mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 12:31 
Cytuj  
http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=29808.0

ale nie klasy... :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 12:39 
Cytuj  
Rofl.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 13:48 
Cytuj  
Inside coś ta twoja postać w sygnaturce WAR nie "rośnie" :D?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 14:55 
Cytuj  
Lol , ciekawe kiedy wprowadzą shop z epikami.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 15:03 
Cytuj  
I lol'd
Przewidzialem to 2 listopada
Cytuj:
-Sex change only 18 $!

Pomylilem sie tylko o 3 $.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 16:16 
Cytuj  
żenua ;p

Chociaż swego czasu płakałem nad tym problemem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 16:28 
Cytuj  
Cytuj:
-Sex change only 18 $!


To pozostaje jeszcze tylko czekac na penis enlargement. :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 16:53 
Cytuj  
Pieknie - kolejny fail Blizzarda.

PROROCTWO: Na wakacji item shop zeby dzieciaki mialy gdzie wydac kase za swiadectwa. KONIEC PROROCTWA


Do wyznawcow kultu Blizzarda jesli jeszcze wierzycie w nieplatny BattleNet i to ze Starcraft 2 w 3 czesciach nie jest tanim zagraniem na kase to czas zaczac sie budzic. :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 16:57 
Cytuj  
Co tu duzo gadac, aktualnie Blizzard robi kase na:

1. Platny transfer
2. Platna zmiana xywy
3. Platny wyglad postaci
4. Shop Blizzarda z tapetami na komorke i dzwiekami z IF
5. Ten badziew do zabezpieczania konta w WoWie

Kompletna zenua.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 17:05 
Cytuj  
kiedy film w kinach?? oneelven1!!11!1 8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 17:39 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Co tu duzo gadac, aktualnie Blizzard robi kase na:

1. Platny transfer
2. Platna zmiana xywy
3. Platny wyglad postaci
4. Shop Blizzarda z tapetami na komorke i dzwiekami z IF
5. Ten badziew do zabezpieczania konta w WoWie

Kompletna zenua.


jak oni w ogole śmią!!


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 17:45 
Cytuj  
No robia na tym kase, ale jakos nigdzie nie zauwazylem wiadomosci "jesli chcesz dalej grac w WoW-a musisz skorzystac, z ktorejs z tych opcji. jesli tego nie zrobisz konto stanie sie frozen".
Zatem ja nie widze roznicy jesli chodzi o WoW classic, a sytuacje obecna. Nie chcesz nie korzystasz i tyle.

Mozna jedynie czepiac sie faktu, ze za kazda tego typu sprawe chca pieniedzy i to wcale nie malych. Odrazu w oczy rzuca sie malo przyjemny wizerunek firmy, ktora zarabia potezne pieniadze i wciaz jej malo i malo. Moznaby zrobic zmiane imienia chociaz za free.

Tyle tylko, ze tak dziala kazda firma na swiecie, istnieje tez glownie w celu maxymalizacji swoich zyskow. Wiec jesli jest na cos popyt to normalnym jest chec jego wykorzystania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 17:46 
Cytuj  
Szkoda ze nie rasy:| Liczylem ze bede mogl zmienic moja krowe na orka. Nie wiem czmu zenua jak dla mnie fajna opcja i dobrze ze za kase wiec nie beda ludzie co 2 dni zmieniac sobie plci.

Naprawde wyobrazcie sobie co by sie dzialo gdyby takie zmiany byly za free..Wszyscy robiliby to kilka razy dziennie/dla zartu dla zabawy itp
Ani troche nie razi mnie to ze chca kasy za implementacje i obslug czegos takiego. Korzystac beda ludzie ktorym naprawde na tym zalezy a popelnili blad wybierajac imie/plec/wyglad

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 17:52 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Szkoda ze nie rasy:| Liczylem ze bede mogl zmienic moja krowe na orka. Nie wiem czmu zenua jak dla mnie fajna opcja i dobrze ze za kase wiec nie beda ludzie co 2 dni zmieniac sobie plci.

Naprawde wyobrazcie sobie co by sie dzialo gdyby takie zmiany byly za free..Wszyscy robiliby to kilka razy dziennie/dla zartu dla zabawy itp
Ani troche nie razi mnie to ze chca kasy za implementacje i obslug czegos takiego.


Agree.


Vercin napisał(a):
Korzystac beda ludzie ktorym naprawde na tym zalezy a popelnili blad wybierajac imie/plec/wyglad


I ebayers.


Ostatnio edytowano 11 gru 2008, 17:53 przez Daedrael, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 17:53 
Cytuj  
Nie chodzi o to aby wszystko bylo za free. A rozwiazaniem problemu, o ktorym piszesz byloby po prostu zostawienie cd na te opcje.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 17:58 
Cytuj  
No ale to jest naprawde taka opcja o ktorej brak nikt nie mialby pretensji ale zrobili , zaimplementowali to. Generuje to pewnie jakis ruch na serwerach dodtakowy(przenoszenie postaci miedyz serwerami zmienianie imion itp)
I wogole watpie aby zalezalo im na tym aby kazdy to robil chocby dla zabawy. Jesli daliby tylko cd tak jak chcesz to mysle wlasnie ze akzdy dla zabawy zmienialby sobie imie plec i wyglad co jakis czas(jak tylko mijalby cd) A chodzi o to zeby robili to tylko ludzie ktorzy faktycznie maja jakis powod aby to robic .Zmienianie dla jaj "bo mam wolny cd""bo to jest i tak za free" to dla mnie bylby maksymalny fail i zanada dopiero. Co cd 3/4 serwera zmieniala by swoj wyglad plec i imie..

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:04 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Do wyznawcow kultu Blizzarda jesli jeszcze wierzycie w nieplatny BattleNet i to ze Starcraft 2 w 3 czesciach nie jest tanim zagraniem na kase to czas zaczac sie budzic. :-)


A ty co ? Anarchista/antyglobalista fakajacy na to, ze firma nalicza cie za swoje uslugi ? Jak bede chcial korzystac z platnych uslug blizza to zaplace, tak samo jak place za fryzjera, mechanika czy kino.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 18:59 
Cytuj  
To straszne.
Czy zdążę się jeszcze zbulwersować, czy temat umiera?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 19:08 
Cytuj  
umiera, bo prawdziwe proroki juz sie wypowiedzialy

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 19:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Co tu duzo gadac, aktualnie Blizzard robi kase na:

1. Platny transfer
2. Platna zmiana xywy
3. Platny wyglad postaci
4. Shop Blizzarda z tapetami na komorke i dzwiekami z IF
5. Ten badziew do zabezpieczania konta w WoWie

A tak serio:

"Robi kase" tak?
1, 5] Maja tokeny wydawac za darmo? (i tak wydaja sie tanie), trasferowac chary miedzy serwerami za free?

2, 3] Zmiana xywy i wygladu to w sumie maly naklad pracy, ale to tez trzeba wszystko sprawdzic, ktos to musi pilnosc, komus za to placa. Jezeli byloby zbyt tanie to ludzie zmienialiby te opcje ciagle = masa kosztow i ogolny burdel.

4] No a tapeta i dzwieki? Gdybym chcial kupic, to wole miec taka mozliwosc niz nie miec. Ogolnie sklepik z gadzetami to podstawa. Nie kazdy musi tam kupowac, ale niektorzy chca.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.