mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 10:02 
Cytuj  
borboun napisał(a):
iniside napisał(a):
Aion jest prawdziwa konkurencja ;p.


Raczej jest to nieprawdą.
No coz, tym gorzej dla graczy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 10:36 
Cytuj  
Wiele pochlebnych opini o aion slyszalem, i mysle ze warto bedzie kupic i samemu sprobowac.
W dziale aion jest zreszta masa naprawde dobrych opisow + wrazen z gry do poczytania.

A co do wow: cataclysm to okaze sie w praniu. Narazie i tak nie ma nic innego do pogrania :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 10:36 
Cytuj  
strasznie bym sie ucieszyl jesli ten dodtaek faktycznie nie bedzie wygladal tak ze dodaja nowy oderwany calkiem od dotychczas istniejacego swiata kontynent a wszystkei stare staja sie bezuzyteczne dla graczy na max levelu.

Aion napewno odniesie duzy sukces ale jednak to jeszcze nie jest poziom wow:)


Posty: 22
Dołączył(a): 13.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 11:18 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Aion napewno odniesie duzy sukces ale jednak to jeszcze nie jest poziom wow:)


Gdzies tam widzialem taka tabelke pokazujaca w Chinach spadek abonentow WoW o 40% na rzecz AION.
To raczej dosc spora konkurencja.
Co prawda AION jest taki troche mangowy i azjatow bardziej ciagnie w te klimaty ale mimo wszystko 40% to bardzo duzo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 11:19 
Cytuj  
A to nie mialo zwiazku bardziej z tym ze chinskie serwery wow nie dzialaly jakos dwa miechy?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 11:36 
Cytuj  
Tabelki z Azji się mają i tak nijak do reszty świata imo.

Blizzard z pewnością będzie doił klientów dalej , tym bardziej że ponoć level cap ma być 110 czyli jak będą dodawać po 5 leveli w corocznych dodatkach .. a no i jeszcze wspominali coś o dropieniu itemków przez graczy w BGs żeby levelujący poprzez pvp mogli się ubierać.


Posty: 22
Dołączył(a): 13.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 12:00 
Cytuj  
no dobra ale Milkadin .... i holy gnome ... ? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 12:05 
Cytuj  
Cytuj:
Jeszcze sporo wody w rzece upłynie zanim wydadzą nowe MMO. Skoro te miliony żuczków i tak płaca abonament za granie non stop w to samo to po co się wysilać i spieszyć zważywszy, że na horyzoncie nie widać żadnej konkurencji z prawdziwego zdarzenia.

Z tego co wiadomo Blizzard jest w fazie poczatkowej prac nad nowym mmo, wiec jak dla mnie wydawanie kasy czy to na sam abonament wow, czy na dodatki ma sens, gdyz przyczynia sie to do rozwoju nowego mmo.

Non-stop to samo? No nie wydaje mi sie. Taka sama konwencja owszem, ale nie to samo. Content caly czas sie powieksza. No chyba ze ktos ma nadzieje ze blizz wywroci nagle cala rozgrywke o 180 stopni, to wtedy owszem, ciagle to samo (ciagle nowe instancje, ciagle nowe obszary, ciagle nowe questy, ciagle nowe bg, ciagle nowe potwory, o zgrozo w nowym dodatku moze beda znowu nowe rasy, co za brak oryginalnosci).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 12:12 
Cytuj  
Szczerze mowiac mam nadzieje ze chociaz odpuszcza sobie to latanie w "starm" wowie. Teraz interakcja z graczami przeciwnej frakcji jest praktycznie zerowa. Dodajmy do tego 1.5sec cast time mounta i w zasadzie jestes nietykalny.

Gdzie te epickie bitwy jak w BRM przed MC ? Gdzie walka o nody, fishing spoty, farmowanie mobow ( stary silithius :) ). Ja rozumiem ze ludzie chca sobie spokojnie pofarmic bez zadnych corpse runow. Serwery RP --> w tamta strone.
Na PvP niech chociaz jakies world pvp sie odbywa. Bo narazie jedyne world pvp to jest przy summoning stonie jak daily heroic ludzie robia. A zaden bg nie daje takiej satysfakcji jak rozjebanie goscia ktory titanium noda minuje, a potem patrzenie jak nie robi realease gdy ty spokojnie dziobiesz :]

Tak czy owak do dodatku daleko, bo przeciez jeszcze caly Icecrown ma wejsc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 12:22 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Szczerze mowiac mam nadzieje ze chociaz odpuszcza sobie to latanie w "starm" wowie. Teraz interakcja z graczami przeciwnej frakcji jest praktycznie zerowa. Dodajmy do tego 1.5sec cast time mounta i w zasadzie jestes nietykalny.

