mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 15:49 
Cytuj  
jakby poprzednie premiery były latem :>

wszystkie wow'y wychodziły od połowy listopada do połowy lutego


_________________
Obrazek

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 16:04 
Cytuj  
zastanawiam się nad wróceniem do wow-a żeby sobie dingnąć moje dwa alty do 85 i zrobić sobie krowę/udeka/goblina, ale jak pomyślę o levelowaniu w outlandach to jakoś mi się przestaje chcieć :( ktoś wie czy zonki z tbc dostały jakiegoś buffa?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 16:10 
Cytuj  
Wotlk dostał 20% do xp, Outland chyba zostało jak jest.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 18:28 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Cataclysm w Polsce sprzedawany o północy w dwóch miejscach, w Kazachstanie... w 4 sklepach, Cypr chyba 6, Rumunia co najmniej kilkanaście. Nie wspomnę o innych cywilizowanych krajach gdzie dodatkowo są organizowane eventy z nagrodami już w poniedziałkowy wieczór. Oto Polska właśnie... Dlaczego ludziom w tym kraju nic się ku... nie chce?

http://media.wow-europe.com/cataclysm/m ... /index.xml

W hiszpani tez 2, wiec... ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 18:28 
Cytuj  
Niestety. Outland jest najbardziej nudną lokacją obecnie.
Instancje takie same, lokacje bez zmian i stare questy.
Dobrze, że mozna w kilka dni przebrnąć do 68.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 18:34 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Niestety. Outland jest najbardziej nudną lokacją obecnie.
Instancje takie same, lokacje bez zmian i stare questy.
Dobrze, że mozna w kilka dni przebrnąć do 68.

58-68 robisz w jeden dzień i to bez jakiegoś specjalnego napinania się, tak mi się coś wydaje przynajmniej.
Smutne jest to, że w Outlandach były najlepsze heroiki, a teraz już ich ni ma :P

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 18:40 
Cytuj  
Nie zrobisz w jeden "normalny" dzień. W 24 godziny - owszem, ale większość już chyba wyrosła z tego typu gry :>
Wiem, bo kilka altów sobie zrobiłem, żeby pooglądać nowy kontent w Azeroth i z rozpędu dobrnąłem do Outland.
A instancje to faktycznie masakryczna nuda w Outland. Dobrze, że exp w miare szybko wpada.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 18:42 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Nie zrobisz w jeden "normalny" dzień. W 24 godziny - owszem, ale większość już chyba wyrosła z tego typu gry :>
Wiem, bo kilka altów sobie zrobiłem, żeby pooglądać nowy kontent w Azeroth i z rozpędu dobrnąłem do Outland.
A instancje to faktycznie masakryczna nuda w Outland. Dobrze, że exp w miare szybko wpada.


Pewnie i racja, swoje doświadczenia opieram na tych czasach kiedy jeszcze nie wyrosłem ;-]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 18:45 
Cytuj  
Co robić jak już nie staje ? :P
Miałem pograć, ale jakoś ni chuja mnie nie ciągnie, konto frozen od kilku miechów, nawet cata nie zamówione. Czy jestem chory ? Odpiszcie.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:00 
Cytuj  
Ja bym powiedzial, ze wrecz przeciwnie - wyzdrowiales:)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:05 
Cytuj  
Cieszyc sie, ze sie wybrnelo z lepkiego gowna jakim jest wow ;>. Osobiscie marze o tym, aby nagle pewnego dnia wow mi sie znudzil i nie chcialo mi sie do niego wracac :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:12 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Co robić jak już nie staje ? :P
Miałem pograć, ale jakoś ni chuja mnie nie ciągnie, konto frozen od kilku miechów, nawet cata nie zamówione. Czy jestem chory ? Odpiszcie.

To raczej kwestia wtornosci. Wkoncu ile razy mzna robic to samo. Tez nie zamowilem Cata. O tak prędze czy pozniej kupie. Jak cena spadnie do jakis 70zl. Pogram miesiac i zapomne ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 19:16 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Cieszyc sie, ze sie wybrnelo z lepkiego gowna jakim jest wow ;>. Osobiscie marze o tym, aby nagle pewnego dnia wow mi sie znudzil i nie chcialo mi sie do niego wracac :P


fajne masz marzenia ziomuś

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 20:00 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Cieszyc sie, ze sie wybrnelo z lepkiego gowna jakim jest wow ;>. Osobiscie marze o tym, aby nagle pewnego dnia wow mi sie znudzil i nie chcialo mi sie do niego wracac :P


Ale ja lubiłem pograć od czasu do czasu, co prawda nic większego w tej grze nie osiągnąłem*, ale miło się levelowało i ogólnie popierdalało. :]
A teraz nawet tego mi się nie chce. :<
A, że wow to było jedyne mmorpg, w którym się dobrze bawiłem to chyba oznacza koniec z tego typu rozrywką <przytul>

*-może w tym tkwi problem :]

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2010, 23:31 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Cieszyc sie, ze sie wybrnelo z lepkiego gowna jakim jest wow ;>. Osobiscie marze o tym, aby nagle pewnego dnia wow mi sie znudzil i nie chcialo mi sie do niego wracac :P


lol


lol


i jescze raz lol

tak glupiej wypowiedzi nie czytalem od bardzo dawna... jak masz takie problemy to polecam udac sie do zakladu odwykowego. mam nadzieje, ze nie mowisz powaznie bo jesli tak jest to maksymalnie zalosne lol.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2010, 00:51 
Cytuj  
Jesli ktos jeszcze nie sciagnal tego nowego hotfixa to mam prosbe - moglby zrobic zdjecie tego nowego downloadera? Tam sie bedzie sciagac jakis plik 15 mb ale bardziej mi chodzi o "zdjecie" :)

Po lewej stronie na tym obrazku jest barbarzynca z diablo, na srodku jest Sindragosa a po prawej stronie jest zielony gosciu z bronia - to wlasnie na nim mi zalezy :p jak sie mozna domyslic to pierwszy art z nowej gry blizzarda, tylko zamiast zrobic zdjecie to fapowalem : <

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 gru 2010, 01:06 
Cytuj  
no dziwnie i glupie w chuj, ze gram w gre ktora mi sie podoba i dostarcza fun, ale rownoczesnie zdaje sobie sprawe ze pochlania duzo czasu i chetnie bym przyjal opcje, ze nagle trace w niej zainteresowanie i szukam innego 'hobby' byc moze zdrowszego.

@up. ja nic nie mialem, sciagalo mi sie przez launcher wowowy ktory jest identyczny jak zawsze od 4.0

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2010, 01:24 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
lol


lol


i jescze raz lol

tak glupiej wypowiedzi nie czytalem od bardzo dawna... lol.


a to jest niby mądra wypowiedź ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2010, 01:34 
Cytuj  
koci napisał(a):
Jesli ktos jeszcze nie sciagnal tego nowego hotfixa to mam prosbe - moglby zrobic zdjecie tego nowego downloadera? Tam sie bedzie sciagac jakis plik 15 mb ale bardziej mi chodzi o "zdjecie" :)

Po lewej stronie na tym obrazku jest barbarzynca z diablo, na srodku jest Sindragosa a po prawej stronie jest zielony gosciu z bronia - to wlasnie na nim mi zalezy :p jak sie mozna domyslic to pierwszy art z nowej gry blizzarda, tylko zamiast zrobic zdjecie to fapowalem : <


to nie byl ghost z SC2?

http://pcmedia.ign.com/pc/image/article ... 057906.jpg

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2010, 03:16 
Cytuj  
Obrazek
kup sobie sc2 dla fapfestu :)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.