mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 14:59 
Cytuj  
Cytuj:
Bo od kiedy conquesty leca z HC sa grupy ktorym nie chce sie z noobami w green gearze godzine siedziec i wola wziac kogos z dobrym gearem zeby szybko wyfarmic badge na jakis 1-2 itemy ktorych im brakuje, a nie meczyc sie ze swieza 80tka.


Jasne bo gear to wszystko hihi /fail

Cytuj:
Nie podoba ci sie to idz z crapami tez i wajpuj 2 godziny w nexusie hc, w czym problem.


Widzę, że masz doświadczenie 2h w nexusie gz!


Cytuj:
Poza tym ze ktos chce zeby linknac [EPIC] nie znaczy ze musi kazdy miec full. Chca zazwyczaj zobaczyc tylko czy nie jest caly szary.


Świetnie postaw się w sytuacji kogoś kto już przerobił normale i chce sie gearować w hc, a ty mu na to spierdalaj jak nie jesteś [EPIC].

Żałosne

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 15:01 
Cytuj  
Hint - gildia. To gra MMO, w ktorej sa gildie, ktore z zalozenia powinny pomagac. Kto wam kaze z randomami lazic?

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 17:16 
Cytuj  
m1. napisał(a):
borboun napisał(a):
Ziolo napisał(a):
Gram na Stormscale.

U nas dopiero w tym tyglu tez padl agalon 25 ( alianci) ale cala reszta juz jest farmowana z hard ( nie wszyskie w 25 ) modami wlacznie od dluzszego czasu.

Server jest stracznie przeludniony co niesie ze soba dobre i zle strony.
Ostatnio nie dostalem inv na normal toc bo nie chcialem linknac echie + [EPIC] :)
Ale z ulduarem to mowie powaznie, bo ludzie maja od najebania altow i nimi sobie random runy uskuteczniaja. Oczywiscie trzeba miec farta, bo czasami pugi disbanduja odrazu po leviatanie :)


Założyłem sobie alta na BL'u i byłem poprostu rozwalony nawet do zwykłych party na hc's chcą [EPIC]. Dla mnie to taka mała porażka. Zresztą ostatnio chyba zrobiła się moda na [EPIC] albo nie masz invite.


Bo od kiedy conquesty leca z HC sa grupy ktorym nie chce sie z noobami w green gearze godzine siedziec i wola wziac kogos z dobrym gearem zeby szybko wyfarmic badge na jakis 1-2 itemy ktorych im brakuje, a nie meczyc sie ze swieza 80tka. Nie podoba ci sie to idz z crapami tez i wajpuj 2 godziny w nexusie hc, w czym problem. Poza tym ze ktos chce zeby linknac [EPIC] nie znaczy ze musi kazdy miec full. Chca zazwyczaj zobaczyc tylko czy nie jest caly szary.


Przeczytaj sobie opis achivmentu epic, bo chyba tego nie zrobiłeś. Nawet ja tego na druidzie nie mam, a jakoś mam 2.3k heala...


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 17:27 
Cytuj  
Sciagnijcie sobie addona do fakowania achie i juz nie bedzie problemu :)

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 03:13 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Jasne bo gear to wszystko hihi /fail


nie, na rajdach i hc tylko skill liczy. Idziesz jak burza i 1-shotujesz wszystko w swoich blue..


Cytuj:
Nie podoba ci sie to idz z crapami tez i wajpuj 2 godziny w nexusie hc, w czym problem.

borboun napisał(a):
Widzę, że masz doświadczenie 2h w nexusie gz!

funny.


Cytuj:
Poza tym ze ktos chce zeby linknac [EPIC] nie znaczy ze musi kazdy miec full. Chca zazwyczaj zobaczyc tylko czy nie jest caly szary.


borboun napisał(a):
Świetnie postaw się w sytuacji kogoś kto już przerobił normale i chce sie gearować w hc, a ty mu na to spierdalaj jak nie jesteś [EPIC].

Żałosne


napisalem - idz z innymi crap gearami jak ty, zamiast plakac. z jakiej racji maja cie inni boostac srsly. i tez bylem w takiej sytuacji na paru charach, nie prosilem sie gildii zadnej o boosty, tylko wlasnie z greenami/blue jak ja chodzilem i nie narzekam. Full epic po 3 tygodniach bylem juz. A teraz jak jest ToTc to juz calkiem..




Kefas napisał(a):
Przeczytaj sobie opis achivmentu epic, bo chyba tego nie zrobiłeś. Nawet ja tego na druidzie nie mam, a jakoś mam 2.3k heala...


moze sobie przeczytaj jeszcze raz co napisalem bo widze srednio ze zrozumieniem. Nie bylo mowy ze ktos ma miec ZROBIONY ten achivment, tylko ze chca zeby linknac.

Nawiasem to ten achiv mam, jesli tak Cie to interesuje. Jakos 3 tygodnie po wbiciu 80 zrobilem. A jak mialem 1/2 mialem zrobiona to i tak po linknieciu mnie wszedzie praktycznie invovali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 17:47 
Cytuj  
Cytuj:
Nawiasem to ten achiv mam, jesli tak Cie to interesuje. Jakos 3 tygodnie po wbiciu 80 zrobilem. A jak mialem 1/2 mialem zrobiona to i tak po linknieciu mnie wszedzie praktycznie invovali.

W 3 tygodnie po wbiciu 80 wszystkie itemy lvl 213?? Niezły fart w dropach na naxx 25. Skoro Cię nie boostowali to dziwne też, że nikt nie chciał tych itemów...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 17:54 
Cytuj  
M1 u are so pro....... :roll: :roll: :roll:

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 18:21 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Cytuj:
Nawiasem to ten achiv mam, jesli tak Cie to interesuje. Jakos 3 tygodnie po wbiciu 80 zrobilem. A jak mialem 1/2 mialem zrobiona to i tak po linknieciu mnie wszedzie praktycznie invovali.

W 3 tygodnie po wbiciu 80 wszystkie itemy lvl 213?? Niezły fart w dropach na naxx 25. Skoro Cię nie boostowali to dziwne też, że nikt nie chciał tych itemów...


nie az taki fart.. 6-7 itemow za emblemy, z AH mozna wciagnac z 5-6 213, 213+ilvl.. z weaponami tylko farta mialem, tu przyznam.. i nie tylko w dropach na naxx25.. majac crafty/gear za badge/troche naxx10/25 gearu spokojnie juz na uld10 mozna isc z podobnie gearnietym party i keeperow skladac :)


Kabraxis napisał(a):
M1 u are so pro....... :roll: :roll: :roll:


go go, juz niedlugo 3k postow, wtedy to dopiero bedziesz mial e-pena :).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.