mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 18:48 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Koci przecież sam w grze możesz iść sprawdzić:D

Konto frozen

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 21:03 
Cytuj  
Dana napisał(a):
awesum

Obrazek


Nie rozumiem dlaczego Blizz zastapil te modele jakimis napakowanymi malpami.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 22:17 
Cytuj  
kikasiontko napisał(a):
Tak już Blizzard działa

Grafika gier z ich stajni zawsze jest trochę przestarzała, ponieważ oni robią te gry latami, dopracowują system i balans gry, oraz jej szeroko pojęte szczegóły.

Grę zazwyczaj zaczyna się robić od silnika graficznego, więc zrobią silnik, a następnie biorą się za animacje, lokacje, bla bla bla...

I nie ma opcji żeby po tym wszystkim jeszcze raz zaczynali "aktualizować" silnik graficzny, bo wtedy na ich gry czekalibyśmy jeszcze dłużej.


Zawsze wszyscy narzekają na ich słabą grafikę gier, ale nikt nie jest na tyle inteligentny żeby się zastanowić dlaczego wypada ona trochę blado.



Edit: teraz wchodzi fajny legendary weapon, znów odnajdziecie sens w swoim życiu, gamonie :D


Ohhhhhhhhhh Myyyyyyyyyy Fuuuuuuuuuuuuuuucking GooooooooooD
Szkoda ze SM maja u mnie juz 3 osoby w tyn 4 zbiera teraz na OS...
Sm do zlozenia jest teraz np. zadnym dzielem ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 23:09 
Cytuj  
Owl napisał(a):
Nie rozumiem dlaczego Blizz zastapil te modele jakimis napakowanymi malpami.


Ja rowniez nie rozumiem. I wielu innych rzeczy, ktore zrobili z ta gra nie rozumiem. Ale tlumacze to tym ze klientela (dosc widoczna na tym forum, zwlaszcza gdy ja zapostuje - pieski Blizzarda sie zlatuja dosc szybko) wymaga crapu to Blizzard robi. :)

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 00:11 
Cytuj  
here we go again.

srsly, boli cie ze innym sie ta gra podoba? wchodzisz, piszesz jakies totalne tlupoty i na koniec jeszcze cieszysz bule. ja tu bardziej widze problem w tobie, a nizeli w klienteli blizzada.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 00:21 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
here we go again.

srsly, boli cie ze innym sie ta gra podoba? wchodzisz, piszesz jakies totalne tlupoty i na koniec jeszcze cieszysz bule. ja tu bardziej widze problem w tobie, a nizeli w klienteli blizzada.


Kabraxis napisał(a):
zwlaszcza gdy ja zapostuje - pieski Blizzarda sie zlatuja dosc szybko


/hehe cieszenie buly

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 11:20 
Cytuj  
http://www.qqpewpew.com/2010/08/18/classic-wow-moments/


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 21:29 
Cytuj  
czekajcie podepne moj staroswiecki dysk ktory lezy w piwnicy to zobaczycie skriny z eu closed bety jaki byl hype. W ogole na tych screenach wyhaczylem paru pro graczy z dawnego realmu to az im łezki pociekły gdy zobaczyli siebie w ashenvale na 23 lvlu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 22:17 
Cytuj  
Radko napisał(a):
czekajcie podepne moj staroswiecki dysk ktory lezy w piwnicy to zobaczycie skriny z eu closed bety jaki byl hype. W ogole na tych screenach wyhaczylem paru pro graczy z dawnego realmu to az im łezki pociekły gdy zobaczyli siebie w ashenvale na 23 lvlu.

Screenshots plz

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 22:19 
Cytuj  
koci napisał(a):
Screenshots plz


Jutro zuploaduje, spokojnie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 23:01 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
http://www.qqpewpew.com/2010/08/18/classic-wow-moments/

Khekhe, so true.
http://www.mmo-champion.com/threads/726 ... bout-WoW...

Jak tak siegne pamiecia, to wow byl lub mial byc mmo pelna geba. Ciagle bylo cos do roboty dla gupy osob (tydzien wyciagalo sie jeden itemek dla jednej osoby, ale przynajmniej ludzie grlai i podrozowali razem).

