mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 12:05 
Cytuj  
Chain dla Hordy:

Step 1: Recruiting the Taunka

1.) Into the Fold
2.) Blood Oath of the Horde
3.) Agmar's Hammer

Step 2: Destroy the Nerubians

1.) Victory Nears...
2.) From the Depths of Azjol-Nerub
3.) The Might of the Horde
4.) Attack by Air!
5.) Blightbeasts be Damned

Step 3: Annexing the Taunka

1.) Strength of Icemist
2.) Chains of the Anub'ar
3.) Return of the High Chief
4.) All Hail Roanauk!

Step 4: The Forsakens New Plague

1.) Imbeciles Abound!
2.) The Forsaken Blight and You: How Not to Die
3.) Emerald Dragon Tears
4.) Spread the Good Word
5.) The Forsaken Blight

Step 5: The Red Dragonflight

1.) The Kor'kron Vanguard!
2.) Audience With The Dragon Queen
3.) Galakrond and the Scourge
4.) On Ruby Wings

Step 6: Victory Over the Scourge?

1.) Return to Angrathar
BONUS! Wrath Gate In-Game Cinematic/Machinima outside link to view it
BONUS! Achievement: Veteran of the Wrath Gate!

Step 7: The Betrayal

1.) Darkness Stirs
2.) Herald of War
3.) A Life Without Regret
4.) The Battle for the Undercity

Chain dla Alliance:


Part 1:

1) The Lost Courier
2) Of Traitors and Treason
3) High Commander Halford Wyrmbane
4) Naxxramas and the Fall of Wintergarde
5) Flight of the Wintergarde Defender
6) Return to the High Commander

At this point, the High Commander will give you two quests.

Part 2a:

1) Rescue from Town Square (optional: The Fate of the Dead)
2) Find Durkon!
3) The Noble's Crypt
4) Secrets of the Scourge (obtained from the tome to the right of Necrolord Amarion)
5) Mystery of the Tome
6) Understanding the Language of Death
7) A Righteous Sermon

Part 2b:

1) The Demo-gnome
2) The Search for Slinkin (optional: The Bleeding Ore and Not in Our Mine)
3) Leave Nothing to Chance
4) Understanding the Scourge War Machine

Then, everything meets up again at the High Commander, and you go back to one line of quests.

Part 3:
1) Into Hostile Territory
2) Steamtank Surprise
3) Scattered to the Wind
4) The Chain Gun And You
5) Plunderbeard Must Be Found! (optional: Breaking Off A Piece)
6) Plunderbeard's Journal
7) Chasing Icestorm: The 7th Legion Front
8) Chasing Icestorm: Thel'zan's Phylactery
9) Finality

Part 4:
1) An End And A Beginning
2) To Fordragon Hold!
3) Audience With The Dragon Queen
4) Galakrond and the Scourge
5) On Ruby Wings
6) Return To Angrathar

As soon as you complete the last quest, you will be shown the Wrath Gate cinematic, and when it's over, you'll receive the achievement. If you want to finish the questline, it's only five more quests:

1) Reborn From The Ashes
2) Fate, Up Against Your Will
3) A Royal Coup
4) The Killing Time
5) The Battle For The Undercity

Źródło:
http://www.wowhead.com/?achievement=547

Na stronce w komentarzach są linki do poszczególnych questów :)

EDIT:
Widzę że zostałem uprzedzony :)

Jak coś proszę usunąć mój post. :(


Ostatnio edytowano 11 mar 2009, 12:09 przez Czarek69, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 12:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Izaak napisał(a):
Sob napisz prosze co to za chain. Wielu questów nie skończyłem i nie widziałem tego o czym mówisz... :)


To jest chain na zadymę z arthasem i jego bandą przy wrotach do Icecrown.

http://www.wowhead.com/?quest=12123

Naprawdę polecam.


Najlepsze co mnie spotkalo w Wotlku tbh :)

Aaaa .. no i 30 minutowe seale paladynskie - przyznam uczciwie to glownie to (no i BoA Arcanite Reaper) sklonily mnie wreszcie do ruszenia z magicznego 45 lvu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 12:09 
Cytuj  
No ja myślałem, że mam zwiechę jak się filmi załączył :D no i ten warlock w tier8, boski set macie locki, dosłownie najlepszy set wizualnie jaki powstał w tej grze imo.

Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 12:19 
Cytuj  
^UP

mam inne zdanie, uwazam ze team odpowiedzalny za modele tier jest leniwy albo sie wypalil, tier 6 to najladnijesze sety dla prawie wszystkich klas.

