mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 12:42 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Probowal ktos z was pvp na ptr death knigtem? Czy tylko ja mam wrazenie ze te nerfy zaszly za daleko?


z samych patch notes wynika ze shadowfrost umarł, exploit z DRW też a nic innego jeszcze goscie 2,2k+ nie wymyslili wiec co by nie mowic bedzie ciezko.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 13:13 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Probowal ktos z was pvp na ptr death knigtem? Czy tylko ja mam wrazenie ze te nerfy zaszly za daleko?


Zagraj rogalem teraz, to zobaczysz nerfy, które zaszły za daleko.


_________________
Never forget, never forgive

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 14:35 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
shahray napisał(a):
Probowal ktos z was pvp na ptr death knigtem? Czy tylko ja mam wrazenie ze te nerfy zaszly za daleko?


Zagraj rogalem teraz, to zobaczysz nerfy, które zaszły za daleko.


QFT

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 14:41 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
z samych patch notes wynika ze shadowfrost umarł, exploit z DRW też a nic innego jeszcze goscie 2,2k+ nie wymyslili wiec co by nie mowic bedzie ciezko.

Teraz jest taki ciekawy myk z Razorice, zakladasz to zamiast Fallen Crusader, ekstra frost dmg generowany przez Razorice ma niezalezna szanse aktywowania Killing Machine, no ale raczej do live to nie doczeka ;).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 12:21 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Fabianek napisał(a):
z samych patch notes wynika ze shadowfrost umarł, exploit z DRW też a nic innego jeszcze goscie 2,2k+ nie wymyslili wiec co by nie mowic bedzie ciezko.

Teraz jest taki ciekawy myk z Razorice, zakladasz to zamiast Fallen Crusader, ekstra frost dmg generowany przez Razorice ma niezalezna szanse aktywowania Killing Machine, no ale raczej do live to nie doczeka ;).


no raczej to bug, ja to sie zastanawiam nad runa ktorej uzyc na arenie 3.1 bo FC bedzie ssal (15% str :/ ) czy wlasnie razorice ktory bedzie iirc zboostowany do 10% czy ten co moze procnac na 2hity +20%.

Najwieksza bolaczka to to ze nie mamy zadnego CC a teraz stracimy burst dmg, DRW to jakas zalosc ze o shadowfrost nie wspomne.

coz poczekamy zobaczymy jak znerfia burst hynterom, droodom i rogulcom to da sie zyc, tyle ze no burst -> resilience bedzie mial jeszcze mniejszy sens bo healer i tak cie wyleczy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 13:12 
Cytuj  
Moje testy na ptr wypadaja blado, ale ma na to wplyw latency, na live mam 150, a na ptr nigdy ponizej 500. Za holy priestem to raczej sobie tylko biegam i go lekko smyram.
Przy calym tym nerfowaniu shadowfrost wyrzucili przy okazji glyph z blood boil, kiepsko jest bez tego bo to byla blood runka ktorych zazwyczaj frost/unholy nie zuzywaja do glownego dpsu.
Dzisiaj zmienie build na 16/52/3 i zobacze jak mi wzrosnie dmg, frost ma teraz 50% slow przy FF. Bardziej mi pasuje frost niz unholy.
W unholy brak blood boil glypha mozna sobie probowac zrekompensowac przez Endless Winter (17 we frost). Przesuneli ten talent w dol, dzieki temu unholy nie musi uzywac IT zeby zalozyc FF (pomijam nowy glyph do SS), FF naklada CoI przy okazji jest to bardzo dobry snare.

Cos sie wymysli ;). Bardzo szybko ta gra zbiega z przesadzonego bursta, do przesadzonego heala. W jeden sezon zrobi sie z tego cos jak S4 z super fajnym ganianiem healera 40 minut po arenie.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 11:56 
Cytuj  
Ma ktoś jakis fajny build pod dps i 3.1 patch ? Do tej pory grałem 2x 1h z 0/32/39 i było very good jak na moj slaby gear, teraz po nerfach trzeba będzie pewnie sie przerzucić na unholy z 2h, bo blood mnie nie bawi.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 14:20 
Cytuj  
Ja wystartuje uzywając 0/10/61 ten build wymaga solidnego sprzętu. Opinie są podzielone czy dostępny gear jest wystarczająco dobry dla tego builda, jeśli nie to wtedy pobiegam 12/0/59

Kolejna sprawa to Runa na broni:
- nowy RoFC daje 15% str czyli połowe tego co wcześniej, jednak szansa na proca podwoili. Tylko na pierwszy rzut oka wyglada ze na pve to nic nie zmienia, bo jeśli się przyjrzeć blizej to widać nerfa (2 proce pod rzad sic!)
- nowy RoC z 5% proca zmienili na PPM, jesli jest wystarczajaco dobry i ladnie bedzie wchodzil w synergie z uzywaniem SS to moze byc nowa runa dla unholy.

