mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 08:30 
Cytuj  
Ktoś pamięta o której godzinie można było już śmigać w WotLK-u podczas premiery - 22 czy wcześniej? Ciekawe o której rusza serwery z Cata....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 08:30 
Cytuj  
24.01

ciekaw jstem tylko czy Blizz bedzi jakis restart robil czy jak to bedzie wogole wygladac?

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 08:32 
Cytuj  
Nie, pstryk i wlaczone, ot tak.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 08:35 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Varenthin napisał(a):
k4czy napisał(a):
a ktore instancje w wotlku byly trudne?grajac w miernj gildii , po chyba 6-7 dniach od premiery jak pierwsza random 10 man wbila 80 i poszla do Naxxa to czysciala go w dwa dni :O , to samo 25 man tylko ze trzeba bylo poczekac az wylebeluje pare osob wiecej

ale dojebałeś naxx ahahah, no naprawdę trudna insta, żywcem wzięta z classica, przeskalowana na 80 lvl
w pierwszym tierze contentu tylko OS3D w czasie progresu był trudny



a w szkole byles na lekcjach gdzie uczyli czytac ze zrozumieniem?

bardzo dobrze zrozumiałem to co napisałeś, wyskoczyłeś z najłatwiejszą i najbardziej archaiczną pod względem rozbudowanych bossów instancji rajdowych


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 08:35 
Cytuj  
A jak to jest techniczne mozliwe?Bo ja jakos sobie nie wyobrazam , zeby bez niczego pozmieniac kilka rzeczy - np ze nagle sie bedzie mozna u NPCta uczyc latania po starym swiecie albo ze nagle bedzie sie mialo dostep do nowych instancji?Jak to mozliwe?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 08:36 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
k4czy napisał(a):
Varenthin napisał(a):
k4czy napisał(a):
a ktore instancje w wotlku byly trudne?grajac w miernj gildii , po chyba 6-7 dniach od premiery jak pierwsza random 10 man wbila 80 i poszla do Naxxa to czysciala go w dwa dni :O , to samo 25 man tylko ze trzeba bylo poczekac az wylebeluje pare osob wiecej

ale dojebałeś naxx ahahah, no naprawdę trudna insta, żywcem wzięta z classica, przeskalowana na 80 lvl
w pierwszym tierze contentu tylko OS3D w czasie progresu był trudny



a w szkole byles na lekcjach gdzie uczyli czytac ze zrozumieniem?

bardzo dobrze zrozumiałem to co napisałeś, wyskoczyłeś z najłatwiejszą i najbardziej archaiczną pod względem rozbudowanych bossów instancji rajdowych


Tak i zrobilem to chcac potwierdzic "trudnosc" instancji w WOTLK , bo kolega wczesniej sugerowal ze byly trudne, wiec nie wiem o co cmon?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 09:07 
Cytuj  
no tak i potwierdzając trudność wotlka podałeś pierwsza i zarazem najłatwiejszą inste rajdową która była totalnym copy and paste z classica, a taktyki były znane od lat

chciałbym ci przypomnieć że poza naxxem w wotlk był także RS, ICC, ToC, Uldu, EoE, OS, no i Onyxia na 5 urodziny wow'a

chcesz mieć trudne walki? to trzeba było zrobić to co podałem w poprzednim poście, niejedna gildia spędziła na tych walkach miesiące zanim mieli first killa


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 09:22 
Cytuj  
Stary ale ja nie powteirdzam trudnosci WOTLKa tylko jego LATWOSC , dlatego powidzialem zebys czytal ze zrozumieniem...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 09:29 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Stary ale ja nie powteirdzam trudnosci WOTLKa tylko jego LATWOSC , dlatego powidzialem zebys czytal ze zrozumieniem...

no to super tok myślenia przyjąłeś, w takim razie wolna w Iraku/Afganistanie też jest łatwa jeżeli siedzi się w bazie i nie wystawia nosa poza nią


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 09:32 
Cytuj  
bardzo mi się podoba nerf AOE tankowania !

słyszałem że cata HC ma iść w stronę dawnych HC z CC i z markami. jeżeli to prawda z przyjemnością potankuje.

ogólnie miałem nie grać 80tką trolka jako tank misiek ale widze że jest CD na Swipe, co prawda Trash na lvl 81 (Trash nazwa skilla) wygląda trochę op ale chyb anie będzie za łatwo :wink:

Hunterem też trochę się odnalazłem bo na początku focus mnie zniechęcił, podobno Hunter odstaje w dpsie pve ale w pvp radzi sobie super.

