mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 19:30 
 
Siemka wszsytkim
Na wstepie , sorry jesli jest podobny temat , ale zalezy mi na czasie , i nie mam go zbyt aby szukac podobnego , wiec prosze o wyrozumialosc.

Koledzy potrzebuje tanka , Obojetnie jakiego , podjalem ( podejme) sie tego wyzwania.
I moj wybor to pala albo Dk .
LEcz , pytajac sie znajomych , ktorzy juz tankuja tymi klasami , mam mieszane odczucia bowiem:

Osoby grajace paladynami mowia : Tankowanie jest nudne , malo skilli uzywasz , mozesz isc spac podczas tankowania , lecz z drugiej strony , Pala jest chetnie brany na instancje , moze rowniez healowac no i dps jako offspecc.

Ci co graja Dk mowia tak : Super klasa , ciekawa , lecz rzadko brana na 25 , na 10 to juz z laski albo brakulaku , niedopracowana jesli chodzi o tanking specc na terazniejsze raidy , pozatym na plusy przemawia , ze nie bede musial levelowac od 0 , pozatym dk robi świetny dps.

Jakie sa wasze odczucia?
Ktos z was gra dana klasa w danym speccu?
Bede bardzo wdzieczny za opinie, jako iż jutro zamierzam startowac levelowanie.
Pozdrawiam


_________________
Be strong Believe...:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 19:53 
 
viewtopic.php?t=12659

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 20:02 
 
Hmmm bardzo trudny wybór.

Moim zdaniem niech weźmie to co mu bardziej odpowiada i niech nie zważa na to czym się lepiej co tankuje, bo za każdym patchem się to zmienia.

Ja uwielbiałem tankować DK (miałem dość end-game'owego), ponieważ każde z jego trzech drzewek nadawało się do tankowania.

Ujmę to inaczej. Jak brat chce iść na prostotę, chce dobrze tankować, bez ryzyka że coś spieprzy, to niech bierze palladyna, ciężko nim coś zrobić nie tak.

DK jest moim zdaniem bardziej skillowym do tankowania. W PvP zresztą też.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 20:45 
 
Atm wyglada to tak: Pala >>>>>>>>>>>> war/druid >> dk.

No i w pytaniach poczatkujacych takie rzeczy nastepnym razem.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.