mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 30.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 12:08 
Cytuj  
Witam mam taki problem, posiadam laptopa a chcialem sobie na nim zanstalowac wowa ale niestety po wlozeniu plytki dvd wogle jej nie odpala.
Nie wiem dlaczego jak jest, jak wchodze w dvd to widac aby pliki instalacyjne ale nie wiem jak je uruchomic ?? Pomoze ktos ??

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 12:27 
Cytuj  
Wlacz autorun (czy jak to sie w Viscie zwie).

A na przyszlosc:
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12659

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 12:27 
Cytuj  
Jaki system Vista posiadasz, czy słychać prace DVD-Romu, włącz autorun w Viście dla płytki? Jeśli płytka się nie odpala tzn, że może być porysowana tzn. spotkałem się już z opinią iż płytki WoW-a są dość delikatne na tym punkcie co powoduje późniejsze kłopoty z instalacją.
PS. Może wykaże brak wiedzy, ale skąd masz WoW-a na DVD skoro cały czas na CD jest wydawany, możliwe że coś przegapiłem 8) (więc proszę o wyrozumiałość :) )


Posty: 33
Dołączył(a): 30.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 12:39 
Cytuj  
niestety auto odtwarzanie nie działa a płytka jest dobra a pliki maja rozszerzenie MPQ ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 12:49 
Cytuj  
Hleban napisał(a):
Witam mam taki problem, posiadam laptopa a chcialem sobie na nim zanstalowac wowa ale niestety po wlozeniu plytki dvd wogle jej nie odpala.
Nie wiem dlaczego jak jest, jak wchodze w dvd to widac aby pliki instalacyjne ale nie wiem jak je uruchomic ?? Pomoze ktos ??
znajdz setup kliknij go prawym myszy i odpal jako administrator. bez tego nie zainstaluje sie, tak samo odpalaj wszystkie pacze bo tez sie nie zaistalują.
pliku do odpalenia szukaj w folderach , jakikolwiek z exe :P

jak to produkowali to visty nie było.

grałem w wow na viscie rok bez problemów :wink:

btw srać na autorun 8)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 10:59 
Cytuj  
a właśnie jeszcze co do visty, czy ktoś poradził sobie z wywalającymi sie sterownikami dla kart nvidia? Dokładniej z nvlddmkm.sys


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 11:05 
Cytuj  
Razel napisał(a):
a właśnie jeszcze co do visty, czy ktoś poradził sobie z wywalającymi sie sterownikami dla kart nvidia? Dokładniej z nvlddmkm.sys
nigdy, nie mialem takiego problemu, mam viste od roku (rózne wersje) i różne karty nvidia.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 11:31 
Cytuj  
to masz szczęście :-) problem jest dość szeroko znany na forum nvidia dorobił sie topicku ze 115 stronami: http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=25381, najskuteczniejsza metoda walki z tym błedem jest zmiana gfx na ati co tez nie omieszkam zrobić przy pierwszej sposobności. :-)

Pamiętasz może z jakich sterowników korzystałeś?


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 11:41 
Cytuj  
to raczej Ty masz pecha :wink:

zawsze z najnowszych, wczesniej GF 7600GS teraz 8800GTS
nigdy nic nie kombinowałem w tej kwesti

eve np
wow np
css np
bf2142 np
cod4 np (pacz cod4 1.3 poprawił obsługe ingame z xfire - dziala :P )


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 12:35 
Cytuj  
Widać Desh i Ja zaliczamy się do mniejszości, która to nie ma problemów z jakimkolwiek systemem i sprzętem :P

@Razel
Przeinstaluj sterowniki kasując całkowicie wcześniejsze pliki łącznie z rejestrem (nie pobieżnie - wszystkie katalogi sterowników GF) i zainstaluj najnowsze, powinno pomóc jeśli nie, to widocznie coś jest źle skonfigurowane lub z czymś się gryzie. Nigdy nie miałem kłopotów z żadnym GF od kiedy dostałem mój pierwszy komputer 8)

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 13:57 
Cytuj  
Razel napisał(a):
to masz szczęście :-) problem jest dość szeroko znany na forum nvidia dorobił sie topicku ze 115 stronami: http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=25381, najskuteczniejsza metoda walki z tym błedem jest zmiana gfx na ati co tez nie omieszkam zrobić przy pierwszej sposobności. :-)

Akurat w przypadku tego błędu zmiana na ATI nic nie da bo ten problem dotyczy również kart tego producenta. Sam mam laptopa z Vistą i GF8400 GS i widziałem powyższy błąd. Nie jest to wina sprzętu (pod XP wszystko jest ok) a źródło problemu leży gdzieś pomiędzy driverem a systemem operacyjnym, co powoduje, że ewentualny fix nie jest sprawą łatwą. W moim przypadku nie ma żadnej prawidłowości. Przez kilka miesięcy był spokuj, potem problem pojawił się na około tydzień, żeby ponownie zniknąć na kolejnych kilka miesięcy itd.