Gdzie te epickie bitwy jak w BRM przed MC ? Gdzie walka o nody, fishing spoty, farmowanie mobow ( stary silithius :) ). Ja rozumiem ze ludzie chca sobie spokojnie pofarmic bez zadnych corpse runow. Serwery RP --> w tamta strone.
Na PvP niech chociaz jakies world pvp sie odbywa. Bo narazie jedyne world pvp to jest przy summoning stonie jak daily heroic ludzie robia. A zaden bg nie daje takiej satysfakcji jak rozjebanie goscia ktory titanium noda minuje, a potem patrzenie jak nie robi realease gdy ty spokojnie dziobiesz :]

Tak czy owak do dodatku daleko, bo przeciez jeszcze caly Icecrown ma wejsc.


Epickie to nie wiem, ale wejdz na Kazzak, pod kazdym insttem, leza trupy (duzo trupow), bo ludzie nie moga wlesc do srodka :d.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 12:26 
Cytuj  
Wilczan napisał(a):
Cytuj:
Jeszcze sporo wody w rzece upłynie zanim wydadzą nowe MMO. Skoro te miliony żuczków i tak płaca abonament za granie non stop w to samo to po co się wysilać i spieszyć zważywszy, że na horyzoncie nie widać żadnej konkurencji z prawdziwego zdarzenia.

Z tego co wiadomo Blizzard jest w fazie poczatkowej prac nad nowym mmo, wiec jak dla mnie wydawanie kasy czy to na sam abonament wow, czy na dodatki ma sens, gdyz przyczynia sie to do rozwoju nowego mmo.

Non-stop to samo? No nie wydaje mi sie. Taka sama konwencja owszem, ale nie to samo. Content caly czas sie powieksza. No chyba ze ktos ma nadzieje ze blizz wywroci nagle cala rozgrywke o 180 stopni, to wtedy owszem, ciagle to samo (ciagle nowe instancje, ciagle nowe obszary, ciagle nowe questy, ciagle nowe bg, ciagle nowe potwory, o zgrozo w nowym dodatku moze beda znowu nowe rasy, co za brak oryginalnosci).


co do nowych potworow:
http://i26.tinypic.com/24171v4.jpg

zapewne wlasnie o to ludziom chodzi gdy mowia o monotonii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 12:41 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Szczerze mowiac mam nadzieje ze chociaz odpuszcza sobie to latanie w "starm" wowie.

Nie sadze aby zrobili to latanie na starych kontynentach. Azeroth nie jest dostosowany do latania ;)

iniside napisał(a):
Epickie to nie wiem, ale wejdz na Kazzak, pod kazdym insttem, leza trupy (duzo trupow), bo ludzie nie moga wlesc do srodka :d.


"Additional instances cannot be launched, please try again later." hehe ;p też to uwielbiam ;p


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 12:52 
Cytuj  
No przeciez na tym min ma polegac ten dodtaek ze przebuduja azeroth wiec i do latania sie bedzie nadawac

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 12:53 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
Ziolo napisał(a):
Szczerze mowiac mam nadzieje ze chociaz odpuszcza sobie to latanie w "starm" wowie.

Nie sadze aby zrobili to latanie na starych kontynentach. Azeroth nie jest dostosowany do latania ;)


No jesli ploty sie sprawdza to Azeroth bedzie calkowicie "przebudowane" a zeby wejsc do nowych 80+ zon trze pewnie bedzie latalke miec. Moze nie koniecznie zeby "wejsc" ale zeby cokolwiek sensownie porobic - cos w stylu Storm Peaks moze.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 13:01 
Cytuj  
koci napisał(a):
A motyw z azshara juz jest wykorzystywany caly czas (kiedys mialo byc tam BG, teraz low lvl zone? nigger plz)


1) Bo BG tam miało być, można sobie je obejrzeć w plikach z gry (chyba że już usunęli) SoA _najprawdopodobniej_ jest modyfikacją pomysłu tego BG

2) Pomysł z revampem azshary na low lvl zone jest niegłupi, teraz ta zona praktycznie niczemu nie służy, a tak była by logicznym następnym etapem dla aly/horde zaraz po Ashenvale.

