mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 19:17 
Cytuj  
lubisz jesc w mcdonaldzie ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 20:08 
Cytuj  
Blota napisał(a):
lubisz jesc w mcdonaldzie ?


A co liczysz na napiwek?

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 20:21 
Cytuj  
/popcorn :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 20:24 
Cytuj  
Spoko moze bedzie mieso :D

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 20:25 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Blota napisał(a):
lubisz jesc w mcdonaldzie ?


A co liczysz na napiwek?


nie wystarczy mi świadomość ,ze łykasz nie tylko to za co placisz

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 22:59 
Cytuj  
qrde ;d jakbym wiedzial ze bedzie taki spam to bym nic nie pisal o studiach ;d


_________________
~~

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2009, 10:05 
Cytuj  
Ja nie miałem na moich studiach marketingu na żadnym semestrze, ani też nie prowadzę firmy (etatowy się kłania), więc od razu zaznaczę, że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, jednakże:

Nie wchodząc w kompetencję pana biznesmena ani młodego adepta marketingu, pragnę zauważyć, iż XBOX 360 był np. w UK sprzedawany poniżej kosztów produkcji (ażeby prawdopodobnie stratę odbić sobie poźniejszymi produktami dedykowanymi do tej konsoli) 8)

Ale ja tam się nie znom, liście zamiatom pod biurowcem :P (albo pewnie stratedzy Microsoftu nie mieli marketingu na 3cim semestrze)

Widząc zacięcie pojawiające się w tym topiku, od razu uprzedzam, że ten post nie miał na celu kogokolwiek obrazić ani czyichkolwiek kompetencji kwestionować

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2009, 10:13 
Cytuj  
atilia napisał(a):
pragnę zauważyć, iż XBOX 360 był np. w UK sprzedawany poniżej kosztów produkcji (ażeby prawdopodobnie stratę odbić sobie poźniejszymi produktami dedykowanymi do tej konsoli) 8)

Z tego co się orientuję, to normalna praktyka w przypadku konsol i tylko Ninny się wybiło (dlatego Wii i DS są jak na osiągi takie drogie, a ich ceny nie spadają).


_________________
Obrazek

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2009, 10:59 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Ja nie miałem na moich studiach marketingu na żadnym semestrze, ani też nie prowadzę firmy (etatowy się kłania), więc od razu zaznaczę, że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, jednakże:

Nie wchodząc w kompetencję pana biznesmena ani młodego adepta marketingu, pragnę zauważyć, iż XBOX 360 był np. w UK sprzedawany poniżej kosztów produkcji (ażeby prawdopodobnie stratę odbić sobie poźniejszymi produktami dedykowanymi do tej konsoli) 8)

Ale ja tam się nie znom, liście zamiatom pod biurowcem :P (albo pewnie stratedzy Microsoftu nie mieli marketingu na 3cim semestrze)

Widząc zacięcie pojawiające się w tym topiku, od razu uprzedzam, że ten post nie miał na celu kogokolwiek obrazić ani czyichkolwiek kompetencji kwestionować

ale zauwaz ile jeszcze zarabiaja za kozystanie z netu :P bo platne to ;P


_________________
~~

*

Posty: 169
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 20:33 
Cytuj  
Rivales napisał(a):
mnie bardziej zastanawia to
http://www.allegro.pl/item690229138_wor ... ioooo.html

to juz 2 lub 3 allegrowicz, który pre paidy po tak niskiej cenie wystawia. Obserwowałem 2 pozostałych i dostawali same pozytywy a sprzedali koło 50 sztuk.


Auckaj zamknieta przez allegro, wszystko jasne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 21:38 
Cytuj  
gdybyś przeczytał drugą stronę topic'u to byś wiedział ;p

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 00:03 
Cytuj  
komuna niby odeszla a i tak strach sie studiami chwalic


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2009, 10:28 
Cytuj  
kurczaki, fajny topic :] muszę częsciej tu zaglądnywać


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 15:46 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
"No jednak kretynow nie brakuje....zazdroscisz?Zawisc?Typowy POlak... "

Nie... to ty zachowales sie jak kretyn i burak, reagujac na zaczepke slowna na forum internetowym wymienieniem swoich domniemanych (pomijajac juz fakt ze chuj kogos tutaj interesuje czy jestes Gazela czy tam innym zwierzeciem biznesu) osiagniec zyciowych. Chwalac sie, wywyzszajac i opisujac jako jakiegos "biznesmena" dla mnie jestes smiesznym pioneczkiem, ktory reaguje piana na kazde slowo napisane o sobie.

Tak wiec.... odpusc pan i zniknij.