IB4 VERCINATOR!



Z nostalgii to moglbym najfajniejszy Dungeonik wkleic jaki trafil mi sie w wowie. Zbugowalismy maraudon (serwer padl jak sie loadowlaismy) i wszystkie moby zespawnoaly sie 2 razy. Lacznie z bossami.
Taki Vanilla heroic ;]
Gdzies sie jeszcze chyba na forum screeny stamtad walaja.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 06:50 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Z nostalgii to moglbym najfajniejszy Dungeonik wkleic jaki trafil mi sie w wowie. Zbugowalismy maraudon (serwer padl jak sie loadowlaismy) i wszystkie moby zespawnoaly sie 2 razy. Lacznie z bossami.
Taki Vanilla heroic ;]
Gdzies sie jeszcze chyba na forum screeny stamtad walaja.

W maraudon to ludzie zbijali fortuny exploitujac blad ze staffem Scepter of Celebras. Stawiali Field Repair Bota 74A, sprzedawali staffa, brali od ducha kolejnego, etc. Bot kupowal staffa za kilka golda (nie pamietam dokladnie ile). "Zlota" era : )

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 15:33 
Cytuj  
Dobra tak jak obiecalem tak powrzucam pare screenow.

Obrazek
Beta EU, taki pamiatkowy skrin mojego koxa. Level niski, dolaczylem do bety prawie pod sam koniec z tego powodu ze kod do niej dostalem razem z preorderem :p takie fajne pudelko dvd z dumnym napisem preorder wow i soundtrackiem co by czlowiek sie nie nudzil


Obrazek
Koniec bety, szykujemy się na zagłade!


Obrazek
Spekulacje na temat tego co zrespawnuja nam na koniec bety. W crossroads masa ludzi na cos czekala, podobno onyxie puscili ale cholera wie bo server pierdolnal na poczatku eventow :D


Obrazek
Realm first WC! Wspaniale nasze reakcje na wyjscie bossa, fajnie realm co chwile padał :D screen chyba zrobiony pare dni po starcie Al'Akira.


Obrazek
Epicka instancja epickie wipe'y :D i rozwalajace bezczelne WOOT blackhanda dolewajace oliwy do ognia.


Obrazek
Totalne szalenstwo bo sulf pada pierwszy raz.


Obrazek
no i padł dziad, orgazmy, pelne szalenstwo krzyki i rzucanie przedmiotami po pokoju polaczone z niekontrolowanym wydalaniem kału i moczu.


Obrazek
Kumpel Tharis nadział łeb ony na pal, cała ta otoczka z tym zwiazana byla epicka :D zwroccie uwage na trade chat - to se ne vrati pane havranek :D Pozdro Tharis jesli jeszcze zyjesz i czytasz to forum.


Obrazek
pvpodnieta zwiazana z pojawieniem sie pierwszego high warlorda na realmie. Byla feta i swieto przez tydzien, chlopa chyba wywalalo z powodu tego spamu jaki dostawal na prv.


Obrazek
Rag padl, legendary nam nigdy nie dal.



Obrazek
I na koniec maly flexik od mojego warriora, ah te spamy pokroju "OMG WHERE DID YOU GET THAT SWORD". Pozdro, Naerath - Al'Akir - w stanie spoczynku na lvl 70 :) Pozdrowienia dla wszystkich z ktorymi rajdowalem w vanilli, wiem ze Was tutaj sie kiedys sporo udzielalo, zwlaszcza z ekipy z Enemy Territory i tamtejszej sceny.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 04:14 
Cytuj  
Tharis zyje i gra na blu teraz, pod takim samym nickiem

Wiem, ze to na pewno ten sam, bo troche z nim gralem i mowil, ze przeszedl z al'akira ;]


_________________
Lumi ud rogue BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 13:14 
Cytuj  
Farod napisał(a):
Tharis zyje i gra na blu teraz, pod takim samym nickiem

Wiem, ze to na pewno ten sam, bo troche z nim gralem i mowil, ze przeszedl z al'akira ;]

Ta palkiem po stronie hordy, aktualnie siedzi w Innominate, ale przepatoczył się przez sporo gildii. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.