mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 00:15 
Cytuj  
<----- Norton Internet Security [90 days do Asusa płyty dostałem, po 90 dniach relog systemu] + Win XP oryginalny + Firewall Win XP. Nigdy nie miałem większych problemów.

Nie uznaje pożyczania konta kumplom czy nawet babci swojej. Konto jest prywatne i nikomu się nie daje log i pass, nawet swojemu kumplowi którego się zna 20 lat. Wtedy się nic nie stanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 07:26 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nigdy nie miałem większych problemów.
przypominam ze problem z kontem ma sie zwykle tylko raz :wink:


_________________
psn

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 19:12 
Cytuj  
Mozna tez grac z wykorzystaniem 'wine' z Linuksa.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 23.10.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 16:41 
Cytuj  
a mi włamali się na konto ukradziono kasę, usunięto postać a blizz raczył mi zablokować konto i napisać ze nie muszą sie tłumaczyć czemu to zrobili

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 10:10 
Cytuj  
A ja mam takie pytanie, kumpel dostał hacka, wtopił ZNACZNĄ sumę złota... czy jest możliwe sprawdzenie, do kogo wysłane zostało złoto? Gdyż raczej nie rozpłynęło się w powietrzu...

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 10:36 
Cytuj  
Mojemu znajomemu ukradli 2k golda. Napisal do GM a ten mu zamknal konto. Minal juz 2 tydzien a konta nadal nie ma. Juz mnie chuj strzela bo za 2k golda straci miesiac gry i wiele punktow aren.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 11:33 
Cytuj  
Na czas "śledztwa" Blizz zawsze zamyka konto.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 11:34 
Cytuj  
14 dni roboczych, wczesniej mozna sie upewnic, ze Twoje maile dotarly (telefon do centrali blizza, we Francji daja rade :)

po max 21 dniach (roboczych) dostajesz zazwyczaj golutkie konto z powrotem, zglaszasz sie do gma i tutaj liczysz na szczescie, czasem oddadza wszystko (nawet alty, gemy, enchanty i kase), a czasem maina bez polowy ciuchow,


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 21:08 
Cytuj  
I wie ktoś jak to jest z tym sprawdzeniem gdzie poszła kasa? Bo domyslamy się kto to mógl zrobić a nie mamy dowodów, póki co kumpel ma zamknięte konto i to tyle ;/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 21:27 
Cytuj  
Betonowy Toi-Toi napisał(a):
I wie ktoś jak to jest z tym sprawdzeniem gdzie poszła kasa? Bo domyslamy się kto to mógl zrobić a nie mamy dowodów, póki co kumpel ma zamknięte konto i to tyle ;/

Powiedza ze nie moga udzielac tobie takich informacji.

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 22:24 
Cytuj  
koci napisał(a):
Betonowy Toi-Toi napisał(a):
I wie ktoś jak to jest z tym sprawdzeniem gdzie poszła kasa? Bo domyslamy się kto to mógl zrobić a nie mamy dowodów, póki co kumpel ma zamknięte konto i to tyle ;/

Powiedza ze nie moga udzielac tobie takich informacji.


A nie da rady, żeby np. zablokowali mu konto? Bo to jednak trochę chamstwo, jeżeli jesteśmy z kumplem pewni, kto to i teraz biega z kumpla złotem...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 22:30 
Cytuj  
Z drugiej strony gosciu ktory dostal kase kumpla moze powiedziec ze ktos mu wyslal 2k golda wiec dlaczego mialby nie odbierac. W moim przypadku nigdy nie dostawalem golda spowrotem. Nie wiem czy to zalezy od GM'a...

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2008, 21:54 
Cytuj  
koci napisał(a):
Z drugiej strony gosciu ktory dostal kase kumpla moze powiedziec ze ktos mu wyslal 2k golda wiec dlaczego mialby nie odbierac. W moim przypadku nigdy nie dostawalem golda spowrotem. Nie wiem czy to zalezy od GM'a...
To ile razy ci konto okradli? :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2008, 21:55 
Cytuj  
Za duzo...

