mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 18:14 
Cytuj  
Do moderatorów, może stick this topic?

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 18:57 
Cytuj  
Ors napisał(a):
Chcialbym spytac z ciekawosci, Warcry zostalo zarejestrowane przez jednego z oficerow, wiec nie wiem jak odbywa sie proces rejestracji.
Czy jako gildia moze zarejestrowac sie kazdy?


Niestety ja nie wiem kto jest oficerem a kto nie i teoretycznie może zostać gildia zarejestrowana przez każdą osobę, ale gdy napłynie do mnie wiadomość o nadużyciu pkt3 regulaminu, taka osoba dostaje bana a hasło można odzyskać poprzez wysłanie mi na e-mail z wiadomości o tym, a następnie przez weryfikację prawdziwości zgłoszenia w grze.

więc nie radzę rejestrować nie swoich gildii albo jakichś na pałę!

ps.
w pełnej wersji projektu jest przewidziana rejestracja gildii z potwierdzeniem na e-mail oraz aktywacją kąta.


Posty: 7
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 03:33 
Cytuj  
koci napisał(a):
53smurf napisał(a):
to chyba wy nie zrozumieliscie , wkleilem ten progres gdzie jest innominate gdyz jak widze na tej stronie podanej przez autora tematu nie ma zamieszonej jednej z najlepszych polskich guild na swiecie czyli innominate

Nie ma bo oficer/GM gildi musi SAM zarejestrowac gildie na tej stronce... gadac do sciany


I nie ma co się kłócić, już to "niedopatrzenie" usunąłem :wink: gdy tylko jeden z naszych gildiowiczów dowiedział się o tej stronce. Postaram się aktualizować nasze postępy w miarę w czasie rzeczywistym.

Powodzenia w tej inicjatywie :D , żeby tylko Tobie chęci starczyło, aby to dalej ciągnąć. Z tego co mi wiadomo, to nie ma świecie za dużo polskich gildii, które mają co tam zamieścić obecnie.

Co do samego Innominate. Jesteśmy w 100% POLSKĄ gildią (język polski na wszystkich kanałach i vt). Niestety na naszym poziomie postępów w PvE czasami ciężko o odpowiednio ubranych Polaków dysponująych umiejętnościami oraz wystarczającą ilością wolnego czasu, aby rajdować (dlatego ostatnio lekko zwolniliśmy). W związku z tym, nasze ogłoszenia rekrutacyjne skierowane są również do obcokrajowców mimo, że żadnego od TBC nie przyjeliśmy. Jedyni obcokrajowcy (2) są z nami jeszcze od czasów przed TBC, gdy nie mogliśmy znaleźć zastępstwa dla Polaków kończących z WoW'em w czasie rajdowania po Naxxramas, gdy wiadomo było, że w TBC gra zacznie się od nowa ...


_________________
World of Warcraft
Sqibolt - Guild Leader of Innominate Burning Legion EU

*

Posty: 69
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 09:13 
Cytuj  
A tu cos co innominate robi po godzinach :P

http://files.filefront.com/Pirates_of_t ... einfo.html

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 10:12 
Cytuj  
Sqisi napisał(a):
Niestety na naszym poziomie postępów w PvE czasami ciężko o odpowiednio ubranych Polaków dysponująych umiejętnościami oraz wystarczającą ilością wolnego czasu, aby rajdować (dlatego ostatnio lekko zwolniliśmy).


no tak, tym trudniej ze nie kazdy nie ma zycia w rl i nie kazdy chce miec takich oficerow. Smutne


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 69
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 12:11 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Sqisi napisał(a):
Niestety na naszym poziomie postępów w PvE czasami ciężko o odpowiednio ubranych Polaków dysponująych umiejętnościami oraz wystarczającą ilością wolnego czasu, aby rajdować (dlatego ostatnio lekko zwolniliśmy).


no tak, tym trudniej ze nie kazdy nie ma zycia w rl i nie kazdy chce miec takich oficerow. Smutne


Ohh... chyba chlopczyk sie nie dostal do guild... biedactwo, jak mi przykro...
BTW czy 20-24 to jest nolife? taa....


