mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 12:22 
Cytuj  
jeszcze napisz swoje dochody i pochwały - a potem idz szukac baby bo siedziec na forum dla dzieci to musisz byc bardzo "zapracowany" zawodowo i prywatnie... tylko takie male wjebanie sie w temat w innym dziale niz moj

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 13:11 
Cytuj  
Blota napisał(a):
jeszcze napisz swoje dochody i pochwały - a potem idz szukac baby bo siedziec na forum dla dzieci to musisz byc bardzo "zapracowany" zawodowo i prywatnie... tylko takie male wjebanie sie w temat w innym dziale niz moj


No jednak kretynow nie brakuje....zazdroscisz?Zawisc?Typowy POlak...

Na tym forum siedze od lat i mysle ze nikomu nic do tego.Jestem fanem gier mmo i dlatego tutaj przebywam, nie wiaze sie to z tematem.Jesli chodzi o kobiete, to mam i nie narzekam (date slubu tez Ci podac?:D)

A ty idz wyciskac pryszcze przed lustrem albo wez sie do roboty...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 13:49 
Cytuj  
"No jednak kretynow nie brakuje....zazdroscisz?Zawisc?Typowy POlak... "

Nie... to ty zachowales sie jak kretyn i burak, reagujac na zaczepke slowna na forum internetowym wymienieniem swoich domniemanych (pomijajac juz fakt ze chuj kogos tutaj interesuje czy jestes Gazela czy tam innym zwierzeciem biznesu) osiagniec zyciowych. Chwalac sie, wywyzszajac i opisujac jako jakiegos "biznesmena" dla mnie jestes smiesznym pioneczkiem, ktory reaguje piana na kazde slowo napisane o sobie. Ktorego to tak zabolalo ze jakis studencik smie napisac cos o nim ze musial wymienic swoje sukcesy aby sie dowartosciowac i pokazac maluczkim gdzie ich miejsce. Weak.

Tak wiec.... odpusc pan i zniknij.


"Jestem fanem gier mmo i dlatego tutaj przebywam, nie wiaze sie to z tematem."


To wykorzystuj to forum do pisania o MMO a nie o swojej gazeli czy kierowniku ktory pewnie skonczyl MIT bo byle kogo w tak zajebistej firmie sie pewnie nie zatrudnia.

Jedynym typowo "polaczkowym" zachowaniem w tym temacie bylo twoje "panie biznesmanie". Smiechu warte.


Na dowidzenia smiem stwierdzic ze ja wiem wiecej o ekonomii i marketingu niz ty i twoj kierownik razem wzieci.... i? PLZ napisz nam cos jeszcze o swojej firmie... albo o kierowniku bo jego postac naprawde mnie zafascynowala..... sypiacie ze soba? :-)


Ostatnio edytowano 21 lip 2009, 13:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 13:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"No jednak kretynow nie brakuje....zazdroscisz?Zawisc?Typowy POlak... "

Nie... to ty zachowales sie jak kretyn i burak, reagujac na zaczepke slowna na forum internetowym wymienieniem swoich domniemanych (pomijajac juz fakt ze chuj kogos tutaj interesuje czy jestes Gazela czy tam innym zwierzeciem biznesu) osiagniec zyciowych. Chwalac sie, wywyzszajac i opisujac jako jakiegos "biznesmena" dla mnie jestes smiesznym pioneczkiem, ktory reaguje piana na kazde slowo napisane o sobie.

Tak wiec.... odpusc pan i zniknij.


"Jestem fanem gier mmo i dlatego tutaj przebywam, nie wiaze sie to z tematem."


To wykorzystuj to forum do pisania o MMO a nie o swojej gazeli czy kierowniku ktory pewnie skonczyl MIT bo byle kogo w tak zajebistej forie sie pewnie nie zatrudnia.

Jedynym typowo "polaczkowym" zachowaniem w tym temacie bylo twoje "panie biznesmanie". Smiechu warte.


