mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 14:30 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ale im wiecej kasy przynosza ich gry tym wieksza szansa ze stac ich bedzie zrobic cos nowego i dobrego a moze nawet cos przelomowego:D Chyab zdajesz sobie sprawe ile dzis kosztuje robienie gier zwlaszcza tej skali co mmorpgi. Jesli ich pierwsyz mmorpg przynosi tyle kasy to nie bedzie strachu zainwestowac w produkcje kolejnego jeszcze wieksze pieniedza

Pokazali to juz pare razy ze kasa od milionow ludzi dobrze jest przez nich inwestowana i robia zarabiste dodatki do WoW, zapewne utrzymaja poziom zajebistosci ponownie robiac kolejny dodatek i to nowe mmo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 14:43 
Cytuj  
glupi fanboy napisał(a):
Ale im wiecej kasy przynosza ich gry tym wieksza szansa ze stac ich bedzie zrobic


i co związku z tym?

glupi fanboy napisał(a):
cos nowego i dobrego a moze nawet cos przelomowego:D


przełomowe gry to robią małe firemki, które w ten sposób chcą zaistnieć, wybić się ponad papkę którą lansują duże studia. Pewnie nowy mmorpg blizza będzie podobny do wowa, tyle że, z lepszą grafą, inne uniwersum, bardziej dopracowanymi elementami

glupi fanboy napisał(a):
Jesli ich pierwsyz mmorpg przynosi tyle kasy to nie bedzie strachu zainwestowac w produkcje kolejnego jeszcze wieksze pieniedza


lepsze jest wrogiem dobrego


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 15:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
Vercin napisał(a):
Ale im wiecej kasy przynosza ich gry tym wieksza szansa ze stac ich bedzie zrobic cos nowego i dobrego a moze nawet cos przelomowego:D Chyab zdajesz sobie sprawe ile dzis kosztuje robienie gier zwlaszcza tej skali co mmorpgi. Jesli ich pierwsyz mmorpg przynosi tyle kasy to nie bedzie strachu zainwestowac w produkcje kolejnego jeszcze wieksze pieniedza

Pokazali to juz pare razy ze kasa od milionow ludzi dobrze jest przez nich inwestowana i robia zarabiste dodatki do WoW, zapewne utrzymaja poziom zajebistosci ponownie robiac kolejny dodatek i to nowe mmo.

A w czym te dodatki odbiegaja od dodatkow robionych do innych mmorpgow? Jak dla mnie calkiem wporzadku byly a to ze gra sie zaczyna robic stara i nudna to wynik glownie tego ile czasu w niej spedzilem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 15:48 
Cytuj  
Pisaliscie ze wasza kasa wplywa na jakosc, wiec proporcjonalnie blizz powinien robic lepsze dodatki niz np jest do LotRO, ktory nie dosc ze obnizyl ceny abonamentu to jeszcze nie ma nawet 1/10 tego co WoW, a potrafi wydac najlepszy dodatek do gry mmo.
Wasza teoria jest do dupy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 16:02 
Cytuj  
embe napisał(a):
Pisaliscie ze wasza kasa wplywa na jakosc, wiec proporcjonalnie blizz powinien robic lepsze dodatki niz np jest do LotRO, ktory nie dosc ze obnizyl ceny abonamentu to jeszcze nie ma nawet 1/10 tego co WoW, a potrafi wydac najlepszy dodatek do gry mmo.
Wasza teoria jest do dupy.


/agree

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 16:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
Pisaliscie ze wasza kasa wplywa na jakosc, wiec proporcjonalnie blizz powinien robic lepsze dodatki niz np jest do LotRO, ktory nie dosc ze obnizyl ceny abonamentu to jeszcze nie ma nawet 1/10 tego co WoW, a potrafi wydac najlepszy dodatek do gry mmo.
Wasza teoria jest do dupy.

