mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 19:21 
 
"World of Warcraft wlasnie zostal (chyba) pierwsza gra z abonamentem i item shopem. GG Blizzard. Z niecierpliwoscia czekam na kolejne pomysly mistrzow wysysania kasy z idiotow. Mysle ze tak do roku gra przejdzie na schemat koreanskich grindfestow albo bedzie mozna kupic postacie an max levelu."

Zawsze mnie zachwycalo jakies takie dziecinne podejscie do zycia, w ktorym firmy prywatne dzialajace by generowac zysk postrzegane sa jako jedno wielkie zło.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 20:14 
 
Facet z monopola pod nosem wprowadzil nowe piwo... kur... chce za nie kase :(


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 21:11 
 
Poki to co mozna kupic nie wplywa w zaden sposob na rozgrywke /ulatwienie jej to zupelnie mnie to nie razi.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 22:11 
 
Bardzo chetnie kupilbym gotowa postac na 80 lvl.
Levelowanie cieszy tylko przez pierwsze 20 altów :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 01:07 
 
Mowcie sobie co chcecie ale dla mnie od tej chwili WoW jest na rowni z darmowym koreanskim spamem MMO z Item Shopami.
Pol roku - tyle daje Blizzardowi czasu i beda Premium Items za kase. Albo levelowanie za kase, itd....

Pamietam jak siedzialem z kumpalmi na necie i wyczytalismy newsa o platniej zmianie rasy i strony konfliktu - powiedzialem wtedy: "Do pol roku bedzie item shop jak w koreanskich low bugdet grindfestach" - no i bum! Jest.

WoW ssie i jest prostszy i gorszy nawet od darmowego Runes Of Magic. Mozecie mnie quotowac przez nastepne 18 stron - rozumiem ze w grze nie ma co robic bo badge juz nafarmione i trzeba sie wyzyc na forum. Enjoy.
Nie zmieni to faktu ze World Of Warcraft jest pierwsza gra z abonamentem i item shopem. Bravo. Pogratulowac... tylko nie wiem komu... Blizzardowi, ktory robi mega kase na frajerach czy graczom braku mozgow. Tak czy siak - enjoy.

Ale w sumie to plus - grajacy w wowa juz nie beda mogli sie obnosic ze graj w zajebiste MMO - bo w tym momencie graja w gre online z mikrotransakcjami....hmmmm.... Metin 2 tez jest gra online z mikrotransakcjami. Bawcie sie. lol.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 08:14 
 
Escaflone napisał(a):
A swoja droga Panda wygląda bardzo fajnie :D Chuj 10 euro to tylko godzina pracy ja sobie kupie hehe

Ciekawe ile będą chcieli za latającego uber super smoka :P


Ale po co przepłacać , ja kupiłem za 10$ :P

Fajne jest to że panda walczy nie tylko w idle ale nawet jak lecisz w Heroicach czy na rajdach/pvp.

@Kabraxis taki jest nowy model finansowy MMO , poczekaj a niedługo wszystkie będą miały abonament+item shop bo z tego jest kasa, nie pochwalam tego ale nic z tym kompletnie nie zrobimy bo dla firm developerskich liczy się kasa a nie gracze i nie ma się co oszukiwać w tym temacie.

Life must go on.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 08:45 
 
Kabraxis napisał(a):
Mowcie sobie co chcecie ale dla mnie od tej chwili WoW jest na rowni z darmowym koreanskim spamem MMO z Item Shopami.
Pol roku - tyle daje Blizzardowi czasu i beda Premium Items za kase. Albo levelowanie za kase, itd....

Pamietam jak siedzialem z kumpalmi na necie i wyczytalismy newsa o platniej zmianie rasy i strony konfliktu - powiedzialem wtedy: "Do pol roku bedzie item shop jak w koreanskich low bugdet grindfestach" - no i bum! Jest.

WoW ssie i jest prostszy i gorszy nawet od darmowego Runes Of Magic. Mozecie mnie quotowac przez nastepne 18 stron - rozumiem ze w grze nie ma co robic bo badge juz nafarmione i trzeba sie wyzyc na forum. Enjoy.
Nie zmieni to faktu ze World Of Warcraft jest pierwsza gra z abonamentem i item shopem. Bravo. Pogratulowac... tylko nie wiem komu... Blizzardowi, ktory robi mega kase na frajerach czy graczom braku mozgow. Tak czy siak - enjoy.