A ty widze masz ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem.Cofnij sie Panie Kolego o pare postow wyzej i spojrz czego sie to tyczylo.
Twoj post pokazuje tylko ze jestes jakis zasranym studencina, ktory zbiera na piwo pod akademikiem albo kolejnym bezrobotnym zyjacym na zasilku.
Ja nie mialem sie zamiaru nizczym chwalic tylko poprze to potwierdzic swoja jakas tam wiedze.Natomist jak zwykle zawisc naszych rodakow bierze gore nad zdrowym rozsadkiem,smutne i przykre...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 13:59 
Cytuj  
"Twoj post pokazuje tylko ze jestes jakis zasranym studencina, ktory zbiera na piwo pod akademikiem albo kolejnym bezrobotnym zyjacym na zasilku. "

Psychoanaliza godna mistrzow - minales sie jednak z powolaniem.
TEgo pewnie tez uczy kierowanie firma.


"Ja nie mialem sie zamiaru nizczym chwalic tylko poprze to potwierdzic swoja jakas tam wiedze"

LOL swoja wiedze potwierdzilbys piszac normalnie i madrze a nie " jestem kurwa biznesmanem i chuja sie znacie, prowadze firme 65 lat i wiem wiecej ile cale wydzialy studentow razem wziete".

Pionem jestes i tyle. Wracaj do budy z ktorej wyszles i nie wpierdalaj sie temat o grze w ktora pewnie nawet nie grasz i w tematy na ktorych sie nie znasz bo do tej pory nie napisales nic na temat natomiast sporo o sobie - co nikogo nie obchodzi. Koles napisal cos tam o marketingu a ty go zaczales wysmiewac i atakowac tych ktorzy ci probowali zwrocic uwage, piszac przy tym nic o ekonomii i marketingu za to jakies pierdoly o tym ze masz firme i kierownika magazynu i dlatego jestes madrzejszy od studenta ktory pisal na temat - OK, SPOKO, jestes zajebisty - tylko juz wypiedalaj.

Krotko - chcesz sie chwalic - nie tutaj.


Ostatnio edytowano 21 lip 2009, 14:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 14:03 
Cytuj  
Albo postaram sie to Tobie unaocznic, bo pewnie Twoja krotkowzrocznosc i zawisc przeslonia sens mojej wypowiedzi:

Takze :

Kolega napisal :

"Posted: 20 Jul 2009 17:07 Post subject: Quote Edit Ignore

jako ze przez 3 semestr mialem marketing to wiem ze nikt by nie wystawil po takich kosztach produktu bo to by im sie nie oplacalo, firma musi zarabiac przynosic zyski a nie tylko minimalne
--------------------------------------------------------------------------------------
Ja odpisalem:

"53smurf wrote:
jako ze przez 3 semestr mialem marketing to wiem ze nikt by nie wystawil po takich kosztach produktu bo to by im sie nie oplacalo, firma musi zarabiac przynosic zyski a nie tylko minimalne



Widze ze nam sie nowy Bill Gates narodzil "
-------------------------------------------------------------------------------------
I po chwili jakis sredni inteligent nie znajacy sie na zartach odpisal:

k4czy wrote:
53smurf wrote:
jako ze przez 3 semestr mialem marketing to wiem ze nikt by nie wystawil po takich kosztach produktu bo to by im sie nie oplacalo, firma musi zarabiac przynosic zyski a nie tylko minimalne



Widze ze nam sie nowy Bill Gates narodzil


kolega tylko napisal jego doswiadczenie w danym temacie, które uwiarygodniłoby jego wypowiedz na ten temat, a tu jakis sarkastyczny kretyn zawsze sie znajdzie


-------------------------------------------------------------------------------------


Po czym ja przedstawilem swoje racje , co tacy pokroju Ciebie uznali za wymierzony policzek od "biznesmena" mimo iz wyraznie zaznaczylem ze nie jest to kwestia chwalenia , tylko i wylacznie poparcia moich slow (a tak BTW przed kim ja mam sie tutaj chwalic?Bog Cie opuscil?, ja jestem wystarczajaco dowartosciowany).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 14:09 
Cytuj  
Prosta z tego wszytkiego wychodzi puenta......... jesli kurwa nie masz nic madrego do napisania to kurwa nie pisz.