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 12:17 
Cytuj  
Chciałbym poinformować, że w ostatnich dniach został zaimplementowany system dodawania komentarzy oraz opcja " Ostatnio zabite ", która umożliwia szybkie zauważenie nowych osiągnięć polskich gildii.


Przypominam, że ten temat ma służyć opiniom, sugestiom związanych z projektem "raid status polskich gildii" jeżeli nie macie nic na ten temat do napisania NIE PISZCIE !


Posty: 21
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 10:14 
Cytuj  
@MagPS
Cytuj:
no tak, tym trudniej ze nie kazdy nie ma zycia w rl i nie kazdy chce miec takich oficerow. Smutne

Skąd Ty posiadasz taką wiedzę. Jakoś nie kojarzę Twojego nicka z Inno.

NIe rozumiem niektórych komentarzy, zamiast się cieszyć, że polska gildia potrafi cokolwiek osiągnąć w tej grze to Wy się czepiacie. Zachowujecie się jak psy ogrodników. :evil:

Owszem Inno jest gildią no lifów, za to bawimy się doskonale. Staramy się wykonywać wszystko perfekcyjnie i dążymy uparcie do celu. My po prostu wiemy czego chcemy. Tych, którzy chcą nas poznać bliżej serdecznie zapraszam.

Co do tematu posta, uważam, że miałeś fajny pomysł. Zastanawia mnie natomiast co się stało z polskimi gildiami, które wyemigrowały z BL. Ktoś wie coś na ich temat?

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 10:38 
Cytuj  
Swietna sprawa z ta stronka... mozna by jeszcze pomyslec nad zminimalizowaniem mozliwosci oszukiwania podczas wpisywanych dat killow.


Kitia napisał(a):
Co do tematu posta, uważam, że miałeś fajny pomysł. Zastanawia mnie natomiast co się stało z polskimi gildiami, które wyemigrowały z BL. Ktoś wie coś na ich temat?


http://www.circleofnine.prv.pl --> forum


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 11:48 
Cytuj  
Kitia napisał(a):
@MagPS
Cytuj:
no tak, tym trudniej ze nie kazdy nie ma zycia w rl i nie kazdy chce miec takich oficerow. Smutne

Skąd Ty posiadasz taką wiedzę. Jakoś nie kojarzę Twojego nicka z Inno.

NIe rozumiem niektórych komentarzy, zamiast się cieszyć, że polska gildia potrafi cokolwiek osiągnąć w tej grze to Wy się czepiacie. Zachowujecie się jak psy ogrodników. :evil:

Owszem Inno jest gildią no lifów, za to bawimy się doskonale. Staramy się wykonywać wszystko perfekcyjnie i dążymy uparcie do celu. My po prostu wiemy czego chcemy. Tych, którzy chcą nas poznać bliżej serdecznie zapraszam.

Co do tematu posta, uważam, że miałeś fajny pomysł. Zastanawia mnie natomiast co się stało z polskimi gildiami, które wyemigrowały z BL. Ktoś wie coś na ich temat?

Odciete od ojczyzny(bl) zniknely:)

Zdaje sie ze Night to byle Lunatic asylum. Generlanie to dali ciala ze zmigrowali chyba.

A co do oficerow inno to maro jest fajna krowa!

Wogole bardzo fajna ta stronka moze nowych cross-server rekrutow zyskacie dzieki niej:)

Mozna miec wiele zlego do powiedzenia na temat bl ale jak sie chce polska gildie na najwyzszym poziomie to tylko tutaj^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:01 
Cytuj  
Kitia napisał(a):
Co do tematu posta, uważam, że miałeś fajny pomysł. Zastanawia mnie natomiast co się stało z polskimi gildiami, które wyemigrowały z BL. Ktoś wie coś na ich temat?


