mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 07:10 
Cytuj  
sikth napisał(a):
ten exp na BG, zarzneli mi gre moim twinkiem... a tylko tym gralem.


Płacisz golda i wyłączasz BG-Xp i po krzyku tyle że będziesz walczył tylko z twinkami i będziesz mógł pokazać w końcu swojego uber skilla.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 07:26 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
Da się. Za ileś tam golda, chyba 40. Da się też włączyć z powrotem - oczywiście za kasę.


Nie za 40 tyllko za 10g :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Posty: 5
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 09:40 
Cytuj  
emm troche tak nie w temat moze, ale jedno zasadnicze pytanie. Czy ktos spotkal sie z bledami w grze ( po wejsciu nowego patcha), typu zanikanie tekstur ? chodzi mi konkretnie o zniknięcie ziemi, podłoża czy jak tam to nazwać. Wszystkei budynki, roslinnosci itp są, jedynie ziemia znikła. I tylko na otwartych przestrzeniach, w miastach wszystko jest ok. jakieś sugestie ? thx

edit. wyglada to mniej wiecej tak. http://img148.imageshack.us/i/wowscrnsh ... 04341.jpg/


_________________
tak

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 10:06 
Cytuj  
U mnie cienie wariuja, mam wszystko na maxa ale cienie se bede chyba musial poki co darowac. Praktycznie przy kazdym minimalnym ruchu kamery a to znikaja a to sie pojawiaja, troche to slabo wyglada poki co.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 10:24 
Cytuj  
Kurwa artisan skill nadal 5 k golda ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 10:45 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
U mnie cienie wariuja, mam wszystko na maxa ale cienie se bede chyba musial poki co darowac. Praktycznie przy kazdym minimalnym ruchu kamery a to znikaja a to sie pojawiaja, troche to slabo wyglada poki co.


Mam to samo. Pewnie fix'ną to w najbliższym czasie.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 11:14 
Cytuj  
U mnie to samo, cienie migoczą tak, że musiałem je wyłączyć. Czekam na fixa

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 14:39 
Cytuj  
nowe stery i powinno być po problemie, problemy z grafą są głownie u osób co mają przedpotopowe stery.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 17:16 
Cytuj  
hd4890 z nowymi sterami i jest to samo

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 21:33 
Cytuj  
mam najnowsze stery, z forum blizza wynika że problem występuje zarówno na kartach ATi i nvidia. Obojętnie czy ktoś ma nowe czy stare stery. Na niektórych kartach cienie świrują. Aby temu zapobiec trzeba wpisać komendę /console shadowinstancing 0. Tak radzi blizzard poster na forum - działa.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 sie 2009, 00:32 
Cytuj  
Ghostcrawler napisał(a):
...outside of Icecrown until boss 4, 17 and 31 (yes, IC is that big).


Source : Click!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 09:48 
Cytuj  
I put in the Yogg achievement with what I hoped was a ridiculous stand-in number. Clearly it wasn't ridiculous enough because players were variously excited or worried that it was a real number.

Then in an example on how we don't want raids to rotate in tanks, I wanted to pick what I hoped was a ridiculous number so that players wouldn't try and and deduce from my answer how many bosses Icecrown has.

Sadly, my sarcasm doesn't translate well to the forums.

Tak więc : Icecrown will NOT have 31 Bosses jak juz można przeczytać na mmo

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 07:03 
Cytuj  
Tak z ciekawości , co zmienił patch 3.2 w zakresie gearu rajdowego ?
Bo mój stary dostawca golda przysłał mi fajnego maila że za 1200 pln można kupić full T8 gear .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 08:58 
Cytuj  
To fakt, postacie sa tanie od jakiegos czasu. Full furious + t8.5 za 200-300e lataja.
Z gearem aktualnie jest tak, ze po prostu jest latwy do zdobycia. I nie mowie tutaj o badge vendorach, tylko o samych dropach z instancji.

Nowy isntant toc 10/25 - randomy rozjebuja pierwszych 2 bosow we wtorkowy wieczor z nudow.
Na moim serwie, jak trafisz na dobbry pug to niszczysz wszystko co spotkasz na swojej drodze az do bosa przed yogg saronem ( nie pamietam nazwy ) Oczywiscie wipy sie zdazaja, ale to ciezko uniknac.