Chyba ze tak jak ja lubiosz od czasu do czasu maly flamik z nudow. :-)

"Po czym ja przedstawilem swoje racje"

jakie racje? ? "mam firme, skonczylem cos tam i mam zajebistego kierownika" to sa racje? To ja koncze rozmowe. CU

No czyba ze chciales nam przekazac zebysmy rzucili w pizdu studia bo to sie nam nie przyda - dzieki za rade. Ogolnie nie potrafie zrozumiec po co wyskoczyles z tym wszytkim. I mozesz pisac nawet do jutra, dla mnie to bylo chwalene sie i proba zrobienia wrazenia. Fail.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 14:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Prosta z tego wszytkiego wychodzi puenta......... jesli kurwa nie masz nic madrego do napisania to kurwa nie pisz.

Chyba ze tak jak ja lubiosz od czasu do czasu maly flamik z nudow. :-)

"Po czym ja przedstawilem swoje racje"

jakie racje? ? "mam firme, skonczylem cos tam i mam zajebistego kierownika" to sa racje? To ja koncze rozmowe. CU

No czyba ze chciales nam przekazac zebysmy rzucili w pizdu studia bo to sie nam nie przyda - dzieki za rade. Ogolnie nie potrafie zrozumiec po co wyskoczyles z tym wszytkim. I mozesz pisac nawet do jutra, dla mnie to bylo chwalene sie i proba zrobienia wrazenia. Fail.


No wydaje mi sie ze Ty nie powinienes rezygnowac z edukacji, choc i tak wydaje mi sie ze jest to dosc duza porazka dla ministra edukacji jesli Ciebie z taka umiejtnoscia czytania dopuscili gdzies powyzej 2 klasy szkoly podstawowej.

Ja matolku probowalem powiedziec iz szkola wyzsza nic wielkiego nie daje (na swoim przykladzie jesli chodzi tutaj o ZiM), tak samo jak nauka na prawo jazdy, wyjzedzisz iles tam godzin ale nauczysz sie jezdzic dopiero po tym jak sam wsiadziesz za kierownice.To tyle z mojej strony.Az zal...

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 15:15 
Cytuj  
Cytuj:
No jednak kretynow nie brakuje....zazdroscisz?Zawisc?Typowy POlak...


no zazdroszcze ci tego ,ze jestes zajebiscie spelniony w zyciu i mozesz pochwalic sie fajna zona w internecie... bo jestem polakiem i powiem wiecej czuje sie z tym prawie zajebiscie !

Cytuj:
A ty idz wyciskac pryszcze przed lustrem albo wez sie do roboty...


nie musialem wyciskac bo mialem mydlo ale moze masz z tym inne doswiadczenia, ogolnie to sa wakacje i bys pojechal gdzies z zona zeby sie odstresowac bo bycie tym zajebistym kolesiem z zajebista zona co sie spina na forum o grach komputerowych moze byc strasznie stresujace.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 15:54 
Cytuj  
Pewnie zona wyjechala z tym madrym kierownikiem.... :oops: :oops: :oops:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 16:11 
Cytuj  
Hm...no przeczytalem dwa razy az te wasze posty i jakos wogole nie widze zeby cokolwiek wnosily do dyskusji.Tylko i wylacznie jakies debilizmy wyssane zpalca,zero argumentow.Domyslalem sie za tylko na to Was stac , takze sie nie zawiodlem zieff ...

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 16:20 
Cytuj  
chyba NASZE posty... dobra drama nie jest zla !

