mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 14:57 
 
Wodzu napisał(a):

nie mam pojęcia jak długo grasz w WoW, ale przed dodatkiem widok kogoś ze sprzętem z instancji "budził respekt". Tak samo było widząc kogoś ze sprzętem z PVP. Na dzień dzisiejszy zadowolenie z posiadanego sprzętu nie jest takie jak było przed TBC.


Przedmioty PvE to nie kwestia respektu tylko dobrej gildi. A co do sprzetu PvP to widzac osobe powyzej 11 rango robilo mi sie jej zal, ze wzgledu na czas jaki musiala poswiecic na zdobycie tego sprzetu.

Wodzu napisał(a):
A teraz zapytam. Czy mając gladiatora wyfarmionego w 2 miechy da Ci taka sama satysfakcję jak ciężkie go zdobywanie w np nawet rok? Oczywiśćie możesz odpisać TAK, lecz farmiąc gladiatora przez rok przy kupnie 1 rzeczy na 2 miechy to dopiero radocha i satysfakcja niż otrzymywanie go z płatkami sniadaniowymi gratis.


A ja teraz zapytam czy majac gradiatora wyfarmionego w rok czasu bedziesz mial satysfakcje jak wyjdzie nowy dodatek i wmienisz to na zielony sprzez z pierwszej krainy na 70 lvl w nowym dodatku ?
Gra ma byc dla ludzi a nie dla chinskich farmerow bez real lifa.
Akurat WoW poszedl w strnie casual graczy a nie ludzi grajacych po 8+ h dziennie

Wodzu napisał(a):
Tak samo z instancjami ktoś wyfarmi super sprzęcik z instancji 40 osobowych w rok też respekt. A co innego o był w Kara 5 razy i wielkie mi epixowe dzieło....


Pleciesz glupoty. Nowe osoby w gildi gdy mialo juz sie na farmie MC/BWL ubieraly sie w pelen tier 1/2 w przeciagu 1 miesiaca. Rok czasu chyba ubierali sie nieudacznicy wipujacy przez miesiace na Magmadarze.
A jak chcesz miec satysfakcje to idz do Black Temple, bo Karazhan to zadne wyzwanie - farmial PuGi zlozone z altow.

Wodzu napisał(a):
Chodzi o to, że na dzień dzisiejszy nie ma wartośći epixów jak było kiedyś . A męczenie się po sprzęt to było coś. Mam dziecko i żonę i nigdy nie miałem full sprzętu z MC etc. Ale zdobycie spodenek i naramów do tankowania to było coś przez co uśmiech mi przez tydzień nie schodził z twarzy.
Teraz mam full epix warka i jakoś to nie jest to co kiedyś...


Epix jest rozny od epixa. Jezeli dla ciebie epix z Karazhan jest rowny epixowi z Black Temple to nie mamy o czym gadac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 15:04 
 
Najbardziej mnie boli ze w tbc coraz wiecej contentu(armor sety, dungeony potworki) "rozmnazaja" jak najmniejszym kosztem: uzywaja tych samych modeliu do itemkow pve-pvp, grupuja kolo siebie kilka instancji 5 osobowych i 25 osobowa ktore roznia sie tylko nazwami i bossami .(wczesniej tez to robili ale nie na taka skale)

Z 25 osobowych tylko black temple jest dopracowane i czulem sie tam jak w starych dungeonach. Ssc tk wlazilem i myslalem"wtf ake ja to wszytko widzialem juz w tych 5 osobowych "
Takie mount hyjal to przeciez praktycznie same stare modele uzyte po raz nty. Kazdy dungeon to powinny byc nowe modele potworkow nowe modele broni nowa grafika a nie odgrzewane kotlety.

Czuje ze sunwell to bedzie takie samo gowno

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 15:21 
 
@Vercin Co prawda nie rajduje w tbc, ale ta tendencje widac chocby w durnych heroicach. "Nowy" content przez powielenie juz istniejacego i danie ludziom kolejnej mozliwosci farmowania tym razem badge.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 15:56 
 
Ale np ZA jest zajebiste!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 16:03 
 
Cytuj:
Ale zdobycie spodenek i naramów do tankowania to było coś, przez co uśmiech mi przez tydzień nie schodził z twarzy. Teraz mam full epix warka i jakoś to nie jest tozadowolenie co kiedyś...


