mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 12:09 
Cytuj  
Ale to nie bylo o WoWie, tylko to byla recenzja :P

marzec 2005 bodajze to byl

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 12:14 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
To sa pierwsze rzeczy jakie pamietacie?

Ta, troche to dziwne. :> Ja pamietam pierwszy login do ktorejs betki. Znajomy mnie namowil, zeby sprobowac, akurat wesolo w eq2 wtedy pykalem. Pamietam jak "duelowalem" sie z jego kotem(gral hunterem). On lvl 30 ja chyba 2. Fajnie bylo, potem pare pierwszych miesiecy retaila rowniez. Pozostaje zalowac, ze blizz wybral zupelnie inna sciezke rozwoju niz oczekiwalem.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 15:24 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Pamietam, ze siedzialem w wojsku na "etacie" sanitariusza. Siedze sobie przy biureczku i stwierdzilem ze pojde do kiosku moze sobie jakas gazete kupie. Mielismy wyjscie z Izby Chorych na miasto, wiec czmychnąłem do sklepu i kupiłem cdaction z recką WoWa.

Przeczytalem ta recenzje dobre 5 razy :D a screenshoty dwarfem robione w Loch Modan do dzisiaj robia na mnie wrazenie.


heh pamiętam tą reckę i pamiętam te zdjęcia - to robilo wrażenie, nie powiem ;)
Wtedy wahałem się pomiędzy eq2 a wowem, wybrałem to drugie 'na początek' i wsiąkłem :lol:

*

Posty: 67
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 18:00 
Cytuj  
kilka rzeczy:
1.biegnie obok mnie postac nagle zamienia sie w pantere i dosc znaczaco przyspiesza jak sie okazalo to byl druid
2. gracze z czerwonymi napisami nad glowami
3.odkrycie IFa
4. meczenie guild mastera po angielsku zeby mnie zaprosil do gildii. po 2 tygodniach wspolnej gry okazuje sie ze jest polakiem i jeszcze mieszka 16km odemnie
w sumie momentow takich byl dosc sporo :)


_________________
[img]http://sigs.guildlaunch.net.nyud.net:8080\/sig.php/9001zctYp.png[/img]

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 14:21 
Cytuj  
Pierwsze co pamiętam to zrobione pierwszy raz DM - full wipów, 0 zgrania i dlaczego ten potworek tak mocno bije.

2 sprawa jak zobaczyłem w Goldshire ruch to było jedno wielkie WOW - tyle ludzi, taki żywy świat i super animacje itd.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 16:22 
Cytuj  
Elwyn forest i opad szczeny na widoch stromwind, czekanie z grupka graczy az zejdzie z bossa jego skil EVADE :) i pajaki za rzeka zabijace jednym ciosem :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2008, 12:04 
Cytuj  
1 postać: priest dwarf z dluga siwa broda stworzona po alkoholowej libacji: nick Dubledore...
Odkrycie ze nie trzeba zaiwaniac przez burning stepps itp. zeby dotrzec do Stormwind.
"ej itemy z mobow sa lepsze niz te ze sklepu!"
Party zeby zabijac mobki na burning stepps - srednia lvli to okolo 25 co ciekawe nawet nam to jakos szlo tylko ze czasami wpadala w nas elitka ,nie mowiac o ally.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 20:28 
Cytuj  
nie spodobal mi sie dworf pala rerollnalem na gnoma locka i jazda ! :>>>>


Posty: 23
Dołączył(a): 25.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 23:10 
Cytuj  
Spadlem z krzesla gdy zobaczylem wejscie do Ogri... Cos nie samowitego :P.


_________________
hghhfh

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 16:18 
Cytuj  
1. Dwóch orków-NPC'ów na mountach-wilkach w wiosce startowej trolli... Moja reakcja: "ALE CZAD!"