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 17:33 
Cytuj  
Cytuj:
Hm...no przeczytalem dwa razy az te wasze posty i jakos wogole nie widze zeby cokolwiek wnosily do dyskusji.Tylko i wylacznie jakies debilizmy wyssane zpalca,zero argumentow.Domyslalem sie za tylko na to Was stac , takze sie nie zawiodlem zieff ...

Cytuj:
Ja matolku probowalem powiedziec iz szkola wyzsza nic wielkiego nie daje (na swoim przykladzie jesli chodzi tutaj o ZiM), tak samo jak nauka na prawo jazdy, wyjzedzisz iles tam godzin ale nauczysz sie jezdzic dopiero po tym jak sam wsiadziesz za kierownice.To tyle z mojej strony.Az zal...


Dziwne, że taki wspaniały biznesmen z gazelą nie wie, że po znakach interpunkcyjnych stawia się spację. Pewnie niejedno pismo w swoim życiu napisałeś, skoro za Tobą taka cudowna przeszłość, a niestety dalej średnio idzie.

I tak, jeśli chodzi o interpretację Twoich słów - to było zwykłe chwalenie się, a jeśli rzucenie nazwą "Gazele Biznesu" miało udowodnić Twoją wiedzę w temacie marketingu i zarządzania to gratuluję pomysłowości.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 17:40 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Cytuj:
Hm...no przeczytalem dwa razy az te wasze posty i jakos wogole nie widze zeby cokolwiek wnosily do dyskusji.Tylko i wylacznie jakies debilizmy wyssane zpalca,zero argumentow.Domyslalem sie za tylko na to Was stac , takze sie nie zawiodlem zieff ...

Cytuj:
Ja matolku probowalem powiedziec iz szkola wyzsza nic wielkiego nie daje (na swoim przykladzie jesli chodzi tutaj o ZiM), tak samo jak nauka na prawo jazdy, wyjzedzisz iles tam godzin ale nauczysz sie jezdzic dopiero po tym jak sam wsiadziesz za kierownice.To tyle z mojej strony.Az zal...


Dziwne, że taki wspaniały biznesmen z gazelą nie wie, że po znakach interpunkcyjnych stawia się spację. Pewnie niejedno pismo w swoim życiu napisałeś, skoro za Tobą taka cudowna przeszłość, a niestety dalej średnio idzie.

I tak, jeśli chodzi o interpretację Twoich słów - to było zwykłe chwalenie się, a jeśli rzucenie nazwą "Gazele Biznesu" miało udowodnić Twoją wiedzę w temacie marketingu i zarządzania to gratuluję pomysłowości.


Hm...a niby czemu mialo to sluzyc?Tzn moze inaczej, czemu innemu by mialo sluzec niz powyzszemu celowi?Osiwec mnie plox.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 18:51 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
ClouD napisał(a):
Cytuj:
Hm...no przeczytalem dwa razy az te wasze posty i jakos wogole nie widze zeby cokolwiek wnosily do dyskusji.Tylko i wylacznie jakies debilizmy wyssane zpalca,zero argumentow.Domyslalem sie za tylko na to Was stac , takze sie nie zawiodlem zieff ...

Cytuj:
Ja matolku probowalem powiedziec iz szkola wyzsza nic wielkiego nie daje (na swoim przykladzie jesli chodzi tutaj o ZiM), tak samo jak nauka na prawo jazdy, wyjzedzisz iles tam godzin ale nauczysz sie jezdzic dopiero po tym jak sam wsiadziesz za kierownice.To tyle z mojej strony.Az zal...


Dziwne, że taki wspaniały biznesmen z gazelą nie wie, że po znakach interpunkcyjnych stawia się spację. Pewnie niejedno pismo w swoim życiu napisałeś, skoro za Tobą taka cudowna przeszłość, a niestety dalej średnio idzie.

I tak, jeśli chodzi o interpretację Twoich słów - to było zwykłe chwalenie się, a jeśli rzucenie nazwą "Gazele Biznesu" miało udowodnić Twoją wiedzę w temacie marketingu i zarządzania to gratuluję pomysłowości.


