu proby wyjebania nikogo na kase. Ja zamowilem we wrzesniu i dzis dostalem potwierdzenie, ani slowa o zmianie ceny wiec ok. Pewnie i tak wyskoczyli z tym 129PLN troche do przodu wiec moga miec maly zysk z tych zamowien . :P Jesli ultima bierze od cdp, to nowa cena sie ladnie zgadza z ta z gram.pl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:38 
Cytuj  
Wirtualne pieniądze i już nowa oferta Ultimy przestaje być zgodna, tym bardziej dla kogoś takiego jak Kromer. Ale wiem, nie każdy ma wirtualne pieniądze. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 17:19 
Cytuj  
Mnie wystarczy ze mam niewirtualne, ktore postanowilem wydac w gram.pl. Lacznie z dostawa do domu wyszlo mi 158,xx zł.

A topic jak topic. Jak zakladalem to nie wiedzialem ze jest juz info o tym.

I jak juz pisalem nie chodzi o pieniadze, tylko o podejscie do klienta. Jak firma ma 3 miesiace na przygotowanie sie do sprzedazy to nie zycze sobie zeby na 6 dni przed realizacja zamowienia ktos mi przysylal maila, ze sorry no bonus. Jest wiele innych opcji. Jakos do tej pory nie wierzylem ze ten sklep jest jaki jest, bo wszystko zamawialem w gram.pl. Tam jakos udalo mi sie zamowic nawet teraz.

Mnie poprostu denerwuje takie sciemnianie. I jeszcze mi kolo przez tel wmawial ze do kazdego klienta wysylali osobno maila, a nie ze korespondencja seryjna. No ludzie. W sumie to jest to tylko gra i faktycznie nie ma sie czym podniecac. Chodzi o zasady.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:02 
Cytuj  
Ja zapłaciłem z góry, więc sądzę, że trafiłem do grupy wybrańców :P

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:05 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Reroll gram.pl


HAHA dobre.

Wiesz jaka różnica w tej sytuacji między gram.pl będzie a ultimą? Taka że ludzie którzy zamówili w ultimie dowiedzieli się o problemach na 6 dni przed premierą a w gram.pl dowiesz się w dniu premiery ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:06 
Cytuj  
Na stronie ultimy jest napisane:

Cytuj:
UWAGA: Informujemy, że składane teraz zamówienia będą realizowane już po premierze gry. W chwili obecnej nie mamy informacji na temat nowych dostaw tego tytułu


Więc jak ktoś zamówił (tak jak ja ;) ) w listopadzie to chyba się załapie :)
Tak czy siak mnie się nie spieszy, doleweluję sobie szamanka przez ten czas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:07 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
HAHA dobre.

Wiesz jaka różnica w tej sytuacji między gram.pl będzie a ultimą? Taka że ludzie którzy zamówili w ultimie dowiedzieli się o problemach na 6 dni przed premierą a w gram.pl dowiesz się w dniu premiery ;]


Skoro Cdprojekt wypowiedział się że MA w dalszym ciągu pudełka z grą nawet na świeże zamówienia, to nie widze powodu by się bać. Gram.pl nie dało mi jeszcze powodu do zdenerwowania. Ultima tak.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 9 sty 2007, 18:09 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:08 
Cytuj  
Dzis pokazało sie info na forum gram.pl

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17483&u=51

Mam nadzieje ze nic sie nie popsuje w ostatniej chwili.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:18 
Cytuj  
zamowilem w gram.pl ok. 12.10, jak idzie powiem jutro : )(platne z gory)

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:26 
Cytuj  
ultima.pl napisał(a):
"Oczywiście mogą Państwo oczekiwać na kolejną dostawę, która pozwoli na zrealizowanie zamówienia po starej, niższej cenie. Dołożymy wszelkich starań, aby ta realizacja nastąpiła jak najszybciej, zaznaczamy jednak, że nie mamy niestety wpływu na to, kiedy to nastąpi."

pierwszy i ostatni kontakt z tą "firmą", głupocie i niekompetencji mówimy nie :har:

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:28 
Cytuj  
Ja zamówilem w ultimie wczoraj i zaplacilem z góry i dzis dostalem maila ze pudeleczko dojedzie do mnie kurierem najpóźniej 17. Dziwne to troche ale widac oplaca sie placic z góry i zasypywac ich toną maili kiedy wyśla mi paczuszke 8)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 18:31 
Cytuj  
Ja od Ultimy dostałem informacje, że otrzymam 16 lub 17 dziś w e-mailu. Zamawiałem 21.09.2006 więc się nie zawiodłem na firmie. Dostawa w terminie i zgodnie z założeniami.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 20:07 
Cytuj  
Lawl nie ma jak losowanie klientow. Fundusz emerytalny anyone? ...

T.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.