mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 16:42 
Cytuj  
shp napisał(a):
Chocby dlatego ze:
The Frost tree has been shuffled. Among other things, PvP talents such as Endless Winter are closer to the top of the tree where Blood and Unholy death knights can access them.
-Przypuszczam ze jak wymieszaja drzewko to zrobia cos na zasadzie shamana, dw spec bedzie do wziecia powyzej 30pkt (przez co dw zostaje tylko dla frost).

edit: Zreszta przekonamy sie niedlugo, ptr tuz tuz.

whiteman napisał(a):
Dopóki nie wypuszczą jakiegoś 2h do tankowania konkretnie to zostaje przy DW.

Przeciez jest. Inevitable Defeat.


Te Twoje argumenty to nie są argumenty tylko domysły. I do tego nie poparte żadnymi konkretami.

A co do Inevitable Defeat to tak samo jest stworzone do tankowania jak Demise. Broń do tankowania do dla mnie taka co ma parry / def/ dodge, a nie stamine i str, to ma każda.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 17:04 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Te Twoje argumenty to nie są argumenty tylko domysły. I do tego nie poparte żadnymi konkretami.

A co do Inevitable Defeat to tak samo jest stworzone do tankowania jak Demise. Broń do tankowania do dla mnie taka co ma parry / def/ dodge, a nie stamine i str, to ma każda.


Nie uwlaczajac, az tak cie oslepia rzadza dosrania mi, ze nie zauwazyles przy inev. defeat expertise? Bez FS to jest duzo przydatniejsze niz +hit, radze sie zorientowac w temacie.

Co do moich domyslow, jak mam inaczej uargumentowac cos co jeszcze nie wyszlo? Zrobic laske devsom blizza zeby poparli moje theorycraft?

Take a break.


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 18:15 
Cytuj  
Nie mam kompletnie potrzeby dosrania Ci ani nikomu tutaj. Stwierdzam fakt. Zauważyłem expertise, wciąż to nie jest broń do tankowania imo. Argumenty jak wyżej. A że Ty się czujesz dotknięty to Twój problem.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2009, 14:55 
Cytuj  
Niech Ci bedzie, w takim razie zalozmy ze expertise nie jest tank statem (najwiecej pozytku ma z tego tank, ale whateva).

Dk nie potrzebuje 2h z def statami bo by byl wtedy zbyt przegiety. Nakladalbys SCC rune zeby def capa osiagnac, jakbys sie dogearowal to bys wrzucal 4% parry i kto by pamietal o tankowaniu 2x1h?

A wiec moze zrob maly test:
zaladuj swoj profil z armory na chardev i porownaj ile masz defa z 2x1h a ile z jakimkolwiek 2h z nalozona SCC runa.
Wiem, tracisz 4% parry. Ale jak pisalem na poczatku - def capa latwiej z 2h osiagnac/utrzymac.

Cytuj:
Some credible analysis and maths has been done which has shown that:
* in terms of parry-gib risk, DW tanking is equal to two-handed tanking if you have 21 expertise skill.

If you have less than 21 expertise:
* Dual-wield tanking exposes you to more parrygibs than 2H tanking
* Therefore you increase risk of taking spike damage
* and should be avoided.

Casual DK tanks can do whatever they want, because their guild won't care about a wipe or two more. They should just be aware of the risk they're taking.
Po wiecej odsylam tutaj.


_________________
Duh, winning

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 16:47 
Cytuj  
Hmm , czy w takim gearze moge tankowac hc czy sie narazie powstrzymac?

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 17:18 
Cytuj  
Myślę że spokojnie dasz rade.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 19:33 
Cytuj  
k dzieki.
Pytam sie dla tego, ze wczoraj poszedlem na cosa i dostalem w ryj tak ze sie ledwo pozbieralem.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 21:37 
Cytuj  
HC powinno sie robic w podobnej kolejnosci co zwykle instance, takze najlepiej zaczac od UK, Nexusa itp. A nie od razu na gleboka wode :).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 08:17 
Cytuj  
Tylko Old Kingdom zostaw sobie na koniec :).


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 20:17 
Cytuj  
Moglby ktos polecic jakis fajny build do tankowania we frost?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 08:22 
Cytuj  
http://talent.mmo-champion.com/?deathknight=00500200000000000000000000003050505105203311030125101351005030000000000000000000000000&glyph=000000000000&version=9637

Tu masz na nowych talentach pod 2h.


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 10:15 
Cytuj  
dzieki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 01:53 
Cytuj  
No wiec mam problem. Nie wiem czemu, ale nie wyciagam takiego dpsu jaki bym chcial/powinien robic ze swoim sprzetem (ok 2,5-3k dps przy oki 3,7k ap, 34% crit, 273 hit, 24 exp i macce z Maexny). Jedna sprawa ze gubie sie troche w rotacji (17/0/54), czyli IT-PS-BS-BS-SS-IS-DC-SS-SS-SS-DC-DC.
Nie wiem, czy to wina tego ze mam ok 10% haste, ale nie jest tak, ze jak koncze jeden cios to juz mam runy na kolejny. Szczegolnie slabo jest pod koniec rotacji kiedy w sumie runy powinny byc chyba na IT i PS a ja w zamian wale SS bez diseasow.

