mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:03 
 
http://wiadomosci.onet.pl/1437017,720,1,kioskart.html

Niestety ale prawdziwy
Sam gralem od samego poczatku, od 2 tygodni nie gram bo sprzedalem konto (chcialem uciec od wow), ale mecze sie straszliwie, ciagle walcze ze soba aby znowu wrocic, aby pograc chociaz chwile.
Wszyscy moi znajomi ktorzy graja w wowa tez nie znaja umiaru..., gdyby zycie pozwolilo to nawet spac by sie nie kladli.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:19 
 
Zajebiste :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:26 
 
glupia baba :D
Mozna grac w wowa nie bedac uzaleznionym, a jak ktos jest wystarczy to zastapic innym:p

Cytuj:
W tamten czwartek nie poszła na zajęcia. Zamiast tego pokonała razem z gildią wyjątkowo potężnego smoka.

co za bzdura kto raiduje w dzien?;]

Cytuj:
nie jadła czasem przez dzień czy dwa
o_O
Troche upiekszyli ta historie chyba.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:30 
 
superXtra napisał(a):
Cytuj:
W tamten czwartek nie poszła na zajęcia. Zamiast tego pokonała razem z gildią wyjątkowo potężnego smoka.

co za bzdura kto raiduje w dzien?;]


och, ile to ja rannych raidów na Azuregosa odmówiłem :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:31 
 
superXtra napisał(a):
glupia baba :D
Mozna grac w wowa nie bedac uzaleznionym, a jak ktos jest wystarczy to zastapic innym:p

Cytuj:
W tamten czwartek nie poszła na zajęcia. Zamiast tego pokonała razem z gildią wyjątkowo potężnego smoka.

co za bzdura kto raiduje w dzien?;]

Cytuj:
nie jadła czasem przez dzień czy dwa
o_O
Troche upiekszyli ta historie chyba.


Wee tam, ja tez czasami w weekend tylko na paluszkach jechalem:) Ale przynajmniej sprzatalem 2 razy w miesiacu...

Ale fakt - bardzo dobry opis - jeden z lepszych jaki czytalem - jak mmorpg moze uzaleznic i zamienic real life na virtual.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:46 
 
"Strzeż sie ludzi bez uzaleznien bo skrywaja gorsze tajemnice"

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:47 
 
Nie wiem dlaczego ale nie chcą opublikować mojego komenta :x


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 11:48 
 
Mocno przesadzony ten artykuł. Rozumiem, iż można znaleźć osoby o tak silnym uzależnieniu, ale to niewielki odsetek spośród milionów graczy.
Jakoś nie zauważyłem u siebie płaczu itp po zostawieniu WoW'a, ani jakieś tęsknoty....

A takie piękne książki Czerski pisał :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:56 
 
Cytuj:
"Wyczyściliśmy Gruul’s Liar, a potem do Magtheridon’s, ale tam dla pala dropuje tylko chest, więc spasowałam swojego spota"

Hehehe

A artykuł jest bliżej prawdy niż może sie wam z początku wydawac :).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:57 
 
Ale ktorej prawdy? ze istnieja takie osoby to wiadomo:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:59 
 
Moze zle sie wyrazilem. Wbrew temu co pisza tutaj niektorzy, artykul nie jest az tak przesadzony jak mogło by sie im wydawac. Jest znacznie więcej takich osob niz "odsetek spośród milionów graczy". ;)


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:10 
 
Bzdury. Kolejny super-naukowy artykuł osoby ktora nawet nie grałe, ktora posluguje sie skrajnymi z dupy wyciagnietymi przykladami. Ja poprostu kocham ludzi ktorzy pitola nawet nie wiedza o czym ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:15 
 
iniside napisał(a):
Bzdury. Kolejny super-naukowy artykuł osoby ktora nawet nie grałe, ktora posluguje sie skrajnymi z dupy wyciagnietymi przykladami. Ja poprostu kocham ludzi ktorzy pitola nawet nie wiedza o czym ;/


mówię Ci LOL z kamienną twarzą!
... bo czepiasz się, dziennikarz spisuje relację osoby, która grała.
To się reportaż nazywa :p
Jak by wybrał np. mnie (zamiast tej kleintki) to by wyszła chujnia, bo ja nie znam takich historii :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:17 
 
Bierzgal napisał(a):
Moze zle sie wyrazilem. Wbrew temu co pisza tutaj niektorzy, artykul nie jest az tak przesadzony jak mogło by sie im wydawac. Jest znacznie więcej takich osob niz "odsetek spośród milionów graczy". ;)


Biorąc pod uwagę liczbę abonentów WoWa to nawet głupi 1% to około 60 000 osób.

Nie twierdzę, że nie ma osób silnie uzależnionych i zaniedbujących RL kosztem WoWa. Kojarzę historię dziennikarza GW, który poproszony o napisanie artykułu o WoW uzależnił się na tyle, by po 3 miesiącach okazało się, że artykułu nadal nie ma, a On zaniedbuje pracę, rodzinę....

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:17 
 
No co dziwisz sie? Kolejna dziewczyna po Wyzszej Szkole Dziennikarstwa chce napisac super artykul. Na onecie co chwile pojawiaja sie bzdurne felietony, ktorych nie warto nawet czytac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:22 
 
Ale jednak zdarzają się takie historie. Są ludzie o słabym charakterze, które łatwo ulegają nałogom - czy to byłoby palenie fajek czy właśnie gra. Ilu jest ludzi, którzy mają zaniżone poczucie wartości - w grze tworzą bohatera, który może niemal wszystko, przeżywają w wirtualnym świecie wspaniałe przygody... I w końcu zaczyna ich to wciągać.
Fakt generalizowanie w tym artykule to przesada, ale jest trochę takich ludzi..


_________________
Obrazek

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:24 
 
Autorem artykułu nie jest "kolejna dziewczyna po Wyzszej Szkole Dziennikarstwa" a Piotr Czerski (http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Czerski). Ma w swoim dorobku świetny tom wierszy, książkę i parę innych rzeczy. Artykuł nie jest z onetu a z Tygodnika Powszechnego.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:28 
 
Zawsze znajdziesz jakiegoś świra w jakiejkolwiek grupie ludzi.
Według mnie ocenianie wszystkich patrząc na jednostki jest przesadą, szczególnie, że artykuł by się nie pojawił jakby wywiad byłby z normalnym graczem.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:30 
 
Kurde to co powiecie na to:
Wstaje rano - wlaczam kompa i zaczynam grac w wowa
Po paru godzinach trzeba cos zjesc 30min.
I tak do 1 w nocy bo kiedys trzeba isc spac.
I tak przez caly rok. Oczywiscie podczas roku akademickiego dochodzi szkola. Nie mam przyjaciol ani znajomych (nie liczac tych w wowie). Nie mam innych zainteresowan.

Czy jestem uzalezniony? :D

Na szczescie sprzedalem konto bo to wszystko wydawalo mi sie bez sensu.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 13:37 
 
Kiedy ten świat na trzeżwo jest nie do zniesienia...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.