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2008, 22:29 
Cytuj  
Trochę lipa, że kolesie bezkarnie sobie hasają ;/ ehh Blizz <3


Posty: 2
Dołączył(a): 14.03.2008
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 09:38 
Cytuj  
Sorry, ze sie doczepiam do tematu ale nie chce zakladac nowego a mam podobna sytuacje, z tym, ze w moim przypadku zostalo skradzione konto a nie tylko okradzione - wrocilem sobie spokojnie do domku, chcialem sobie pograc, wlaczam gre wpisuje login i haslo a tu mi wywala, ze haslo jest bledne... no to sruuu na strone blizza, zmiana hasla, wpisuje login, secret question, mail a tu nagle bum wywala mi, ze podany mail jest niezgodny z kontem O.o a to na ja strzala na gmaila, loguje sie bum nie da sie haslo bledne, przypominarka hasel znowu secret q tyle, ze teraz na gmailu - dostep do maila odzyskany. Loguje sie a tam mail od blizza czy napewno chce zmienic maila.... ok... no to juz wiem, ze hasla sobie do gry nie zmienie bo mail zostal zmieniony ( ale przynajmniej znam maila nowego 'wlasciciela' . Szybko wszedlem na forum blizza aby dowiedziec sie co robic w takiej sytuacji, wypelnilem stosowny formularz podajac tam imie i nazwisko, nowego maila, opisujac sprawe, podajac secret q oraz cd-key z gry no i skany z dowodu osobistego, prawa jazdy i paszportu aby mieli pewnosc, ze to ja. No i teraz mam pytanie, skad mam wiedziec, ze moj mail w ogole do nich dotarl? nie dostalem zadnego potwierdzenia ani nic w tym stylu, skontaktowalem sie z kumplami z gildii, ktorzy powiedzieli mi, ze ktos ciagle gra na mojej postaci (co potwierdza wow-armory - zmieniajacy sie rep oraz gear) . I jezeli ktos mial taka sytacje, ile trzeba mniej wiecej czekac na jakakolwiek odpowiedz od Blizza? nie chce aby ktos wykorzystywal oplacony przezemnie abonament, a ponadto mialem ustalona subskrybcje karta, ktora raczej nie zostala usunieta... za kilka dni sie konczy abo a na koncie ciagle mam kase i nie moge sie jej z tamtad pozbyc wiec najprawdopodobniej kasa zostanie sciagnieta i ktos sobie bedzie w najlepsze gral na moj koszt... Dzownilem do blizza na tech support ale tam mi powiedzieli, ze oni sie takimi sprawami nie zajmuja i mam wypelnic formularz... moze powinienem zadzownic gdzie indziej aby sie czegos dowiedziec albo chociaz zalatwic aby zablokowali juz te konto a potem sobie spokojnie prowadzili sledztwo?

*

Posty: 138
Dołączył(a): 27.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 11:11 
Cytuj  
dzisiaj zhackowali jednego z oficerow gildii w ktorej jestem... bank gildiowy wyczysczony, toon nadal on-line , not sru ticket do gm czy mozna postac zablokowac bo jest wlasnie okradana... odpowiedz gm'a: niemoga zablokowac bez zgody wlasciciela:/

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 11:21 
Cytuj  
A jak to sobie wyobrażasz ? Jakas grupa osób nie lubi gościa, pisze ticketa i kolesiowi konto blokują ? Nigga please.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 11:28 
Cytuj  
Rogalpewpew, powinieneś dzwonić do account and billing, nie do tech support:

http://www.wow-europe.com/en/support/ac ... lling.html

Dzwoń tam natychmiast żeby ci konto zablokowali i żeby ci zablokowali ściąganie abonamentu z karty, niestety nie wiem do jakiego kraju powinieneś zadzwonić. Francja?


_________________
O.o

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 12:07 
Cytuj  
Francja.

Potwierdza odebranie maili i ewentualnie doradza co jeszcze mozna zrobic.

ps. znowu sie zabawa zaczela na duza skale, coraz wiecej osob sie lapie na keyloggery (u Nas w przeciagu tygodnia 3 czy 4 osoby), a blizz nie ma na to rozwiazania (do glowy przychodzi mi tylko biometryka, ale to jeszcze nie te czasy :P), troche to wszystko slabo zaczyna ostatnio wygladac


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.