Inna sprawa jest taka, ze czasem SS odnawia diseasy na targecie, czy w tekich sytuacjach dalej walic rotacje za rotacja, czy olac IT i PS? Pewnie to wymaga wyczucia, ale najwyrazniej ja go nie mam. :/

Kolejna sprawa to taka, ze znalazlem takie macro:
Kod:
Rotation for unholy DK's single target dps best cast sequence
#showtooltip
/castsequence reset=nocombat Icy Touch(Rank 5), Plague Strike(Rank 6), Blood Strike(Rank 6), Blood Strike(Rank 6), Scourge Strike(Rank 4), Unholy Blight(Rank 4),


Takie macro wydaje sie troche (bardzo) lame, ale w sumie do napierdzielania mobow sprawuje sie dobrze. Czy rozwiazaniem na dobry dps nie jest wpisanie calej rotacji i napieradalanie jednego przycisku na raidzie? co tam ze to bezmozgie, ale bedzie sie wysoko w dps done :/

Chetnie bym posluchal jakiegos dobrego DK dps'a. Moze nie te mody (power auras czyni cuda jak gram sobie pod tanka, w unholy dps to nie bardzo co ma mi pokazywac).


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 09:48 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Jedna sprawa ze gubie sie troche w rotacji (17/0/54), czyli IT-PS-BS-BS-SS-IS-DC-SS-SS-SS-DC-DC.


W moim przypadku "mechaniczna" rotacja nie zdaje egzaminu po za pierwszymi hitami, więc improwizuje. Otóż staram się przewidzieć na 10-15sek. do przodu która runa będzie aktywna a która nie. Moja pocżatkowa rotacja wygląda tak: PS, IT, BS, BS, SS, UB a pozniej to zalezy generalnie spam SS a jak są blood runy to BS, gdy mam 40+ RP to rzucam od razu DC (refreshuje UB). Trik polega na tym, zeby runy ktore sa aktywne były aktywne przez 1,5s wtedy kolejna dostaniesz za 8,5s a nie 10s.

Jeśli widze ze FF i BP wygasaja a mam ostanie runy wtedy robie refresh i tylko wtedy.

Gargulca odpalaj tylko na heroismie, wtedy tez najlpiej odpalic reset run.
Armia na wiekszosci bossow jest super wiec odpalaj tuz przed pullem.

Cytuj:
Inna sprawa jest taka, ze czasem SS odnawia diseasy na targecie, czy w tekich sytuacjach dalej walic rotacje za rotacja, czy olac IT i PS? Pewnie to wymaga wyczucia, ale najwyrazniej ja go nie mam. :/


no wlasnie caly power glyph'a of SS polega na tym zeby nie marnowac run i GCD na it/ps oczywiscie ze wtedy nie recastujesz ich tylko waliszs SS/BS spam. Generalnie ten glyph to takze najwieksza bolaczka unholy gdyz jak procuje nasz dps jest piekny ale jak nie procuje to unholy ssie.

Cytuj:
Kolejna sprawa to taka, ze znalazlem takie macro:
Kod:
Rotation for unholy DK's single target dps best cast sequence
#showtooltip
/castsequence reset=nocombat Icy Touch(Rank 5), Plague Strike(Rank 6), Blood Strike(Rank 6), Blood Strike(Rank 6), Scourge Strike(Rank 4), Unholy Blight(Rank 4),


Takie macro wydaje sie troche (bardzo) lame, ale w sumie do napierdzielania mobow sprawuje sie dobrze. Czy rozwiazaniem na dobry dps nie jest wpisanie calej rotacji i napieradalanie jednego przycisku na raidzie? co tam ze to bezmozgie, ale bedzie sie wysoko w dps done :/


czy ja wiem, ja wole swoje makra ze zlinkowanym rune strike i petem ;)

Cytuj:
Chetnie bym posluchal jakiegos dobrego DK dps'a.


Czy jestem dobry? Nie mi oceniać, wiec sam oceń.

Cytuj:
Moze nie te mody (power auras czyni cuda jak gram sobie pod tanka, w unholy dps to nie bardzo co ma mi pokazywac).


