mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:15 
Cytuj  
jak myslicie czy LOTRO odbierze troche graczy WoW ???
Ja sie chyba przeniose, bo juz nudzi mnie farma i slabe itemy w TBC... a Blizzard moglby sie od Turbine nauczyc jak robic postacie Hordy :)

http://www.youtube.com/watch?v=GnCzrzia6Ok


_________________



**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:21 
Cytuj  
No tak ( i ja przechodze na LOTRO ) tylko, ze z ta "horda" jest tam problem bo o ile wiem nie da sie normalnie grac zlymi a tylko w tym specjalnym trybie. No i niestety ramy universum Wladcy nie pozwalaja na stricte magow.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:32 
Cytuj  
no nie...ale badziewna animacja ruchow.Az zal sie robi :lol:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:39 
Cytuj  
tak ze 2 miechy temu pograłem sobie w LOTRO, na początku fajne ale później już nie miałem ochoty na to patrzeć
napewno jakaś część graczy WoW odejdzie, fani tolkiena itp., ale nie będzie to jakiś masowy odpływ
ja jestem fanboyem warcrafta od 1szej części i się nigdzie nie wybieram


_________________
Obrazek

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 19:51 
Cytuj  
Na guild czacie ludzie juz od dawna gadaja o warhammerze online a o lotro mimo ze premiera lada chwila nikt ani razu nawet nie wspomnial.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 20:25 
Cytuj  
warhammer online

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 20:41 
Cytuj  
Boze dziekuje Ci ze obejzalem ten filmik ..... chcialem w to pograc ale widzac ta animacje i bicie moba tyle czasu ... ŻAL ..... grafa niby ladna, jak dla mnie do wowowej ponad czasowej nie mozna jej porownywac ;] a co do tej 'hordy' ....... skoro wolisz grac sliniacym sie obslizglyb zgarbionym 'czyms' to ok ale jak dla mnie WoW ma lepszy klimat a i wyglad postaci te imo lepszy ;]

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 20:55 
Cytuj  
LOTRO wygląda plastikowo może dla tego że to podróbka EQ2 i innych gier o ładnej grafice a dziwnej i powolnej animacji żeby zmiarzdzyc WoW trzeba porządnego pierdnięcia takiego połączenia WoW z Lineage 2 i Guild Wars :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 21:00 
Cytuj  
dzieki huragan za te filmiki ;) dzieki nimi wiem zeby trzymac sie od tego shitu z daleka (choc wiem ze to blad osadzac gre po krotkim filmiku z gameplaya)


Ostatnio edytowano 7 kwi 2007, 21:25 przez Postal, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 21:21 
Cytuj  
Jezu jakie gowno.....

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 21:52 
Cytuj  
haha... oj duzo ludzi pocichutku odejdzie z WoW-a do LotRO, narazie nie wypada pisac o tym ze ja imba pro gracz z WoW-a ide grac w "plastikowa" gre :)
Prawda jest taka ze WoW narazie nie oferuje nic ciekawego by zatrzymac ludzi i Blizz musi sie teraz ostro napocic by cos wymysles na szybko, a jak wiadomo takie nagle decyzje moga namieszac ostro.
Juz dawno pisalem ze LotRO jest skazany na sukces i odbierze duzo ludzi znudzonych juz tym ze WoW nie rozwija sie.
Oczywiscie armia debili i dzieciarni tez bedzie szukac odmiany, a gdzie isc jak nie do tak przyjemnej gry, gdzie po pieciu minutach juz potrafimy grac, gdzie nie potrzeba wymieniac calego sprzetu, gdzie placi sie mniej i w na dodatek jest ladnie, klimatycznie, przyjemnie i slodziutko :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 21:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
haha... oj duzo ludzi pocichutku odejdzie z WoW-a do LotRO, narazie nie wypada pisac o tym ze ja imba pro gracz z WoW-a ide grac w "plastikowa" gre :)
Prawda jest taka ze WoW narazie nie oferuje nic ciekawego by zatrzymac ludzi i Blizz musi sie teraz ostro napocic by cos wymysles na szybko, a jak wiadomo takie nagle decyzje moga namieszac ostro.
Juz dawno pisalem ze LotRO jest skazany na sukces i odbierze duzo ludzi znudzonych juz tym ze WoW nie rozwija sie.
Oczywiscie armia debili i dzieciarni tez bedzie szukac odmiany, a gdzie isc jak nie do tak przyjemnej gry, gdzie po pieciu minutach juz potrafimy grac, gdzie nie potrzeba wymieniac calego sprzetu, gdzie placi sie mniej i w na dodatek jest ladnie, klimatycznie, przyjemnie i slodziutko :)


