mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 12:08 
Cytuj  
Witam,

jesli moderatorzy uznaja, ze temat powinien zostac zamkniety, w porzadku. Moim zdaniem nie ma jednak zadnego, ktory tratowalby ogolnie o serwerach, opisywalby je, sluzylby dyskusji o wydarzeniach na nich sie dziejacych.

Zaczne od siebie... Gram na Defias Brotherhood - Alliance. Bardzo przyjemny serwer jednak od pewnego czasu nosze sie z zamiarem migracji. Malo gildii chociazby farmujacych Khara co skutkuje tym, ze jako Arms warrior mam prawie zadne szanse aby sie do nich dostac (do casual gildii !). A chcialbym wreszcie poza PvP zobaczyc tez troche contentu PvE. Do tego zywotnosc gildii jest krotka co chwile jakas powstaje, jakas sie rozpada. Wszedlem ostatnio na BL i z zaskoczeniem i przyjemnoscia przyznalem, ze wiele gildii sprzed 1.5 roku wciaz istnieje i ma sie dobrze.
World PvP, z ktorego ten realm ( DB ) byl znany wciaz istnieje, ale w duzo mniejszym stopniu niz kiedys.

Stad ten po czesci ten topic... Czy mozecie pokrotce opisac swoj serwer i ewentualnie go polecic lub nie ?
Powaznie zastanawialem sie nad powrotem na Burning Legion lub transferem na Magtheridon. Na duzych PvP realmach zawsze duzo wiecej casual i hc gildii, a tym samym latwiej o przyjecie.
A moze ktos gra na jakims innym rp-pvp serwerze ?

Musze przyznac, ze dosc mocno interesuje mnie jakosc community wiec jesli znacie takie gdzie ilosc "lolujacych" 1337 mowiacych mlodziencow jest mala to prosze podajcie je.


Ostatnio edytowano 18 sie 2007, 12:13 przez simo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 12:13 
Cytuj  
Arms warrior to jest wybitnie pvp spec - fury warek jest pve. Moze dlatego nikt nie chce arms warriora bo mocno zostaje w tyle z dps-em ? I to nie tylko na twoim serverze ale na wiekszosci, jezeli juz przyjac jakiegos dps warka to tylko fury.


_________________
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 12:18 
Cytuj  
Moj kolega na hordzie na Maghteridonie jest w casual gildii. Ma arms build, bo robi areny i BG's, a oprocz tego biora go na Khara, byl tez na Gruulu, a za niedlugo bedzie robil Deep Thundera bo zdobyl Primal Nethery chodzac takze jako dps do heroicow. Tak wiec nie ma reguly. Trzeba po prostu znalezc odpowiednia gildie. A arms warek z axe specem robi swietny dmg.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 12:35 
Cytuj  
nom jest nad tankami w dps :D


_________________
~~

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 12:52 
Cytuj  
Na twoim miejscu zrobilbym transfer na Grim Batol


_________________

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 13:07 
Cytuj  
Po tym nerfie windfury to do rajdowania arms sie gorzej nadaje, nasz musial przejsc na fury


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 13:19 
Cytuj  
Prosze sie trzymac tematu. Topic jest o serwerach wartych polecenia, a nie o dps theorycrafcie.

Tak gwoli scislosci, to ze wzgledu na Blood Frenzy warto miec jednego arms warriora w raidzie :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 sie 2007, 14:10 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 13:56 
Cytuj  
Magtheridon. Swietny server, na ktorym graja swietni i skillowi ludzie. Przedwczoraj full Karazhan z PUGiem - wszystko clear, tylko 2 wipy na prince, reszta bezproblemowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 14:01 
Cytuj  
Ja mimo wszystko polece BLa. Masa polskich gildii (z duzym rozsztrzałem progressu wiec znajdziesz sobie miejsce) i PvP na niezłym poziomie. I nie sluchaj BL whiner'ow :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 14:04 
Cytuj  
Powinienes polazic po serwach i wypytac jaka gildia wezmie cie na raidy w takim buildzie, ewentualnie poczytac w rekrutacji, znalezc fajna gildie i dostosowac sie do niej, jesli jednak upierasz sie ze to gildia ma dostosowac sie do ciebie to nawet taki temat na forum nic ci nie da.

