mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 21:01 
 
Witam!
Wiem, że tematów jest wiele, i tak wiele jak ich jest tak wiele różnych opinii.

Dlatego pytanie mam głównie dla administratorów gildii (ale i nie tylko). Pytanie jednak sikierowane jest nie do byle jakich gildii Chodzi mi o wielkie polskie zespoły takie jak między innymi GoH, Fire of Dune, Lunatic Assylum, Co9, Zakon Elune itp itd. Gildie, które dużo moim zdaniem wniosły w polską scene WoW'a bardzo wiele dobrego. Część się rozpadła, część powróciła

Dlatego chce zapytać, gdzie aktualnie stacjonujecie, jeśli sie rozpadliście, czy planujecie wielki powrót, jeśli tak to na jaki serwer i jaką stronę? Chodzi mi tutaj o powrót (reaktywacje) w większości starszego składu!

Sam chce powrócić (na poważnie) wraz z dodatkiem, byłem w paru gildiach (ach ta moja glupia bezsensowna gra :/ i zmienianie charow jak skarpetki :/ :) Czuje pewien sentyment do kompanów i towarzyszy z ktorymi spędzałem miłe chwile. Dlatego chciałbym wiedzieć jak ma sie polska scena gildyjna w WoWie i w jakim kierunku ma zamiar dążyć na nadchodzący dodatek TBC.

Będę wdzięczny za odpowiedź

P.S I jeszcze takie malutkie pytanie. Jaką dobrą międzynarodową gildię polecacie w ktorej mozna znaleźć nieco polskich graczy?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 21:39 
 
Wiekszosc graczy z NOCy/Lunatic Asylum wraca w TBC pod nazwa 'Night' na serwerze Grim Batol.

Jesli ktos jest zainteresowany to odsylam na adres:
www.worldofwar.pl

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 21:47 
 
EDIT.
Nie chce mi sie nawet z toba dyskutowac. Szkoda czasu...


Ostatnio edytowano 11 sty 2007, 07:29 przez onionpl, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:34 
 
onionpl napisał(a):
Z kumplem pewnie bedziemy zakladac gildie na serwerze Hellscream. Zainteresowani jestesmy przede wszystkim PVE w BC. Gildia bedzie liczyc max 50 osob. Wymagany wiek 25+. Chetnych prosze o kontakt na priv.


z całym szacunkiem mały człowieczku, ale do ogłaszania naborów i reklamy gildii jest inny temat. Zrobiłeś off-top. Ja tutaj staram się dowiedzieć co się dzieje z prawdziwymi legendami!!! . Nie za bardzo interesuje mnie jakaś fanowska gildyjka na jakimś serwerku. Taka mała prośba do innych, nie off-topujcie prosze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:37 
 
To moze zmien nazwe topicu na legendarne gidie polskie w tbc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:37 
 
quong napisał(a):
Nie za bardzo interesuje mnie jakaś fanowska gildyjka na jakimś serwerku. Taka mała prośba do innych, nie off-topujcie prosze.

Tylko, ze widzisz, gildie ktore ty wymieniles sa dla mnie rownie "fanowskimi gildyjkami" co projekt oniona.
Kazdy ma prawo do uwazania jakiejs gildii za wazna, ale czy upowaznia to zaraz do zakladania nowych tematow z cyklu "ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie" ?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:41 
 
quong napisał(a):
Ja tutaj staram się dowiedzieć co się dzieje z prawdziwymi legendami!!! ..


moze legendami na twoim podworku, ale swiat WoWa jest duzo wiekszy :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:46 
 
Huragan napisał(a):
quong napisał(a):
Ja tutaj staram się dowiedzieć co się dzieje z prawdziwymi legendami!!! ..


moze legendami na twoim podworku, ale swiat WoWa jest duzo wiekszy :)


heh... chyba zawsze ludzie bedą po mnie jechać choćby nie wiem co... to jeśli powiedizałem coś nie tak, przepraszam, zwracam honor, jednak dalej bym prosił o uzupełnienianie tematu i podania informacji. Byłem w NOCy (baaardzo dawno temu) byłem w Zakonie i paru innych. Bardzo miło wspominam te gildie, i temat dla mnie jest bardzo ważny (dla wielu innych pewnie też) A jeżeli są inne gildie ktore sie wsławiły to nie pogradze informacjami.

