mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 10:54 
Cytuj  
hej

chciałem się dowiedzieć czy są tutaj jacyś ludzie którzy chcieli by zacząć od nowa jak wyjdzie wotlk

najprawdopodobniej będą nowe serwy i chciałbym złożyć jakaś paczkę z która można by robić jakieś instancje czy później raidy... z góry uprzedzam ze nie jestem (już ) hardcorowcem i gram ok 3-5h dziennie w godzinach 19-24 ... raczej myślę nad jakaś gildia casualowa co raiduje 3-4 w tygodniu ... jednak z góry zakładam ze nie będziemy marnować czasu na głupie wipy itd... zależy mi na ludziach co już jakiś czas graja i znają się na rzeczy.
jak znajdą się jacyś chętni to można założyć forum na razie proszę wpisywać się tutaj.


główne założenia :

realm PVP z największą liczba ludzi ( zdeby nie było problemów ze znalezieniem party )
frakcja ally


Ostatnio edytowano 5 lis 2008, 11:25 przez Matek00, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 11:05 
Cytuj  
Ostroznie z nowymi serwerami - te ktore wyszly razem z tbc sa teraz w stanie ruiny, z kompletnie zaburzonym ratio A:H, bo wszyscy pomigrowali. Lepiej zacznij na jakims medium czy full serwerze, prosciej tam o gildie, dobrych ludzi, arena team i ogolnie wszystko


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 11:22 
Cytuj  
w pewnym sensie masz racje... ciężko o dobra gildie rajdujaca ... ale wotlk to nowy wymiar raidow :) będzie można je robić 10man i to jest dla mnie najlepsza zaleta dodatku :)

co do pvp... zamierzam grac po stronie ally.... dlaczego? odpowiedz jest prosta... jak grałem na shattered halls zaraz po wyjściu tbc to horda czekała kilka godzin zęby zagrać bg a alieny wchodziły max co kilka minut... i to jest wielki + . a arenki wieczorami można było spokojnie pograć i co najlepsze było mało skillowych ludzi i można było łatwo wbić wysoki ranking ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 13:34 
Cytuj  
Cytuj:
jak grałem na shattered halls zaraz po wyjściu tbc to horda czekała kilka godzin zęby zagrać bg a alieny wchodziły max co kilka minut... i to jest wielki +

A nie zauwazyles ze to zalezy od battlegrupy a nie od ratio h:a na serwerze? Rownie dobrze mozesz grac na serverze gdzie hordy jest malo (np 3:7) a czeka sie 30 min na bg. Jak bedziesz wybierac server to dowiedz sie w jakiej battlegrupie jest i sprawdz jakie sa kolejki, pozniej wybierz strone jesli patrzysz tylko na bg.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 13:55 
Cytuj  
oczywiscie ze to zalezy od battlegrupy... tyle ze w tej nowej z tbc bylo jak bylo... teraz tez napewno zrobia nowa battlegrupe i bedzie jak ostatnio... tylko pewnie dadza mniej serwow , i nie chodzi mi tylko o pvp ale po prostu jak bede mial ochote pograc pvp to niechce czekac 2h zeby zagrac jedno wsg


Posty: 3
Dołączył(a): 10.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:40 
Cytuj  
a jezeli teraz przez miesiac bede gral na servie x dolvluje death knighta, i przeniose postac (shamana) na serv y, to death knight zostaje mi na x, i dopiero po paru miesiacach bede mogl go przeniesc znowu za nastepna oplata czy obie postacie sa przenoszone ? :]


_________________
(),,()
( (..) .-""""-.
( o ))( 'o' )
(,,)=(,,)(,,)==(,,)=s

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:44 
Cytuj  
Matek00 napisał(a):
hej

. z góry uprzedzam ze nie jestem (już ) hardcorowcem i gram ok 3-5h dziennie w godzinach 19-24 ... raczej myślę nad jakaś gildia casualowa co raiduje 3-4 w tygodniu ...


To kim ja jestem skoro gram po 5-10h tygodniowo i jeden rajdzik wystarczy spokojnie na tydzien:)

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 15:19 
Cytuj  
Cytuj:
z góry uprzedzam ze nie jestem (już ) hardcorowcem i gram ok 3-5h dziennie w godzinach 19-24 ... raczej myślę nad jakaś gildia casualowa co raiduje 3-4 w tygodniu


To nie jest casual :) casual to jest tak jak ja 1,5 h co drugi dzień. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 15:45 
Cytuj  
2-3 dziennie to też casual


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:01 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
2-3 dziennie to też casual


nope

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:05 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
2-3 dziennie to też casual

to już pół etatu ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:32 
Cytuj  
Tez zalezy od kogo. Bo jesli powiedzmy gimnazjalista gra 2-3 godziny dziennie to jest to duzy casual ale jesli dorosly czlowiek, ktory ma rodzine, prace poswieci na jakas gre 3h ze swoich marnych paru godzin wolnych po pracy to juz nie jest casual.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 17:34 
Cytuj  
widzę ze topic się ożywił ;) tak czy owak lipa z nowego serwa i chyba sobie daruje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 18:41 
Cytuj  
mortal napisał(a):
Tez zalezy od kogo. Bo jesli powiedzmy gimnazjalista gra 2-3 godziny dziennie to jest to duzy casual ale jesli dorosly czlowiek, ktory ma rodzine, prace poswieci na jakas gre 3h ze swoich marnych paru godzin wolnych po pracy to juz nie jest casual.


Niektórzy tutaj siedzą z żonami przed kompem i grają w mmorpg... także wiesz, los patologos. :)


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.