mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Czy jesteś za pozostawieniem trybu 40 raidu na 60 lvl gdy wyjdzie nowa wersja ???
tak 61%  61%  [ 47 ]
nie 39%  39%  [ 30 ]
Liczba głosów : 77
Autor Wiadomość
**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 19:41 
Cytuj  
Jak dla mnie z kolei pomysł zrobienia heroic mode instancji z lvl 10-60 byłby wprost genialny. Dlaczego? Zacząłem grać po wyjściu tBC i przez te instancje tylko przeleciałem, nie zaznałem funu z ich przejścia. Myślę, że sporo jest takich graczy jak ja ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 19:42 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Pomyślmy dlaczego... Pewnie dlatego że Naxx był w podstawce i taktyki były wszystkim b. dobrze znane.


My chyba gramy w inne gry, jeśli nie widzisz różnicy w poziomach trudności pre BC a WotlK.

Katoneo napisał(a):
Stare insty były bardzo fajne, ale dostosowanie ich do dzisiejszych standardów zajęło by blizzowi zbyt dużo czasu. Wolę nowy content niż odgrzewanie starego.


Gdyby mieli dostosować ich do dzisiejszych standardów to wystarczyło by im lekko podrasować hp bossom. Smutna prawda. To samo zrobili z Naxx.

Katoneo napisał(a):
Dobrym pomysłem za to jest postawienie serwera vanilla wow.


Prawda.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 21:26 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Lukas24MwO napisał(a):
rafgate napisał(a):
moim zdaniem właśnie instancje z podstawki były wypasione


Amen. Jestem jak najbardziej za przywróceniem starych instancji. Oby tylko Blizzard tworząc poziomy heroic do instancji rajdowych z podstawki, przywrócił stary dość trudny poziom trudności, żeby nie było sytuacji jak to 2 tygodniu po wyjściu Wotlk'a cały content był wyczyszczony.

Pomyślmy dlaczego... Pewnie dlatego że Naxx był w podstawce i taktyki były wszystkim b. dobrze znane.

Stare insty były bardzo fajne, ale dostosowanie ich do dzisiejszych standardów zajęło by blizzowi zbyt dużo czasu. Wolę nowy content niż odgrzewanie starego.

Dobrym pomysłem za to jest postawienie serwera vanilla wow.


Wlasnie ze taktyki z naxxa w vanilia wcale nie byly tak dobrze znane wszsytkim...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 21:58 
Cytuj  
jak pamietam to scholo nie bylo bardzo popularne w vanilla wlasnie z powodu ze to taki time sink :) , latwo bylo wipnac , ciezko spowrotem dotrzec :)

najmilej wspominam wlasnie Ubrs , dropnal nam nawet chromatic , instance byl fajnie pomyslany i byla tez si ekipa , mocne teksty via vent lecialy
:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2009, 23:12 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak pamietam to scholo nie bylo bardzo popularne w vanilla wlasnie z powodu ze to taki time sink :) , latwo bylo wipnac , ciezko spowrotem dotrzec :)

najmilej wspominam wlasnie Ubrs , dropnal nam nawet chromatic , instance byl fajnie pomyslany i byla tez si ekipa , mocne teksty via vent lecialy
:)

Mi sie klimat scholo zawsze podobal ;p. LAtwe nie bylo fakt, ale przyjemne,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2009, 00:31 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Pomyślmy dlaczego... Pewnie dlatego że Naxx był w podstawce i taktyki były wszystkim b. dobrze znane.

Lukas24MwO napisał(a):
My chyba gramy w inne gry, jeśli nie widzisz różnicy w poziomach trudności pre BC a WotlK.

Jesteś nieszczęśliwy bo topowe gildie wyczyściły wszystko tuż po wejściu Wotlka. Dziwisz się skoro te same gildie wyczyściły naxxa 2-3 lata wcześniej? Racja rajdy pre-tbc, były inne, bo czy trudniejsze to ciężko określić. Przede wszystkim były to rajdy 40 osobowe, a nie 25. Wiesz co sprawiało że pre-tbc instancje wydawały się cięższe?? Mała dostępność do gearu, teraz WoW zrobił się casual friendly i epiki leżą na ulicy, każdy może się ubrać w super gear.

Katoneo napisał(a):
Stare insty były bardzo fajne, ale dostosowanie ich do dzisiejszych standardów zajęło by blizzowi zbyt dużo czasu. Wolę nowy content niż odgrzewanie starego.

Cytuj:

Gdyby mieli dostosować ich do dzisiejszych standardów to wystarczyło by im lekko podrasować hp bossom. Smutna prawda. To samo zrobili z Naxx.

Zauważ, że mamy nowe talenty, skille, klase. Nie wystarczyło by im dodać hp, bo oni byli przystosowani do zupełnie innej rozgrywki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2009, 00:41 
Cytuj  
Has anyone ever been far as decided to use even go want to do look more like?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.