mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 00:10 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
mam takie pytanko odnosnie rogali i pvp, jakie klasy sprawiaja nam najwieksze problemy a jakie najmniejsze


osobiscie przyznaje, ze warek robi straszny pomiot ze mna na sub buildzie. przy combacie było miło jak parowałem i random sinister wkładał od razu riposte, można było się fajnie pobawić. od czasu jak jadę na dagerach straszny pomiot robi ze mnie warek.

ogolnie przy sub buildzie mam jazdy z war/pala/druid bear. reszta jakos idzie.

na combacie na odwrot, melle classy swietnie sie pcha w piasek, a casterow nie mozna dobrze jebnąć. nie wiem jak wygląda sytuacja na 70 przy dobrych swordach/fistach, takze wypowiadam sie na 64-66 doswiadczeniu.

roball napisał(a):
Duzo tez zalezy od speca jaki masz, dagger rogue ma latwiej ze szmaciarzami a hemo/combat rogue ma latwiej z plate userami.


No widzisz robalku jak się ładnie zrozumieliśmy :)

btw huntów, jest w miare jak masz blindinga w bagach, mozna wyjsc jeszcze z opresji, gorzej jak hun zajebie jako 1-szy z serp stingiem, wtedy nie postunujesz długo o ile w ogóle to zrobisz.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 00:47 
Cytuj  
dzisiaj sobie testowalem taki build
http://www.wowhead.com/?talent=fhecRx0oiZZEMcczGRc0o

duelowalem z kumplem priestem i powiem wam ze mam straszne problemy zeby go rozwalic

gosciu wejdzie w bombla, co chwile mi wali te pie.... doty , fearuje , znowu jak go trzymam w stunlocku to mam taki do dupy damage ze mozna zapomniec o zabiciu

a tu ktos mowi ze szmaciarzy latwo rozwalac :( widac jestem cienki jak dupa weza (co pewnie akurat jest prawdą :P )
a moze zmienic speca? tylko na co (od razu mowie ze hemo raczej odpada chyba ze mozna hemo z dagerami zrobic , na swordy mnie nie stac, czasowo i $$$)

pls , help bo tu zwariuje


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 00:56 
Cytuj  
1. Kick.
2. Insygnia.
3. Nie stunuj priesta jak ma shielda.
4. Blinding Powder.
5. Mind-numbing - w zyciu nie zarzuci heala na siebie z tym poisonem.
6. Dlaczego nie masz Shadowsteepa?

Wiem, że to teoria, ale naprawdę kick i mind numbing mogą zdziałać cuda. pozatym, nie bez kozery blizzard zrobił zakładanie poisonów w stealthcie ;p


Ostatnio edytowano 23 mar 2007, 01:00 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 00:59 
Cytuj  
z zaskoczenia jestem go w stanie zjechac, ale jak siedzi w tym bomblu od poczatku to juz trudniej, jak mam wiekszosc rzeczy up to mi sie czasami udaje,
jaka dla niego zastosowac taktyke? jakies rady??

p.s. w sumie to mi ulzylo ze to trudny przeciwnik , jakbys napisal ze taki priest jest najlatwiejszy to juz bym chyba wisial na haku od zyrandola :P


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 01:08 
Cytuj  
oo, dzieki za rady , sproboje to mind numb, i oleje stunowanie
co do tego czemu nie mam shadowstepa ? nie mam pojecia, na razie chcialem sprawdzic ten w/w spec

a moglbys mi polecic jakis dokladny build? proponujesz cos takiego?
http://www.wowhead.com/?talent=fhecoxZZEMccMhRcxot


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 01:25 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=whxc0xZhZE0es0MRcxot

może spróbuj tego. Zauważ, że jest imp gouge. Przez 1.5 sec masz tick energy.

ewentualnie serrated blades zamiast imp gouge. ktos z doswiadczonych rogali moze sie wypowiedziec na temat serrated?

ghosty dałem, ze wzgledu na płyty jebiące w rogala niemiłosiernie, także może dupsko uratować.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 08:39 
Cytuj  
Platinus napisał(a):
mam takie pytanko odnosnie rogali i pvp, jakie klasy sprawiaja nam najwieksze problemy a jakie najmniejsze


Największe:
warek arms....MS 2-3k, execute 6k+ np. słodko :D

najmniejsze:
szmaty a szczególnie lock :D (pozdrawiam locków) 8)


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 12:40 
Cytuj  
dobry lock z felguardem cie moze zjechac mimo wszystko :roll:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 12:43 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
a poczciwy mag nawet dobrego dpsu nie potrafi teraz zrobic. jak zrobi, tzn ze rogale śpią.