Moge mowic tylko o GB ally, choc juz tez nieaktualne bo quitnalem ponad miech temu :P
Generalnie sporo bylo zamieszania. Czesc ludzi pokonczyla z wowem. Czesc gildii sie rozpadla, potem sie laczyli na nowo. Obecnie to nie wiem jak sprawa wyglada, ale cos mi sie wydaje ze na GB to glownie Night jeszcze jakos sobie radzi.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:46 
Cytuj  
Nie zwracajcie uwagi na mopsa, to taki Jan Tomaszewski mmorpg.pl.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:59 
Cytuj  
MaRdoC napisał(a):
Swietna sprawa z ta stronka... mozna by jeszcze pomyslec nad zminimalizowaniem mozliwosci oszukiwania podczas wpisywanych dat killow.


Nie bardzo chyba da się w tej kwestii coś zrobić, przecież ja nie wiem kiedy kto co zabija, a szczególnie gdy miało to miejsce jakiś czas temu. Dlatego mogę tylko liczyć na uczciwość osób, które są odpowiedzialne za dopisywanie osiągnięć swoich gildii. W przypadku gdy dotrą do mnie informacje o oszustwie zostaną one w miarę możliwości zweryfikowane. Przyłapane na takich przekrętach gildie mogą zostać nawet usunięte z projektu wraz z zablokowaniem możliwości założenia nowego kąta.

Co do migracji z BL to mogę powiedzieć tylko tyle, że miało to swoje pozytywne i negatywne strony. Między innymi doprowadziło to do umiędzynarodowienia LA oraz LK przed TBC. Po dodatku sytuacja się trochę zmieniła mniejsza ilość osób potrzebna do raidowania sprawiła, iż powstały z powrotem polskie gildie w tym Night, która tutaj chyba sobie najlepiej poczyna co z resztą widać na http://raidstatus.worldofwar.pl/index.php mogę się pochwalić, że ostatnio nawet udało się nam kazzaka stuknąć i to tylko w 30 osób :) (aż się przypominają czasy z BL i outdory z hordą na plecach to były czasy) Też istnieją na GB pozostałości LK (nevermind) czy Zakon Elune, który jak doszły mnie słuchy zamierza się łączyć z cowem(tez wyemigrowali z BL). No ale chyba najgorsze za nami bo muszę powiedzieć, że zgłaszają się do nas wartościowi ludzie z podaniami z innych realmów co nie stanowi już takiego problemu jak kiedyś z do rekrutowaniem polskich graczy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 13:03 
Cytuj  
pomysl napewno warto uwagi, brakuje mi w nim tylko nieco wiecej informacji o samych gildiach, sam progress to tylko jeden z elementow zycia gildii i chyba milo byloby sie dowiedziec czegos wiecej o danej gildii.


_________________
Maiori Cede


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 13:38 
Cytuj  
Do tego właśnie są odnośniki do stron gildii wystarczy kliknąć i tam sobie można już poczytać, do tego w trakcie tworzenia jest właśnie podstrona na której będą zawarte osiągnięcia gildii oraz dodatkowe informacje zawarte przez gildie, nick GL.

ps. Nawet teraz jak się kliknie w lisice gildii na gidię otwiera się podstrona informująca, że coś takiego jest w budowie ;)


Posty: 7
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 15:37 
Cytuj  
Najbardziej "podjerzane" daty można sprawdzić w większości lepszych realmów na forum Blizzarda, gdzie w dzień killa w odpowiednim topicu gildie wpisują, że zabiły to i to.

Np forum BL:
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 1&pageNo=1

Cytuj:
Odciete od ojczyzny(bl) zniknely:)

Zdaje sie ze Night to byle Lunatic asylum. Generlanie to dali ciala ze zmigrowali chyba.