Ale w sumie to plus - grajacy w wowa juz nie beda mogli sie obnosic ze graj w zajebiste MMO - bo w tym momencie graja w gre online z mikrotransakcjami....hmmmm.... Metin 2 tez jest gra online z mikrotransakcjami. Bawcie sie. lol.



H3h3 :D.Uwielbiam jak maluczkie placza jak to im zle i WoW jest ble ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 09:01 
 
Imo jedyna rzecz którą wprowadzą to zakupy itemów nie wpływających na grę tzn. mountów, petów, kostiumów. I uważam że to świetny pomysł. Jak kogoś stać i chce mieć fajnego mounta czemu mu tego nie dać.

A jeśli chodzi o pro-epaxy to ta gra jest zbyt item-based żeby mogli sobie na to pozwolić.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 09:06 
 
w 'pro-epaxach' to juz od dawna chodzi 80% populacji, wiec zaden fun kupowac cos co jest bardziej common niz ladny green ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 09:13 
 
tomugeen napisał(a):
w 'pro-epaxach' to juz od dawna chodzi 80% populacji, wiec zaden fun kupowac cos co jest bardziej common niz ladny green ;]

idd

A kabraxis niech wyje po nocach jaki wow jest be...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 10:10 
 
szczerze mowiac nie rozumiem czemu ludzie placza, ze blizz chce kasy. teraz to zauwazyliscie ? :) co komu przeszkadza, ze daja mozliwosc kupic peta czy pozniej moze mounta? mnie to wali - to nie zmienia balansu gry, ktory nie jest najgorszy patrzac na inne mmo. gra jest latwa ale taka wlasnie ma byc. hardmody tez nie sa bardzo trudne patrzac jaka ilosc noobow je konczy ;p

ale tak szczerze - co ci sie stanie jak zobaczysz ludzika na super tygrysku? niech ma- ci ktorzy kochaja pety i mounty sie ciesza - a wierz mi znam takich co od paru miechow biegaja co reset do zg/kara po mounty i jeszcze ich nie maja. mysle, ze woleliby wydac te 10-20 euro - bo czas jaki spedzili je farmiac jest ... duzy i moznaby w tym czasie wiecej zarobic


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 10:12 
 
tomugeen napisał(a):
w 'pro-epaxach' to juz od dawna chodzi 80% populacji, wiec zaden fun kupowac cos co jest bardziej common niz ladny green ;]


Dokładnie , ubranie się w chwili obecnej to jakiś tydzień po dingnięciu 80tki..


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 10:54 
 
Kabraxis napisał(a):
Mowcie sobie co chcecie ale dla mnie od tej chwili WoW jest na rowni z darmowym koreanskim spamem MMO z Item Shopami.
Pol roku - tyle daje Blizzardowi czasu i beda Premium Items za kase. Albo levelowanie za kase, itd....

Pamietam jak siedzialem z kumpalmi na necie i wyczytalismy newsa o platniej zmianie rasy i strony konfliktu - powiedzialem wtedy: "Do pol roku bedzie item shop jak w koreanskich low bugdet grindfestach" - no i bum! Jest.

WoW ssie i jest prostszy i gorszy nawet od darmowego Runes Of Magic. Mozecie mnie quotowac przez nastepne 18 stron - rozumiem ze w grze nie ma co robic bo badge juz nafarmione i trzeba sie wyzyc na forum. Enjoy.
Nie zmieni to faktu ze World Of Warcraft jest pierwsza gra z abonamentem i item shopem. Bravo. Pogratulowac... tylko nie wiem komu... Blizzardowi, ktory robi mega kase na frajerach czy graczom braku mozgow. Tak czy siak - enjoy.

Ale w sumie to plus - grajacy w wowa juz nie beda mogli sie obnosic ze graj w zajebiste MMO - bo w tym momencie graja w gre online z mikrotransakcjami....hmmmm.... Metin 2 tez jest gra online z mikrotransakcjami. Bawcie sie. lol.

Jak dla mnie i wielu innych osob jest to rzecz oczywista ale podkresle:

ZADNA z platnych dodatkowych uslug WoW nie daje graczowi przewagi nad innymi graczami, wiec porownywanie tego do innych gier z item shopami.. pogratulowac.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:57 
 
Niestety blizard od patcha 3.0 by zwiekszyc/utrzymac dochody z wowa zrobil uklon w strone graczy i znerfowal content. Wyszli z zalozenia by kazdy mogl sobie zobaczyc i .. jest jak jest. Heroiki - zal nie ma po co chodzic - no moze po daily jak sie komus nudzi, 25 normal - sztuka jest zfailowanie na tych walkach. 25 MH - niby jakies wyzwanie jest ale do ulduaru ( przed nerfami) to daleko. Doszly potem zmiany w bg - kolejny fail czekanie na bg 30 min.