Teraz to jakies remaki starych setow moim zdaniem =/

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 12:23 
Cytuj  
Dzieki za informacje. Co do setów to wciąż nie wiem jak będzie wyglądał mój... (paladyn).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 12:27 
Cytuj  
yendreqq napisał(a):
^UP

mam inne zdanie, uwazam ze team odpowiedzalny za modele tier jest leniwy albo sie wypalil, tier 6 to najladnijesze sety dla prawie wszystkich klas.

Teraz to jakies remaki starych setow moim zdaniem =/


Ja się dziwie do dzisiaj, że po 4 latach Blizzard nie zrobił setu dla paladyna z wielkimi skrzydłami na plerach, coś ala husaria polska :D.

ale to fakt, blizzard wali w ciula z itemami strasznie. Leveluje teraz maga po 1.5 rocznej przerwie swojej, i itemy blue od 72 levelu wołają o pomstę do nieba, zwłaszcza shouldery. Dramat to mało powiedziane.
A sety jak to sety w WotLK, mało się starają jak zawsze. Tier3 dla magów mi sie najbardziej podobał.

yendreqq napisał(a):
Dzieki za informacje. Co do setów to wciąż nie wiem jak będzie wyglądał mój... (paladyn).


http://www.mmo-champion.com

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 12:29 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No ja myślałem, że mam zwiechę jak się filmi załączył :D no i ten warlock w tier8, boski set macie locki, dosłownie najlepszy set wizualnie jaki powstał w tej grze imo.


Dupa, najladniejszy byl T2 dla maga. A potem T3 dla maga :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 12:42 
Cytuj  
Niestety musze was wszystkich wyprowadzic z bledu.

Jedyny i slusznie wygladajacy set byl Warlord's set dla maga. Te shouldery do dzisiaj wygladaje mega zajebiscie i tylko w takich pokazuje sie na bg :]

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 13:12 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Niestety musze was wszystkich wyprowadzic z bledu.

Jedyny i slusznie wygladajacy set byl Warlord's set dla maga. Te shouldery do dzisiaj wygladaje mega zajebiscie i tylko w takich pokazuje sie na bg :]


Pisz, ze Warlord's znacze ze dla Hordy :) Bo ktos moze pomslec, ze myslisz o brzydkim alianckim :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 13:30 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No ja myślałem, że mam zwiechę jak się filmi załączył :D no i ten warlock w tier8, boski set macie locki, dosłownie najlepszy set wizualnie jaki powstał w tej grze imo.

Obrazek


Fajny ptak

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 13:51 
Cytuj  
Sob a to przypadkiem nie jest tak, że T7 = T3 w wyglądzie dla maga?

Zgadzam się z kurą T2 maga > all, potem T2 rogala.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 13:53 
Cytuj  
No tak jest, ale Frostfire był niebieski i cholernie ćpał w oczy w ciemnych miejscach. T 7 i 7,5 teraz są bardziej ciemniejsze i nie robią tego wrażenia już.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 14:35 
Cytuj  
z racji tego ze uwielbialem wtedy i nadal uwilbiam rpgi ahhh :P
to muzyka jako human w sw, rozmiar tego miasta, biegajacy gracze w okolo a nie npc same ;p, tez lokacja ne startowa hmm byla taka mapa w ut04 ze na defaultowych ustawieniach byla niska grawitacja i biegalo sie po drzewach to podobna grafika tam byla..

@DirectC ta - to byly wyzwania a teraz to tak - bij i zabij jedynie hm cos znacza..
ktos tu napisal o palladynach to przypomnialo mi sie na trade "palladins can also DPS" i brecht calego miasta to byly czasy xD
ktos tez wspomnial o av - o matko najlepsze czasy pvp w wowie jakie byly, mniej wiecej blance bylo bo jak magiem miales ice barrier to to cos dawalo a teraz nic..anyway odnosnie av to najlepsze u mnie na servewrze bylo (pvprp to byl wtedy) ze kolejki w gildii sie sutawialy na av ;)
ta old school ridding i np twinsy w aq40 - maskara to byla ale bylo warto to byly naprawde wyzwania gdzie na poziomie mc (jak sie zaczynalo je) to mialo sie moze max 50-150 sp.. a odnosnie mc to jakos tak bylem w top10 lvlingu to sie wtedy dostalem do lepszej gildii i o ile dobrze pamietam to ubilismy 1wszych bossow w ciagu 1weeka to byl progress "ło matko" ;)

anyway Vanilla to Vanilla nic jej nie pobije...szkoda...ale klimat muzyki jest nadal mily i ciekawy ;P

