mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 14:36 
Cytuj  
@Embe
Zostaw fanboya w spokoju, daj mu się nacieszyć grą


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 15:06 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
a no juz ci mowie , teraz jest wszytko jasne , jezeli ruszyl PTR 3.2.2 to te cale info z mmo-champ jest wynalezione w plikach wlasnie tego patcha 3.2.2 co oznacza ze w okolo 70% to wszystko jest/moze prawda

Tworca tego news z m-c sam powiedzial ze to wszsytko znalazl w plikach 3.2.2 ptr

hmm dokladnie to w jakim folderze tego ptr 3.2.2 sa te dane ????


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 15:29 
Cytuj  
Cytuj:
To szkoda ze nie wpadles na pomysl by placic np 50€ za miesieczny abonament, pomysl jak wtedy mozesz przyczynic sie do powstawania nowego mmo blizza.

Mialem w tym momencie wyjasnic roznice miedzy placeniem tyle ile jest cos warte a doplacaniem ale zrezygnowalem.

MagPS napisał(a):
@Embe
Zostaw fanboya w spokoju, daj mu się nacieszyć grą

Swietny argument, porownanie do fanboya wrecz genialne, normalnie przyjemnosc dyskutowac z elita tego forum. Ile madrych rzeczy mozna z takiej dyskusji wyciagnac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 15:51 
Cytuj  
Pozatym w WoTLK zrobienie tych 1500 golda (Ridnig + latacz 150% + Cold Weather) to ok. 3 dni questowania wiec nie przesadzajmy znowu.
Dzieki temu ze te zony sa takie "duze" i niedostepne sa naprawde fajne i powiedzmy "epickie", moze Icecrown nie az tak (jedzie LOTRem - a fe) ale klimat Storm Peaks mnie zabil jak pierwszy raz (jeszce bez latacza doszlem z Crystalsong do K3 bodajze (baza goblinow) i wszedzie OGROMNE, niedostepne gory i budynki tytanow w tle - miodzio. :)

Dlategotez przebudowa starego contentu i zon jest IMHO tak czy siak niezbedna - wiem ze to lovlvl zony ale widac ogromna roznice miedzy Old World a TBC i WOTLK - szczegolnie w "rozmachu" zonek.

EDIT: Idzcie sie kurwa klocic gdie indziej czy chcecie placic czy nie - nikt z blizzarda nie stoi nad nikim z pistoletem. Jest np. super fajne Mortal Online dla takich wyjadaczy jak Embe wiec zapraszam tam. :) To wspaniala gra gdzie placi sie ponad 50 euro na dziandobry za dostep do bety, ktora jest wersja 0.2 pre-alpha. Godziwie wydane pieniadze nie ma co - nie to co ten syf od Blizzarda. :) /facepalm


Ostatnio edytowano 17 sie 2009, 15:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 15:51 
Cytuj  
jaka elita przeciez to zalosny embe ktory sie skompromitowal pare razy jako fanboj wychwalajacy swoja aktualna gre a jadacy po tych ktore juz mu sie znudzily i jego wierny pies magpies.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 16:19 
Cytuj  
Cytuj:
Icecrown nie az tak (jedzie LOTRem - a fe)

Wlasciwie to Dark Elfami/Dark Eldarami, wystarczy spojrzec na arty, tego jak wygladaja jesdnostki/budynki DE, i pobawic sie w znajdz jedna roznice ;p.

Jesli chodzi o o LOTRO edyna wizja Mordoru jest ta Jacksona, Tolkien, nie rozpisywal sie za bardzo na temat tego jak Mordor wyglada, a Jackson, tez musial byc zafascynowany Warhammerem ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 23:43 
Cytuj  
Wilczan napisał(a):
Z tego co wiadomo Blizzard jest w fazie poczatkowej prac nad nowym mmo, wiec jak dla mnie wydawanie kasy czy to na sam abonament wow, czy na dodatki ma sens, gdyz przyczynia sie to do rozwoju nowego mmo.


Ja myślę podobnie, ale już nie gram w WoW'a, wiec patrze na to bardziej przez pryzmat aktualnych statystyk ilości aktywnych graczy, ich przypływów i odpływów i cieszę się sukcesami blizzarda, ponieważ dzieki temu nowy MMO bedzie miał większy budżet i bedzie jeszcze bardziej dowalony.

za to embe ma taki troche prymitywny, ale bardzo popularny sposob myślenia, fajnie jak innym sie nie powodzi, ale ja chce wszystko co najlepsze, ale nawet jak dostane cos dobrego, to i tak bede po tym jechal.

Przepraszam jesli sie myle...


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 02:23 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Przepraszam jesli sie myle...

Stary w tym momencie przegiales strasznie. Przepraszasz? to jest mmorpg.pl a nie jakies kulturalne miejsce wiec wez sie lepiej dwa razy zastanow zanim pomyslisz nastepnym razem bo tutaj sie nie przeprasza tylko rzuca idiotycznymi argumentami!


_________________
Emenems

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 05:50 
Cytuj  
Ja sie zastanawiam jak Blizzard rozwiąże sprawe dodatku i triala.
Pytam bo jak juz wydadza Cataclysm to wszystko powinno być zniszczone.
Stad sie zastanawiam czy bedzie mozna zobaczyc choc czesc z tych rzeczy czy jednak wszystko bedzie "jak dawniej" jak odpalisz gre. :D

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 07:30 
Cytuj  
Bedzie jak z Icecrown, w miare wykonywania questow swiat na okolo bedzie sie zmienial. Na 80 jak wrocisz bedzie jeszcze tak jak teraz ale na 85 to juz bedzie inny swiat..


