mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 12:11 
Cytuj  
Nowa klasa, nowy thread.

Czytałem wiele artykułów na temat DK i zastanawia mnie jaką 2-ga profesję , oprócz runeforging polecalibyście dla DK?


_________________
Onaga, Ozeen, Anemic

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 12:12 
Cytuj  
To co zawsze. BS/ench :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 13:02 
Cytuj  
Zobaczymy czy inskrypcja bedzie dawala jakies bonusy tylko dla wlasciciela, jak nie to jw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 13:33 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Zobaczymy czy inskrypcja bedzie dawala jakies bonusy tylko dla wlasciciela, jak nie to jw.

Jestem w 99% przekonany ze nie. To by byla w tedy zbyt przegieta profesja.
Tzn. "przegieta". Nie wiem dokladnie jak beda wygladac enchanty na spell etc. Ale jesli na przyklad imba=special-crafter enchant you dots are now 10s longer to by bylo przegiecie -;-.
IMO enchanty(runy), bedzie sie sprzedawac poprostu na AH i nie bedzie zadnych self-only. Sa jakies granice tego poronionego BoP systemu imo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 13:55 
Cytuj  
beda tak samo self only jak i w innych sa, dlaczego mialoby nie byc ??
w enchantingu tez masz self only enchanty i jakos niekt nie placze ze jest przegiety ....


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 13:57 
Cytuj  
Bo niektorzy beda plakac na kazda rzecz jaka wymysli blizzard. Rozum nie jest w stanie tego ogarnac~

http://www.vimeo.com/1362746

DK intro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 14:10 
Cytuj  
Robus napisał(a):
beda tak samo self only jak i w innych sa, dlaczego mialoby nie byc ??
w enchantingu tez masz self only enchanty i jakos niekt nie placze ze jest przegiety ....

Bo jest pewna roznica miedzy +20 spell dmg (w WOTLK), a wydluzaniem czasu dzialania jakiegos spella albo dodaniu mu jakiegos dodatkowego efektu.
Jak dlamnie BoP itemy z crafingu powinny zniknac, ale co ja tam wiem...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 14:14 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Robus napisał(a):
beda tak samo self only jak i w innych sa, dlaczego mialoby nie byc ??
w enchantingu tez masz self only enchanty i jakos niekt nie placze ze jest przegiety ....

Bo jest pewna roznica miedzy +20 spell dmg (w WOTLK), a wydluzaniem czasu dzialania jakiegos spella albo dodaniu mu jakiegos dodatkowego efektu.
Jak dlamnie BoP itemy z crafingu powinny zniknac, ale co ja tam wiem...


przedluzanie czasu speli to jeden z mozliwych efektow, personalnym moze byc np zwiekszenie obrazen spela

ta profesja nie rozni sie niczym od enchantingu, zmieniony jest tylko "target"


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 14:54 
Cytuj  
@iniside - po za tym dales od razu przegiety przyklad - 10s dluzszy dot vs 20spell dmg. A czy 1s dluzsze dzialanie byloby juz tak niesamowicie przegiete? Na czyms co trwa 20s+ niekoniecznie.
Bedziesz mial raczej czas trwania stuna +0.25s , niz: Twoj fireball staje sie efektem aoe i atakuje wszystko w promieniu 1000yardow.

(po za tym to przyklad, zrobia tak ze bedziesz mial proporcjonalny przyrost uciechy),

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 13:13 
Cytuj  
I jak tam wrazenia z gry DK na becie ? Troche juz tych patchy odnosnie DK wiec mozecie sie wypowiedziec jak sie gra ta klasa, jakie build polecacie do pvp, z jakimi klasami ma problemy i ogolnie jak tam widzicie jego przyszlosc na 80lvl ;)


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 21:16 
Cytuj  
hm... DK gra mi sie calkiem przyjemnie. Na mocniejszego niz warlock to on nie wyglada, ale gra ta postacia to nowosc dlatego pewnie go rollne.

najlepiej gra mi sie specniety na Unholy - po pierwsze ghoul jako pet to swietna sprawa. potrafi stunowac, interruptowac i robi calkiem dobry dps. bez talentow w unholy nie jest petem tylko guardianem (ma swoje AI, nie wydajesz mu rozkazow) i nie mozna go uzywac tak czesto (ghoul ma swoj duration, z talentami w unholy wydluza sie duration i zmniejsza cooldown przyzwania ghula). Oprocz tego unholy to przede wszystkim diseasy, czyli doty. Przypomina to troche melee warlocka, ale nie znaczy to wcale ze diseasy sa glownym zrodlem dmg DK. Przywalic tez potrafi.