No to jest fakt, nigdy nie zapomne jak przy 3 polozeniu Ragny dropnal Spinal Reaper i mialem najwiecej dkp na niego :D To byl lans, szkoda ze reszte itemow blue mialem ;)

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 16:43 
 
Wszystko zalezy od tego jak ktos patrzy na gre, mi sie ta zmiana na bardziej casual podoba.
Szczerze przyznam ze miesiac dwa przed wyjsciem BC, zaczynalem miec WoW-a dosyc, ilosc czasu potrzebna na wyfarmienie kasy na naprawy i potki zeby isc na raid byla zdecydowanie za duza.
Nie mam zabyt wiele czasu na gre i te cholerne farmienie prawie mi Wow-a obrzydzilo, w TBC to sie zmienilo, wystarczy porobic dzienne questy i ma sie wystarczajaca ilosc kasy na kilka raidow.
Druga sprawa alty, zawsze chcialem sprobowac pograc innymi klasami, przed TBC z altem na 60lvl nie bylo za bardzo co zrobic, bez raidow zostawal w "super" itemkach +5str +5agi +30spirit ... a na farmienie rangi w pvp zwyczajnie nie mialem czasu, w TBC przynajmniej alta mozna w miare szybko oraz sensownie ubrac i nawet sobie zrobic jakis Karazhan z reszta gildiowych altow.
Jedyne co mi sie w TBC nie podoba to SSC i TK, nuda i beznadziejne wykonanie instancji, zero klimatu - taka smutna koniecznosc zeby w koncu wyrwac sie do MH i BT.


_________________
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Khazam
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Yia
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Ilae

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 17:40 
 
Hmm Vercinku ( o ile tak moge mowic do Ciebie, ) to zawsze miałes taka high end guildie, wiec najwiecej z nas zwiedziłes...
BT nie widziałem, ale mzoe niedługo juz zobacze...
najwieksze wrazenie w tbc, sposrod instancji wywarł na mnie Blood Furnance...( czy ki chuj jak to sie zwie ) jak byłem tam pierwszy raz, to naprawde czułem sie jak bohater..biegnac po schodach, czytajac wstawki tego idioty te na "yell" , to az chciało sie grac, a pozniej...Jak pisał vercin, gdzies to widziałem....

a i Cot, durnholde, wątek fabularny był swietny...i wkoncu moj UD zmienil sie w humana ;p o gejowskich wąsach :D ...

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 17:43 
 
Buffchef napisał(a):
Ale np ZA jest zajebiste!


Owszem jest bardzo fajne ale to takie ZG 2.0. Oczywiscie nie twierdze, ze to zle :) Wrecz przeciwnie - ZG uwazam za jedna z fajniejszych instancji rajdowych.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 19:47 
 
@Pio

Czas podany np rok ,był czasem przykładowym, a nie że ktoś jest nieudacznikiem etc. Chodzi o sam sens wypowiedzi, o trud włożony w zdobycie sprzętu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 20:00 
 
lol.
No tak nie ma jak uber fun z zdeobywania pikseli przez rok :E. Ktore w nastepnym dodaku sa i tak crapem :E.
WoW idzie w dobrym kierunku poza PvP oczywiscie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 09:07 
 
Pre TBC miałam 2 alty ubrane w T1/T2 nie narzekałam , i zawsze z łezką w oku będę wspominała otwarcie przez moją gildie AQ , pierwsze kille w Naxx , ale też i MC i pressure room w BWL , albo walkę z Nefem :cry:


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 09:41 
 
1st kill onyxii ragnarosa i nefariana to cos co juz sie nie powtorzy... tak samo jak calonocne walki ally z horda o 4 smoki ;)


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 10:12 
 
Najbardziej brak mi outdorów.. :( byly 4 i dawały większą szanse chociaż podejścia innym gildiom do smoka.. ponadto... w czasie gdy wszystko było na farmie... co raz był wypad jakiś i trochę przedniej zabawy... a teraz 2-3 dni raidów i wegetacja do next save :)

ps. a ja ciągle z sentymentu mam swoją całą t2 z najlepszym bonusem w grze :p

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 11:07 
 
Wodzu napisał(a):
Czas podany np rok ,był czasem przykładowym, a nie że ktoś jest nieudacznikiem etc. Chodzi o sam sens wypowiedzi, o trud włożony w zdobycie sprzętu.


trud był czesto zerowy. afk-follow i dbanie zeby sie na aggro bossów dostać, zeby się dały lootowac - jezeli akurat gildia cos juz farmiła dłuzszy czas, byłeś ubrany w 2-3 tygodnie.