Na forum Nvidia jest 2134215346456457567 sugestii, rozwiązań tego problemu - może któreś okaże się pomocne. Osobiście zauważyłem, że błąd pojawia się o wiele częsciej, jeżeli mam włączonego Windows Defendera. Poza tym, reinstalacje driverów, całego systemu itd. nie przyniosły żadnych efektów.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 01:06 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Widać Desh i Ja zaliczamy się do mniejszości, która to nie ma problemów z jakimkolwiek systemem i sprzętem :P


dodajcie mnie - mam viste, 8800gts i totalne zero problemów z czymkolwiek. działa wszystko.

Co do sterowników, kumple mówili zeby nie ściągać aktualizacji do visty, bo podobno przed aktualizacją wszystko działało a po aktualizacjach wywala. Aktualizowałem, od czasu jak mam tą zaktualizowaną vistę grałem jakieś 40 godni - ani jednego wywalenia.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 08:57 
Cytuj  
To nie chodzi o to ze gra sie wywala, bo sie nie wywala. Co pewnien czas jedynie pojawia sie freez na 4-5s z czarnym ekranem w grze i trayu info "Display driver nvlddmkm stopped responding, but has succesfully recovered." I to nie jest raczej kwestia błędnej konfiguracji sprzętu tylko marnej jakości sterowników tudzież samej visty bo pod xp nie mialem zadnych tego typu problemow.


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 10:41 
Cytuj  
Razel napisał(a):
To nie chodzi o to ze gra sie wywala, bo sie nie wywala. Co pewnien czas jedynie pojawia sie freez na 4-5s z czarnym ekranem w grze i trayu info "Display driver nvlddmkm stopped responding, but has succesfully recovered." I to nie jest raczej kwestia błędnej konfiguracji sprzętu tylko marnej jakości sterowników tudzież samej visty bo pod xp nie mialem zadnych tego typu problemow.
Tez nie mam problemów, współczuje.


Posty: 33
Dołączył(a): 30.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 14:01 
Cytuj  
mi juz wszystko ladnie smiga teraz aby sciagam patha do wowa !!


Posty: 33
Dołączył(a): 30.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 15:06 
Cytuj  
co to moze byc ze jak sciagnął mi sie path to gra sie nie wlacza ? wlaczam ja path szybko sie sciagnie i nadal gra sie nie wlacza ?? co jest ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 15:25 
Cytuj  
Hleban napisał(a):
co to moze byc ze jak sciagnął mi sie path to gra sie nie wlacza ? wlaczam ja path szybko sie sciagnie i nadal gra sie nie wlacza ?? co jest ?
miales uruchamiac pacze prawym z uprawnieniami administratora
pisałem już ...


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 15:19 
Cytuj  
Najlepiej w ogole wylacz kontrole konta uzytkownika >> Panel sterowania/konta i masz jak w XP :) Owa kontrola imho wiecej przeszkadza i utrudnia niz pomaga, aczkolwiek decyzje podejmu sam :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 15:26 
Cytuj  
8800 gts 320mb, vista. tez mam problem z ""Display driver nvlddmkm stopped responding, but has succesfully recovered." srednio raz na tydzien czy cos, reset kompa i po sprawie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 15:32 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Najlepiej w ogole wylacz kontrole konta uzytkownika >> Panel sterowania/konta i masz jak w XP :) Owa kontrola imho wiecej przeszkadza i utrudnia niz pomaga, aczkolwiek decyzje podejmu sam :)
ja radze odwrotnie, nigdy nie wyłaczaj UAC. to fantastyczne zabezpieczenie :wink:

@gufnowapnjasz
podaj cały konfig - ja mam taka karte i nie mam takiego problemu, podaj takie dane jak ja mam w profilu xa, wszystko wlacznie ze sterami


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.