mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 21:00 
Cytuj  
eh, z mila chęcią pograł bym w classic wow'a

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 21:20 
Cytuj  
2540 napisał(a):
eh, z mila chęcią pograł bym w classic wow'a

http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml? ... anilla&p=1
Chlopaki graja na samej podstawce.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 22:09 
Cytuj  
eh. Normalny wow byl fuck zajebisty. Skillowy system pvp skillowy system farmy, skillowe trashe MC, skillowi gracze i w huj latwe insty


Posty: 19
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 22:21 
Cytuj  
cos co postawilo mnie na wyzszym lvl'u,shouldersy z arathi basin oraz mace z av,poczulem sie jak wymiatacz i taki bylem w pvp,hehe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 23:25 
Cytuj  
A ja, jak wyfarmiłem Lobotomizera ( bodaj, mój pierwszy epick, reszta blue za pvp rank) to nie mogłem spać po nocach ; ). A ile czasu na tym zeszło...echh, fajnie było.

W sumie, WOTLK nie jest zły, ale ta pierwsza magia WoWa już dawno odeszła, będzie tylko miłym wspomnieniem ; ).

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 01:17 
Cytuj  
koci napisał(a):


Niby graja na podstawce ale enchanty sobie pozakladali z dodatkow. No i DK tez tam maja ;p Co nie zmienia faktu, ze to calkiem fajna inicjatywa :-) Sam tez bym sobie z nimi polatal po classic contencie. Tyle, ze do tego musialbym chyba miec drugie konto z sama podstawka. Nie mam ochoty dingnac lvl 61 w UBRS ;-)


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2009, 15:24 
Cytuj  
Wspomnienia wow-dziadków :P

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2009, 14:06 
Cytuj  
panie, za komuny to bylo lepiej, teraz to tam... ci mlodzi swiata nie rozumieja

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2009, 22:40 
Cytuj  
ehh pamietam mojego nigh elf huntera najpierw naoen becie eu a potem od startu retaila (ale bylem dumny gdy dostalem swojego wowa reszta musiala czekac bodaj z meicha na nastepna partie albo kupowala na allegro po jakies... 4 stówy ;OOO ) pamietam moja pierwsza gildie, ktora mi doradzila zeby wyjscz tych burych lasow ;) (auberdine czyli tam bieganie 11-20,) pamietam jak przezylem swoj pierwszy raid na hmmm.. ja ksie nazywalo to miasteczkow ashen kotre hordziaki lubialy atakowac? :D ) no i jak perwszy raz biegalem potem z "leśnymi bracmi" za hordziakami w barrens, pro palyerzy w gildii szybko wbili te 55+ levele i sie gdzies tam raidowali w gorach (tak dawno to bylo ze nei pameitam gdzie to byly najwieksze ustawki horda vs ally przed wydaniem batlegroundow ;O ) ogolnie czasy bez bg byly piekne :(
aaaa no i jaranie sie skrinami oficerow w gildii pod tytulem "moj pierwszy epix" :D to byly czasy :( no i pierwsze proby polozenia ragnarosa ktore sie pozniej opowiadalo przez cale lekcje kolegom w szkole :D
teraz to horde gaming hate allys, wg co 3 godziny i heroici/raidy/daily :E
edit ; aa tak w ogole "najpierwsza rzecza jaka pamietam to pierwsze screeny newsy i artykul (porownojacy dwa wielkei nadchodzace mmo : sw:galaxies i WoW :D ) pierwsze screeny i to zastanaowienie jak ja w to bede grac skoro za to sie placi co miesiac :D ale jak grubo pozniej na plytce dolaczonej do cd action zobaczylem pierwszy raz intro to wiedzialem ze nei wazne jak, ja po prostu bede w to grac :D

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 00:20 
Cytuj  
ah jaka pelna emocji wypowiedz ;)


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2009, 20:01 
Cytuj  
stworzenie humana na trialu dobicie 4 lvla, wizywa w GS, zobaczenie elfa warriora duelujacego sie(jaki on byl wielki) - reroll na warriora nefla. Jeszcze pamietam pierwszy wypad do DM - leci item a ja NEED baby NEED. Pada text ninja(gralem rogalem), a ja sobie mysle ale musze byc dobry ze mowia o mnie ninja

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 12:04 
Cytuj  
karas1990 napisał(a):
(...) a ja sobie mysle ale musze byc dobry ze mowia o mnie ninja


;]]]

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 16:58 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):
(tak dawno to bylo ze nei pameitam gdzie to byly najwieksze ustawki horda vs ally przed wydaniem batlegroundow ;O ) ogolnie czasy bez bg byly piekne :(


wtedy byly czasy Southshore <-> TarrenMill.
BL padał regularnie bo nie wytrzymywal tylu ludzi.

generalnie z podstawki to mi sie wszystko podobalo, i innym pewnie tez bo ludzie to przezywali bardziej, na kazdym kroku bylo :O


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 17:41 
Cytuj  
Vanilia WoW ... ehhh miazga i tak jak przedmowca pierwszy raid alliantow na taren mill a pozniej horda na southshore to bylo cos :lol:

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 lut 2009, 18:10 
Cytuj  
Moje pierwsze wspomnienia z WoW? To chyba jak stworzyłem Undeada, i próbowałem się dowiedzieć jak zdobyć nowy lvl... To były czasy...


_________________
...


Posty: 19
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 19:49 
Cytuj  
co do ss i taren mill to po kilku walkach od razu pomyslalem,ze blizz faworyzuje horde,nis guardzi z ss gonili horde krotki kawalek natomiast ci z taren mill potrafili za nami biegac prawie pod ss

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 06:40 
Cytuj  
Zapamiętam sobie film odpalony w czasie skończenia chaina w Dragonblight przy bramie do Icecrown. Pozamiatał mnie kompletnie ten film i Alekstrasza na samym końcu. No po prostu brilliant.

Cieszę się, że nie wiedział o tym filmie :), zaskoczenie kompletne. Myślałem, że komp mi się zwiesił po oddaniu tego chaina :D. Battle of Undercity też było niezłe, chociaż lepsze by było na live serwerze :).


Posty: 28
Dołączył(a): 6.11.2008
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 00:26 
Cytuj  
Ja pamiętam mojego pierwszego UD, te zarwane nocki, ten klimat brill oraz silversprine forest...

Pamiętam mój wielki zaciech z wbicia 10 levelka po 3 dniach grania po 8h :), i to jak byłem zdziwiony gdy w brill zobaczyłem krowe (taurena) :-)

Ehh to były czasy, wiadomo że każdy kto grał od początku będzie dobrze wspominał stare czasy, tak samo jak dobrze wspomina się swoje dzieciństwo.

No ale cóż jedno jak i drugie już nigdy nie wróci (niestety) - :cry:

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 11:11 
Cytuj  
Sob napisz prosze co to za chain. Wielu questów nie skończyłem i nie widziałem tego o czym mówisz... :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 12:02 
Cytuj  
Izaak napisał(a):
Sob napisz prosze co to za chain. Wielu questów nie skończyłem i nie widziałem tego o czym mówisz... :)


To jest chain na zadymę z arthasem i jego bandą przy wrotach do Icecrown.

Naprawdę polecam. Alexrasza się później zamienia w smoka i przylatuje pod wrota ziejąc ogniem z innymi smokami. Wygląda zabójczo wyjebiście.

EDIT:
Na dole wszystko jasne.


Ostatnio edytowano 11 mar 2009, 12:08 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.