*

Posty: 175
Dołączył(a): 6.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 03:59 
Cytuj  
zrobiłem nelfa huntera, ale po 20min stwierdziłem, że pieprze WoWa i ide grać w MU online <lol2> ale szybko zmieniłem decyzje ;D

Edit: Ale odświeżyłem ;D


_________________
Retired.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 11:42 
Cytuj  
Pograłbym w wowa gdzie wipujesz na trashu an wejścu w instach, a nie wpadasz tankiem zgarniasz poł insta i wszyscy aoe... Już nie mówiąc żeby tak było w 25man, pamietacie golemy w mc na poczatku i jak ludzie agro ściągali? A do tego ktoś ściagnał elementala dodatkowo i wipe again ;)

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 12:28 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Pograłbym w wowa gdzie wipujesz na trashu an wejścu w instach, a nie wpadasz tankiem zgarniasz poł insta i wszyscy aoe... Już nie mówiąc żeby tak było w 25man, pamietacie golemy w mc na poczatku i jak ludzie agro ściągali? A do tego ktoś ściagnał elementala dodatkowo i wipe again ;)

Pogralbys, a po paru dniach mial bys dosc takiego trashu.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 09:45 
Cytuj  
Witam bardzo dawno mnie nie było może jeszcze ktoś pamięta BlackTotema co wesoło hasał szamanem a później jeszcze chwile grał za Dae jako Czarny Kapłan

Co utkwiło mi w pamięci. Pierwszy portal gdzie w pełnym chaosie wystawiałem newsy (deltacomputers). Oraz zakładanie jednej z pierwszych gildii Black Aeons. Zdaje się że gildia powstała w połowie 2004 roku oczywiście przed premierą. Aby się do niej dostać trzeba było napisać ciekawą historie postaci co było dość problematyczne i z perspektywy czasu dość śmiesznym zabiegiem.

Następne poczynania to pierwsze tworzone smoki w Alfie wykradzionej od Blizza. Było z tym zabawy aby postawić serwer trzeba było siedzieć kilka dni a jego stabilność była naprawdę mała. Po postawieniu byłeś dosłownie bogiem za pomocą tabel mogłeś spawnować w dowolnej przestrzeni moby oraz ubierać się w dowolne itemki. Serwer testowy ciągle padał sama walka wyglądała tak, że jeśli nie było errora każdy był na cios. A pierwsze próby z lataczami były koszmarem po dwóch miechach udało się wystawić Gryfa co latał nad lasem. Tuż przed premierą pojawiły się Boxy gdzie każdy mógł biegać po świecie bez stworów i oglądać widoki.

Czasy premier koreańskiej i USA to był sam miodzik i siedzenie przed kompem do upadłego.

Tuż przed premierą zastanawialiśmy się jaki serwer dla polskich gildii wybrać zdaje się że rozmawiałem o tym z Liderem gildii C9 ( jedynej polskiej gildii bardzo małej ale już ogranej i dość dobrze zorganizowanej) i padło na BurningLegion z kilku powodów:

-inne duże gildie nie wbijały sie na niego
-nie był pierwszy w kolejce więc nie obawialiśmy się tłumów
-inne nacje go nie wybrały

Jako, że do końca nie było wiadomo jak serwery będą się nazywać i w jakiej kolejności powstaną miał to być któryś serwer od góry w kolejności alfabetycznej.

Więc już od samej premiery BL był zalany polakami a sama gildia Black Aeons dotrwała do pierwszych raidów do MC gdzie z braku wylewelowanych 60 musieliśmy połączyć się z C9 tworząc BlackCircle. Po dodatku dla Wowa już czasu za dużo nie miałem i przestałem grać.

Pozdrowienia dla weteranów jeżeli ktoś się ostał

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 13:20 
Cytuj  
Pierwsze co pamiętam to przeróżne filmiki z wowa.
Potem jak walczyliśmy w Astranarze - coś wspaniałego. Każdy lvl i była sieczka. Rekrutacje do NOCy i tworzenie GOHu. Pierwszy rok był naprawdę fajny. Potem zaczęło się corruption. :-)

Ale powiem tak - jestem jednym z narzekaczy na nowego wowa. Jednak ostatnio kupiłem classica, wszedłem na server dla nowych i trzepię wszystkie questy mimo, że są już zielone czy szare. Totalnie dla klimatu i fabuły. Zero itemkow do lvlu czy guild % expa. Naprawdę mam satysfakcje. Nie mówię że zostanę przy classiku ale napewno nie szybko wkroczę do TBC itd.


_________________
Wish I Could RAPE the Day

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.