2. Pierwsze nurkowanie (pływałem godzinę bez celu, tj. wtedy wierzyłem, że znajdę skarb).

3. Pierwszy lot z Orgrimmaru do XR i wogóle zauroczenie The Barrens - to słońce, fauna/flora - piękna sprawa.

2. Ulewa na plaży na południowym wschodzie STV (gdzieś na 30 lvlu).
Momentalnie zainstalowałem FRAPS'a żeby sobie to nagrać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 20:22 
Cytuj  
1. Pierwszy raz jak wszedłem do Durotaru - ta popękana ziemia cudo

2. Podobnie jak kolega wyżej, pierwszy lot na FP - cyknąłem wtedy chyba 20 screenów :() i pokazywałem tym, którzy jeszcze w wowa nie grali

3. Pierwsza instancja - dokładniej RFC - wrażenia niesamowite

4. Spotkanie z pierwszym aliantem - adrenalina poszła w górę :)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 20:54 
Cytuj  
Pierwsze co mi przychodzi do głowy to bitwy w Zoran i Astranaar. Każdy lvl coś robił i to było miodzio. Nie ważne ile honoru się dostało. Naprawdę piękne czasy.


_________________
Wish I Could RAPE the Day

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 06:29 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
Pierwsze co mi przychodzi do głowy to bitwy w Zoran i Astranaar. Każdy lvl coś robił i to było miodzio. Nie ważne ile honoru się dostało. Naprawdę piękne czasy.


tiaaa wyprawy całą gildią na Astranaar, gdzie rozpiętość leveli w rajdzie 17-4x i panika jak przygalopowała jakaś aliancka 60-ka, ehhh priceless ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 08:52 
Cytuj  
had_ol napisał(a):
2. Podobnie jak kolega wyżej, pierwszy lot na FP - cyknąłem wtedy chyba 20 screenów :() i pokazywałem tym, którzy jeszcze w wowa nie grali


Ja screena z pierwszego lotu miałem na tapecie jakiś czas. ;)

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 10:12 
Cytuj  
A ja pamiętam coś dziwnego, mianowicie grałem dwarfem warkiem, zaraz po opuszczeniu lokacji startowej postanowiłem trochę pozwiedzać, po lewej stronie na mapie była jakaś jaskinia, więc do niej wszedłem z ciekawości. Ofc zginąłem...ale jakie było moje zdziwienie gdy po dojściu do ciała i ressnięciu sie przeniosło mnie....pod wejście na AV. Jaki to był szok, ludzie z wysokimi lvl, niesamowitymi zbrojami, i te tygrysy zabijające jednym ciosem :D


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 10:32 
Cytuj  
Pierwsza rzecz jaką pamietam to było goldshire, te stada humanow i wszystkie duele :D.

A najbardziej zapadło mi w pamięć całe Tyrs Hand i BRM, i PvPowanie tam ehh to były czasy.


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2009, 01:58 
Cytuj  
Pierwsze rzeczy jakie pamiętam to wycieknięta wersja alpha i zasypywanie screenami na forum xpama przez ludzi tam piszących ( pozdro przy okazji ;) ), potem w końcu samotne zwiedzanie jakże dziurawego świata. Heh to były czasy !! :P Podczas beta testów i fulla już takich nie było.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2009, 02:32 
Cytuj  
Ja pamiętam jak mnnie zlagowalo w westfall podczas lootowania moba, podczas bety to było.


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 27.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2009, 15:03 
Cytuj  
Lokacja startowa taurenow i WoW, przez pierwsze pol godziny biegalem do okola i robilem screeny na tapete.
Uciekanie przed stadem aliantow z czaszkami, niewiedzialem ze nie moga mnie zabic, ale tetno znaczaco przyspieszylo :)
Rogale w Strathlethon vale, i wyzwiska przed komputeremm a to h*j, ty matole, w szkole sie nad toba znencali itp. :)
Pierwszy raid 40, po kilkunastu wipach poszlismy gankowac aliantow :)
Zlote czasy, potem juz wszystko sie popsulo.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2009, 01:48 
Cytuj  
Pamietam to jak wczoraj:)
Gralem NE priestem , shadow build ofc.
I spotkalem taurna druta lvl 24 a ja 22 bodajze , i sobie mowie ze go dla zwaly zaatakuje , i wygralem:D
Flex byl jak nic:D


_________________
Be strong Believe...:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.