mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 19:28 
 
z dzisiaj :

http://ww6.tvp.pl/134,20070116446626.strona
(na początku i pod koniec)

z kiedyśtam (oldie) :

http://www.youtube.com/watch?v=c6diK23PKfM

---
Funneh. Jak myślicie sami znaleźli taki nius czy ktoś im posmarował/podsunął ? To już drugi raz w tym miesiącu tbh, węszę że ktoś tu chce promować mmos? (CDP anyone?)

A czy Ty też czujesz spisek? :cry:


_________________
you are already dead

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 19:39 
 
wydaje mi sie ze Orlos nagina nieziemsko :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 19:52 
 
taki news, ze gowno sie z niego dowiesz - "podatki, danina", nawet nie podali nazwy gry :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 20:08 
 
Troche żanuła, ale dobrze, ze zaczynam sie o takich rzeczach mowic.
Tylko ja mam takie wrazenie, ze wybrali najgorsze ujecia tej gry jakie mogli? Szczegolnie ta koncowka... noz kurde duzo widac :roll:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 20:13 
 
Motopompa napisał(a):
Troche żanuła, ale dobrze, ze zaczynam sie o takich rzeczach mowic.
Tylko ja mam takie wrazenie, ze wybrali najgorsze ujecia tej gry jakie mogli? Szczegolnie ta koncowka... noz kurde duzo widac :roll:


nie ma tragedii jeszcze - 1 stycznia opowiadali o "sylwestrze w azeroth" i dawali na przemian sceny z WOWa i Guild Wars ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 22:42 
 
kup 2 pizze a za TRZECIOM :Q ahahahah to mnie poprostu zabilo ;}}

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 23:28 
 
tytułu nie podali ani nie być posądzonym o kryptoreklamę, a sama treść tego ich newsa jest tragiczna, tak jak już napisał RufeN m.in. "podatki, danina", a jak zaczęli biadolić o tym, że się za granie płaci to n/c


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 23:28 
 
OMG tak to wszystko przedstawili ze teraz wydaje mi sie ze mnie Blizz wykozystuje finansowo :wink: :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 23:44 
 
2540 napisał(a):
kup 2 pizze a za TRZECIOM :Q ahahahah to mnie poprostu zabilo ;}}


Normalnie rence opadajom ;-)

A co do 'daniny'.. Lol za ogladanie TVP tez trzeba placic danine! Tyle, ze w przypadku WoWa jest ona dobrowolna, a telewizja nas zmusza do placenia :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 00:23 
 
Sarmata napisał(a):
2540 napisał(a):
kup 2 pizze a za TRZECIOM :Q ahahahah to mnie poprostu zabilo ;}}


Normalnie rence opadajom ;-)

A co do 'daniny'.. Lol za ogladanie TVP tez trzeba placic danine! Tyle, ze w przypadku WoWa jest ona dobrowolna, a telewizja nas zmusza do placenia :o


jakby sie placilo za ogladanie, to nie bylo by jeszcze tak zle - gorzej,ze chca aby im placic za samo posiadanie telewizora, a np. u mnie w domu media publiczne sa zupelnie ignorowane ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 01:52 
 
RufeN napisał(a):
jakby sie placilo za ogladanie, to nie bylo by jeszcze tak zle - gorzej,ze chca aby im placic za samo posiadanie telewizora, a np. u mnie w domu media publiczne sa zupelnie ignorowane ;)


jak w wiekszosci polskich domow. nawet "mohery" maja swoje "trwam" i tvp maja w powazaniu :P


_________________
"Let them hate, so long as they fear."

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 08:21 
 
tia, to dokladnie tak jakby blizz kazal sobie placic za samo posiadanie pudelka z gra. :-)


