mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 22:18 
Cytuj  
Kod:
We wanted to give everyone a very early heads-up that, in response to player requests, we’re developing a new service for World of Warcraft that will allow players to change their faction from Alliance to Horde or Horde to Alliance. There’s still much work to do and many details to iron out, but the basic idea is that players will be able to use the service to transform an existing character into a roughly equivalent character of the opposing faction on the same realm. Players who ended up creating and leveling up characters on the opposite factions from their friends have been asking for this type of functionality for some time, and we’re pleased to be getting closer to being able to deliver it.

As with all of the features and services we offer, we intend to incorporate the faction-change service in a way that won’t disrupt the gameplay experience on the realms, and there will be some rules involved with when and how the service can be used. The number of variables involved increases the complexity of implementing this service, but we plan to take the time needed to ensure that it lives up to expectations before officially rolling it out. We’ll go into much more detail on all of this here at World of Warcraft Community Site as development progresses. In the meantime, we wanted to let you know that because this type of functionality requires extensive internal testing well in advance of release, you may be seeing bits and pieces of the service in the test builds we use for the public test realms moving forward.

in before 'blizard hce moih piniendzy'

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 22:22 
Cytuj  
Ktorym guzikiem sie quituje wowa?


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 22:38 
Cytuj  
Jestem ciekaw kiedy beda oficjalnie sprzedawac Tier items za $.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 22:46 
Cytuj  
cypis napisał(a):
in before 'blizard hce moih piniendzy'


Ale serio nie ma potrzeby pisania czegoś takiego, ten news mówi sam za siebie.

Chciwość i pazerność ludzka nie zna granic.

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 22:48 
Cytuj  
A co w tym zlego? to bylo pewne tak samo jak jest pewne ze bedzie mozna zmienic kiedys rase, ale nie widze w tym nic zlego dopoki nie bedzie mozliwosci kupienia itemow :)


_________________
Emenems

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 22:53 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Chciwość i pazerność ludzka nie zna granic.


Chciwość i pazerność? Może, głupota na pewno. Blizzard nie tak dawno miał dobrą opinię wśród graczy i dla kilku groszy chcą to zepsuć, po takich ruchach gracze zaczną odchodzić, a nowy mmorpg od nich będzie miał utrudniony start. Do tego to co robią z większym patchem do sc poprawiającym grafikę w grze spowoduje że mogą nawet sprzedać mniej pudełek niż potrzeba żeby zacząć na grze zarabiać.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 23:05 
Cytuj  
co wy gadacie? Po prostu brakuje im pieniedzy na nowy MMO ^^

a tak serio, to jeden sukces napedza kolejne. Jakby ludzie nie korzystali z Payment services to by nie wprowadzali kolejnych.

Blizzard moglby wprowadzic cos takiego, ale za darmo i na tej zasadzie ze dzialaloby to tylko w jedna strone, w zalerznosci od tego jaki jest stosunek alliance-horde na danym serwerze. Wyrównałoby to ilosc graczy we frakcjachi i wszyscy by byli happy.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 03:51 
Cytuj  
ciekaw jestem jak rozwiążą kilka aspektów w grze, które raczej ciężko będzie rozwiązywać taśmowo:

prosty przykład:
-wintersaber mount z winterspring
-questy do loremastera, każdy Q ma przecież inne ID, co zresztą nawet widać na WG, gdzie można robić Q atakując i broniąc,
-hmm Tabardy te unikalne, np AB tabard?


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 05:46 
Cytuj  
Pisali ze nie chca robic race change bo beda fotm rerolle, a to jest prawie to samo. :d

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 06:07 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ale serio nie ma potrzeby pisania czegoś takiego, ten news mówi sam za siebie.

Chciwość i pazerność ludzka nie zna granic.

8/10
Chyba, ze nie trollujesz i naprawde jestes swiecie oburzony tak jak jak magpies. Dopoki te zmiany nie maja zadnego wplywu na gameplay moga sobie wprowadzac nawet mozliwosc tautowania imion na dupie postaci za $$.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 06:27 
Cytuj  
Mnie to na maxa bawi jak ludzie postrzegaja blizza jak jakas agencje uzytku publicznego ;) ludzie ogarnijcie sie, normalna firma ktora chce zarabiac. do tego uwazam ze i tak mamy tyle lat zabawy za cene raptem dodatkow. zeby bylo to na konsoli to pewnie ze kazdego major patcha by wam bulic kazali.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 07:28 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
tyle lat zabawy za cene raptem dodatkow


Za darmo grasz ?