kumpel przerzucił się na fire i look na podsumowanie w chat'cie :wink:
http://www.unityguild.info/files/pwn.jpg


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 13:03 
Cytuj  
Sob za duzo placze o dps maga :] Nr 1 na Hydrosie, nr 1 na grullu, nr 1 na magtheridonie, nr 1 na tidewalkerze, nr 1 na phantom lordzie, nr 1 na maulgar etc :] ja nie narzekam, jest ok, fire pwns.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 17:18 
Cytuj  
Ja przez 60% moje zycia w pvp zawsze hemo jechalem i czasem koles nei zdarzyl sie ruszyc i juz padl. Hemo kosi all , problem jest tylko z druidem w misku, ale na to jest sposob, na innych warkow i palkow. Wziac imp Envenom i crity w warka / palka / druida wchodza po 2,5-3k , zamiast klepac z SSow, jechac z Shiva ( najepiej miec szybka bron). Akutalnie gram na BG / Arenach z Mutlaite 41/0/20 z imp ambush ( jesli ptorzeba nuka na heal na bg to zawsze to 2,5k w plecy daje dobry start) i nei narzekam, problem jest jak nie-zpoisonuje gostka. Robi sie krucho bo multiate sux w tedy. Gram tak od tygodnia i przyzam ze przyjemnie sie patrz jak war/pala/druid w misiu gryzie piach. Jednak powiem wam ze zmienie sobie na hemo - bo to wynmiata (21/0/40) hemo cirtuje w magow po 1200, a GS'em po 1600. Gorzej jest z Warkami ale to inna historia. Zatem polecam Hemo bo wymiata, i dopuki(czy jak to sie pisze) nie bedziesz widzial co hemo potrafi, doputy bedziesz sadzil ze to sux. Przede wszystkim duzy crit musisz miec...ja akutalnie mam 28% i ladnie to wszystko idzie. Pozdro!


Posty: 41
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 17:36 
Cytuj  
Tak to prawda HEMO rulez. Na plate/bear jest tez dobra metoda: premed -> garotte -> rupture przy openerze (bonusy do tych skilli w subtlety masz) pozniej vanish -> CS i co tam dalej chcesz. Ja jednak sadze ze do Hemo lepiej zbierac AP zamiast +crit w szczegolnosci tej ze sam atak hemo obliczany jest przez (AP/14)*speed broni, a kryt z evi brzy buildzie z Cold Blood masz 100% (no chyba ze miss/dodge itp).

P.S. - dopóki (tak sie pisze:) oraz analogicznie "dopóty"

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 18:47 
Cytuj  
Cytuj:
to teraz nalezy troche powhinowac na rogali
ostatnio jak zaczelem sie bawic moim lockiem w pvp, to troche mnie zdziwilo co jest w stanie zrobic cloack of shadow, jak kiedys po stunlocku dalo sie cokolwiek zrobic, to teraz rogal zamyka mnie ze 100%hp, niestety nawet suka nie pomaga, seduc zaraz trafie na wotf(niestety wiekszosc rogali to ud) lub wlasnie na tego kochanego cosa. tak czy tak w walce z rogiem nic sie teraz nie da zrobic, nawet gdy rogal popelni jakikolwiek blad to i tak ci to nic nie daje, resisted... domyslam sie ze magowie maja ten sam problem, ale co poradzic
nom zabicie loka to zaden problem czasem sobie latam i kiluje all co mi podejdzie pod wykalaczke :D ale z frost (podkreslam dobrym magiem gdzie ma wszystkie CD to ciezko wygrac majac jeden vanish) no ale naszczescie dobrych frost nie ma zawiele hehehe rogPower

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 20:02 
Cytuj  
Z lockiem, to zauważyłem standard ich. Death Coil i Fear, przy czym po Death Coilu są zdziwieni jak insygnie użyje.

Pozatym, jak ja atakuje, to lock jest po ambushu i z 5cp po premed na sobie więc trzeba coś naprawdę zjebać, żeby przegrać.

Straszny nuke dostają imo shamani jeszcze. Przeważnie ubrani w leather do heala/+dmg co jest imo totalną porażka. Takie rzeczy powinni nosić w pve gdzieś w instancji, a nie na otwartej przestrzeni, bo wchodzą piękne crity a shaman nie ma bursta hp jak lock/war i ginie naprawdę szybciutko. earth totem na gnoma nie działa, bo i tak na racialu go dorwę po artiscie, więc ogólnie imo w pvp gnome>all.

btw, zaczalem uzywac teastle tea dosyć często - to jest naprawdę koks, a swifta kupić na ah to koszty stacka po 3g chodzą, więc warto.
Nie mówiać już o Blinding Powder, chociaż tutaj ceny są dosyć kolosalne ze względu na skuteczność tego. Ale wystarczy godzinkę poświęcić na alterac dziennie, i spokojnie 20 sztuk puderku można wyczesać na zabawe.