No i tak tbh to jakoscia wykonania wow i dodatki bija na glowe takie lotro i jak dla mnie widac wlasnie ta roznice w "bogactwie" obu firm
Wydali najlepszy dodatek do gry i taka popularna dzieki temu jest ze musza obnizac cene abonamentu. Fakt twoja teoria trzyma sie kupy

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 16:46 
Cytuj  
Kasa, którą posiada developer, od pewnego pułapu ma tak naprawdę nikły wpływ na rozwój gry (nowe features, dodatki itp.), a bardziej liczy się podejście.
Chłopaki z CCP nigdy nie osiągną 1/10 wpływów Blizza, dodatki wydają za free, a gra ciągle się rozwija i czasem oglądając relacje z Fan Festu czy turniejów PvP mam wrażenie, że są jeszcze na tym świecie "pojeby", którym chce się robić grę nie tylko dla kasy.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 17:50 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
embe napisał(a):
Pisaliscie ze wasza kasa wplywa na jakosc, wiec proporcjonalnie blizz powinien robic lepsze dodatki niz np jest do LotRO, ktory nie dosc ze obnizyl ceny abonamentu to jeszcze nie ma nawet 1/10 tego co WoW, a potrafi wydac najlepszy dodatek do gry mmo.
Wasza teoria jest do dupy.

No i tak tbh to jakoscia wykonania wow i dodatki bija na glowe takie lotro i jak dla mnie widac wlasnie ta roznice w "bogactwie" obu firm
Wydali najlepszy dodatek do gry i taka popularna dzieki temu jest ze musza obnizac cene abonamentu. Fakt twoja teoria trzyma sie kupy


Gram w wowa od 4lat , TBC wnioslo duzo zmian do gry a WOTLK ?? co nam dodal ?? nowa mape , nowe HC , odgrzewanego Naxxa ?? nowe sezony ?? nic a nic nie zmienil ... Ahhh sorry zajebsity system achiew!!! no i te Hard Mody , mmm

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 18:37 
Cytuj  
ta, tak samo tier 9 platy pala,warka,dk wygladaja tak samo(taki sam wyglad maja platy dla clas playtowych mailowych roznia sie jedynie kolorami itp.) , maile shamana huntera tez tak samo, lathery tez i clothy, tylko ze bajer taki ze Tiery u ally i hordy sie roznia tja tez mi cos ,mogli by byc bardziej tworczy co do armorow;f

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 18:47 
Cytuj  
Akurat T9, jest zrobiony pod fluff i powinien wygladac tak jak wyglada.

Mnie tylko irytuje brak Kiltow dla DK ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 18:58 
Cytuj  
sruff nie fluff. Tylko alliance rogue sie jakoś prezentuje. Reszta to plastik i włókno szklane tak już od tier 2. Power kurwa rangers.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 19:30 
Cytuj  
Dana napisał(a):
sruff nie fluff. Tylko alliance rogue sie jakoś prezentuje. Reszta to plastik i włókno szklane tak już od tier 2. Power kurwa rangers.

Cloth hord wyglada cool ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 89
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 20:15 
Cytuj  
a ja wam powiem ,ze czekam na nowe mmo blizza bo wow po prostu jest chujowo nudny sam w sobie i tak naprawde bo zrobieniu 1000 instow, zagraniu 100000 aren i wkurwianiu sie na setup, ludzi smiem twierdziec ,ze ostatnio najlepszy fun mialem jak lvlowalem swojego alta w STV i bylo open pvp, w wowa atm jedynie gram dla znajomych zeby czasem popierdolic glupoty i cos razem zrobic ale gdyby nie oni to juz by mnie w wowie nie bylo online, mam tylko nadzieje ,ze dodatek bedzie powrotem do starego wowa chodzi mi tutaj o brack latajacyc mountów, open bossy w stylu kazzaka smoków i ogolnie tego farmienia np. w silithus czy repu na frost res czy natur res (po starych instach) na AQ/MC - nie mowie tutaj o no life modzie ale system gdzie wszytko polega na pojsciu na AH i kupieniu matsów na caly gear to gg mi nie pasi. ja pamietam jak chodzilo sie po ksiazke na miecz dla tanka albo hunter robil Q na luk albo farmowalo się eye of shadow dla priesta jak mu laska wypadla i to bylo zajebiste ,ze cala gildia byla w to wlaczona i pamietam ,ze mialem wtedy do roboty cos z gildia 24/7 w wowie do tego dochodzil gank. a teraz to prawda jest taka ,ze ludzie loguja się o 19 na raid i ida off po raidzie w sobote graja arene i tyle ich grania... tylko po chuj zeby pokazac nowy epik w miescie ktory za miecha bedzie chuja warty bo kazdy tard bedzie go mial, tak samo z arenami jak w 1.0 gralem destro lockiem to znaczy ,ze chcialem nim grac a teraz musze zmieniac build co patch bo jakis pajac zmienia raz affli raz desto... modle sie o nowe dobre MMO na bazie wowa 1.0 z dobrymi rozwiazaniami dla kazdego :<

jak ktos chce komentowac to niech sobie daruje bo sie wkurwilem atm wowiem i musze troche powhinowac. pozdr