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 12:44 
 
Według mnie ten reportaż jest wielce nieżetelny."Danina" z góry uznana za jakieś fanaberie twórców,bez jakiego kolwiek opisu wydatków związanych z utrzymywaniem serverów and so on.Żadnego przygotowania merytorycznego ani dukumentalnego (Choćby Krótki reportaż filmowy) ,sie nie doszkułem,prócz wypowiedzi jakiegoś fajansiaża na temat community MMO'owej. W mojej opini miało to na celu pokazaniu geriatykowi (czyt.Rodzice,Babcie,dziadkowie sponsorujaćy) że ta gra jest bee ,a wydatki na nią sa fanaberią twórców.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 14:25 
 
wtf golemy xD


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 15:12 
 
Spyke zgadzam sie z Toba, ale wlasnie takie jest spojrzenie na MMORPG ludzi, ktorzy z tym nie maja stycznosci. ja to juz zaakceptowalem i przestalem sie przejmowac tym co ludzie mi mowia. Inni uwazaja ze lezenie przed telewizorem, czy czytanie durnych gazet jest swietnym sposobem spedzania wolnego czasu, ja natomiast wole sobie zagrac w WoW'a. Jest takie powiedzienie "Ty za mnie nie umrzesz, wiec przestan mi mowic jak mam zyc" i mysle ze tu dobrze ono pasuje.
Zastanaiwam sie tylko czy dozyje dni kiedy wkoncu bedzie to akceptowane spolecznie i gracze nie beda traktowani jak jacys "no-life zombie" :roll:


_________________
"Let them hate, so long as they fear."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 15:27 
 
veelden napisał(a):
Zastanaiwam sie tylko czy dozyje dni kiedy wkoncu bedzie to akceptowane spolecznie i gracze nie beda traktowani jak jacys "no-life zombie" :roll:


Miałem widzenie!
Już nie długo gracze będą traktowani jak olimpijczycy i wszyscy będą graczy podziwiać, szanować, itd
Jak zrobisz 1st killa i wyjdziesz na ulice to tłum bedzie wiwatował...
Prezydent wręczy odznaczenie...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 15:42 
 
Co tam odznaczenia... Bedziesz zapraszany na odczyty, a panienki beda ci rzucac zdjete w pospiechu stringi na scene :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 17:10 
 
Buffchef napisał(a):
Miałem widzenie!
Już nie długo gracze będą traktowani jak olimpijczycy i wszyscy będą graczy podziwiać, szanować, itd
Jak zrobisz 1st killa i wyjdziesz na ulice to tłum bedzie wiwatował...
Prezydent wręczy odznaczenie...


strasznie smieszne to bylo problem tylko w tym, ze kiedy wyszydza sie tekst ktorego sensu sie nie zrozumialo, latwo zrobic z siebie idiote co wlasnie uczyniles. przeczytaj jeszcze raz to co napisalem, popros starsza osobe niech wyjasni Ci sens wypowiedzi, bo sam masz z tym problemy i wroc to porozmawiamy, poki co bez odbioru dziecko.


_________________
"Let them hate, so long as they fear."

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 01:21 
 
[Up]EE ja go zrozumialem i nie wydaje mi sie zeby zasluzyn na tak ostra krytyke jasli juz na jakas zasluzyl a w to watpie bardzo. to taki off maly bo nie lubie jak mi kumpli z forum jada :wink:

a jesli chodzi o temat to wiadomo dlaczego sa takie opinie jakie sa o graczach mmo poniewaz jestesmy w mniejszosci a jesli sie juz o nas na powaznie mowi to o jakims chinczyku ktory zszedl z tego swaita graja 25/24.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 02:01 
 
widze u niektorych reakcje obronna;
nie rob znaku rownosci veelden pomiedzy akceptacja do grania w ta czy inna gre a graniem przez ~caly dzien. No chyba ze twierdzisz ze granie przez caly dzien to cos calkiem normalnego...smutne :(
Spyke korzystaj z Worda albo chociaz z googla (widzac "nieżetelny" zastanawiam sie "a moze tak jest poprawnie" :oops:), to nie boli chyba ze jednak... :o


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.