Ja gram w to od poczatku - zawsze preferowalem classica bo byl najlepszy i co najwazniejsze - wow cieszyl i graczy i blizza mimo iz 90% nie widzialo last bosa w naxx.

3 dodatek bedzie raczej koncem wowa - jesli wyjdzie d3 lub sc2 to sporo ludzie odejdzie

Sinistralis napisał(a):
A potem wróci ;) Zawsze wracają ;) (a przynajmniej większość)


Szczeze to watpie - do tej pory ludzie odchodzili do innych mmo ktore byly fail - ale zadnej z tych geir nie zrobil blizz. Mozna na nich gadac dowoli ale jedno jest pewne - all co wyjdzie od nich jest hitem na dobre kilkanascie lat.


Ostatnio edytowano 6 lis 2009, 12:03 przez sola, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:00 
 
A potem wróci ;) Zawsze wracają ;) (a przynajmniej większość)

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:15 
 
Biorac pod uwage ze battlenet bedzie platny to mam wrazenie, ze Blizzard jakos nie bedzie zalamany przejsciem gracza z WoWa do Starcrafta albo Diablo. Poza tym w pakiecie 3 gier miesieczny abonament bedzie kosztowal pewnie niewiele wiecej niz abonament dwóch pozycji wiec ludzie i tak beda go placic nawet grajac troche mniej niz wczesniej.
Poza tym WoW jest w tej chwili gra dla casuali, ktorych po prostu jest wiecej i to oni placa wiecej kasy, koniec kropka. Kiedys gry byly robione przez zapalencow dla zapalenców. Blizzard udowodnil, że na MMORPGach mozna robic olbrzymia kase i to wykorzystuje w kazdy mozliwy sposów wymyslony przez speców od marketingu i sprzedazy. Sam kupiłem oba nowe pety i jestem z tego zakupu bardzo zadowolony. Stac mnie, wole to niz lazenie przez kilka godzin czekajac na respawn rare moba zeby zdobyc piątego mini raptora, ktory od pozosytalych rozni sie tylko kolorem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:46 
 
Tyle że D3 czy SC2 to inny gatunek niż WoW.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:44 
 
Ja tam nie mam nic przeciwko temu ze wow jest latwy.Frajda i tak jest i nie musze farmic jak chinol jakis :wink: .W koncu granie to przyjemnosc nie?>


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:25 
 
zaboleq napisał(a):
Ja tam nie mam nic przeciwko temu ze wow jest latwy.Frajda i tak jest i nie musze farmic jak chinol jakis :wink: .W koncu granie to przyjemnosc nie?>


To niby czemu ode mnie z gildii coraz wiecej osob przechodzi na sociala?
Quituja albo ida grac pvp. Sam ToTC sklonil jakies 6 osob w tym mnie na wypiecie sie na raiding content.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:43 
 
Eshim napisał(a):
To niby czemu ode mnie z gildii coraz wiecej osob przechodzi na sociala?
Quituja albo ida grac pvp. Sam ToTC sklonil jakies 6 osob w tym mnie na wypiecie sie na raiding content.

Bo im sie nudzi... Jak w dwie godziny mozna swobodnie zrobic 10 i 25 normal, a hc trwa w sumie niewiele dluzej. To co tu robic przez reszte tygodnia? Z emblemami nie ma co robic, co za tym idzie VoA juz sie nie robi, Onyxie do momentu zdobycia torby o heroikach nie wspomne. Jak sie pojawi nowy raid a wnim kilkunastu bossów na 4 roznych poziomach trudnosci to znowu bedzie co robic przez kilka miesiecy. Później pewnie kolejna zapchajdziura jak Sunwell no i kolejny dodatek. O koncu WoWa kolejne osoby piszą tak jakos juz pewnie ze trzy lata, a tu cholera jedyne co się zmienia to ilosc aktywnych kont i to w góre nie w dół.

PS. Nawet sie nie bardzo pomyliłem. Temat powstał w lipcu 2007. Czyli w sumie o WoWie nikt juz nie powinien nawet pamiętać biorąc pod uwagę, że juz wtedy się kończył. :wink:


Ostatnio edytowano 6 lis 2009, 14:58 przez Brolg, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.