mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 22:15 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
ja mam 9k godzin i ktos mi tu zarzucal ze musialbym grac po 17h na dobe od premiery... :>


Raczej po 5h dzien w dzien od premiery. Nic nadzwyczajnego tbh, bo pamietam czasy, jak sie spalo po 6h, a 18h w grze i to nie trwalo tygodniami, a miesiacami. To bylo w czasach poczatkow MC, pamietam, ze mialem 5900 gold po 3 miesiacach ciaglej farmy w tyrs hand + herbalism i bylem chyba najbogatszym czlowiekiem na serverze. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 22:16 
Cytuj  
Tu największym świrem był Domin swego czasu :p jego post którego dnia brzmiał "dobra, krople do oczu i jedziemy thaddiusa ;P" :)

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 22:17 
Cytuj  
nvm


_________________
~~

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 22:31 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Był okres, pretbc że logowałem się codziennie po pracy od 16-2 w nocy, dzień w dzień przez ~10 miesięcy dopóki nie wyszło TBC. To było z lekka chore :), w weekendy od rana do wieczora :P

Tak mialem koncem gimnazjum, pozniej liceum... a teraz czasu nie ma, bo i praca i zajac dzieckiem sie trzeba. Mimo tego ograniczonego czasu, wciaz fun byl isc 2-3 razy w tygodniu dziesiatka znajomych do Ulduaru porobic kilka hard modow.

Daedrael napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
ja mam 9k godzin i ktos mi tu zarzucal ze musialbym grac po 17h na dobe od premiery... :>


Raczej po 5h dzien w dzien od premiery

No wim wim, o to wlasnie chodzi + dostalo mi sie ze pewnie nawet nie gralem w Classica. Juz nie pamietam co to za hejter byl...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 22:49 
Cytuj  
Zrozumialem wlasnie dlaczego tak bronicie tego WoWika. Wiekszosc broniacych jest zwyczajnie w swiecie uzalezniona i to mocno.

Nie mowie ze to zle - grajcie ile chcecie ale obiektywna rozmowa o grze z kolesiem ktory przesiedzial przy niej rok /played nie ma zadnego sensu.

Wiec eot z mojej strony.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 22:56 
Cytuj  
A temat niby się zwie casual... ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 23:00 
Cytuj  
Gdzie ty tutaj obiektywną rozmowę chcesz prowadzić przyjacielu, przy pomocy jakich, obiektywnych argumentów ?

Ja Ci na palcach obu rąk nie zliczę co mi się w WoW nie podoba, ale oczywiście jestem "uzależniony" bo się z tobą nie zgadzam. Normalnie to prawo Godwina któreś jest.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 23:05 
Cytuj  
Ja powiem tak - w TBC sam grałem całkiem dużo (co prawda całego dnia to raczej w grze nie przesiedziałem, ale były dni w których spędzałem dosyć dużo czasu online) bo po prostu jakoś zawsze miałem co robić. Po wyjściu WotLKa początkowo tez nie było źle, ale jakoś z dnia na dzień nudziłem się coraz bardziej. Zrobiłem sobie kilka miechów przerwy i wróciłem na Ulduar i powiem szczerze, że to był zajebisty okres, zwłaszcza hard mody z moją grupą na 10tce, gdzie umawialiśmy się np. na 15 żeby zrobić wreszcie Firefightera. Nie udało się, to próbowaliśmy znowu o 21 i potrafiliśmy siedzieć do 1 w nocy, a czasem i dłużej. No ale ogólnie po co ja to wszystko pisze - a po to, że dla mnie nie da się grać w WoWa non stop. Trzeba zrobić sobie czasem kilka miechów przerwy (no chyba, że na prawdę grając np. 2 lata non stop nadal ma się co robić każdego dnia, oprócz stania w Orgri). Ogólnie to WotLK jest dla mnie jak na razie najgorszym contentem, choć przyznam, że levelowanie jest przyjemne np. w Howling Fjordach, Grizzly Hills, czy Storm Peaks (genialna muzyka). W sumie to najlepsze wspomnienia mam z czasów TBC, ale pewnie dlatego, że tam uczyłem się praktycznie gry, rajdów itd. Dlatego licze na Cataclysm - mam zamiar rerollnąć na goblina i spokojnie wylevelować coś od nowa, nie spiesząc się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 23:09 
Cytuj  
A tak z innej beczki jakie są szanse, że Cataclysm wyjdzie w 2k10?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 23:11 
Cytuj  
100 %. Chyba, że dojdzie do jakiegoś.. kataklizmu. Ja osobiście stawiam na wrzesień - październik.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 23:29 
Cytuj  
IMHO na 100% po Blizzconie. Czemu? Jak dadza przed to nie beda mieli czego pokazywac. :)