także Hunter Ork i Druid Troll, lvluja cooking i czekają na cata ! 8)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 09:38 
Cytuj  
To jak ludzie pisza, ze na kazdym packu potrzebne jest cc jest troche przerysowane. Wystarczy dps ktory zdobedzie sie na wysilek wrzucenia interruptu na bary i wcisniecie go od czasu do czasu.
Progresja ma byc bardziej wyraznia, tzn najpierw zbieramy przyzwoity gear pod heroiki, dopiero po zebraniu przyzwoitych itemow z hc mozna myslec o raidach itp. Moze troche koloryzuje, ale na pewno nie bedzie tak jak w wotlk, ze po wbiciu 80 mozna bylo spokojnie leciec do naxx.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 09:39 
Cytuj  
Varenthin nie zrozumial tego co przeczytal i idzie jeszcze w zaparte. lol Chyba niektorzy potrzebuja odpoczynku od wow i swiezego powietrza.

On topic. Mam nadzieje, ze skoro to juz czwarty start wowa to pojdzie gladko dzis.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 6 gru 2010, 09:54 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 09:43 
Cytuj  
no pewnie trochę racja, bo w becie ludzie nie mieli chyba wypasionego gearu w HC na 85 to im się wydawało że super trudne w porównaniu z tym jak się robi HC na 80.

btw wszystkim którzy nie widzieli polecam ogromny nowy post na MMO champion. można się po podniecać czekając na 7.12
http://www.mmo-champion.com/content/210 ... -THIS-WEEK!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 10:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Varenthin nie zrozumial tego co przeczytal i idzie jeszcze w zaparte. lol Chyba niektorzy potrzebuja odpoczynku od wow i swiezego powietrza.

On topic. Mam nadzieje, ze skoro to juz czwarty start wowa to pojdzie gladko dzis.


Ta koledze chyba sie procek przd cata przepalil.

A tez wracajac do tematu , to wlsanie ciekaw jestem czy oni beda kladli serwery czy robili jakis szybki reset , czy od 24.01 mozna bedzie leciec sobie do Hjal?Jesli tak to niech mi ktos wytlumaczyc jak to jest technicznie mozliwe - wprowadzenie ilus tam zmian nie kladac albo nie reserujac srwerow , bo ja sie pogubilem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 10:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Varenthin nie zrozumial tego co przeczytal i idzie jeszcze w zaparte. lol Chyba niektorzy potrzebuja odpoczynku od wow i swiezego powietrza.

On topic. Mam nadzieje, ze skoro to juz czwarty start wowa to pojdzie gladko dzis.

a jaki jest cel w mówieniu jaki to wow jest łatwy jeżeli nie mówi się jaki też jest trudny, no chyba że siedzi się tylko na 5-man dungeonach to można sobie popłakać

a co do mojego odpoczynku od wow'a to przez ostatnie miesiące grałem w niego tylko w środę, szybkie icc, ruby sanctum i ulduar (wszystko na hc) a przez resztę tygodnia logowałem się tylko na 10min aby zrobić sethekk halls


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 10:09 
Cytuj  
ja też się tylko od czasu do czasu loguje, żeby pożebrać o 1g w ogr

:roll:


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 11:01 
Cytuj  
Pytanie: jak najszybciej dostać się na hyjal z org ? :> Dzisiaj pobiegałem trochę w okolicach wejścia na hyjal ale brakuje mi tam jakiejś bezpośredniej drogi.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 11:06 
Cytuj  
Z tego co sie orientuje do tych krain to beda portale z Org.
Pozatym chyba wiekszosc juz jest w grze, tylko jakby wylaczona. Szybki reset serva, turn on i jedziemy.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 11:07 
Cytuj  
raas napisał(a):
Pytanie: jak najszybciej dostać się na hyjal z org ? :> Dzisiaj pobiegałem trochę w okolicach wejścia na hyjal ale brakuje mi tam jakiejś bezpośredniej drogi.

z buta można się tam wbić z winterspring, od jutra na latajce oraz będziesz miał quest w którym wskoczysz na zielonego smoka w moonglade, przelecisz przez portal i podrzuci ciebie do Ysery pod World Tree

aha no i ten quest masz z takiej tablicy ogłoszeń w stolicy
do tego dochodzi jeszcze portal


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 gru 2010, 12:07 
Cytuj  
Pragne zauwazyc ze nowe cudenka z engi sa swietne :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.