mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 25.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 00:45 
 
Witam. Moja sytuacja wyglada tak że kumpel zaprosił mnie do WoWa (wysłal link z zaproszeniem itp.). Profity miały być takie :
"Tak więc obecne przywileje za rekrutacje nowego gracza wyglądają następująco:
- Za każdą osobę która przekształci wcześniej podany przez Ciebie kod Trial w pełne konto otrzymasz darmowy miesiąc gry dla jednej z Twoich postaci. Darmowy miesiąc rozpoczyna się w momencie gdy Twój przyjaciel rozpoczyna grę na pełnym koncie.

- Zarówno Ty jak i Twój przyjaciel otrzymacie możliwość przywoływania swoich postaci nawzajem. Summonowanie można wykonać raz na godzinę. Funkcja wygasa gdy jedna z waszych postaci osiągnie 60 poziom.

- Podróżowanie z nowym graczem daje Ci przywilej uzyskiwania potrójnego doświadczenia. Potrójne doświadczenie obejmuje zadania, odkrywanie nowych lokacji oraz doświadczenie z zabitych przez nas mobów.

- Za każde zdobyte 2 poziomy otrzymujesz 1 poziom na jednej z twoich nisko poziomowych postaci.

Aby otrzymać wszystkie te przywileje rekrutowany przez Ciebie gracz musi zgłosić twoje konto w programie rekrutacji w ciągu 90 dni. "

On ma postać na 80 ja zdążylemw trialu nabic 16 lvl. No i załozyliśmy party ale nie dawalo mi żadnego 3x expa. Mój kumpel przelogował się na drugą postać która miała 11 lvl i tu sytuacja wygladala zupelnie inaczej po zalozeniu party po nacisnieciu PPM na kumplu była opcja "Grate to level" i w taki sposób nabilem dla kumpla 5lvl. Czy to na tym ma polegać ten cały Recruit a friend. Moim zdaniem to by było trochę nie logiczne. Czekam na wasze sugestie. Pozdrawiam :D

PS Dla ludzi znających angielski może coś tutaj wyczytają http://eu.blizzard.com/support/article. ... leId=30562


Ostatnio edytowano 26 lis 2009, 01:15 przez kamil2004k, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 01:00 
 
nigdy nie bawiłem się w RaF ale z tego co pamiętam to musicie byś razem ze sobą w party i maksymalna różnica między wami to 3 poziomy

czyli powiedzmy masz ten 16 lvl, to postać twojego kumpla może mieć 13<-14<-15<-16->17->18->19 lvl

jak będzie miał level ponad to lub poniżej to nie będzie 3x exp


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 25.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 01:11 
 
Wątpie żeby to tak działało ponieważ kumpel zrobił sobie nową postać od 1 lvl i dałem mu "Grate level" to nabiłem mu do 4lvl.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 02:07 
 
FAQ Recruit a Friend
http://www.wow-europe.com/en/info/faq/r ... riend.html

3x Experience
działa na obydwu kontach na +/- 3 levele, jak Varenthin napisał. (ponadto jeśli ty masz 1 level wyżej, to zaczynasz dostawać nieznacznie mniej XP, aby twój kolega ciebie dogonił).

Grant a level
Osoba rekrutowana może podarować 1 level na każde 2 levele zdobyte razem osobie rekrutującej; nie działa jeśli chcesz podarować level postaci która ma wyższy level
kamil2004k napisał(a):
On ma postać na 80 ja zdążylemw trialu nabic 16 lvl. No i załozyliśmy party ale nie dawalo mi żadnego 3x expa. Mój kumpel przelogował się na drugą postać która miała 11 lvl i tu sytuacja wygladala zupelnie inaczej po zalozeniu party po nacisnieciu PPM na kumplu była opcja "Grate to level" i w taki sposób nabilem dla kumpla 5lvl. Czy to na tym ma polegać ten cały Recruit a friend. Moim zdaniem to by było trochę nie logiczne. Czekam na wasze sugestie. Pozdrawiam :D
Aby wykorzystac to do maximum musicie levelowac razem od zera.
Polecam boosty w instacjach.


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL


Posty: 5
Dołączył(a): 25.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 08:49 
 
Aha, no to teraz rozumiem gdy będę miał 77lvl a mój kumpel 80 to wtedy bede dostawał 3x exp. Wielkie dzięki za odpowiedź, ale mam teraz drugie pytanie dlaczego gdy robimy party (kumpel 80lvl, ja 16lvl) i idziemy do instancji gdy on zabija moba to ja dostaje 5 exp za moba przecież to jest powszechnie znane że "80levelowcy" zabierają słabszych do instancji żeby nabić im levele, mojego kumpla kumpel tak zrobił to mój kumpel (:P) na jednej instancji nic nie robiąc nabił 4lvl. Dlaczego to nie działa u mnie. Dodam tylko że dopiero kupiłem klucz aktywujący jeszcze nie ładowałem pre-paidem (może to ma zanczenie ale wątpie :P). Pozdrawiam.

**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 10:16 
 
kamil2004k napisał(a):
Aha, no to teraz rozumiem gdy będę miał 77lvl a mój kumpel 80 to wtedy bede dostawał 3x exp.


Nie. To działa tylko do 60 lvlu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 15:22 
 
pooma napisał(a):
już w jednym topiku o to pytasz, po co kolejne tworzysz? Tbh oba się nadają do "Pytań początkujących"


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.