mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 16:39 
 
niebezimienny napisał(a):
Zamknij sie


Powiedzial czlek z penisem w sygnaturze :wtf:

*

Posty: 175
Dołączył(a): 6.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 22:36 
 
Wedlug mnie to zadna rewelacja, a najlepiej wspominam levelowanie oraz outdoorowe pvp w nagrand 8)
Miejmy nadzieje ze WOTLK okaze sie lepszy :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 09:27 
 
To jest niesamowite :O ludzie placza jaki ten warcraft lipny strasznie jest a jakos i tak w niego graja (oczywiscie mozna powiedziec ze nie ma nic lepszego aktualnie na rynku, to nie grajcie wogole, jak Wam sie nie podoba to zacznijcie sie uczyc moze)...

Ja nie wiem co Wy tam wspominacie z tamtych czasow takiego wspanialego.

Ja gram non stop od bety US i zaczynalem na serwerach US.

TBC jest o wiele ciezsze niz podstawka, bossowie sa trudniejsi, wymagaja wiecej myslenia.Jak sobie przypomne to gowna w BWLu to mnie placz ogarnia :O
Jedyna rozsadna walka w calym BWL to byla z Nefem, reszta smiech na sali.

Wedlug mnie Blizz bardzo dobrze zrobil ten dodatek, nie ukrywam ze PvP jest caly czas z dupy, jednak ta gra jest nastawiona na ludzi chcacych raidowac...

Co z tego ze teraz latwiej zdobyc epixa (np za badze, albo z Kara albo z ZA), ale co to za epixy :O, jakis crappy shiet.
Dobre dropy zaczynaja sie w SSC,TK . A tak szczerze powiedziawszy to w MH i BT.
Racja MH moze jest troszke zrobione na sile, jednak zauwazcie ze nigdy nie bylo czegos takiego wczesniej.Nie trzeba isc 2h zeby dojsc po trashach do bossa a potem opowiadac pol godziny co i jak.Czysty spontan, pada ostatnia fala wychodzi boss i albo jestescie przygotowani albo gleba.
Jesli chodzi o BT to nie ukrywam ze jest troszke duzo trashy, ale instancja zrobiona fajnie.W tej chwili jestesmy na poziomie EOS wiec zostalo nam jeszcze dwoch bossow przed Illidianem, wiec calej instancji jeszcze nie mialem okazji zobaczyc ale mam nadzieje ze nastapi to wkrotce.

I pamietajscie : jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :>

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 10:40 
 
k4czy napisał(a):
TBC jest o wiele ciezsze niz podstawka, bossowie sa trudniejsi, wymagaja wiecej myslenia.Jak sobie przypomne to gowna w BWLu to mnie placz ogarnia :O Jedyna rozsadna walka w calym BWL to byla z Nefem, reszta smiech na sali.


Jesli dla Ciebie pre-BC skonczylo sie na BWL-u to faktycznie - masz prawo do wypowiadania sie jako ostateczny autorytet w sprawach WoWa ;)

Hint: AQ40, Naxx ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 10:44 
 
N/C

Ja podalem przyklad na podstawie BWLa z racji tego ze jak ktos wczesniej pisal naxxa widzialo chyba 3% spolecznosci WoWa, w AQ40 i Naxxie tez bylem wiec spokojnie :> . Ale AQ40 byla strasznie slaba - przynajmniej mi sie nie podobala.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 10:48 
 
k4czy napisał(a):
N/C

Ja podalem przyklad na podstawie BWLa z racji tego ze jak ktos wczesniej pisal naxxa widzialo chyba 3% spolecznosci WoWa, w AQ40 i Naxxie tez bylem wiec spokojnie :> . Ale AQ40 byla strasznie slaba - przynajmniej mi sie nie podobala.


To ja ide poplakac w kacie ....

Jesli dla Ciebie empy, cthun czy bossy z naxx byly "banalnymi gownami", to musisz byc zajebistym pro-gamerem!

A tak w ogole to szkoda ze nie napisales "5man instancje z BC sa zajebiste, bo np. taki Van Cleef z pre-BC to byl banalny" .... To tak z podawaniem przykladow z BWLa :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 10:51 
 
Widze ze masz konkretne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale to juz pozostawiam Tobie.A czy ze mnie pro gracz to nie mnie oceniac...

Nie mowie ze wszyscy bossowie byli easy mod ale wydaje mi sie ze w tej chwili aktualnii bossowie wymagaja zdecydowanie wiecej od graczy niz Ci sprzed TBC.

