mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2016, 11:02 
Cytuj  
Jeżeli admin stwierdzi, że warto przenieść topic np do listy kontaktowej gildii to w porządku, nie chciałem jednak śmiecić w sumie już wymarłym wątku, ale do rzeczy.

WoWa grałem od samej premiery ale początki były dosyć burzliwe. Z racji młodego w tedy jeszcze wieku konto dzieliłem na połowę z inną osobą. Potem przyszedł czas, gdzie mogłem zaopatrzyć się w swoje własne konto, które ... z racji funduszy, również dzieliłem na połowę. Potem konto zgodnie ze współwłaścicielem zostało sprzedane - ogłaszałem się tutaj nawet na mmorpg z ofertą sprzedaży. Ostatnia moja przygoda z WoWem była w 2008/2009 roku, gdzie kupiłem konto jeszcze raz i wylewelowałem krasnoludzkiego priesta do 49lvl. Wiem, że WoW w tym czasie i od tego czasu przeszedł mnóstwo zmian i tak naprawdę całej frajdy, która była w Vanilli, poprzez TBC i kolejne dodatki jakie towarzyszyły tej grze (i zmiany - nie zawsze dobre co pewnie większość z Was wie) nikt mi już nie zwróci (no chyba, ze Blizzard w końcu ugnie się i zrobi jakieś Vanilla/Progress serwery). Zastanawiałem się jednak ostatnio czy nie wrócić do grania w WoW mimo już 12 na karku. Dużo osób hypuje ostatni dodatek, a tak naprawdę jest tyle kontentu przeze mnie jeszcze nie odkrytego, że na pewno było by co robić.

Z tego powodu chciałem zapytać, czy istnieje jakieś miejsce w sieci z aktualnymi danymi jeśli chodzi o polskie gildie na serwerach WoW? Chodzi mi o to, że jeśli miałbym zacząć znów grać to chciałbym wstąpić w szeregi gildii z fajnymi ludźmi, z którymi można było by pogadać np na jakimś TSie. Od czasów premiery lub chociaż nawet kilka lat wstecz - wszelkie listy na forach, które udało mi się znaleźć są mocno zdezaktualizowane. Nie wiadomo które gildie jeszcze egzystują, które się rozpadły, które zmieniły nazwę, serwery, frakcje itp. Nie chodzi mi o zbieraninę wszystkich ludzi co popadnie. Wiem, że ceniące sobie kulturę gildię mają swój własny fanpage, metody rekrutacji itd. Profi gildie są nastawione na progress i wymagają ciągłego wstawiennictwa. Mnie zależy na dobrej zabawie wśród "znajomych". Takich, którzy progressują - owszem, ale nie mają nic przeciwko casualowemu graniu innych osób. Fajnie było by gdyby to była gildia z różną ilością membersów, o różnym lvlu, tak by w razie czego zawsze móc poprosić kogoś o pomoc, lub tą pomoc samemu móc nieść.. Strona Alliance, a jeśli chodzi o serwer to może być jakiś PVP lub PVP RP - nie wiem czy słusznie, ale wolę serwery gdzie ich status to HIGH bo jednak w tedy jest też większe prawdopodobieństwo na znalezienie jakiś low lvl altów ;). Czy ktoś ma jakiś szerszy obraz i mógłby mi coś polecić? Jakieś gildie lub miejsce, gdzie takowe dane mógłbym sprawdzić i znaleźć gildię odpowiednią dla siebie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2016, 13:41 
Cytuj  
http://www.wowprogress.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 13:37 
Cytuj  
http://www.wowprogress.com/pve/eu/burni ... ass=&spec=

to jest poprawny link :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 08:56 
Cytuj  
Jak wyglada teraz pvp? Nadal najlepszy gear jest tylko z aren czy grajac solo bg da sie wyfarmic cos przyzwoitego, chociaz troche zblizonego do sredniego gearu z aren?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2017, 23:01 
Cytuj  
Teraz gear w instancjonowanym pvp ma dużo mniejsze znaczenie. Każdy sezon daje Ci w pvp bazowe statystyki, nawet świeża postać dostanie statystyki znacznie wyższe niż wynika to z jej marnego przyodziewku. Dopiero ilvl ponad bazę daje chyba 1% do statystyk co 10ilvl. W efekcie możesz mieć statystyki gorsze o parę procent od najlepiej ubranych postaci. Z bg leci słaby gear, porównywalny z world questami. Znacznie większym problemem na początku jest broń. Talenty z broni dają duuużego kopa i to robi różnicę. Trzeba to farmić, a to kupa czasu, ale jak najbardziej da się to wszystko solo wbić, tylko że na samym solo bg będzie to trwało wieki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2017, 07:00 
Cytuj  
O ile pod względem pve jest to jeden z lepszych dodatków tak pvp chyba nigdy nie było w tak złym stanie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2017, 14:46 
Cytuj  
Czy ja dobrze zrozumialem co mowil blizz? Unifikuja serwery i na takim BL wylaczysz flage pvp i nikt cie nie zabije. Co w sumie wplynie na to, ze na BL moze przyjsc wiecej polakow z innych serwerow. Bo teraz gankujo ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 lis 2017, 15:04 
Cytuj  
nie bedzie serwerow pvp, flage zmienisz w stolicy. Dodatkowo ludzie z tak samo ustawiona flaga, maja byc ze soba grupowani (wrzucani do tej samej "instancji").
Tak to mniej wiecej ma wygladac.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2017, 09:13 
Cytuj  
czyli tak jak obecnie w Star Wars The Old Republic. To się porobiło :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.