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 20:27 
Cytuj  
Blota masz racje :)
Jak ludzie sie loguja to tylko na raid albo areny / sa tez goscie co poprsotu stoja 24/7 w dalaranie albo na banku w orgrimmar i nic nie robia (nabijaja czas na x-fire) wow zrobil sie nieciekawy , brakuje roznych fajnych rozwiazan pre tbc , jak skaldnie legendarow , epic q dla huntera , byly rangi pvp bylo world pvp , teraz blizzard kladzie w 80% tylko na areny i 20% na BGsy ,,, cieakwe dlaczego ?? zeby wiecej noobow kupilo wowa , ale co zrobisz , 3dodatek na bank nie wroci klimatem vanilli , juz WOTLK mial byc powrotem a jest kupa :wtf:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 21:10 
Cytuj  
Bo w wotlk czujesz sie jak bys byl zamkniety w puszce niby dodatkowy kontynent azeroth, a wrazenie jest takie ze outland byl bardziej spójny. Flaying combat mozliwe ze ożywiłby world pvp. W tym dodatku juz nikt nie farmi mobow lata sie tylko w kolko za herbami/skalkami, a tak to przynajmniej w sholazar basin cos by sie dzialo. "Flaying gank fest:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 22:28 
Cytuj  
Dokladnie, flying mounty zabily calkowicie jakakolwiek interakcje z graczami. Latasz i masz wszystko gleboko w dupie.
Co do farmienia res gearu - ciezko mi sie wypowiadac. W tej chwili wow ktory mamy mi odpowiada. Loguje sie, badam ah, lece jebanac daily bg + wg. Moze ewentualnie zrobie daily HC dla badgy. I tyle, olewam. Ide na rower albo ogladam filmik w tv.
Jak chlopaki sa online to idziemy pograc arene przy piwku i vencie.
Ciesze sie ze nie musze zapierdalac po 4-5h dziennie zeby wyfarmic jakis bzdet.
A co do nudy, to aktualnie rozwazam rozpoczecie chain questa na otwarcie aq40 :)

Wow jest casual i taki bedzie.

Ps. Flexowanie epixami skonczylo sie wraz z wotlk :>

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 23:43 
Cytuj  
Flexowanie epicami skonczylo sie wraz z TBC , HC i epaksami za boje.
Dziekuje

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 06:10 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
Flexowanie epicami skonczylo sie wraz z TBC , HC i epaksami za boje.
Dziekuje


Zabiles KJ/ archimonda/illidiana ? Czy itemy z nich mogles kupowac za badge ? Nie, wiec w TBC dalej miales sprzet ktory niewielu mialo. Wotlk dopiero to zmienil na dosc duza skale.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 07:53 
Cytuj  
Moze poprostu wszyscy od wowa za duzo oczekujemy. Kazdy ma nadzieje ze kolejny dodatek wcisnie w fotel tak jak zrobil to wow po premierze. Tylko wtedy to wszystko bylo nowe, nie odkryte. Teraz po 4 latach gry, gdzie kazdy zna ta gre na wylot trudno bedzie przezyc to co wtedy.
Ja i tak uwazam ze cale te dodatki swoje robia, wprowadzaja nowe gadzety ktore pozwalaja ci przez pol roku doskonale bawic sie z gra.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 13:11 
Cytuj  
Cytuj:
Zabiles KJ/ archimonda/illidiana ? Czy itemy z nich mogles kupowac za badge ? Nie, wiec w TBC dalej miales sprzet ktory niewielu mialo. Wotlk dopiero to zmienil na dosc duza skale.


Chodzi o to że powiększyły się dysproporcje w sprzęcie. Kiedyś zaczynało się rajdowanie w niebieskim gearze i może paru craftowanych epikach.
Kiedyś posiadanie epików było symbolem <te se coś wstawcie>, teraz każdy może mieć epic gear.

A po wypuszczeniu Trial of the Champions zaczynam mieć wątpliwości co do polityki Blizzarda. Dość powiedzieć że ledwo mój lock dingnął 80 to poszedłem w zielono/niebieskim gearze robić Toc normal pare razy i hc, po 4 godzinach gry cały mój gear, oprócz trinketów, był fioletowy. Oczywiście gorszy od rajdowego bo tylko level 200, ale jaki gear jest w naxx ? 200-223 ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.