Hm...a niby czemu mialo to sluzyc?Tzn moze inaczej, czemu innemu by mialo sluzec niz powyzszemu celowi?Osiwec mnie plox.


Osiwieć to można od czytania takich byków.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 18:56 
Cytuj  
czepiacie się ! takie "sarny biznesu" nie zwracają uwagi na takie szczegóły jak ortografia !

a ty juz nie sieĆ przez kompie miSZCZÓ ciENteI riposty tylko idz do tej super zonki bo jak ja bym mieszkal ze swoja kobita bez starych to bym nie mial czasu na spamowanie (ahhh te hormony od pryszczy) :oops: :oops: :oops:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 19:02 
Cytuj  
Blota napisał(a):
czepiacie się ! takie "sarny biznesu" nie zwracają uwagi na takie szczegóły jak ortografia !

a ty juz nie sieĆ przez kompie miSZCZÓ ciENteI riposty tylko idz do tej super zonki bo jak ja bym mieszkal ze swoja kobita bez starych to bym nie mial czasu na spamowanie (ahhh te hormony od pryszczy) :oops: :oops: :oops:


Hehe dokladnie,tylko pamietaj jak kiedys do tego dojdzie to sie dobrze zabezpieczaj zeby wiecej takich debili na swiat nie przyszlo jak Ty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 19:02 
Cytuj  
borboun napisał(a):
k4czy napisał(a):
ClouD napisał(a):
Cytuj:
Hm...no przeczytalem dwa razy az te wasze posty i jakos wogole nie widze zeby cokolwiek wnosily do dyskusji.Tylko i wylacznie jakies debilizmy wyssane zpalca,zero argumentow.Domyslalem sie za tylko na to Was stac , takze sie nie zawiodlem zieff ...

Cytuj:
Ja matolku probowalem powiedziec iz szkola wyzsza nic wielkiego nie daje (na swoim przykladzie jesli chodzi tutaj o ZiM), tak samo jak nauka na prawo jazdy, wyjzedzisz iles tam godzin ale nauczysz sie jezdzic dopiero po tym jak sam wsiadziesz za kierownice.To tyle z mojej strony.Az zal...


Dziwne, że taki wspaniały biznesmen z gazelą nie wie, że po znakach interpunkcyjnych stawia się spację. Pewnie niejedno pismo w swoim życiu napisałeś, skoro za Tobą taka cudowna przeszłość, a niestety dalej średnio idzie.

I tak, jeśli chodzi o interpretację Twoich słów - to było zwykłe chwalenie się, a jeśli rzucenie nazwą "Gazele Biznesu" miało udowodnić Twoją wiedzę w temacie marketingu i zarządzania to gratuluję pomysłowości.


Hm...a niby czemu mialo to sluzyc?Tzn moze inaczej, czemu innemu by mialo sluzec niz powyzszemu celowi?Osiwec mnie plox.


Osiwieć to można od czytania takich byków.


A Ty Panie Miodek jak nie potrafisz odroznic literowki od BYKA to zapraszam spowrotem do podstawowki, moze tam Cie uswiadomia...

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 19:09 
Cytuj  
Cytuj:
Hehe dokladnie,tylko pamietaj jak kiedys do tego dojdzie to sie dobrze zabezpieczaj zeby wiecej takich debili na swiat nie przyszlo jak Ty.
ale nie powtarzaj rad od taty, musisz mniec zawsze ostatnie słowo ? :lol: :lol: :lol: :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 19:13 
Cytuj  
Blota napisał(a):
Cytuj:
Hehe dokladnie,tylko pamietaj jak kiedys do tego dojdzie to sie dobrze zabezpieczaj zeby wiecej takich debili na swiat nie przyszlo jak Ty.
ale nie powtarzaj rad od taty, musisz mniec zawsze ostatnie słowo ? :lol: :lol: :lol: :lol:


Uwazaj bo Cie Pan Miodek scignie!!!Sio do szkoly-aaa wakacje, to do McDonalda :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.