Natomiast nie ma co ukrywac ze ulatwieniem bylo zmiejszenie raidow do 25 man.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 10:54 
 
k4czy napisał(a):
Widze ze masz konkretne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale to juz pozostawiam Tobie.A czy ze mnie pro gracz to nie mnie oceniac...

Nie mowie ze wszyscy bossowie byli easy mod ale wydaje mi sie ze w tej chwili aktualnii bossowie wymagaja zdecydowanie wiecej od graczy niz Ci sprzed TBC.

Natomiast nie ma co ukrywac ze ulatwieniem bylo zmiejszenie raidow do 25 man.


No nie .. faktycznie ...

k4czy napisał(a):
TBC jest o wiele ciezsze niz podstawka, bossowie sa trudniejsi, wymagaja wiecej myslenia.Jak sobie przypomne to gowna w BWLu to mnie placz ogarnia :O
Jedyna rozsadna walka w calym BWL to byla z Nefem, reszta smiech na sali.


Albo nie ... bede zgadywal - grasz hunterem, prawda ? Bo jesli tak to faktycznie all jest easy mode :) autoshoot+afk ftw :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 10:55 
 
LOL


GOWNA Z BWLu - przeczytales?

Nie pisalem o AQ40 ani o Naxxie...ehhhhh

Gram od zawsze tankiem...na wrozke sie nie nadajesz...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 11:20 
 
k4czy napisał(a):
LOL


GOWNA Z BWLu - przeczytales?

Nie pisalem o AQ40 ani o Naxxie...ehhhhh



To szkoda że nie napisałeś bo skoro już porównujesz w ten sposób TBC do podstawki to powinieneś porównywać wszystkie instancje , MH i BT też zostało dodane później do TBC jak by nie patrzeć.... , a jeżeli dla ciebie jako tanka ( grałam tankiem od bety) bossowie w żadnej instancji nie sprawiali problemów no to /bow bo jesteś najlepszym tankiem na świecie , praktycznie mógłbyś solować cały content..


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 11:27 
 
k4czy napisał(a):
LOL


GOWNA Z BWLu - przeczytales?

Nie pisalem o AQ40 ani o Naxxie...ehhhhh

Gram od zawsze tankiem...na wrozke sie nie nadajesz...


To sie zdecyduj co bylo banalne ... Bo jakos dziwnym trafem te "banaly pre-bc" zwiedzalo czasem 3% spolecznosci, a te "trudne i wymagajace instancje z BC" ogladaja gildie, ktore 2 lata temu staly pol roku na Huhuran, a w Naxxie widzialy Anuba ... z daleka.


Posty: 44
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 12:11 
 
Qraczek napisał(a):
To sie zdecyduj co bylo banalne ... Bo jakos dziwnym trafem te "banaly pre-bc" zwiedzalo czasem 3% spolecznosci, a te "trudne i wymagajace instancje z BC" ogladaja gildie, ktore 2 lata temu staly pol roku na Huhuran, a w Naxxie widzialy Anuba ... z daleka.


To jest właśnie skutek ograniczenia instancji do 25 osób, wcześniej musiało być więcej osób które musiały ogarnąć, więcej osób = większa możliwość popełnienia błędu zpierdzielenia się czegoś. Idąc dalej tym tropem 2x szybciej można się dosprzęcić dlaczego no bo tyle samo dropów z bosa a osób prawie o polowe mniej. I właśnie dlatego sporo cześć gildii która siedziała i miała problem przed BC teraz ruszyła bo core skład ich sie opierał na jakichś 20 osobach reszta była tłem..
a czy to dobrze że jest jak jest czy nie... powiem tak dało to wielu osobom/gildiom wachlarz możliwości co jak widać niektóre wykorzystują go a tak to już jest że nigdy się wszystkim nie dogodzi...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 12:56 
 
Shadowclaw napisał(a):
k4czy napisał(a):
LOL


GOWNA Z BWLu - przeczytales?

Nie pisalem o AQ40 ani o Naxxie...ehhhhh



To szkoda że nie napisałeś bo skoro już porównujesz w ten sposób TBC do podstawki to powinieneś porównywać wszystkie instancje , MH i BT też zostało dodane później do TBC jak by nie patrzeć.... , a jeżeli dla ciebie jako tanka ( grałam tankiem od bety) bossowie w żadnej instancji nie sprawiali problemów no to /bow bo jesteś najlepszym tankiem na świecie , praktycznie mógłbyś solować cały content..