Poki co ludzie na EJ bardzo ostroznie sie wypowiadaja odnosnie runy, wskazujac ze jednak RoFC > RoC ale w mojej opinii trzeba by to sprawdzic na wlasnej skorze.

====


Generalnie na arenach zrobil sie problem bo Shadowfrost blizz zniszczyl nie dajac nic rozsadnego w zamian. Generlanie jest kilka opcji:
- deep unholy/frost (desecration + CoI z ES)
- deep frost/unholy (CoI z ES + HC)
- deep blood/X (glyphed HS)

W mojej opinii bedzie ciezko na arenie vs range no ale to sie okaze ;)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 15:15 
Cytuj  
Siemka :)

Chcialem zapytac troche noobowskie pytanie.

W czym lvlowac? Obecnie mam 71 lvl DK i jade Unholy, ale ogladalem drzewko blood i tez nie wyglada to kiepsko. A moze frost tez wchodzi w rachube?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 20:28 
Cytuj  
W sumie wszystkie są dobre. Ja levelowalem w blood i polecam.


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 21:22 
Cytuj  
Nie wiem czemu ale nie działa mi macro na death coil dps i z przyciskiem jako healing na pecie. Macra nie zmieniałem a przestało działać. Może wie ktoś czemu, lub ewentualnie jak teraz wygląda owo macro?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2009, 11:51 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Generalnie na arenach zrobil sie problem bo Shadowfrost blizz zniszczyl nie dajac nic rozsadnego w zamian. Generlanie jest kilka opcji:
- deep unholy/frost (desecration + CoI z ES)
- deep frost/unholy (CoI z ES + HC)
- deep blood/X (glyphed HS)

W mojej opinii bedzie ciezko na arenie vs range no ale to sie okaze


Grajac deep frost + (unholy?blood) masz chilblains z ff. FF zakladasz zarowno przez it, ale co lepsze przez glyphed hb. Praktycznie twoj cel ma non stop chilblains, i teraz FF to disease, wiec mozesz przerzucac to na innych przez pestilence, czyli aoe spowolnienie, taki mini bb, z jednej strony nie musisz go specjalnie uzywac jak nie potrzebujesz aoe, wiec wygodniej spowalniasz swoj glwony cel, z drugiej zasieg aoe ma bardzo ograniczony, cos za cos, ale frost daje tez HC - mass blind :> co minute (tylko dispelowalny).

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2009, 21:24 
Cytuj  
Ghoul jest zbuggowany czy co? : o


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 09:29 
Cytuj  
w jakim sensie? ja tam nic nie zauwazylem zeby nie dzialal jak powinien

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 11:48 
Cytuj  
pasek ze skillami ghoula jest u mnie szary, a sam pet stoi w miejscu i nic nie robi : o


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2009, 10:41 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
sam pet stoi w miejscu i nic nie robi : o

normalnie ghoul opierdalacz :]

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2009, 12:31 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
pasek ze skillami ghoula jest u mnie szary, a sam pet stoi w miejscu i nic nie robi : o


nic u mnie sie takiego nie dzieje ,ghoul dziala jak powinien dzialac

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 21:51 
Cytuj  
zapoda ktos unholy build pod lvling ? nie moge zadnego buildu na 3.1 znalesc :/


_________________
my posting brings all the spam to the yard
and they're like "fuck off retard".

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 00:51 
Cytuj  
Witam was.

Powie mi ktos kiedy Dual Wielding DK jest dobre? Szczegolnie w aspekcie tankowania.

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1&pageNo=1

czytalem to i troche malo z tego skumalem.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2009, 19:38 
Cytuj  
DPSuje ktos z Was z DW? Gdyby ktos chcial sie podzielic fajnym DW buildem to bede wdzieczny :)


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.