Co do Blindinga zauważyłem kurewskiego buga. Po oślepieniu nieraz nie mogę wyjść z combatu. Niemiłosiernie wkurwia ;/

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 20:13 
Cytuj  
uu herbathi to ja w swoim wowowym zyciu wypilem chekto litry hehe :> tylko drogie te swiftthistle kurce do 20g chodza ale staram sie kupowac do 10g

a z blindem to kupa

*

Posty: 63
Dołączył(a): 15.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 20:38 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Pozatym, jak ja atakuje, to lock jest po ambushu i z 5cp po premed na sobie więc trzeba coś naprawdę zjebać, żeby przegrać.

/


Sob liczysz tylko na crita z ambusha,a co jesli ci nie wejdzie ?

Ambush-boy liczy na same crity,jak ci nie wskocza to lezysz.
W hemo nie musisz miec critow zeby jechac swoich przeciwnikow,po prostu panujesz nad nimi i nie sa w stanie nic zrobic.

BTW. ile hp maja twoi cloth przeciwnicy? kazdy potrafi walnac crita z ambusha i sie cieszyc ze gosciu nie ma polowy hp lol.

PS. Prosze nie podniecaj sie juz jaki to rogal imba a mag slaby,imo l2p bo mag potrafi robic MIAZGĘ w pvp


_________________
...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 12:38 
Cytuj  
Taa skilowy mag na otrwartej przestrzeni nie za duzo zdziala, jak masz hemo to dostaje takiego nuka ze nei zdarzy dac blinka ... premed>garrote>hemo>hemo(jak starczy)>CB+evis = dead ... Jednak w duelu z magiem ciezej.Dobry, ale to naprawde dobry mag nei ma problemu z rogalem. Nieraz przed orgi stoi wykoksiony mag i wygrywa z kazdym w duelu.Nie raz stoja lamki ktore zciagam bez straty hp. Co do lokow...IMO gdy juz dostajesz DC a lock castuje fear ( w 90% przypadkow) wystarczy WoTF lub CoS, jezeli sie go wczesniej nie uzyje. i lock pada. A na rozpoczecie walki z lockiem wystarczy dobry stunlock i Ci krzywdy nie zrobi, gorzej jak narzuca DoT,a Ty CoTa nie masz i musisz go gonic....wtedy jest problem. No wiec co do hemo, to musza byc crity.Hemo bez crita to max po 600+,a co to jest gdy lock ma 9k hp. Jak sie uda i wszystkie cirty siadą to elegancko mozna go trzymac bez straty hp,a jak juz przeprowadzisz cala akcje (premed,CS,hemo,Ks,hemo,GS,hemo > blind albo CB+evis ) i malo Ci crita wsiadze to lock albo inny gosci ma ejszec okolo 50%hp a Ty nie masz pomyslu co dalej robic xD, jednak to sie zadko zdarza wiec jedna sugestja ... hemo i dobra bron + dobry gear >> ALLLLLLL naprawde.co do ambusha to lipa lekka jest.Dziwnei sie gra z Shadowstepem...Gralem krotko i zle mi sie gralo wiec tyle moge powiedziec...niby crity ladne wchodza 3,5-4k ale co to jest :S jak Ci zwieje itp. xD a rekord z St i ambush mam 5019 xD wiec nei tak malo ; )!! pozdro!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 13:12 
Cytuj  
robisz ss, robisz ambusha i sie zastanawiasz co dalej bo przeciwnik ma 30-50% hp a ty goly :D

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 13:40 
Cytuj  
sob - co do blinding powder, to ustaw sobie macro na pickpocketa przed openerem, czesto z kieszeni lootujesz boxy, w ktorych przewaznie siedzi z 5 blinding powderow, obecnie na moim rogalu mam z 200 proszkow do blinda, a zanim uzywalem tego macro to najwiecej mialem z 20 o_O. Nie wspominajac o zerowym problemie z lvlowaniem lockpickinga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 15:31 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
sob - co do blinding powder, to ustaw sobie macro na pickpocketa przed openerem, czesto z kieszeni lootujesz boxy, w ktorych przewaznie siedzi z 5 blinding powderow, obecnie na moim rogalu mam z 200 proszkow do blinda, a zanim uzywalem tego macro to najwiecej mialem z 20 o_O. Nie wspominajac o zerowym problemie z lvlowaniem lockpickinga.


:o
ty

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.