A co do orionpl dawał informacje dopiero o powstawaniu gildii, nawet nie podawał jej nazwy - a do tego służy inny temat


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 22:47 przez quong, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:46 
 
Zostan ty wielki czlowiecze przy swoim zmienianiu postaci jak skarpetki.Bedzie lepiej dla Ciebie i tych epickich gildi.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:48 
 
Motopompa napisał(a):
Zostan ty wielki czlowiecze przy swoim zmienianiu postaci jak skarpetki.Bedzie lepiej dla Ciebie i tych epickich gildi.


zmienianie postaci było uwarunkowane pewnymi rzeczami niezaleznymi odemnie, choc prawda nie moglem sie tez okreslic. Teraz wiem chce wrocic i grac na poważnie - czy to źle?


Posty: 40
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:49 
 
quong napisał(a):
onionpl napisał(a):
Z kumplem pewnie bedziemy zakladac gildie na serwerze Hellscream. Zainteresowani jestesmy przede wszystkim PVE w BC. Gildia bedzie liczyc max 50 osob. Wymagany wiek 25+. Chetnych prosze o kontakt na priv.


z całym szacunkiem mały człowieczku, ale do ogłaszania naborów i reklamy gildii jest inny temat. Zrobiłeś off-top. Ja tutaj staram się dowiedzieć co się dzieje z prawdziwymi legendami!!! . Nie za bardzo interesuje mnie jakaś fanowska gildyjka na jakimś serwerku. Taka mała prośba do innych, nie off-topujcie prosze.



haha odezwala sie legenda...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:49 
 
quong napisał(a):
Byłem w NOCy (baaardzo dawno temu) byłem w Zakonie i paru innych. Bardzo miło wspominam te gildie, i temat dla mnie jest bardzo ważny (dla wielu innych pewnie też)


moze zacznij pisac bloga, znajdziesz na pewno pelno ciekawych twojego okresu dojrzewania :)


_________________




Posty: 40
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:51 
 
Cytuj:
Byłem w NOCy (baaardzo dawno temu) byłem w Zakonie i paru innych. Bardzo miło wspominam te gildie, i temat dla mnie jest bardzo ważny (dla wielu innych pewnie też)


Wszyscy podziekujmy za ten epokowy temat!

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:52 
 
Huragan napisał(a):
quong napisał(a):
Byłem w NOCy (baaardzo dawno temu) byłem w Zakonie i paru innych. Bardzo miło wspominam te gildie, i temat dla mnie jest bardzo ważny (dla wielu innych pewnie też)


moze zacznij pisac bloga, znajdziesz na pewno pelno ciekawych twojego okresu dojrzewania :)


Eh. Chciałem się dowiedzieć jak sie mają pewne sprawy, założyłem kulturalnie temat, ktoś zrobił off-top'a, upomniałem i to ja zostałem pojecahny. Źle się dzieje... :/ ... pewnie zaraz przyjdzie admin i zamknie temat.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:53 
 
A ja zapraszam priestow na ravencrest horda, ale tych ogarniajacych:> (hunterem i druidem tez nie pogardzimy)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 22:55 
 
Gralem kiedys z takim druidem biegajacym w rozowej sukience z AQ20, nie wiecie, co sie z nim dzieje? :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 23:00 
 
quong napisał(a):
Ja tutaj staram się dowiedzieć co się dzieje z prawdziwymi legendami!!! .


tak slucham? ktos mnie wolal?

Tak wogole to w jezyku polskim jesli zdanie konczymy wykrzyknikiem "!" to nie trzeba juz dawac kropki "." .


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 23:01 
 
tomugeen napisał(a):
Gralem kiedys z takim druidem biegajacym w rozowej sukience z AQ20, nie wiecie, co sie z nim dzieje? :F

Zajrzyj do Thrall'a po 24 :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 23:33 
 
Posted in epic/legendary thread ;E


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 23:51 
 
Haha quong, gdzie moj film prezentujacy NoC? Zalegasz mi juz z nim ponad rok!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.