Ogolnie serwery rppvp sa slabe i progress odstaje od reszty ale sa tez zalety takich serwerow :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 15:43 
Cytuj  
No wlasnie myslalem o BL-u... Jedynie odstrasza mnie ilosc polskiej dzieciarni rzucajacej lolami na lewo i prawo.

Chociaz czytalem tez, ze jest pod tym wzgledem lepiej niz kiedys. Moglbys Bierzgal napisac czy rzeczywiscie tak jest ?

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 15:51 
Cytuj  
gram juz od ponad 2 lat na tym serwie i zeczywiscie kiedys to byl koszmar z tym dzieciecym spamem ale teraz to juz sie poprawilo. do mnie juz prawie takie gowna typu "lol give me a party n00b " nie przychodza :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 16:15 
Cytuj  
Najwiekszym plusem BL dla kogos nowego jest bardzo duza ilosc polskich gildii (nigdzie nie ma tylu) na roznych stadiach progressu. W zaleznosci od zaawansowania danego gracza, kazdy powinien sobie znalezc cos dla siebie.
Co do pogłosek to jest napewno o wiele lepiej, niz BL hate'rzy pisza zawsze. Nie ma przesadej ilosci lolów czy dzieciarni (raczej mniej wiecej tyle co wszedzie). Jedyne co drazni czasami to spam w miastach chinookich ale tu wystarczy tylko report spam. Realm ma dobry progress, wysoki poziom pvp, mnie wiecej rowna liczbe ally/horde (cos kolo 53/47 o ile dobrze pamietam) i duuuuzo graczy :P. Problemow z lagami juz nie ma raczej.

Gram na BL od zawsze i nie zamienił bym tego serwa na zaden inny (ale to akurat wina tego mojej sentymentalnosci :P).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 17:14 
Cytuj  
No to ok...
A powiedzcie jeszcze jak tam sie ma world-pvp ? Teraz z tym krucho wszedzie, wiem, ale czy zdarzaja sie jakies raidy na miasta albo jakies mniejsze wypady na tereny przeciwnej frakcji ?

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 18:01 
Cytuj  
niestety nie i tego mi na BL-u brakuje. kiedys to byly czasy jak sie fajnie hordziaków tłukło "For The Alliance" :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 18:26 
Cytuj  
World zdaza sie ale nieczesto :P (np. http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 1&pageNo=1 :] ). Za to pod Haala to sie rżną całymi dniami

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 11:14 
Cytuj  
Cichy Zabójca napisał(a):
niestety nie i tego mi na BL-u brakuje. kiedys to byly czasy jak sie fajnie hordziaków tłukło "For The Alliance" :wink:

ja slyszalem tylko "for the horde" ;)
no ale fakt. kiedys mozna bylo wpasc i porzeznic w astraanar, czy probowac sil pod ironforge...
a teraz to juz nic takiego praktycznie nie ma :/


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 12:07 
Cytuj  
jezeli grasz horda to probowac sil pod if zawsze mozesz, najlepiej rogalem, czekasz az ktos wygra duel a ty na hita bierzesz tego co przegral hrhr ^^


_________________

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 13:37 
Cytuj  
to chyba ze 100 honor points wpadnie za takiego :o


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 14:34 
Cytuj  
Cichy Zabójca napisał(a):
gram juz od ponad 2 lat na tym serwie i zeczywiscie kiedys to byl koszmar z tym dzieciecym spamem ale teraz to juz sie poprawilo. do mnie juz prawie takie gowna typu "lol give me a party n00b " nie przychodza :lol:


Rzeczywiscie. 1st Qraczek ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.