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 07:33 
Cytuj  
Z tego jak pisza na forach to np. taka Azshara ma byc zona 10-20lvl, maja byc tez questy zmienione do lvlowania w tych zonach bo czesc kontynentu w sumie zniknie, tak tez sadzic nalezy, ze zostanie to calkowicie zmienione i raczej kazdy kto zacznie od Cataclysmu nie zobaczy juz nigdy tego co jest teraz :) Ale sa to tylko przypuszczenia, zobaczymy jak bedzie po wyjsciu owego dodatku. Kto wie moze bedzie sie latac od 20lvl ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 07:37 
Cytuj  
Bo chcą maksymalnie skrócić czas lvlowania. Gdzieś czytałem ze te 5 nowych lvli nie będzie się zdobywać tłukąc moby za xp tylko poprzez wykonanie lini questow zeby "odblokowac" kolejny lvl


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 07:40 
Cytuj  
No te 5 nowych lvli ma byc okropnie dlugie do wylvlowania, cos pisali ze 1 lvl to jak cztery w WotLK :D w sumie to da 20lvl ? ;) Hehe

ps. nie zapominajmy ze to sa czyste spekulacje, nic pewnego.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 07:58 
Cytuj  
Zastanawia mnie kwestia tego jak rozwiaza sprawe podstawki.

Do tej pory mozna bylo sobie grac na samej podstawce i zwiedzac stary content bez mozliwosci wejscia do Outlandow i Northrend.
Po wyjsciu dodatku caly stary content sie zmieni, wiec beda dwa rozwiazania:
- konta z podstawka zostana automatycznie updeate'owane do najwyzszej wersji
- w koncu stworza oddzielne serwery vanilla wow?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 08:18 
Cytuj  
Na mmo pisali ze cataclysm ma wykorzystywac zasady phasingu.
Czyli low levele beda smiglay w najlepsze, podczas gdy ty po jakims tam quescie juz ich nie zobaczysz, bo bedizesz w innym "wymiarze".

Ciekawe jak sie potoczy lore wowa, bo z 3 reki slyszalem ze niezle maja namieszac :)

Ps. Zna ktos jakas fajna strone z poukladanym chronologicznie lore ? Cos do czytania w jednym dlugim artykule :)
Ostatnio szaleje po wowwiki, ale tam sam musze klikac linki i mam wrazenie ze duzo rrzeczy mnie omija.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 08:57 
Cytuj  
Dotychczas Phasing ograniczal sie do mobow, NPCetow, nigdzie nie widzialem co do uksztaltowania terenu, ale wszystko mozliwe, bylo by to fajne novum w MMO :)

Wilczan - mysle ze nowych serwerow nie bedzie, juz teraz maja problemy z serwerami i sa w trakcie ich przebudowy (czyt. upgradow), bo instancje kuleja, raczej bedzie tak jak bylo dotychczas. Jesli bedzie to na zasadzie phasingu to nie bedzie problemu, natomiast jesli bedzie to na zasadzie przebudowy swiata, kto wie moze na tak daleko idace zmiany Blizz sie porwie, juz nic mnie nie zdziwi ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 09:24 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Na mmo pisali ze cataclysm ma wykorzystywac zasady phasingu.
Czyli low levele beda smiglay w najlepsze, podczas gdy ty po jakims tam quescie juz ich nie zobaczysz, bo bedizesz w innym "wymiarze".

Ciekawe jak sie potoczy lore wowa, bo z 3 reki slyszalem ze niezle maja namieszac :)

Ps. Zna ktos jakas fajna strone z poukladanym chronologicznie lore ? Cos do czytania w jednym dlugim artykule :)
Ostatnio szaleje po wowwiki, ale tam sam musze klikac linki i mam wrazenie ze duzo rrzeczy mnie omija.


http://wow.battlenet.pl/81/

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 12:19 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Ja myślę podobnie, ale już nie gram w WoW'a, wiec patrze na to bardziej przez pryzmat aktualnych statystyk ilości aktywnych graczy, ich przypływów i odpływów i cieszę się sukcesami blizzarda, ponieważ dzieki temu nowy MMO bedzie miał większy budżet i bedzie jeszcze bardziej dowalony.


Ja natomiast jakoś nie dowierzam, że Vivendi z każdego opłaconego abonamentu odkłada na kupkę pt. "nowe MMO", Panowie dorośnijcie...

PS. Nie, nie gram w DFO, nie będę grał w MO dopóki czegoś sobą nie zaprezentuje, a z Embe kilkakrotnie ostro się ściąłem (jakby ktoś doszukiwał się koalicji :)).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 14:05 
Cytuj  
Ale im wiecej kasy przynosza ich gry tym wieksza szansa ze stac ich bedzie zrobic cos nowego i dobrego a moze nawet cos przelomowego:D Chyab zdajesz sobie sprawe ile dzis kosztuje robienie gier zwlaszcza tej skali co mmorpgi. Jesli ich pierwsyz mmorpg przynosi tyle kasy to nie bedzie strachu zainwestowac w produkcje kolejnego jeszcze wieksze pieniedza

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 14:19 
Cytuj  
Akurat WoW przyniósł już tyle dochodu, że o jakimkolwiek strachu mowy być nie może.

Zwłaszcza, że jakoś samego WoW'a nie bali się robić, mimo zerowego doświadczenia w tworzeniu MMO.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.