W sumie jak poczytać sobie oficjalne forum WoW-a to coraz więcej postów o quitowaniu jest no i po co jakiś "WoW-killer" skoro devsi sami zabiją swoją grę ^_^

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 08:24 
Cytuj  
zarabiac kosztem graczy ? eeehhhhhhh

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 08:32 
Cytuj  
Phi, a ja myslalem, ze juz w tbc ujebali lore.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 08:46 
Cytuj  
Gracze beda odchodzic z gry bo mozna zmienic frakcje? Co za bzdura.

Nie wiem jak rozwiaza sprawe questow i przedmiotow charakterystycznych dla danej frakcji ale poza tym taka usluga nie bedzie dawala nikomu przewagi. Wiec jak dla mnie nie ma problemu, chca na tym zarabiac? Maja do tego prawo.
Cytuj:
ciekaw jestem jak rozwiążą kilka aspektów w grze, które raczej ciężko będzie rozwiązywać taśmowo:

prosty przykład:
-wintersaber mount z winterspring
-questy do loremastera, każdy Q ma przecież inne ID, co zresztą nawet widać na WG, gdzie można robić Q atakując i broniąc,
-hmm Tabardy te unikalne, np AB tabard?

Niedlugo ma wejsc horde-only mount (raptor), ktory mozna bedzie zdobyc w Un'goro. Wiec moga je zamienic miejscami. Farma tego mounta ma chyba trwac cos kolo paru tygodni (dokladnie nie wiem, trzeba by sprawdzic).
Saw666 napisał(a):
zarabiac kosztem graczy ? eeehhhhhhh

Buehehehe
tomugeen napisał(a):
Phi, a ja myslalem, ze juz w tbc ujebali lore.

A jaki to ma zwiazek z lore?
Normalnie gracz musial by skasowac wszystkie postaci, i nastepnie zalozyc postac po przeciwnej stronie. Co zajmuje sporo nakladu i czasu.
W przypadku platnej zamiany placi sie wlasnie za ten czas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 09:37 
Cytuj  
cypis napisał(a):

Chyba, ze nie trollujesz i naprawde jestes swiecie oburzony tak jak jak magpies. Dopoki te zmiany nie maja zadnego wplywu na gameplay moga sobie wprowadzac nawet mozliwosc tautowania imion na dupie postaci za $$.


Święcie oburzony nie jestem, ale owszem pisałem na poważnie. Nie gram WoW'a bo po zrobieniu 62 levelu w TBC stwierdziłem, że ta gra nie ma do zaoferowania już nic ciekawego. Po za tym lubię jak gra ma jakieś lore.

Tutaj natomiast wyraziłem swoje zdumienie co do "pomysłowości" Blizzarda w wynajdywaniu dodatkowych źródeł dochodu.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 10:24 
Cytuj  
Chcesz miec w miare gleboki Lore? Wywal Kompa i zacznij czytac ksiazki.

Cytuj:
Piekny napisał:
tyle lat zabawy za cene raptem dodatkow


Za darmo grasz ?

W sumie jak poczytać sobie oficjalne forum WoW-a to coraz więcej postów o quitowaniu jest no i po co jakiś "WoW-killer" skoro devsi sami zabiją swoją grę ^_^


Patrzac na przykladzie np SOE to mozna by powiedziec ze tak. Dodatkow odplatnych nie masz co pare miesiecy ktorych zawartosc jest czasami naprawde zadziwiajaco skromna w stosunku do ceny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 10:33 
Cytuj  
Fajna zmiana co to komu przeszkadza? Mam swoja postac 5 lat ciesze sie ze moge zmieniac jej troche wygladac imie serwer frakcje niedlugo.
Strasznie zaluje ze nie moge zmienic mojej krowy w orka naprawde mialbym chwile wiekszy fun z grania hunterem znowu.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 11:57 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Chciwość i pazerność ludzka nie zna granic.


aktualnie jak ktos chce rerollnac horde zeby grac z ziomkami musi placic 200z za nowy acc, levelowac postac i ja ubierac od zera. podejrzewam ze usluga bedzie jednak kosztowac mniej niz 200z a i czasu sporo sie zaoszczedzi.

pvp crowd sie cieszy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 12:12 
Cytuj  
Bardziej niż pvp crow się cieszy Blizzard bo teraz jak w danej BG będą wygrywać ally/horda to ludki będą robić transfer tam i z powrotem fakt że ich marketingowcy mają niezłe pomysły jak wyssać więcej kasy z graczy.

Jakoś nie zauważyłem żeby lore w warcrafcie przewidywało jakieś cudowne zmiany płci/frakcji, kiedyś było fajnie grało sie Hordą i się miało shamanów grało się ally i się miało palków czuło się że choć trochę jedna frakcja się różni od drugiej, mam nawet głupie wrażenie że nawet klasy były bardziej "zbalansowane"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.