"Jestem fanem gier mmo i dlatego tutaj przebywam, nie wiaze sie to z tematem."


To wykorzystuj to forum do pisania o MMO a nie o swojej gazeli czy kierowniku ktory pewnie skonczyl MIT bo byle kogo w tak zajebistej forie sie pewnie nie zatrudnia.

Jedynym typowo "polaczkowym" zachowaniem w tym temacie bylo twoje "panie biznesmanie". Smiechu warte.


A ty widze masz ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem.Cofnij sie Panie Kolego o pare postow wyzej i spojrz czego sie to tyczylo.
Twoj post pokazuje tylko ze jestes jakis zasranym studencina, ktory zbiera na piwo pod akademikiem albo kolejnym bezrobotnym zyjacym na zasilku.
Ja nie mialem sie zamiaru nizczym chwalic tylko poprze to potwierdzic swoja jakas tam wiedze.Natomist jak zwykle zawisc naszych rodakow bierze gore nad zdrowym rozsadkiem,smutne i przykre...


1. co ty chlopie wiesz o zyciu ? stereotypy o studentach ? zapraszam na dowolny wydzial np fizyki/ matematyki lepszej uczelni i zobaczymy twoje umiejetnosci i kto tu na piwo zbiera a kto na nastepne ksiazki...
2. zdrowy rozsadek ? hmmm kolejna dawka doswiadczenia o zyciu - wg matematyki w 2020 nie bedzie miejsca na dodatkowy 1 mld luzi - co mam zaczac wybijac juz ten mld pod nastepny lub niedopuscic do ich narodzin..czlowieku ogarnij sie..

k4czy napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Prosta z tego wszytkiego wychodzi puenta......... jesli kurwa nie masz nic madrego do napisania to kurwa nie pisz.

Chyba ze tak jak ja lubiosz od czasu do czasu maly flamik z nudow. :-)

"Po czym ja przedstawilem swoje racje"

jakie racje? ? "mam firme, skonczylem cos tam i mam zajebistego kierownika" to sa racje? To ja koncze rozmowe. CU

No czyba ze chciales nam przekazac zebysmy rzucili w pizdu studia bo to sie nam nie przyda - dzieki za rade. Ogolnie nie potrafie zrozumiec po co wyskoczyles z tym wszytkim. I mozesz pisac nawet do jutra, dla mnie to bylo chwalene sie i proba zrobienia wrazenia. Fail.


No wydaje mi sie ze Ty nie powinienes rezygnowac z edukacji, choc i tak wydaje mi sie ze jest to dosc duza porazka dla ministra edukacji jesli Ciebie z taka umiejtnoscia czytania dopuscili gdzies powyzej 2 klasy szkoly podstawowej.

Ja matolku probowalem powiedziec iz szkola wyzsza nic wielkiego nie daje (na swoim przykladzie jesli chodzi tutaj o ZiM), tak samo jak nauka na prawo jazdy, wyjzedzisz iles tam godzin ale nauczysz sie jezdzic dopiero po tym jak sam wsiadziesz za kierownice.To tyle z mojej strony.Az zal...

"oł je bejbe mor mor !" by powiedzial ktos w wowie
co nam daje prawo jazdy - to ze nie dostaniesz samochod w plecy przy ew kontroli (czasami ale to czasami zdarza sie na nia wpasc)
"zal" to slowo jest chyba kluczowe dla dzieci grajacych w cs'a (przedzial wiekowy 12-16 - trolle i noobs),
szkola wyzsza nic nie daje to kolejna teoria spisku - idz po liceum wykladac matme na uniwerku ;o ?

k4czy napisał(a):
Blota napisał(a):
czepiacie się ! takie "sarny biznesu" nie zwracają uwagi na takie szczegóły jak ortografia !

a ty juz nie sieĆ przez kompie miSZCZÓ ciENteI riposty tylko idz do tej super zonki bo jak ja bym mieszkal ze swoja kobita bez starych to bym nie mial czasu na spamowanie (ahhh te hormony od pryszczy) :oops: :oops: :oops:


Hehe dokladnie,tylko pamietaj jak kiedys do tego dojdzie to sie dobrze zabezpieczaj zeby wiecej takich debili na swiat nie przyszlo jak Ty.

o chlopaki czyzby Einstein albo kolejny Feynman nam sie objawil ?

k4czy napisał(a):
Blota napisał(a):
lubisz jesc w mcdonaldzie ?


A co liczysz na napiwek?

logicznie to znasz swojego rozmowce to mu dajesz napwiek to jadasz w mcdonaldzie..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.