Heh no to milo to slyszec, bo dla mnie jakos problemow nie ma, a nie ukrywam ze od zawsze jestem MT i to na mnie spoczywa najwieksza odpowiedzialnosc.
Wiesz jesli dla kogos dance stance, czy dobre ustawienie sie, czy walka z kaelem jest problemem to sry , dla mnie powienien sie przerzucic na CSa.
Mysle ze wiele wiecej maja inne klasy do robienia niz tank :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 13:00 
 
Ogolnie kaczy to jestes dla mnie kolesiem z problemami w tej grze. pewno nie widziales 70% contentu przed tbc i teraz sie mi tu flexujesz jaki to elo tank jestes i od jakiego czasu, a w tbc zobaczyles kaelthasa i sie lekko poszczales. zobaczylbys 4h/cthunka to bys zobaczyl co to jest raid. a w bete wowa mozna bylo grac siedzac w scholomance, wiec co ty w ogole porownujesz? i jakie znaczenie ma to ze byles w becie?

pre tbc high end instancje to bylo cos, teraz to jest wieksze party i smiechu warte raidy.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 13:04 
 
k4czy napisał(a):

Heh no to milo to slyszec, bo dla mnie jakos problemow nie ma, a nie ukrywam ze od zawsze jestem MT i to na mnie spoczywa najwieksza odpowiedzialnosc.
Wiesz jesli dla kogos dance stance, czy dobre ustawienie sie, czy walka z kaelem jest problemem to sry , dla mnie powienien sie przerzucic na CSa.
Mysle ze wiele wiecej maja inne klasy do robienia niz tank :P


Ja też byłam MT przez 3 lata i nie rozumiem dlaczego przytaczasz walkę z Kaelem skoro rozmawiamy o podstawce i starych instancjach ? A skoro jesteś MT i twierdzisz że praktycznie nie masz nic do roboty to za pszep... #$@ wiesz o byciu MT.

@pYko

Więcej osób = większy margines błędu.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 13:08 
 
Zapewniam Cie ze sie mylisz.Nie wiem po drugie dlaczego nazywasz mnie gosciem ktory jest czlowiekiem z problemami w tej grze, nie rozumiem tego.
Ja nie ukrywam ze walka z Kaelem byla jak do tej pory w TBC najciezsza, gdyz kazdy blad powoduje wipe.
Najwieksza trudnoscia , a moze jedna z najwiekszych w przed TBC bylo to ze raidy byly 40 osobowe i o wiele ciezej bylo zapanowac nad 40 osobami niz nad 25.Ciezko bylo sklecic gildii gdzie miales 40 osob, ktore w 100% wykonywaly to co do nich nalezy,a trzeba pamietac ze 40 osob w tej gildii to troszke malo, bo zazwyczaj trzeba bylo ich miec 2x tyle zeby wypadki losowe nie spowodowaly odwolania raidu.
Ja sie nie kreuje na nikogo, pisze proprostu co mysle i co sprawia mi problemy, wiec jesli nie jestescie w stanie tego zrozumiec to szkoda..

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 13:37 
 
k4czy napisał(a):
Wiesz jesli dla kogos dance stance, czy dobre ustawienie sie, czy walka z kaelem jest problemem to sry , dla mnie powienien sie przerzucic na CSa.


k4czy napisał(a):
Ja nie ukrywam ze walka z Kaelem byla jak do tej pory w TBC najciezsza


No to sorx ale jeżeli według ciebie najcięższa walka z Bossem w TBC jest tak banalnie prosta to nie rozumiem nadal jak możesz pisać że bossowie w TBC są trudniejsi niż ci w podstawce , prawdopodobnie jak ktoś już napisał w podstawce zatrzymałeś się na poziomie MC...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 13:41 
 
apropo jednego błedu = wipe i dance stance to chyba pierwszy boss w MC czyli magmadar juz tego wymagał (szczególnie od healerów i tanka)

dobrze że TBC uzyskało gdzieś dla kogoś podobny poziom trudności :P


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 13:42 
 
Nie zatrzymalem sie na poziomie MC :[ - kurfa co za glupie komentarze...

Walka z Kaelem nie jest latwa, nam zajela 3 tygodniue prob.Z mojej perspektywy ona nie jest trudna, choc chyba najtrudniejsza jak do tej pory z perspektywy tanka.Trudna jest z tego powodu ze ta walka jest zalezna od kazdego najmniejszego elementu.

Tak wogole to moze skupmy sie na tym co jest trudne a co nie, albo co jest fajne a co nie a nie na tym co ja przed TBC robilem , bo to nie ma zupelnie znaczenia i komentarze typu ze zatrzymales sie na MC to sa smieszne.

P.S. MC to ja robilem jak jeszcze release EU nie bylo :O

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 13:44 
 
czytaj ze zrozumieniem. ani nie napisałem się że sie gdzieś zatrzymałeś, ani nawet ten post nie był uszczypliwy


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.