Frost jest do tankowania, ale blizzard zapewnia ze kazdy z trzech buildow ma byc mniej wiecej rowny pod wzgledem DPS, wiec nie wiem jak to rozwiaza. Ja frostem gralem tylko chwile i nie podobalo mi sie (jako dps, jako tank - ciezko z ciebie cokolwiek zdjac, do przezywalnosci mialem pare uwag, ale tankowalem bez odpowiedniego gearu a dalem rade, wiec w sumie chyba zle nie jest)

Blood - DPS ale bez peta, potrafi mocno przywalic i odnawiac sobie hp. Byl super jak bloodwormy byly zbugowane, bo dalo sie solowac wszystko majac okolo 2k healed per second.

Co do pvp - DK to raczej pogromca casterow. Interrupt, silence (na sobie i na pecie) anti-magic shell, 50% redukcji dmg taken (w sumie dziala nie tylko na magie, na melee tez) - przezywalnosc duza, mozna castera przyciagnac do siebie.
Zdaje sobie sprawe ze to theorycraft, ale co innego mozna opisac slowami? ;)
Wydaje mi sie ze warriora powinno sie tez skladac bez wiekszego problemu, chocby kitujac go (chains of ice to najlepszy snare w grze).

Duelujac sie z paladynem wychodzilo mniej wiecej 50/50 wygranych/przegranych. Ale paladyn to klasa ktora najwiecej moze zaszkodzic DK'owi.

aha, a propos tej bzdurki
Cytuj:
Czytałem wiele artykułów na temat DK i zastanawia mnie jaką 2-ga profesję , oprócz runeforging polecalibyście dla DK?

Runeforging to nie tradeskill.


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 22:20 
Cytuj  
Ja tez będę grał DK, ale raczej jako frost. Bardziej mi się podoba koncepcja dk jako tanka, chociaż ja planuję tankować z duel wield a nie z popularnym 2H - zobaczymy czy będę instagibowany z powodu parry bossa :>

Jedno co mnie przeraza w dk to ilość skilli i cd, które dobrze jest używać (dużo jest krótkich cd 1-2 minutowych), szczególnie przy tankowaniu AoE: death and decay, icy touch, plague strike, blood strike, pestilience, blood boil, howling blast, frost strike, death coil - sporo tego!

Jeśli chodzi o pvp 9z perspektywy frost), to dk ma bardzo dużą przeżywalność i chociaż w sumie nie ma żadnego cc jak poly, cyclone czy fear to może bardzo dobrze kontrolować walkę. Death Grip jest bardzo fajne,no i Chains of Ice było naprawdę przegięte, ale niestety teraz da się zdispellować :(

Martwi mnie, że dk nie ma burst damage (:<!). Dziś pobiegałem trochę premade elemental shamanem - z chain lightninga i lava burst wchodziły ładne bułki po 5k, a na dk takich cyferek raczej nie zobaczymy.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 17:03 
Cytuj  
Dobrze ze już zapowiedzieli nerf retri palkow i unholy DK bo to lekkie przegięcie było :)


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 17:34 
Cytuj  
oni juz chyba znerfowali, cHyBa

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 18:09 
Cytuj  
nerf byl sto lat temu.
teraz byly buffy...


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 18:13 
Cytuj  
Cytuj:
Retribution paladins
I can't imagine too many people think that DKs (Unholy I presume) and Ret Pallys are balanced. We won't leave things like that.


Cytuj:
Class balance and WotLK release deadline
The numbers aren't done. We changed an awful lot of combat mechanics and we're still adjusting things to get them right. Unholy death knights (I assume that's the spec you are talking about) have some nerfs coming (and I've already posted about them).

Don't feel like Lich King is a deadline. If anything, it's only a beginning. Even if we had everything absolutely 100% perfectly balanced to our liking, some smart player would figure out that if you combine this talent spec, with this elixir and this trinket and use this set bonus, then bam, your dps goes up by 200 points. That sort of thing is going to happen, and we're just going to have to adjust when it does. Balance is a work in progress, not a destination.



Dzisiaj widziałem te blue z mmo-champion, a kiedy go napisali i czy to już było zrobione czy nie to tego nie wiem :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 18:23 
Cytuj  
najwyrazniej ida wiec dalsze nerfy.
shrug. i tak bedzie dobrze :]


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 20:42 
Cytuj  
Bawiłem się trochę tym DK, całkiem przyjemnie sie gra ale tez trzeba trochę czasu poświecić żeby obczaić wszystkie skille itd. Próbowałem tez balance druida i słabizna póki co, jesli chodzi o feral to fajna sprawa ten feral charge w cat form. Na dzień dzisiejszy bez tych zapowiadanych nerf to retri palek chyba jest najsilniejszą klasa jeśli chodzi o PvP, potem DK.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 16:56 
Cytuj  
Witam .. od dłuższego czasu zastanawiam się który spec wybrac...czy unholy czy frost mówie tu o 2 handed dpsie może pomoglibyście mi wybrać ?? uzasadnijcie swój wybór.


_________________
Lubie rzodkiewki

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 17:14 
Cytuj  
dk jeszcze nie wyszedl, wiec startujesz od zera tak jak inni, wiec moze sam bys pomyslal a nie czekasz na gotowe


_________________
~~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.