Dlatego nie zgodziłem się na żadną migrację Inno od czasów gdy Nihilum zdecydowało się opóścić BL z powodu lagów. Jak widać dobra decyzja :)


_________________
World of Warcraft
Sqibolt - Guild Leader of Innominate Burning Legion EU

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 08:52 
Cytuj  
dzieci jak chcecie o tym porozmawiac, wyzalic sie to stworzcie nowy temat a nie dalej piszecie w tym temacie. Jeszcze troche i albo temat zostanie zamkniety albo posty nie na temat zostana usuniete.

1. Nie bylem w Inno i nie mam zamiaru
2. Skad ta pewnosc ze to wlasnie Stópka naopowiadal
3. Jakbys nie zauwazyl nie jestem w DT :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 10:49 
Cytuj  
Sqisi napisał(a):
Cytuj:
Odciete od ojczyzny(bl) zniknely:)

Zdaje sie ze Night to byle Lunatic asylum. Generlanie to dali ciala ze zmigrowali chyba.

Dlatego nie zgodziłem się na żadną migrację Inno od czasów gdy Nihilum zdecydowało się opóścić BL z powodu lagów. Jak widać dobra decyzja :)


To nie do konca tak. W sumie na GB bylo fajnie, ale dalo o sobie znac kilka czynnikow:
1. zabraklo doplywu nowej krwi - jednak BL to jest "polski" server i tam mozna w nich przebierac jak w ulegalkach
2. czesc ludzi sie znudzilo wowem i odeszlo
3. polacy zawsze musza sie dzielic i klocic

Wiec poprostu zaczelo brakowac ludzi/odpowiednich klas i po trochu, po trochu przestalo byc fajnie.
Gdyby nie to to byloby swietnie i prawde powiedziawszy nigdy nie zalowalem przeniesienia z BL na GB, bo poprostu na GB gralo sie lepiej (lagi), byl wyzszy poziom (LFG Ox, MC, ZG, Aq20 co bylo nie do pomyslenia na BL) i poczatkowo nie byl az tak zabotowany jak BL, wiec i rynek byl w miare niezly.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 15:25 
Cytuj  
jeżeli nie przestaniecie poproszę moderatora o zamknięcie tematu oraz wykasowanie waszych postów, chcecie na ten temat rozmawiać stwórzcie sobie oddzielny temat. widzicie w tych swoich rozważaniach jakiś związek z tematem? (to jest pytanie retoryczne dla info. co niektórych aby sie zaraz nie posypały się odp.).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 17:07 
Cytuj  
hmm no Night to stare LA, sa 2 gildia na serwerze, niezle im idzie, wymegriwalo z BL (Bruning LEgion) do GB( Grim Batol) i tam graja...w sumie duzo ludzi zostało...co do hordy ( bo wsumie po tej stronie gram) to na BLu roznie to bywa, jest Innominate, jest defualt jest Mroczny Legion , Dark Tribe, Visionnaire itp, sa ludzie ktorzy poswieca czas, wiec jest tez dobra gra, moze to nie to samo co dawniej, ale mozna naprawde sie swietnie bawic. Swoja droga umiedzynarodowenie gildi to nie jest taki zly pomysl osobiscie gram z holendrem w teamie 2vs2 ;p i dogadujemy sie na skype xD (ale to taka mała dygresja).

Wiadomo roznie to bywa, tak jak np w ML. Gildia była jedna z czołowycg ale przed TBC, odeszla masa, naprawde masa ludzie i zrodzily sie nowe gildie (Plurbus Unum i Cear cos tam ;p) ale zostalo wiele ludzi ktorzy tworzyli ta gildie, jak sie pozniej okazało tamte gildie sie rozpadly (Plurbus?!)i znow wrocili do ml, echh ciezkie jest to życie, czasem przez 1 głupi wipe moze powstac kłutnia > foch > rozpad gildi itp :P . A jak było z Camorra? pamieta ktos...widzicie...wszystko zalezy od ludzie ktorzy graja, bo to ludzie tworza gildie a nie jej progres i epixy :P....( w sumie to nic nowego nie wnioslem do tematu ale coz :P ) )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.