Gra jest casual friendly az do bolu, co przynosi ogromna liczbe noobow i ebayerow :) Ostatnio rogal w full pvp gearze z furious t2 weaponami zrobil 1.2k dps w voa 25 :) Pewnie jakis e-bay, ale na to juz nic nie poradzisz.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 10:11 
Cytuj  
Gdzie ty Ziolo grasz?
U nas na serwerze dopiero w tym tygodniu padł Algalon 25man - realm first.
W rzeczy samej, w mojej gildii koledzy stwierdzili, że lord jaracz jest "samoskładający się".


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 10:46 
Cytuj  
Gram na Stormscale.

U nas dopiero w tym tyglu tez padl agalon 25 ( alianci) ale cala reszta juz jest farmowana z hard ( nie wszyskie w 25 ) modami wlacznie od dluzszego czasu.

Server jest stracznie przeludniony co niesie ze soba dobre i zle strony.
Ostatnio nie dostalem inv na normal toc bo nie chcialem linknac echie + [EPIC] :)
Ale z ulduarem to mowie powaznie, bo ludzie maja od najebania altow i nimi sobie random runy uskuteczniaja. Oczywiscie trzeba miec farta, bo czasami pugi disbanduja odrazu po leviatanie :)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 11:18 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Gram na Stormscale.

U nas dopiero w tym tyglu tez padl agalon 25 ( alianci) ale cala reszta juz jest farmowana z hard ( nie wszyskie w 25 ) modami wlacznie od dluzszego czasu.

Server jest stracznie przeludniony co niesie ze soba dobre i zle strony.
Ostatnio nie dostalem inv na normal toc bo nie chcialem linknac echie + [EPIC] :)
Ale z ulduarem to mowie powaznie, bo ludzie maja od najebania altow i nimi sobie random runy uskuteczniaja. Oczywiscie trzeba miec farta, bo czasami pugi disbanduja odrazu po leviatanie :)


Na wiekszosci starszych / zaludnionych serverach tak jest...i na moim BLu tak samo non stop PUGi na TOC / Uldu

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 11:38 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Gram na Stormscale.

U nas dopiero w tym tyglu tez padl agalon 25 ( alianci) ale cala reszta juz jest farmowana z hard ( nie wszyskie w 25 ) modami wlacznie od dluzszego czasu.

Server jest stracznie przeludniony co niesie ze soba dobre i zle strony.
Ostatnio nie dostalem inv na normal toc bo nie chcialem linknac echie + [EPIC] :)
Ale z ulduarem to mowie powaznie, bo ludzie maja od najebania altow i nimi sobie random runy uskuteczniaja. Oczywiscie trzeba miec farta, bo czasami pugi disbanduja odrazu po leviatanie :)


Założyłem sobie alta na BL'u i byłem poprostu rozwalony nawet do zwykłych party na hc's chcą [EPIC]. Dla mnie to taka mała porażka. Zresztą ostatnio chyba zrobiła się moda na [EPIC] albo nie masz invite.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 14:13 
Cytuj  
Jak ostatnio siedziałem u znajomego i chciał iść altem do RFC to go nie invitneli bo nie miał achiva z RFC.... :roll:

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 14:44 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Ziolo napisał(a):
Gram na Stormscale.

U nas dopiero w tym tyglu tez padl agalon 25 ( alianci) ale cala reszta juz jest farmowana z hard ( nie wszyskie w 25 ) modami wlacznie od dluzszego czasu.

Server jest stracznie przeludniony co niesie ze soba dobre i zle strony.
Ostatnio nie dostalem inv na normal toc bo nie chcialem linknac echie + [EPIC] :)
Ale z ulduarem to mowie powaznie, bo ludzie maja od najebania altow i nimi sobie random runy uskuteczniaja. Oczywiscie trzeba miec farta, bo czasami pugi disbanduja odrazu po leviatanie :)


Założyłem sobie alta na BL'u i byłem poprostu rozwalony nawet do zwykłych party na hc's chcą [EPIC]. Dla mnie to taka mała porażka. Zresztą ostatnio chyba zrobiła się moda na [EPIC] albo nie masz invite.


Bo od kiedy conquesty leca z HC sa grupy ktorym nie chce sie z noobami w green gearze godzine siedziec i wola wziac kogos z dobrym gearem zeby szybko wyfarmic badge na jakis 1-2 itemy ktorych im brakuje, a nie meczyc sie ze swieza 80tka. Nie podoba ci sie to idz z crapami tez i wajpuj 2 godziny w nexusie hc, w czym problem. Poza tym ze ktos chce zeby linknac [EPIC] nie znaczy ze musi kazdy miec full. Chca zazwyczaj zobaczyc tylko czy nie jest caly szary.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.