3) Nie pamiętam ani razu kiedy info na mmo-champion nie sprawdzało się co najmniej w 80%+, ale jeżeli ty pamiętasz to śmiało rzucaj linkiem. Tak jak ktoś zauważył, takie kontrolowane "niby" wycieki to świetny sposób dla Blizzarda na sondowanie/oswajanie klienta z ich pomysłami.

Jedyne co mnie martwi w tych nowinkach to to że dosyć spora liczba starego contentu najprawdopodobniej pójdzie się ***bać i już nie będzie można sobie przypomnieć jakiegoś questa etc..

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 13:01 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Sinistralis napisał(a):
Ziolo napisał(a):
Szczerze mowiac mam nadzieje ze chociaz odpuszcza sobie to latanie w "starm" wowie.

Nie sadze aby zrobili to latanie na starych kontynentach. Azeroth nie jest dostosowany do latania ;)


No jesli ploty sie sprawdza to Azeroth bedzie calkowicie "przebudowane" a zeby wejsc do nowych 80+ zon trze pewnie bedzie latalke miec. Moze nie koniecznie zeby "wejsc" ale zeby cokolwiek sensownie porobic - cos w stylu Storm Peaks moze.

IMO wlasnie w Storm Peaks i Icecrown, blizzard przegiął w drugą strone. Zeby co kolwiek porobic, trzeba miec latacza ;/.

Cytuj:
3) Nie pamiętam ani razu kiedy info na mmo-champion nie sprawdzało się co najmniej w 80%+, ale jeżeli ty pamiętasz to śmiało rzucaj linkiem. Tak jak ktoś zauważył, takie kontrolowane "niby" wycieki to świetny sposób dla Blizzarda na sondowanie/oswajanie klienta z ich pomysłami.

Oswajanie to kiepskie slowo. Raczej, to rozbudzania ogromnego hype na tydzien przed ich impreza ;p. W tym momencie, zadne kosztowne reklamy nie sa potrzebne. Taki maly przeciek nakreca sie sam.

Cytuj:
Jedyne co mnie martwi w tych nowinkach to to że dosyć spora liczba starego contentu najprawdopodobniej pójdzie się ***bać i już nie będzie można sobie przypomnieć jakiegoś questa etc..

No dla charow >80lvl to moze troche bolec ;/ Chyba, ze postawia gdzies jakiegos npc. ktore bedzie mogl przefazowac chara to starszej wersji ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 13:18 
Cytuj  
Wilczan napisał(a):
Z tego co wiadomo Blizzard jest w fazie poczatkowej prac nad nowym mmo, wiec jak dla mnie wydawanie kasy czy to na sam abonament wow, czy na dodatki ma sens, gdyz przyczynia sie to do rozwoju nowego mmo.

Ty tak serio ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 13:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
Wilczan napisał(a):
Z tego co wiadomo Blizzard jest w fazie poczatkowej prac nad nowym mmo, wiec jak dla mnie wydawanie kasy czy to na sam abonament wow, czy na dodatki ma sens, gdyz przyczynia sie to do rozwoju nowego mmo.

Ty tak serio ?

Ano serio. Jakos nie zal mi kasy, ktora place za produkty Blizzarda.

Ahhh, racja. Embe. Zaraz zacznie sie psioczenie na wowa, wspominanie jak kiedys bylo pieknie a teraz tak dupnie. Wiec moze oszczedzmy wszystkim tego i wrocmy do tematu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 14:23 
Cytuj  
To szkoda ze nie wpadles na pomysl by placic np 50€ za miesieczny abonament, pomysl jak wtedy mozesz przyczynic sie do powstawania nowego mmo blizza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 14:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Sinistralis napisał(a):
Ziolo napisał(a):
Szczerze mowiac mam nadzieje ze chociaz odpuszcza sobie to latanie w "starm" wowie.

Nie sadze aby zrobili to latanie na starych kontynentach. Azeroth nie jest dostosowany do latania ;)


No jesli ploty sie sprawdza to Azeroth bedzie calkowicie "przebudowane" a zeby wejsc do nowych 80+ zon trze pewnie bedzie latalke miec. Moze nie koniecznie zeby "wejsc" ale zeby cokolwiek sensownie porobic - cos w stylu Storm Peaks moze.

IMO wlasnie w Storm Peaks i Icecrown, blizzard przegiął w drugą strone. Zeby co kolwiek porobic, trzeba miec latacza ;/.

[quote]

No w IC i SP trzeba miec lataka ale przeciez kazdy takiego ma mozliwosc miec. Jesli nie masz golda to zawsze mozna wyporzyczyc darmowego ktory nam bedzie sluzyc w IC,sholaz i peaksach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.