Ostatnia klasa do D3 i turniejami calego Blizzconu nie wypelnia. No chyba ze pokaza swoje "nexgen" mmo. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 23:39 
Cytuj  
Na ostatnim BlizzConie mówili, że na kolejnym każdy będzie już miał dosyć goblinów rogali ;p A w tym roku BlizzCon chyba 22 października. Poza tym jeśli beta zaczęła by się jakoś niedługo, to jest szansa na release we wrześniu jak najbardziej. Beta WotLKa wystartowała chyba w lipcu, czyli 4 miechy przed releasem gry.

Kabraxis napisał(a):
Jak dadza przed to nie beda mieli czego pokazywac. :)


Dodatek do SC2, World of Warcraft: The Emerald Dream (:D).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 23:49 
Cytuj  
Cytuj:
IMHO na 100% po Blizzconie. Czemu? Jak dadza przed to nie beda mieli czego pokazywac


Po Blizzconie, ale raczej nie tak szybko gdyż integracja z battlenetem ma być jeszcze przed Cataclysm ale po Starcraft 2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 08:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Był okres, pretbc że logowałem się codziennie po pracy od 16-2 w nocy, dzień w dzień przez ~10 miesięcy dopóki nie wyszło TBC. To było z lekka chore :), w weekendy od rana do wieczora :P

Ze ci się chciało. Ja zazwyczaj po 2h, albo wyłączałem albo robiłem alt-tab bo się nudziłem ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 09:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zrozumialem wlasnie dlaczego tak bronicie tego WoWika. Wiekszosc broniacych jest zwyczajnie w swiecie uzalezniona i to mocno.

Nie mowie ze to zle - grajcie ile chcecie ale obiektywna rozmowa o grze z kolesiem ktory przesiedzial przy niej rok /played nie ma zadnego sensu.

Wiec eot z mojej strony.

O wiele bardziej obiektywna jest za to rozmowa z gosciem ktory narzeka ze Ulduar jest copy-paste Uldamanu...

Robo napisał(a):
No ale ogólnie po co ja to wszystko pisze - a po to, że dla mnie nie da się grać w WoWa non stop. Trzeba zrobić sobie czasem kilka miechów przerwy.

Tu sie w pelni zgodze, 2-3 miechy przerwy co roku to dobra rzecz zeby pozniej swiezo podejsc do gry z powrotem :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2010, 09:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
IMHO na 100% po Blizzconie. Czemu? Jak dadza przed to nie beda mieli czego pokazywac. :)

Ostatnia klasa do D3 i turniejami calego Blizzconu nie wypelnia. No chyba ze pokaza swoje "nexgen" mmo. :)

Pokazywać to oni mają co:
Zapowiedz mega patcha to cataclysm (hyhy), Diablo 3, niezapowiedzane mmo, dodatek do SC2.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 14:13 
Cytuj  
Nie wiedzialem gdzie to wrzucic, wiec przekornie dam tutaj:

Rosjanin, ktory zdobyl wszystkie dostepne w grze achievementy, oprocz tego posiada 78 feats of strength.

KLIK

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 15:52 
Cytuj  
@up
casual wow jak najbardziej pasuje :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2010, 21:48 
Cytuj  
Wlasnie zrobilem deadmines. To bylo takie latwe ze az mi sie przykro zrobiło ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2010, 17:28 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Wlasnie zrobilem deadmines. To bylo takie latwe ze az mi sie przykro zrobiło ;/.

na hero?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.