mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:38 
Cytuj  
1.Nick: Powiedzmy, że nie ma :]
2.Wiek: 15
3.Klasa: Warlock, Priest, Rogue
4.Rasa: Blood Elf
5.Link do armory::
6.Doswiadczenie przed TBC: Ok. 2 lata
7.Doswiadczenie w TBC: ok. 0,5 roku
8.Czy w razie takiej potrzeby jestes zdecydowany na transfer: Nie będzie potrzebny, bo postaci jeszcze nie ma :wink:
9.Czas w tygodniu jaki mozesz poswiecic i w jakich godzinach: 3-4 razy w tygodniu, 4-5 godzin, najlepiej w nocy
10.Czego oczekujesz od gildii: Chcę z nią przejść Kara. Nie obraziłbym się, gdyby było w niej kilka postaci na niższym lvl-u z którymi mógłbym razem grać. Jeśli nie, to fajnie, jak by ktoś mógł czasem mnie boostnąć przez jakieś insty, pomóc w questach, albo wziąć do party na jakiejś instancji dużo ponad mój level, żeby trochę expa wpadło. Nie musi być to drugi Innominate, ale n00bów też bym nie chciał. Trochę nołjajfów czy gestapo mode też nie zaszkodzi :wink:
11.Kilka slow o sobie: Mam na imię Patryk i mam 15 lat. W WoW-a grałem od bety, jedną z ww. klas. Ony i BWL. oczywiście wyczyszczone, kilka, a może i kilkanaście razy. Od zawsze grałem po stronie Hordy, zawsze UD. Niestety, w 2006 roku jakiś sk*****n zawalił mi konto i nim to zauważyłem Golda (Miałem go ok. 2k. na każdej postaci) i itemy powysyłał do swoich characterów, co się dało posprzedawał na AH i u vendorów, a postaci pokasował... :har:
Po TBC grałem znowu: Warlockiem, Rogalem i Priestem. Wyczyściłem Kara z moją gildią, ale że zaczynał się nowy rok szkolny, a ja obiecałem dobre oceny - sprzedałem konto.
Teraz planuję ponowny powrót do gry i szukam gildii, raczej niezbyt zaawansowanej, która mogłaby mnie przygarnąć.
Na pewno chciałbym grać po stronie Hordy, choć w wyjątkowym przypadku może to być i Ally. Klasa to: Warlock (mój ulubiony, ale trochę mi się znudził) Priest (raczej Shadow) i rogal. Jeśli byłaby potrzeba, mógłbym spróbować mage'a. Nie obiecuję, że wbiję 70-tkę w tydzień, ale nie bójcie się, że zajmie mi to trzy miesiące. Na pewno zrobię co w mojej mocy
(Uuuuf, trochę więcej niż kilka słów :D)
12.Kontakt do siebie : GG: 1230826


_________________
Alt ellofa


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 12:29 
Cytuj  
Zapraszam do korzystania z opcji na raidstatus.com do szukania gilldii oraz gildiie do przeglądania podań graczy jak to wygląda możecie zobaczyć tutaj:

http://www.raidstatus.com/index.php?act=pokaz_liste_char
oraz np.
http://www.raidstatus.com/index.php?act=pokaz_char&idsz=82&s=Anachronos&n=Krisbtw

powiem na koniec, że dodanie takiej postaci do systemu zajmuje mniej niż 30sekund.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.