Jakoś nie widzę nawet chęci u 1% graczy WoW do LOTRO znudzonych jest wiele ale jak już będą odchodzić to na pewno nie do LOTRO :] Kto chce się nudzić jeszcze bardziej i patrzeć na brzydkie i wolne animacje :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 22:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
haha... oj duzo ludzi pocichutku odejdzie z WoW-a do LotRO, narazie nie wypada pisac o tym ze ja imba pro gracz z WoW-a ide grac w "plastikowa" gre :)
Prawda jest taka ze WoW narazie nie oferuje nic ciekawego by zatrzymac ludzi i Blizz musi sie teraz ostro napocic by cos wymysles na szybko, a jak wiadomo takie nagle decyzje moga namieszac ostro.
Juz dawno pisalem ze LotRO jest skazany na sukces i odbierze duzo ludzi znudzonych juz tym ze WoW nie rozwija sie.
Oczywiscie armia debili i dzieciarni tez bedzie szukac odmiany, a gdzie isc jak nie do tak przyjemnej gry, gdzie po pieciu minutach juz potrafimy grac, gdzie nie potrzeba wymieniac calego sprzetu, gdzie placi sie mniej i w na dodatek jest ladnie, klimatycznie, przyjemnie i slodziutko :)


Bardzo dobrze, byle z dala od vg. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 22:13 
Cytuj  
... poczytaj chata na becie, dyskutuja bez stresu o tym ze WoW im sie znudzil, wstydza sie przyznac innym ze graja w LotRO :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 22:26 
Cytuj  
Nie zagram w ta grę bo nie wydaje mi się ona dobrą "inwestycją". Zgaduje że będzie to coś w stylu DDO - pograć można sobie miesiąc czy dwa, później odłożyć na półkę. Co prawda w Lotro nie grałem, opinia moja oparta jest na tym co wyczytałem z recenzji innych ludzi (między innymi takich którzy czekali na tą grę jak na szpilkach, srogo się zawiedli). Sam czekałem niecierpliwie, jestem fanem Tolkiena i gdyby nie to że zakup gry to dla mnie spory wydatek atm. to pewnie bym polatał z samego sentymentu do świata.

Mimo wszystko uważam że akurat lotro nie odbierze wielu graczy WoW-a. To zupełnie inne gry, WoW jest nastawiony na rywalizacje, czy to w pvp czy to w pve, można powiedzieć że jest takim mmo "wyczynowym". Lotro to chyba taki kerber bardzo produkt. Nie sądzę byśmy się doczekali tam naprawdę ciekawego pvp (w związku ze ślimaczym tempem walk) ani pve encounterów o takim stopniu skomplikowania jak w wowie i wymagających róznie dużej ilości czasu/zgrania itd.
Czy to dobre , czy złe, to zależy już od gustu, jednak naprawdę jak dla mnie są to dwie rożne strony medalu mmorpg.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 22:54 
Cytuj  
No filmik nie zachęca, ale się regnałem i w poniedziałek zainstaluje grę. ;> (tylko 2 godziny ssania)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 23:19 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie sądzę byśmy się doczekali tam naprawdę ciekawego pvp (w związku ze ślimaczym tempem walk) ani pve encounterów o takim stopniu skomplikowania jak w wowie i wymagających róznie dużej ilości czasu/zgrania itd.


co do PvP to masz racje, w LOTRO gra sie jedna frakcja (z wyjatkiem trybu Monsters Play), ale przy PvE to jeszcze nic nie wiadomo bo end contentu nikt nie widzial, w Becie go nie ma udostepnionego.
Sa natomiast narzedzia dla gildii do PvE jak np. zakladanie rajdow na 20 osob oraz wbudowany juz w gre Voice Chat System (bye bye Ventrillo i TSy) :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 23:57 
Cytuj  
huragan musial cie niezle upokorzyc ze tak sie wijesz :roll:

nie mam pojecia po co wpychacie swoje osobiste uprzedzenia do kazdego topicu

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 00:02 
Cytuj  
nie moga sie dogadac poprostu ktory jest wiekszym lanserem ;)

a co do lotro hmm jakos nie ciekawie wyglada

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 00:15 
Cytuj  
Ja rowniez wiazalem z LOTRO spore nadzieje, ale filmiki mnie nie zachwycily (wolne takie i jakies kwadratowe). Nie mowie, ze nie zagram, ale poczekam, az gra juz wyjdzie i bede mogl dowiedziec sie od osob w nia grajacych jak sie spisuje 'w praniu'.
Mimo wszystko jednak najbardziej czekam na Warhammer Online i mam nadzieje, ze warto czekac.

BTW - czy ktos cos wie o przypuszczalnej dacie premiery Warhammer Online?


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.