mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 10:32 
Cytuj  
Mam problem.

Cytuj:
Hello Seymour,

This e-mail notification is in regards to a World of Warcraft account that has just been merged into a Battle.net account. If you were not the person who performed this account merge, please click here to contact Blizzard Support.

You have successfully merged the following World of Warcraft account:

XXXXXXX -NAZWA MOJEGO ACC

into the following Battle.net account:

h***@yahoo.com

From now on, you must use your Battle.net account name and its password to play World of Warcraft. In addition, use your Battle.net account username and its password to log in to other Blizzard online services such as World of Warcraft Account Management, the World of Warcraft Armory, and the Blizzard Store.

Your World of Warcraft billing information has not been affected by this merge and is still accessed through World of Warcraft Account Management.

You should expect to receive a similar notification of this account merge which has also been sent to your Battle.net account e-mail address.

For more information, click here for answers to Frequently Asked Questions or to contact the Blizzard Billing & Account Services team.

Sincerely,
The Battle.net Account Team
Online Privacy Policy


Blizzard napisał mi, że moje account zostało wcielone w jakieś inne. Mam wszystkie dane, tylko że co z tego skoro ten złodziej też chyba musi je mieć żeby dokonać połączenia kont. W ogóle jak to możliwe? Z nikim nie share'owałem mojego konta, komputer mam raczej czysty. Co teraz zrobić? Zadzwonić czy napisać?

PS.
Na acc niby niczego specjalnego nie było... było opłacone trialem TBC, bez rozwinięcia WotLK/TBC bez prepaida, bez żadnej postaci 60-80, no ale kurwa...
PPS
Ja nie Seymour.


_________________
DotA

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 10:45 
Cytuj  
Jak próbowałem zmienić maila przez wow-europe to wyskoczył komunikat:
Cytuj:
You cannot change the email address associated with this account because it is bound to a Blizzard Account.


_________________
DotA

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 10:46 
Cytuj  
Tak mi sie wydaje ze powinienes kliknac...
Kod:
 If you were not the person who performed this account merge, please click here to contact Blizzard Support.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 10:57 
Cytuj  
Wchodz mi wtedy strona Contact Billing:
http://eu.blizzard.com/support/article. ... leId=23210


_________________
DotA

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 11:10 
Cytuj  
to zadzwoń ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 11:11 
Cytuj  
To wtedy do nich dzwonisz

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 11:18 
Cytuj  
2 tygodnie temu sam robiłem merge moich 2 kont WoW'a do konta battle.net. Problem w tym, że jeśli znasz login i hasło do czyjegoś konta bez problemowo możesz je połączyc pod swoje konto battle.net wtedy dane automatycznie na domnienamym twoich koncie zmieniają właściciela na Ciebie. Przykładowo kupiłem sobie konto z magiem pół roku temu na Pana XXX po mergu aktualnym właścicielem jesteś ty czyli Pan XXZ. Fajna bania nie podajesz sekretnych haseł itd. poprostu wstukujesz login i hasło i voila konto jest twoje. Jedynym utrudnieniem jest to, że jeśli chcesz przenieść postać np. z konta na konto czy z servera na inny masz ograniczenie 30 dni (choć nie jestem pewien czy dobrze przeczytałem tę informację).


Posty: 34
Dołączył(a): 18.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 16:06 
Cytuj  
a można za darmo przenosić te postacie ? konta na 1 nazwisko są w moim przypadku

*

Posty: 61
Dołączył(a): 15.12.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 17:35 
Cytuj  
Rozwiązali sprawe ? Z moją się bawią od miesiąca ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 17:57 
Cytuj  
Mam to samo, dzisiaj. Wyslalem im webforma.


_________________
Pawson#2704

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 18:42 
Cytuj  
gg blizz ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2009, 18:47 
Cytuj  
ja sam zrobiłem merge i logowałem sie przez strone battlenetu do konta wow.

po zdrobieniu merge nie loguje się na wow eu. nie polecam tego bo logowanie do klienta zaczeło być dużo dłuższe i czasem były kłopoty z autoryzacją.


_________________
psn

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 10:29 
Cytuj  
Deshroom wróciłeś do wow?:D


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 10:43 
Cytuj  
nie.
konto battlenet umożliwia złożenie aplikacji do beta starcrafta i diablo

logowanie testowałem podczas 10 dniowego triala.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 11:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja sam zrobiłem merge i logowałem sie przez strone battlenetu do konta wow.

po zdrobieniu merge nie loguje się na wow eu. nie polecam tego bo logowanie do klienta zaczeło być dużo dłuższe i czasem były kłopoty z autoryzacją.

E powiem szczerze, ze takich problemow nie zauwazylem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 11:34 
Cytuj  
możliwe, że tylko ja miałem taki problem. było to ponad miesiąc temu przez kilka dni, ale akurat po połączeniu kont. teraz nie mam możliwości sprawdzić.


_________________
psn

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 12:29 
Cytuj  
da sie odzyskac acc po polaczeniu z acc BN ? jesli na acc byly inne dane niz na BN ?

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 09:03 
Cytuj  
Witam mam pytanie:

Jakis czas temu kupilem nowe konto do wowa. Dzis zrobilem merga tego konta z moim na BN, zaraz po zaladowaniu danych zapytalo Czy jestes jedynym wlascicielem ACC? - dalem Confirm i polecialo.

Teraz mam takie pytanie - w razie jakich kolwiek problemow z kontem musze uzywac danych osobowych typa od konta? tj ID scanu czy mam uzywac danych z mojego konta na BN?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 09:35 
Cytuj  
"Domergowalem" konto wow do mojego konta battle.net, teraz loguje sie do wow podajac moj adres mail i haslo z konta battle.net. Pytanie - co sie stanie jak dolacze kolejne konto wow do mojego battlenetowego? Po pierwsze, czy ktos z was to robil i jest to mozliwe? Po drugie jezeli jest (a w sumie czemu nie) to po zalogowniu sie na dane z battle.net do wow, potem pojawia sie wybor z ktorego wowa gram? Bo przy jednym koncie od razu sa postacie. Druga sprawa to czy po zmergowanieu kilku kont, ktore mialy rozne dane adresowe, zmieniaja sie ich dane na tyle ze mozna teraz migrowac sobie swobodnie postacie miedzy kontami?

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 09:53 
Cytuj  
Ja zmergowalem 2 acc. Po zalogowaniu sie do wowa bedziesz mial do wyboru "orginalne" nazwy kont wybierasz konkretne i grasz.

Tak mialem przy 1 logowaniu teraz pod miejscem loginu do wowa pojawil sie rozsowalny paske z nazwami kont i zmieniasz tam i loguje cei na to na ktore chcesz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.