25-man jest duzo latwiej ,,zrobić'' pod względem organizacyjnym - nie trzeba do tego 40 osób, co czasami było koszmarem szczególnie na mniejszych serwerach.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 11:46 
 
psk napisał(a):
25-man jest duzo latwiej ,,zrobić'' pod względem organizacyjnym - nie trzeba do tego 40 osób, co czasami było koszmarem szczególnie na mniejszych serwerach.


Nie wiem czy się z tym zgodzić , kiedyś ludzie byli poskupiani w dużych gildiach , zawsze w którejś jakiś spot się znalazł , teraz widzę że baaaaardzo dużo gildii zatrzymało się na poziomie Kara i 10 osobowych rajdach , ludzie są strasznie porozbijani po 10-15 osobowych gildiach co owocuje tym że wcale nie tak dużo rajduje 25 mansy ( obserwacje tylko z 2 serverów).


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 11:51 
 
iniside napisał(a):
lol.
No tak nie ma jak uber fun z zdeobywania pikseli przez rok :E. Ktore w nastepnym dodaku sa i tak crapem :E.
WoW idzie w dobrym kierunku poza PvP oczywiscie.


Idąc takim tokiem myślenia to najlepiej dingnać 70 lvl, przestać grać i najlepiej oczekiwać dodatku bo nie ma sensu cokielwiek zbierać bo i tak to będzie krap po wyjściu dodatku - jakoś nie widze w tym dobrego kierunku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 11:51 
 
Wniosek zz tego taki ze ludzie lubia 10-o osobowe raidy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 11:56 
 
Albo wniosek taki, że nikomu już się nie chce... wystarczy kara raz w tygodniu i walic pvp przez reszte dni.

... może po prostu wow się już przejadl... 2 lata to samo.... może mała przerwa i po powrocie to co tak razi nie bedzie waliło po oczach ;)

Ja widze co tak. TBC przedłużyło żywot tej gry... ale i największemu fanowi widok tych samych tekstur i mechaniki może sie przejeść.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 12:03 
 
Najwiecej ludzi to stoi na Kaelu :P

Tam sie wiekszosc gildii rozpada, poniewaz jest to najciezszy boss z jakim mialem do czynienia (aktualnie mamy MH na farmie i 5 pierwszych bosow w BT).Oczywiscie, teraz przy tym sprzecie co mamy to nie sprawia on wiekszych problemow, jednak taktyka i zgranie sie wszystkich osob musi stac na najwyzszym poziomie w dodatku jak ludzie maja sprzet z SSC i TK :>

Tak sie szczerze zastanawiam czy Illidian bedzie trudniejszy, bo z tych co przed nim zostalo to jakos przeciwnikow nie widze.

Tak wszyscy plakali z Archimondem ze niby co to nie on :O a do Kaela to mu jeszcze daleko :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 12:05 
 
Wodzu napisał(a):
Albo wniosek taki, że nikomu już się nie chce... wystarczy kara raz w tygodniu i walic pvp przez reszte dni.

... może po prostu wow się już przejadl... 2 lata to samo.... może mała przerwa i po powrocie to co tak razi nie bedzie waliło po oczach ;)

Ja widze co tak. TBC przedłużyło żywot tej gry... ale i największemu fanowi widok tych samych tekstur i mechaniki może sie przejeść.


Oj stary mylisz sie i to grubo :D

To najpopularniejszy i zarazem najlepszy mmorpg pod wieloma wzgeladami, nie ukrywam ze PvP w porownaniu do DAOCa to jest jak gowno do miodu no ale chociaz istanieje.
Ludzie grac beda bo zadna z firm nie jest w stanie wymyslec nawet czegos w 50% tak dobrego jak WoW o czym przekonuja sie ludzie odchodzacy z WoWa i zaraz wracajacy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.