Tu masz screenshota mojego UI, screenshot dosc stary ale ui sie prawie nie zmienilo a jak chodzi o poweraura to wcale i monitoruje:
- unholy blight - ten zielony zajebisty okrag pojawia sie gdy nie mam tego buffa
- bone armor - podwojny szary okrag wewnatrz tego zielonego pojawia sie gdy nie mam buffa
- horn/totem - pojedyncze bialy okrag wpisany wewnatrz tego podwojnego szarego pojawia sie gdy brak buffa
- killing machine (akurat mialem pvp builda) - to takie biale zajebiste wokol postaci pojawia sie gdy procnie
- czerwona poswiata wewnatrz bialego okregu to blood presence (zielona dla unholy i niebieska dla frost - to raczej bajer ale ladnie sie komponuje)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 16:25 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Tu masz screenshota mojego UI, screenshot dosc stary ale ui sie prawie nie zmienilo a jak chodzi o poweraura to wcale i monitoruje:
- unholy blight - ten zielony zajebisty okrag pojawia sie gdy nie mam tego buffa
- bone armor - podwojny szary okrag wewnatrz tego zielonego pojawia sie gdy nie mam buffa
- horn/totem - pojedyncze bialy okrag wpisany wewnatrz tego podwojnego szarego pojawia sie gdy brak buffa
- killing machine (akurat mialem pvp builda) - to takie biale zajebiste wokol postaci pojawia sie gdy procnie
- czerwona poswiata wewnatrz bialego okregu to blood presence (zielona dla unholy i niebieska dla frost - to raczej bajer ale ladnie sie komponuje)


Powr auras poznaje, za to co to za mod do run?
Z ciekawosci jaki wyciagasz raid dps?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 17:30 
Cytuj  
Cytuj:
Powr auras poznaje, za to co to za mod do run?
Z ciekawosci jaki wyciagasz raid dps?

Zgaduje. Runewatch

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 08:58 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Powr auras poznaje, za to co to za mod do run?


http://wow.curse.com/downloads/wow-addo ... watch.aspx

Cytuj:
Z ciekawosci jaki wyciagasz raid dps?


To zależy od wielu rzeczy ale jak wszystko sie ladnie zlozy i mi sie chce to pod 7k (nie liczac thaddiusa czy malygosa)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 01:43 
Cytuj  
Ladnie. Wiesz co, narazie to jest pozno, ja jestem juz padniety i w ogole, ale musze cie jeszcze pomeczyc o ten dps. Nie wiem. Kiedys gralem warkiem tankiem, potem druidem resto, teraz mi sie zachcialo dps DK i wychodzi na to ze jakos nie moge ogarnac tego w zadowalajacym stopniu (ten system run/power jakos mi nie wchodzi...).

W sumie to najgorszy problem jest z gubieniem sie na dluzszych walkach. Trzeba pamietac o ciaglym unholy blight, zeby bylo desecrated, diseasy chyba ogarniam, i potem nawalanie SS... Tylko ze i tak w sumie dps mi nie wychodzi taki jaki moglby (~3k).

Moze cos z gearem... Jakies uwagi?
link: CLICK!


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 09:44 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Moze cos z gearem... Jakies uwagi?
link: CLICK!


Z gearem jak z gearem kazdy ma taki jaki mu spadnie ale zauwazylem pewne rzeczy ktore ja bym "zlozyl" inaczej (co oczywiscie nie znaczy ze lepiej):
1. Hit rating 277 + 3/3 Virtulence - oznacza ze jestes raid overcapped(dostajesz 3% z mistery lub imp FF oraz 1% od dranei), więc albo zjedz z hit ratingiem do 265 albo dobij do 288 i uwolnij 1 talent w Virtulence.
2. Expertise masz 24, cap jest 26 ja jestem fanatykiem hit/exp capa (obecnie mam pvp gear i build wiec nie patrz ;) )
3. Build: w obecnym patchu Desecration jest calkowicie useless bo 5% dmg ktory oferuje po pierwsze kosztuje 5 talentow, po drugie kosztuje 1 unholy rune a co za tym idzie 1 mniej SS w zamian za 1xIT+PS. Sugerowalbym zmiane buildu na:
- 288 hit rating
- 265 hit rating
4. Gear:
Jest kilka kluczowych itemów dla DK, reszta to dodatki:
a) Sigil - kolekcjonuj DKP (czy jak tam sie rozdajecie gear) na sigil z heigana to najwiekszy upgrade dla unholy wiekszy od BoH i Greatness
b) Trinket Darkmoon Card: Greatness - wiem, że jest drogi (chodź tańszy niż na poczatku) ale to jest Best in Slot do tego z bardzo duuuuuuza przewaga nad Bandit's Insignia czy trinketem z OS.
c) Undiminished Battleplate zapewnia hit i exp cap prawie, bardzo fajny przedmiot bo 1 item a masz prawie zalatwione 2 capy przy pomocy 1 slota
d) BoH fajna siekierka problem z nia jest taki ze polowa rajdu go chce, dla unholy to najmniejszy z wyzej wymienionych upgrade'ow.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 20:06 
Cytuj  
Probowal ktos z was pvp na ptr death knigtem? Czy tylko ja mam wrazenie ze te nerfy zaszly za daleko?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.